I pakopos mokymai 2016 m. vasario 5-7 d.

Kodėl žmonės, turėdami pačias geriausias technikas iš pačių geriausių mokytojų, vis tiek nesugeba pasiekti dvasinės ramybės, jaučiasi blogesni už kitus, neranda savo gyvenimo tikslo, gyvenimo kelio ir gyvenimo prasmės…?

Uzsiregistruoti

Keli atsiliepimai apie sąmoningumo mokyklą:

„…Kiekvieno gyvenime ateina momentas, kai pradedi mąstyti, kokia tavo gyvenimo paskirtis, koks tavo gyvenimo tikslas… pradedi ieškoti atsakymų. Į visus šiuos klausimu puikų atsakymą galite rasti Sąmoningumo mokykloje…“

Valdas Džiugelis, 869838161, Kėdainiai

„…Jaučiausi lyg turiu viską ko man reikia… bet buvo toks jausmas, kad kažko vis dėlto trūksta… to pačio svarbiausio… ir po šio savaitgalio aš žinau raktą, kaip ieškoti to pačio svarbiausio…!“

Jurga Adomo, 869831374, Vilnius

Į Jūs kreipiasi sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ROBERTAS KARVAUSKAS:

Sveiki,
mano vardas Robertas Karvauskas.

Noriu pradėti nuo klausimo:
ar kada teko turėti patirties, kai nueini į seminarą ar kokius mokymus, ten gauni daug daug puikios informacijos, gauni puikias technikas, lyg ir leidžiančias pagaliau išsilaisvinti iš nepasitikėjimo savimi, menkavertiškumo ar kamuojančio vidinio skausmo, bet po kelių savaičių viską meti, nes viršų imą seni įpročiai, ir turi vėl ieškoti naujo žinių šaltinio…?

Taigi, juk dažnai būna, kad po mokymų namo grįžti pilnas entuziazmo ir iš karto pradedi taikyti tai, ko išmokai. Kaip jau tikriausiai žinai, rezultatai taip greit, kaip norėtum, nepasirodo, todėl entuziazmas vis krinta ir krinta, pradedi vis mažiau ir mažiau taikyti viską praktikoje ir dar nespėjus nė savaitei praeiti pastebi, kad iš visų tų nuostabių žinių, to entuziazmo ir ryžto liko tik gražūs prisiminimai ir stalčiuje besimėtanti krūva popieriaus lapų, kuriuose taip atidžiai kospektavai visą tą „stebuklingą“ informaciją seminare.

O tas nerimas dėl ateities, stresas darbe ar ligos, kurių taip siekei atsikratyti, kaip buvo taip ir išliko… Tada prasideda saviplaka, iškyla jausmas, kad esi nevykėlis, kad kažkas su tavimi ne taip, kad esi tiesiog blogesnis žmogus negu kiti!

Jei atvirai, apie tai kalbėdamas, jaučiuosi lyg pasakočiau savo praeities istoriją ir kaip tuo metu jausdavausi… na, bet apie tai šiek tiek vėliau.

Esmė tame, kad seminaruose matai sėkmingus, turtingus ir pasitikinčius savimi žmones, kurie yra besišypsantys, laisvai bendrauja ir yra labai mėgstami kitų…  o tau vis dar nesiseka, vis dar nesinori nuoširdžiai šypsotis, ir vis dar jauti susikaustymą bendraujant su nepažįstamais ir baimę, kad tavęs nesupras.

Ir tada lyg užmigęs, nesąmoningas, tu eini į dar vieną seminarą! Ir ten vėl tas pats. Užsisuka baisus ratas, nuo kurio jauti tik dar didesnę baimę, kad tau išvis niekada nepavyks kažko pasiekti ir pradedi dar labiau save spausti, nes vis dar lygini save su kitais, pasijausdamas nieko nevertas ir tuščias…

Būtent taip aš gyvenau 10 metų!

Galbūt jau susipažinote su mano istorija, bet norėčiau ją priminti, nes kiekvienas gyvenimo tarpsnis neša didžiulę pamoką, kurią įsisavinęs, išvengtum tų nuosmukių ir to skausmo, kurį teko patirti man.

Taigi, kaip ir dauguma, šį „tobulėjimo kelią“ pradėjau nuo buvimo „dugne“.

