Šiandien dažnai girdime, jog nesėkmių yra labai daug ir įvairių. Žmonės įpratę dažnai dejuoti ir skųstis gyvenimu. Jiems daug kas nepatinka: išrinkti politikai būna blogi, kaimynai negeri, vaikai neklauso ir t.t.

Tad šįkart Pūko TV laidoje „TVIRTA ŠEIMA – TVIRTA LIETUVA“ Robertas Karvauskas nagrinėjo daugeliui labai aktualią temą – „KĄ REIŠKIA „NESISEKA“ IR KĄ SU TUO DARYTI?“

Kas yra nesėkmė? Kaip ji gimsta? Ar ji iš tikrųjų yra?

Robertas Karvauskas sako, jog žmogus nuo pat mažens yra išmokintas žinoti, kaip viskas turi būti ir stengiasi daryti taip, kaip jis žino, kad turi būti. Tačiau gyvenimas visą laiką juda ir nė viena gyvenimo situacija niekada nesikartoja. Kada siekiama pritaikyti senas žinias naujai situacijai – nepasiseka, nes tai padaryti neįmanoma. Tuomet stengiamasi taisyti situaciją. Tačiau kol taisoma – situacija vėl nujuda į šoną ir vėl nepataikoma. Tai yra neatitikimas, kuris vadinamas nesėkme.
Žmogus dažnai save vadina nesėkmingu ir tuo atveju, jei kažko nemoka ar nesugeba. Tuomet pradeda vertinti save, smerkti, vadina save nesėkmingu, nevykėliu, sako, jog jam nesiseka ar užklupo nesėkmės.

Dažnai norima įvairias gyvenimo situacijas pasukti savo labui, iš gyvenimo kažką išsikovoti, kažką gauti. Gavimas – tai yra rūpestis, tai yra trūkumo jausmas. Jeigu šiuo momentu žmogus savyje turi trūkumo jausmą – jis neišvengiamai programuoja viską aplinkui, kad tą trūkumo jausmą viduje pakeltų vėl ir vėl. Tai, ką žmogus jaučia šią akimirką – jis neišvengiamai tai pajaus ir ateityje.

Todėl, jeigu žmogus nori harmoningesnio gyvenimo, reikia atitraukti dėmesį nuo visų trūkumų, atsipalaiduoti, pasakyti kam nors gerą žodį – ir iš širdies jau sklis kitokia energinė banga. Reikia atsisakyti ketinimo gauti ir pakeisti jį ketinimu duoti. Iš širdies turi sklisti noras kitam žmogui duoti kažką gero, padėti, išlaisvinti jį. „Šitas jausmas ramina tave patį ir padeda kitiems iš karto“ – sako Robertas Karvauskas.

Tad, kaip gi tai padaryti? Ar tikrai gyvenime egzistuoja nesėkmė? Ką reiškia „nesiseka“ ir ką su tuo daryti? Kas yra senas žinojimas, seni pagrindai? Kaip juos pakeisti? Kur yra gyvenimo pagrindas? Kaip sudėlioti naujas aplinkybes ir situacijas gyvenime? Kas tam gali padėti? Kaip priimti paprastesnius sprendimus ir gauti resursus? Kaip iš tikrųjų žmogui tapti sėkmingu?

Į šiuos ir daugelį kitų aktualių klausimų Robertas Karvauskas atsako šiame VIDEO REPORTAŽE ↓

Buvo įdomu ir naudinga?
Susitikime renginiuose!
Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.
Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU