III mokymų pakopa 2016 m. birželio 7-12 d.

Pagaliau atėjo laikas ir trečiąjai Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS pakopai.

Baigę pirmosios pakopos mokymus sužinojote apie RAKTĄ, atrakinantį bet kurią tobulėjimo techniką, Raktą, atveriantį visiškai kitą gyvenimą.

Stiprios išsivalymo sesijos antrojoje mokymų pakopoje leido pajusti, ką iš tiesų savyje nešiojatės ir kaip lengva gali būti gyventi.

Atėjo laikas žengti dar vieną žingsnį, tai yra praeiti dar gilesnį išsivalymą ir sąmoningai pasirinkti savo tobulėjimo kelią.

Trečiojoje pakopoje mes apžvelgsime ir išbandysime pačias stipriausias sąmoningumo didinimo technikas. Aš pats asmeniškai visas jas perėjau nuo A iki Z ir garantuoju, kad kartu su RAKTU, jos gali būti tikrai galingas ginklas kiekvieno žmogaus gyvenime!

Trečiąją pakopą vesiu aš ir dar keturi savo srities specialistai. Visus sukviečiau į vieną vietą, kad kiekvienas iš jų pristatytų savo pasirinktą kelią ir išmokytų Jus pačių stipriausių sąmoningumo didinimo ir asmeninio tobulėjimo technikų.

Pristatysiu kiekvieną iš jų:

Emocijų paleidimo  metodas kaip išsilaisvinimo kelias!

Tai ypač galingą ir efektyvią, mokslu pagrįstą emocijų paleidimo techniką!

Dr. Richard J. Davison, kuris laikomas vienu žymiausių mokslininkų streso mažinimo srityje iš valstybinio Niujorko Universiteto („State University of New York“), bendradarbiaujant su Dr. David C. McClelland iš Harvardo universiteto („Harvard University“), atliktų bandymų metu patvirtino emocijų paleidimo technikos efektyvumą!

Atliktų bandymų metu mokslininkai nustatė, kad paleidimo technika „labai stipriai skiriasi nuo kitų bandytų metodų savo paprastumu, efektyvumu, sudėtingų sąvokų nebuvimo ir greit pastebimais rezultatais. Mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės šio metodo pagalba išmoko būti ramesniais sudėtingose situacijose, ir po to, kai įvaldė šią techniką, rezultatai dar labiau pagerėjo.“

Veda Rytis Lukoševičius, emocijų paleidimo ir meditacijos meistras, padėjęs daugeliui žmonių išsilaisvinti iš neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, ar net išsprendžia finansines problemas!

Sąmoningas kvėpavimas kaip išsilaisvinimo kelias

Trečiojoje pakopoje taip pat vyks darbas su kvėpavimu, kaip visur esančia ir visa siejančia energija.

Pirmos kvėpavimo sesijos skirtos neharmoningų, marionetinių elgesio modelių pašalinimui, žmogiško unikalumo ir autentiškumo grąžinimui, grįžimui į save… Vėliau prasideda darbas su kvėpavimo stebėjimu, jo valdymu, kas įgalina prisiliesti prie kvėpavimo, kaip energijos, tiesiogiai, kad ją jausti kasdien, ją pergyventi, dirbti su ja.

Pridėsiu nuostabių atsiliepimų po jos sesijos antrojoje pakopoje:

“Seminaras toks, į kurį norėčiau pakviesti visus pažįstamus ir nepažįstamus. Šie seminarai turėtų būti vedami mokyklose, įstaigose. Atvėrė kiekvienam mūsų pačių gyvybinius gydomuosius resursus“.

„Norėčiau pasakyti, kad laimingas žmogus, kuris ateina į Jūsų seminarą. Jūs darote žmones laimingus“.

„Dalia, tu dirbi nuostabų darbą. Turbūt nepamiršti padėkoti Dievui už dovanas, kuriomis Jis tave apdovanojo, o tu tomis dovanomis dalijiesi su mumis“.