Nuo 1998 metų Rusijos ekonominės krizės, kai mano pats pirmas verslas pradėjo skaudžiai smukti žemyn. Kai ant to pastatyta visa ateitis, visa šeimos gerovė, o išeities nematai – tada būna žiauriausia… kai atrodo nėra jokios išeities ir kūnas tiesiog plėšomas į visas puses, nes nuolatinė įtampa, nerimas dėl ateities ir mintys „O kaip reikės gyventi toliau…?“ ir „Kaip viskas aplink byra kaip kortų namelis…“ neapleidžia tavo minčių net miegant.

Jei labai sunkiu gyvenimo momentu turi priemonių planą, jei bent žinai ką daryti – viskas daug paprasčiau. Tokių dalykų pas mane nebuvo. Todėl aš niekada nesakau, kad nereikia tobulėti, skaityti knygų ar lankytis seminaruose. Jei tai darai, nesustok, nes eini teisingu keliu. Bet jei kartais atrodo, kad KAŽKO TRŪKSTA, nesiplėšyk, šiek tiek sustok ir pabandyk sau atsakyti: „O ko gi trūksta?“, nes anksčiau ar vėliau gyvenimas prispaus į kampą, skaudžiai aptalžys ir pareikalaus atsakymo!

Mano paieškos truko daugiau nei dešimt metų.

O viskas vyko taip: man, kaip ir daugumai pradedančių saviugdos kelią, į akiratį „netikėtai“ pateko knyga. Tai buvo Aleksandro Svijašo „Kas mums trukdo praturtėti?“. Taip ir nėriau į visą tą žinių kaupimo ir didžiulio savęs spaudimo ratą, nes vis neapleido jausmas, kad esu blogesnis už kitus, mažiau pasiekęs, mažiau žinantis…

Tam, kad tai kompensuoti, pirkau vis daugiau ir daugiau knygų, ėjau į įvairiausius seminarus ir mokymus. Mano pagrindinė nuostata buvo: „Aš galiu įveikti save!“.

Taip…, taip save ir įveikiau…

Sudaužyti į šukes mano dešimties metų žinias ir „tobulėjimą“, prireikė vieno vienintelio sunkaus įvykio. Tada pamačiau savo tikrąjį veidą, pamačiau kok, vis gi esu nesaugus, išsigandęs ir tuščias…

Jei vis dar nepriėjai tokio gyvenimo taško, tai ruoškis tam. Nes, dažniausiai, visas savo negatyvias emocijas: pyktį, baimę, nerimą ar puikybę tiesiog užspaudžiam giliai savyje, vaidinam pasitikinčius savimi, daug išmanančius ir laisvus (ypač prieš senus savo draugus, kurie NETOBULĖJA), ir esant įtemptai situacijai tai išlenda VISA SAVO JĖGA! Ir patikėk manim – ta jėga didžiulė!

Na ir kas, kad per tą 10 metų buvo sukurta „sėkmingo“ gyvenimo iliuzija… nes juk išoriškai žiūrint, viskas atrodo kaip ir gerai: verslas juda į priekį, santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis atrodo normalūs, atrodai pasitikintis savimi ir ryžtingas…

BET ko niekas nemato, kad tas skausmas mano viduje… mano širdyje tai niekur nedingo!

Todėl nustok jaustis už kažką blogesnis ar geresnis!

Trumpas pratimas:

Kai būsi miške, pabandyk surasti “geresnį” arba “blogesnį”  medį. Jei pradėsi ieškoti – negalėsi tokio rasti. Jie visi SKIRTINGI, todėl savaip žavūs. Nėra “geresnio” ar “blogesnio”. Lygiai tas pats ir su žmonėmis.

Prisimink, kad tai, kas yra išorėje, gali būti tik graži iliuzija. Ieškok laimingų, iš tiesų laisvų žmonių, ieškok tų, kas sugebėjo išsilaisvinti iš to skausmo ir stenkis iš jų pasimokyti.

Nes kitu atveju, atėjus dar vienam sunkiam momentui, dar kartą viskam subyrėjus į šipulius, pagaliau turėsi sau pasakyti „STOP, užteks viso šito… kažkas čia ne taip!”. Ir ta neviltis priveda prie, atrodytų, vienintelio sprendimo  – nuoširdžios maldos… visos kovos atsisakymo ir visiško pasidavimo. Maldos iki nuoširdžių ašarų.

