II mokymų pakopa gegužės 20-22 d.

Svarbi žinia tiems, kas baigė I-ąją Sąmoningumo mokyklos pakopą!

Ką daryti, jei neigiamos emocijos, skaudi praeitis, ateities baimė vis dar neleidžia pasiekti tikrosios vidinės laisvės ir ramybės…?

Ir kas gi dabar su tavimi vyksta? Įvardinai savo Dieviškumą ir jau turėjai bent šiek tiek pastebėti, kaip harmoningai jis Tave veda. Tikiuosi, jau pradėjei teisingai maitintis, pradėjai ryte anksčiau keltis ir po truputi mankštintis, pradėjai medituoti.

Iš patirties žinau, kad žmonės, nors ir gauna tą galingą informaciją šias puikias technikas, kurios veda į tikrąją vidinę ramybę, vis tiek negali įveikti senų įpročių, kurie dažniausiai ir laimi.

Po pirmųjų mokymų žmogus, būdamas pilnas entuziazmo, pradeda anksčiau eiti miegoti, anksčiau keltis, pradeda ryte mankštintis, medituoti ir melstis, laiminti maistą, gerti vandens po 2-3 litrus per dieną ir vadovautis visatos dėsniais. Na, o po kiek laiko entuziazmas išblėsta ir viskas grįžta į ankstesnį režimą…

Į  tą režimą, kuris ir buvo visų problemų, sunkumų ir kančios priežastis…

Ir vėl atsiduri gyvenimo kryžkėlėje ir negali apsispręsti ką toliau veikti, ką daryti, kur eiti… Vėl prastėja  santykiai šeimoje, kai negali sutarti su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais…Vėl jauti vienatvę… Vėl nesuvaldai emocijų, kurios kelią didžiulę įtampą ir nerimą… Vėl iškyla krūva baimių ir kompleksų, kurie kartais veda net į bejėgiškumą ar nepasitikėjimą savimi…?

Ir kodėl iš viso turime taip jaustis? Kas čia vyksta?

Kodėl vis dar negalime pasiekti tos tikrosios vidinės ramybės ir laisvės?

Ar kada uždavei sau tokius klausimus?

Sutaupysiu tau laiko ir atskysiu: visa tai vyskta dėl paprasčiausio SĄMONINGUMO TRŪKUMO. Jau tiek apie kalbėta… Tik dėl sąmoningumo trūkumo mes vėl pasiduodam savo senoms programoms, nevaldom savo emocijų ir baimių, bei negalim pareiti NAMO – ten, kur yra mūsų tikroji vidinė ramybė, laimė ir laisvė – Į MŪSŲ VIDŲ!

Pirmosios pakopos mokymas buvo skirtas tam, kad suprastum, pamatytum ir suvoktum kur turi eiti ir ką turi daryti, kad pasiektum tą meilę ir harmoniją su visu pasauliu, bei visa vista. Nes jei turėsi tik sąmoningumą, bet neturėsi supratimo kas ir kaip vyksta – darysi nesąmones ir vėl eisi klystkeliais, vėl pasaulis Tave baus kančia, bei sunkumais. Todėl sąmoningumas ir supratimas turi eiti KARTU.

Taip pat, pirmasis lygis buvo skirtas tam, kad atrastum raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią, be kurio bet kokia išsivalymo technika, kurią naudosi, bus neveiksminga (na, nebent trumpą laiką).

Taigi, kas toliau? Ar tai pabaiga?

Kai papraktikuoji, kai suvoki, kad tave veda ir kai šiek tiek atlaisvėji – tada turi imti stipresnes technikas ir pradėti valytis. VALYTIS IŠ ESMĖS!

Nes kaip viskas vyksta: visas tas sunkumas viduje, ta stresinė energija, įtampos, visos baimės, neigiamos emocijos ir kompleksai, kurie buvo tiek metų kaupti, yra užspausti tavo viduje. Jie neleidžia Tau pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Todėl per meditacijas kartais pašalinama skausmo mažiau, negu per dieną prikaupiama.  Ir visas tas užspaustas skausmas lemiamu momentu vis tiek išlys, aptalžys, suteiks daug daug skausmo ir vėl pasislėps. Taip jau viskas vyksta ir nuo to nepabėgsi.