„Niekada negalvojau, kad moku taip juoktis, taip laisvai.”

Energijų paleidimo metodas kaip išsilaisvinimo kelias

Šie mokymai būna skirtingi ir sprendžia tai, ko labiausiai reikia susirinkusiems žmonėms. Vienuose mokymuose labiau akcentuojamas baimės ar pasipriešinimo šalinimas, kituose – meilės plėtimas, priėmimas ir t.t. Trečiojoje pakopoje bus mokoma kaip:

  • pašalinti baimę, nerimą dėl ateities, santykių su artimaisiais, pinigų trūkumo…;
  • išspręsti malonumo – pykčio – liūdesio – apatijos bangavimo ciklą;
  • suvaldyti savo nuotaikas;
  • tapti drąsiu ir pasitikinčiu savimi;
  • atleisti sau, savo sutuoktiniui, savo tėvams;
  • susitaikyti su aplinka ir savimi.

Po šių dviejų dienų bus visiškai aišku, ką daryti su kiekviena emocija, kiekvienu jausmu, kiekvienu noru, kiekviena mintimi…

Bus duodama aiški sistema, kaip atverti savyje meilę. Išmoksite mylėti ne tik save, bet ir visą aplinką!

Tikriausiai pamenate, kad NORAS = TRŪKUMAS. Lektorius išmokys kaip naudojant vieną efektyviausių metodų,  atsikratyti savo norų. Ir tai tikrai veikia!

Ypač rekomenduojama važiuoti poroms, tai nuostabiai harmonizuoja santykius!

Jeigu norite patirti gilų palengvėjimą, išmokti efektyviai medituoti ir tvarkytis su jausmais, jausti nuolatinę proto tylą, džiaugsmą ir būti be stabdžių savo viduje – tai kaip tik Jums.

Atsivėrimas aukštų vibracijų palaimos energijai kaip išsilaisvinimo kelias

Vyks gilios dvasinio išsivalymo praktikos, meditacijos, gydymas aukštų vibracijų palaimos energija. Vėl dirbsime su tarpusavio santykių harmonizavimu, tik daug daug giliau. Tvarkysime santykius su tėvais, partneriais, bei vaikais.

Karma. Karmos valdymas

  • Ypatingos reikšmės tema, kuri sudės visus galutinius taškus Jūsų gyvenime.
  • Suvoksite iš kur atsiranda ligos, nesėkmės ir nelaimės Jūsų gyvenime ir kaip to išvengti.
  • Sužinosite ką turite daryti, kad gyventumėte harmoningai su visa Jus supančia aplinka.
  • Po to net ir didžiausias skausmas Jūsų gyvenime atrodys kaip Dievo dovana!

Gyvenimo misijos, vizijos ir tikslo koregavimas

Taip pat dar kartą peržvelgsite savo gyvenimo viziją, misiją, tikslus, bei susitiksite su savo Tikruoju Aš.

6 dienų mokymai!

Jau tikriausiai supratote, kad šie mokymai truks daug ilgiau, nei dvi dienas. Jie vyks 6 dienas!

Visus geriausius savo srities ekspertus mes surinkome į vieną vietą. Paskaičiavome, kad einant pas kiekvieną atskirai, tai kainuotų daugiau nei 2000 litų! (579,24€)

Investicija įsavo tobulėjimą šiuose šešių dienų mokymuosesu maistu ir nakvyne – 220,00€ (tik 36,64€) už pilną parą). Jei kasdien savo tobulėjimui atidėtumėte po 0,60€, per metus surinktumėte 220,00€.

Ar Jūs pasirengę į savo gyvenimo harmoniją investuoti po 0,60€ per dieną?

Už Jus to niekas nepadarys!

Registruokitės jau dabar!

Jei kyla kokių klausimų – visada skambink 8686 78080.

Mano el. paštas: robertas@gyvenimorytas.lt

Skype: robertaska2
Lauksiu antros pakopos mokymuose!

Su Meile,
Robertas Karvauskas