Mano atveju, tai buvo kertinis gyvenimo momentas, labai greit atvedęs iki Vienybės universiteto praktikų, kurios nerealiai mane išvalė ir davė suvokimą kame viso to esmė. Tas suvokimas, atrodo, nusinešė visą mano naštą, visą skausmą ir, pagaliau, MANE UŽPILDĖ! Pajaučiau ką reiškia tikroji dvasinė ramybė!

Kai gavau stiprų vidinį išsivalymą, atsivėrė vidinis supratimas.

Dėl ko žmonės, turėdami geriausias technikas iš geriausių mokytojų, negali savęs ištobulinti, negali gauti tos laisvės ir atsirišimo, kurio taip ieško.

Tai buvo kertinis mano gyvenimo pasikeitimas. Prieš tai, atrodo, eidavai gyvenimu lyg per brūzgynus, kai viskas kabinasi, rūbai plyšta, kūnas kraujuoja ir alina didžiulis skausmas, kurio neina nė trupučio sumažinti.

Būtent tokia buvo mano kelionė! Ir po to… šie brūzgynai tiesiog dingo. Pasidarė šviesu, gražu.

Pasirodo nereikia kovoti su pasauliu, nes visi siūlo pagalbą ir meilę. Iš viso to vidinio skausmo liko tik nuoširdi padėka ir meilė.

Visiškai išnyko bet koks stresas ir įtampa iš mano gyvenimo. Dabar tiesiog paleidžiu ketinimą ir žinau, kad pasaulis tai sutvarkys pačiu tinkamiausiu būdu. Mano Dieviškumas rūpinasi manimi. Tiesiog PASITIKIU juo. Ir jis dar nė karto manęs neapvylė!

Todėl automatiškai išnyko bet koks nerimas dėl ateities. Prasidėjo tikroji dvasinė kelionė į save! Tik dabar, savo patirtimi, žinau kas yra tikroji Harmonija ir koks, iš tiesų, pasaulis TOBULAS!

Po viso to atėjo vidinis nurodymas, kad turiu greit pradėti tuo dalintis su kitais. Nors ir įsisukęs į verslą, buvau priverstas tai tiesiog paleisti ir duoti žmonėms tai, ką gavau pats.

Taip gimė Sąmonigumo Mokykla GYVENIMO RYTAS.  Ji sukurta žmonėms, norintiems pagaliau surasti gyvenimo prasmę, pradėti iš tiesų tobulėti ir išmokti valdyti savo gyvenimą.

Ši mokykla yra ne tam, kad joje išmoktumėte dar kelių asmeninio tobulėjimo technikų ar sužinotumėte dar kelias naujas teorijas.

PAGRINDAS: Visos technikos ir teorijos neveiksmingos, kol neturite joms tinkančio rakto. O raktas yra JŪSŲ ŠIRDYJE!

Kaip jį ten rasti? atsakymas paprastas – EITI Į SAVE!

Kitu atveju, pats “teisingiausias” pratimų atlikimas ar nustatytų taisyklių laikymasis tėra tik dar viena prievolė kūnui ir protui su etikete “REIKIA”. Kaip ir minėjau, tai padeda laikinai paslėpti savo bėdas pačiam nuo savęs, bet lemiamu momentu visa ši “puokštė” išsiveržia iš gelmės ir skaudžiai, skaudžiai parodo, kad visos įdėtos pastangos tebuvo savo EGO auginimas, kad realiai netapai sąmoningesniu, pakantesniu, ramesniu.

Sąmoningumo mokykloje GYVENIMO RYTAS  išmoksite savo širdyje atrasti raktą, kuris universaliai tinka bet kuriai asmeninio tobulėjimo technikai, bet kurį tobulėjimo kelią daro veiksmingu ir prasmingu. Sąmonigumo mokyklą sudaro trys mokymo pakopos.

Pirmos pakopos užsiėmimuose sužinosite:

 • Kas sudaro tikrosios laimės pagrindus?
 • Kaip teisingai kvėpuoti, maitintis, miegoti ir kaip tai įtakoja gyvenimo kokybę?
 • Kas yra tarnystė ir ką tai duoda?
 • Kas yra pasidavimas?
 • Kam, kaip ir kodėl reikia pasiduoti?
 • Kaip pradėti tobulėti?
 • Kaip išsilaikyti tobulėjimo kelyje?
 • Kaip sužinoti savo gyvenimo misiją, sukurti savo gyvenimo viziją ir surasti savo gyvenimo tikslą?
 • Nuo ko pradėti šias žinias taikyti?

