Bazinis seminarų ciklas
„Laimingo Gyvenimo Raktas“

Kaune 2016.05.09-12

4 – ių seminarų ciklas, atveriantis galimybes pabusti iš letarginio materialinės kasdienybės miego,
pamatyti tikrąjį gyvenimą, įgyti ryžtą žengti link jo.

Seminarai skirti ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės, tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas, kam vidinės įtampos ir nepasitenkinimo gyvenimu dydis jau beveik pasiekė ribą…

Plačiau apie seminarus žiūrėkite čia:
http://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/seminaru-ciklas-laimingo-gyvenimo-raktas/

Ar tikrai šie seminarai gali Tau padėti?
Pasitikrink čia >>

Robertas Karvauskas

Dvasiškai prabudęs žmogus, Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, perduodantis tai, ką atrado savo širdyje, ką asmeniškai pats patyrė ir išbandė.

Plačiau apie mokytoją skaitykite čia >>>

Šiuo seminarų ciklu pradėsite kelionę į savo širdį, kur yra RAKTAS, atveriantis visus kelius į išsilaisvinimą, bei suteikiantis vidinę harmoniją.

Gali šiuos vakarus praleisti, kaip ir kiekvieną kitą eilinį vakarą.
Arba gali ateiti, pasisemti naujų žinių, energijų ir
PRADĖTI GYVENTI KITAIP!

Ar bus tai naudinga?
Pasitikrink čia >>

Iki pirmojo seminaro pradžios liko:

[tminus t= „09-05-2016 18:00“]HTML to be displayed when the countdown reaches zero.[/tminus]

Po paskutiniojo seminaro kaip visada vyks naujai seminarus išklausiusiųjų susitikimas – diskusija su GYVENIMO RYTO mokykloje jau dalyvavusiais bendraminčiais. Prie vaisių stalo dalinsimės savo patyrimais, gyvenimo stebuklais, išsiaiškinsim atsakymus į kilusius klausimus. Galim užtrukti iki 23 val. ir ilgiau, todėl atitinkančiai suplanuokite laiką…

Seminarai skirti ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės. Tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas.

Atsiliepimai apie Laimingo Gyvenimo Rakto seminarus:

„Seminaras buvo puikus. Labiausiai patiko, kad Robertas kalbėjo iš savo patirties, o ne perskaitytas tiesas. Dar nespėjau visko išbandyt, ką siūlė, bet pavyzdžiui, jau penkta diena iš eilės einu miegoti patartu laiku (21-22h), keliuos 5h ryto ir jaučiu, kaip stipriai energingesnis, efektyvesnis esu darbuose, vien tik guldamasis ir keldamasis tinkamu metu.
Dabar telieka pritaikyti patarimus apie mitybą, daryt kvėpavimo pratimus (kad kvėpuočiau pilnais plaučiais, o ne dalimi jų) ir žiūrėti, kaip viskas kinta. Kol kas galiu pasakyti tiek, kad, jeigu jaučiatės pavargę, kamuoja prastos nuotaikos, protas apsiblausęs… būtinai ateikite į Gyvenimo Ryto seminarą – nieko neprarasit, o jei darysit, kaip jis sako, ir bandysit savo patirtimi patikrint jo patarimus, liksite nustebinti rezultatais 🙂
Laimonas
„Esu dalyvavusi labai daug seminarų įvairiomis temomis, todėl į ši seminarą ėjau dėl to, kad pakvietė draugė tiesiog praleisti laiką. Galvojau kad jau aš tikrai naujo nieko nesužinosiu, nes „viską“ labai gerai žinau ir pati, tik ne visada tai taikau gyvenime. Galvojau kad eilinis seminaras tikrai jau man tai nieko nepakeis. Deja…
Praleidus tas kelias valandas Jūsų draugijoje, šandien galiu drąsiai teigti, kad gavau dvasinę ramybę, problemų spręsti nebereikia, nes jų tiesiog nėra. Tai, ką gavau tą vakarą, mane sukrėtė iš vidaus. Žodžiais tai pasakyti sunku, reikia pajusti.
Talentas yra sugebėti patekti savo mitimis į kito žmogaus sielą. Jūs tai padarėte.
Didelis didelis AČIŪ.“
Jūratė

INVESTICIJA Į SAVE IR Į SAVO ARTIMUOSIUS

Vienas seminaras

14vienas seminaras

Keturi seminarai

45keturi semianrai
Tobulėdamas, Tu ne tik jautiesi, bet ir elgiesi ramiau, draugiškiau, geranoriškiau, tolerantiškiau Tave supančių artimų žmonių atžvilgiu. Kiek esi pasirengęs į tai investuoti?

Vieno seminaro kaina 14 €.
Jei iki antrojo seminaro pradžios apsispręsite dalyvauti visuose 4-iuose seminaruose, jūsų investicija sudarys tik 45 €.
Jeigu tiek sumokėti negalėsite, sumokėsite tiek, kiek galėsite.

Šie seminarai – tai neišsenkantis nuolatinis energinis resursas. Vėl ir vėl juose dalyvaujant ar klausant įrašų vis gilėja motyvacija žengti ryžtingus žingsnius link naujo, visiškai kitokio gyvenimo, kurio pagrindą sudaro vidinė ramybė ir pilnatvė.

Seminarų, kuriuose dalyvausi gyvai, įrašai Tau
BUS PADOVANOTI!!!

Negalintys dalyvauti seminaruose, jų įrašus gali įsigyti. Vieno seminaro įrašo kaina 11 €. Spausk nuorodą: http://gyvenimorytas.lt/seminaru-irasai/.

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110%
PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi,
grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

KIEK VAKARŲ JAU PRALEIDAI SAVO KASDIENINIUOSE RŪPESČIUOSE ARBA BEVILTIŠKAME NEVEIKLUME?

AR TAI PAKEITĖ TAVO GYVENIMĄ?

O AR PAKEIS KĄ NORS ŠIE SEMINARAI?  PAŽIŪRĖK ČIA:

http://gyvenimorytas.lt/visi-atsiliepimai/visi-atsiliepimai-apie-seminarus/ 

Iki malonaus pasimatymo!!!

Su meile,
GYVENIMO RYTAS
Mob.: 8-683-55502
El.paštas: info@gyvenimorytas.lt
GyvenimoRytas.lt
Facebook: www.Facebook.com/GyvenimoRytas