Būtent dėl to vieną dieną mes jaučiamės pilni meilės, džiaugsmo ir vidinės ramybės, o kitą –  jaučiame viskam pyktį, net neapykantą, pavydą, krūvą baimių ir kompleksų, jaučiame tą nepasitikėjimą savimi, tą nepilnavertiškumą ir dvasinės ramybės praradimą…

Taip, galime save kurį laiką apgaudinėti, kad mums viskas gerai, kad esam ramūs ir pilni meilės, bet juk ilgam to nepaslėpsi. Iš patirties žinau, kas būna ir su kokia jėga visa tai grįžta… juk sugebėjau save apgaudinėti net dešimt metų! Žinau ką sakau!

Būtent dėl to mums reikia kuo greičiau griebti stipriausias išsivalymo technikas, kad iš giliai giliai iškeltume ir išvalytume iš savęs nerimo, įtampos, skausmo priežastis, lemiančias vidinę DISHARMONIJĄ!

Taip, jei dabar sistemingai medituoji, visa tai keli į viršų ir neuralizuoji, bet  Tavyje dar yra įtampos, trukdančios pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Toks tobulėjimo kelias – tai ilgas procesas, kuriam reikia daug ryžto, valios ir kantrybės.

O kas gi būna, po vidinio išsivalymo?

Vidus atsipalaiduoja. Rimsta protas. Minčių maišalynė sulėtėja. Atsiranda galimybė kontroliuoti savo mintis.  Tampi ramus.  Ir vis dažniau pradedi JAUSTI ką galvojikodėl tai galvoji, ir kodėl galvoji būtent taip!

Ar pameni ką tai reiškia? Kai žmogus gali sau atsakyti į šiuos klausimus – tuo metu jis yra visiškai sąmoningas! Prisimink, kad sąmoningumo esmė – BŪTI savyje. O kuo esi ramesnis, tuo mažiau Tavo dėmesys blaškosi išorėje. Nes juk išorė – tai tik vidaus atspindys. VISKAS YRA VIDUJE. Kai žmogus tai suvokia ir eina tiesiai į savo vidų, tada būna pilnas išsilaisvinimas, pilna vidinė ramybė ir harmonija.

Taigi, kaip ir minėjau, pirmosios pakopos mokymai buvo skirti tam, kad rastum tą raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią, ir paruoštum save didelei vidinei transformacijai – emociniam išsivalymui.

O antrojoje sąmoningumo mokyklos pakopoje mes ir imsimės būtent to stipraus vidinio išsivalymo!

Antrojoje pakopoje naudosime būtent tas technikas, kurios mane išlaisvino iš kančios, išvadavo iš tos duobės ir iš to nuolatinio skausmo, suteikė gyvenimui prasmę, parodė kelią ir davė vidinę ramybę. Būtent tai paklojo mano gyvenime raudoną kilimą, ant kurio padėta viskas, ko man reikia:

  • Harmoningi santykiai su aplinka,
  • Dvasinė ramybė,
  • Gyvenimo džiaugsmas,
  • Tikroji Meilė sau ir mane supantiems žmonėms,
  • Nauji suvokimai ką ir kaip daryti toliau,
  • Pasitikėjimas savimi ir savo Dvasiniu Vadovu,
  • Aiškus matymas kelio, kuriuo turiu eiti šiame gyvenime.

Šios technikos tikrai labai galingos ir būtent dėl to, į antrąją mokymų pakopą priimsiu TIK tuos žmones, kurie praėjo pirmąją ir toliau praktikuoja. Nes kitiems tai būtų per stipru ir fiziškai, ir emociškai.

Antrojoje pakopoje Tavęs laukia labai stiprios sąmoningo kvėpavimo sesijos ir ypatingai galingos Vienybės universiteto praktikos!

Šioje pakopoje su jumis dirbs 3 DVASIŠKAI PRABUDĘ MOKYTOJAI, kurie padės išmokti PATIRTI GYVENIMĄ KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ!

  1. Robertas Karvauskas
  2. Rūta Jankūnaitė
  3. Aldona Ardaraviečienė

Dalyvių įspūdžiai po II mokymų pakopos:

Sąmoningas kvėpavimas, arba kvėpavimas energija – tai tarsi tyras vanduo žmogaus fiziniam ir energetiniam kūnui, kuris savo srautu plauna, švarina, gydo, atpalaiduoja ir atgaivina jį. To pasekoje žmogui atsiveria durys į pasitikėjimą savimi, autentiškumą, unikalumą. Tai tiesus kelias į įgimtų talentų išsiskleidimą. Juos turime kiekvienas, bet dažnai jie negali harmoningai ir pilnai reikštis dėl vidinių apribojimų, kuriuos sukūrė negatyvios emocijos, meilės ir palaikymo iš aplinkos, bei tėvų, trūkumas. Kvėpuojant sąmoningai, šis skausmingas sluoksnis nuplaunamas įkvepiamos energijos srautu ir ištirpdomas.