Jeigu visas šias žinias, tiesiog pradėsi taikyt, šios žinios leis suvokti tau gyvenimo prasmę, leis pradėt nuostabų kelią į savo širdį, kurioje slypi neįkainojami turtai. Ten slypi visai kitas gyvenimas.

Be nerimo, be pykčio, be įtampos. Išmoksit pasitikėt viskuo, kas vyksta jūsų gyvenime. Išmoksit ne kovot su gyvenimu, o darniai tekėt su darnia ir harmoninga gyvenimo srove. Be jokių įtampų, abejonių.

Tai duos entuziazmą, tai duos valią,  tai duos energiją, kuri bus panaudota tavo gyvenimo keitimui.

Pirmos pakopos užsiėmimuose praktiškai atliksite:

 • Įvairius kūno tobulinimo pratimus;
 • Kūno atpalaidavimo ir stebėjimo tyloje pratimus (meditacijas);
 • Vizualizacijos pratimus (kontempliacijas), įgalinančias pradėti savyje dvasinio tobulėjimo ir išsivalymo virsmą, panaudoti energinius gamtos resursus;
 • Naudosim kvėpavimo technikas, leidžiančias išnaudoti savo fizines galimybes dvasinio tobulėjimo kelyje;
 • Gyvenimo tikslo paiešką…

Mokymai vyks meditacijų sodyboje “Žuvyčiai”, Elektrėnų savivaldybėje.
Keletas nuotraukų iš sodybos:

Sąmoningumo Mokyklos GYVENIMO RYTAS pirmosios pakopos mokymų kaina yra tik 75 €.
Registracija įsigalioja tik padarius 30 € išankstinį mokėjimą.
Avansas už mokymus negrąžinamas. Jį galima kam nors perleisti arba perkelti į kitus mokymus, arba palikti tarnystės fonde.

Artimiausių mokymų grafiką rasi čia (spausti).

Spauskite apačioje esantį mygtuką, susipažinkite su programa ir sąlygomis.
REGISTRACIJA e. paštu info@gyvenimorytas.lt.

Uzsiregistruoti

Dar keli atsiliepimai po sąmoningumo mokyklos pirmosios pakopos mokymų:

„…Pirmosios pakopos mokymai padėjo apsispręsti ko iš tikrųjų noriu šiam gyvenime… be jokių abejonių rekomenduočiau apsilankyti… Dvejojantiems pasakyčiau, kad be jokių kalbų eikite, dalyvaukite ir džiaukitės, kad yra tokia galimybė…!“

Egidijus Gubinas, 869184954, Vilnius

„…Labai norėčiau, kad visi draugai, mano vaikai, mano artimieji sudalyvautų šiuose kursuose… ir sužinotų tiek daug… ir galėtume laimingai gyventi. Linkiu visiems apsilankyti! Stengsiuosi, kad mano artimųjų kuo daugiau atvažiuotų.“

Dalia Vilienė, 869918925, Panevėžys

„…Reikia neišradinėti patiems dviračio… ir neaišku ar pavyks… geriausia ateiti, pabandyti…“

Vytautas Vilys, 869881970, Panevėžys

„…Išmoksti meditacijos. Galima prisiskaityti knygų… bet to žinios tik lieka žiniom… čia meditacijos
sukrečia… vos neskraidau…“

Irena J., 861026637, Kaunas

VISUS ATSILIEPIMUS RASITE ČIA:  http://gyvenimorytas.lt/category/atsiliepimai/atsiliepimai-apie-samoningumo-mokyklos-mokymus/

Registracijai tereikia 30.00 € avanso. Jį galima pervesti tiesiai į sąskaitą, kurią rasi paspaudęs mygtuką apačioje.

Taigi, lauksiu jūsų pirmos pakopos užsiėmimuose!

Jei kyla kokių klausimų – visada rašykite info@gyvenimorytas.lt arba skambinkite 8-683-55502

Artimiausių mokymų grafiką rasi čia (spausti).

Uzsiregistruoti