Tai sukrečianti išpažintis su laiminga pabaiga. Būtina išklausyti tiems, kas patiria baimės, panikos priepuolius, yra prikaupę nuoskaudų, bijo, ką aplinkiniai pasakys, susigėsta, raudonuoja, nes jaučiasi nepilnaverčiai, nebenori gyventi ar net svarsto apie savižudybę…

Aušra Nemūraitė, nors ir skaitė daugybę knygų apie filosofiją bei psichologiją, lankėsi saviugdos seminaruose, ilgą laiką gyveno visiškame gyvenimo CHAOSE. Ji vis meldėsi ir prašė Dievo, kad jai atsiųstų mokytoją, kuris padėtų viską sudėlioti į lentynas. Iš pradžių pati bandė taikyti įvairias praktikas gyvenime, meldėsi, meditavo, bet po kurio laiko viską metė ir neįdiegė to į kasdienybę.

Nors ir buvo suplanavusi kelis pasitraukimo iš gyvenimo variantus, viena automobilio AVARIJA tapo lemtinga, po kurios padėkojo Dievui, jog LIKO GYVA ir grįžusi namo iš karto užsiregistravo į sąmoningumo mokymus.

Nuoširdaus pokalbio metu Aušra ir Robertas primena, jog gyvenime BET KOKIA KOVA – IŠ ANKSTO PRALAIMĖTA!

Net ir pakopų metu buvo noro „išprievartauti“ Dievą, kad darytų taip, kaip ji nori. Ir tik po III pakopos mokymų sugebėjo visiškai pasiduoti ir tuomet pajuto tikrąją laimę, pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą.

Šiai dienai Aušra visame kame yra su Dievu: „Esu nuolatos su Dievu. Kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę. Aš su juo geriu kavą. Aš su juo einu. Aš su juo Gyvenu.“

Aušra suprato, jog jai nereikia jokių praktikų, kad galėtų visiškai atsiduoti gyvenimui ir būti laiminga. Dabar ji sąmoningai priima įvairias emocijas, skirtingus jausmus, iš pirmo žvilgsnio nemalonias gyvenimo situacijas. Ji tai suvokia kaip valymąsi. Juk Tu GALI SIRGTI arba GALI GYTI. Ką pasirinksi?

Ačiū Aušrai už širdies atvėrimą ir nuoširdų savo istorijos pasidalinimą ❣