Iš patirties žinau, kad kvėpavimas atidaro viską – tai yra tikrasis Dieviškosios Sąmonės pasireiškimas mumyse. Visa cirkuliacija, visas energijų judėjimas surištas su kvėpavimu. PER JĮ GALIMA VALYTIS. Po to jautiesi gyvas. Gyvas tikrąja to žodžio prasme. O norai, kurie atspindėjo trūkumą, tampa džiugiais ketinimais.

Sąmoningumo mokyklos antrosios pakopos mokymuose vyks Vienybės universiteto sesijos pavadinimu „Pasiruošimas priimti ir perduoti palaimos energiją.“  Tai informacijos ir praktikų kompleksas, įgalinantis mūsų kūną ir sąmonę priimti ir perduoti labai aukštų vibracijų energiją. O tai daryti gali tik žmonės, kurie yra pakankamai laisvi savo viduje. Taigi, vėl pagrindas – išsivalymas.

Vienybės universitetą Indijoje įkūrė viena nušvitusių žmonių pora. Ten mokoma suvokti Visavienybę, priimti ir perduoti aukštų vibracijų palaimos energiją, gydyti ir išlaisvinti žmones.

Taigi, būtent taip bus kuriama ta Vidinė Ramybė, Harmonija ir Sąmoningumas!

Dar kelios labai svarbios praktikos antros pakopos mokymuose:

Išmoksime patikrinti stresinės energijos lygį savyje. Pamatysime, kas iš tiesų yra pas mus viduje. Šią meditaciją mes pakartosime ir po antrosios mokymų dienos, kad matytum savo progresą. Čia jau ir norėdamas neapgausi.

Gulėjimas ant kėdžių atlošų. Sąmoningumo ir pasitikėjimo ugdymas. Labai svarbi praktika. Po to įgausi didžiulį pasitikėjimą savimi ir savo Dieviškumu! Pajausi, kad VISKAS pasaulyje yra įmanoma, tereikia pasitikėti. Įsitikinsi, kad jei tave veda Tavo Dieviškumas – gali nuversti kalnus. Suprasi, kad ribų tiesiog nėra!

Taigi, antroji sąmoningumo mokyklos pakopa skirta būtent GALINGAM IŠSIVALYMUI!

Antrosios pakopos mokymai vyks meditacijų sodyboje “Žuvyčiai”, Elektrėnų savivaldybėje.  

Tikrai nenoriu, kad pinigai būtų kažkokia kliūtis, kuri neleistų tau judėti toliau ir tobulėti! Investiciją padariau tikrai labai prieinamą visiems – tai tik 115,00€ !

Į šią kainą įskaičiuotas maitinimas su žaliavalgystės galimybe, nakvynė ir visa mokymų programa.

Kaip jau žinai, sodyba yra tikrai neguminė, o norinčių tikrai daugiau nei vietų, todėl tie, kas užsiregistruos pirmiau ir perves 30,00€  avansą – iš karto užrezervuosiu vietą.

Paspaudęs apačioje esantį mygtuką, matysi visą reikalingą informaciją vietos rezervavimui.

Uzsiregistruoti

Žinau, kad čia dalyvaus tik tie, kas suvokė, kad gyvenimą galimą valdyti tik būnant sąmoningu. Kai esi sąmoningas – nekuri nesamonių ir visos bėdos dingsta. Jei nori išbristi iš tos balos  – kviečiu į antrąją mokymų pakopą, nes visas skausmas, kurį neši viduje, savaime nedings. Jei neįdėsi pastangų – jis tavyje pasiliks ir toliau gadins tau gyvenimą. O antroji mokymų pakopa būtent tam ir reikalinga – kad visa tai iškeltum ir pašalintum.

Jei kyla kokių klausimų – visada skambink 8686 78080.

Mano el. paštas: robertas@gyvenimorytas.lt

Skype: robertaska2
Lauksiu antros pakopos mokymuose!

Su Meile,
Robertas Karvauskas