Internetinių seminarų ciklo

DVI GYVENIMO PUSĖS. AR YRA PASIRINKIMAS? KAIP PASIRINKTI?
Antroji dalis

TARNYSTĖ GYVAM DARNIAM SĄMONINGAM ENERGINIAM
ORGANIZMUI.

2017 m. lapkričio 30 d. 19 val.

DĖMESIO!
WEB seminaro transliacija ATVIRA IR NEMOKAMA visiems!

TARNYSTĖ GYVAM DARNIAM SĄMONINGAM ENERGINIAM ORGANIZMUI.

Viskas , kas yra, yra gyvo darnaus sąmoningo energinio organizmo dalys. Viską sudaro sąmoninga energija. Žmogus – neatskiriama energinė šio organizmo ląstelė (šviesos būtybė).

Pasirinkimas prasideda nuo skausmo, kuris kaupiasi priešinantis gyvenimui. Skausmas verčia ieškoti išminties. Bet pati išmintis nekeičia gyvenimo. Jai reikia suteikti pakankamai energijos. Tai duoda dėmesys. Reikia sugebėti sukaupti ir išlaikyti dėmesį išmintyje.

Kur rasti išmintį? Išmintis – tai informacija – energija. Ji yra visame kame, nes visata holografiška. Ją galima išgirsti tik širdimi. Širdis girdi ramybėje, nes rezonuoja su ramybe. Mūsų vidinę būseną mes galime tvarkyti tiktai tada, kada mes pasineriam į savo vidinę tylą. Ramybė ir yra išmintis. Tik protas ramybę įkiša į įvairius dėsnius. Ramybę lemia pasitikėjimas. Kaip mes žiūrim į save, kiek mes save mylim, kiek mes savim patenkinti arba nepatenkinti.

Kaip pasirinkti? Sutelkti dėmesį į išmintį. Praktikų pagalba mažinti savyje įtampų kiekį – mažės mus blaškančių įtemptų minčių kiekis. DUOTI. Visada ieškokite vidinio džiaugsmo, kuris surištas su atidavimu. Visada statykite save į kito vietą ir pažiūrėkite ko jis norėtų iš jūsų dabar. Ir DUOKITE jam. Kada nuolatos skleisite iš savęs šitą norą, viskam aplinkoje kažką tai duoti, tada išsiskleis viduje besąlyginis, pats gražiausias džiaugsmo jausmas, pasitenkinimo jausmas, pilnatvės jausmas.

Seminaro metu bus aptartos šios temos:

  • Tarnystė
  • Visata – gyvas organizmas
  • Žmogus – šviesos būtybė
  • Tarnystės esmė. Tarnystės veiksmas.
  • Pasirinkimas: TAIP – NE. Kas verčia rinktis?
  • Kur rasti išmintį? Kelias į išmintį.
  • TAIP – Ramybė. Pasitikėjimas.
  • NE – Analizė ir pastangos. Vidinė įtampa.

Kviečiame stebėti nemokamą seminarą transliaciją.
Drąsiai užduokite savo klausimą ir seminaro metu skirsime laiko atsakymams.

ATSILIEPIMAI

Mane labiausiai paveikė sužinojimas apie tai, kaip stipriai protas paveikia mus pačius, mūsų gyvenimus energetiniame lygmenyje, ir kaip svarbu išlikt visą laik sąmoningiems, plėst sąmonę ir išmokt klausyti savo širdies, ir kad mūsų vidinė būsena atspindi mūsų gyvenimą.
Pastebėjau, kad po seminaro pasikeitė mano būsena, ji tapo ramesnė, laimingesnė, tuo pačiu ir gyvenimas keičiasi į gerąją pusę, ir čia tik pradžia.
Tomaš
Po seminaro mane užliejo šiluma, ramybė ir atėjo supratimas, kad gyvenau nesąmoningai ir nemylėjau nei savęs, nei kitų kaip Dievo kūrinių.
Visų mylimas Robertas nušvietė man kelią, kuriuo noriu eiti ir nebeišklysti iš jo.
Pirmą kartą jaučiuosi tarsi pagaliau eičiau namo:)
Ačiū Ačiū Ačiū!!!!!!!!!!!!
Eglė
Mano gyvenime yra lūžis, nes nusibodo gyventi vien pasitenkinant materija, todėl pradėjau ieškoti dvasinės realizacijos. Po truputį po truputį atsirenkant kas man tinka suradau ir jus. Labai džiaugiuosi, kad pavyko surasti.
Po šio vakaro tapau ramesnė. Kiekvienoje situacijoje stengiuosi įžvelgti tobulumą. Jaučiuosi laiminga. Kiekvieną kartą kai pajuntu susierzinimą, stengiuosi su situacija susitaikyti priimti ir padėkoti.
Vilma
Labai dėkoju už nuostabų seminarą. Jis man padėjo suprasti, kodėl daugelis dalykų gyvenime klostėsi ne taip kaip norėjosi ar tikėjausi. Pasirodo, dažnai kovojau su pačiu gyvenimu, įvairiomis situacijomis ir netgi savimi. Šis seminaras įkvėpė eiti kartu su visatos dėsniais, įkvėpė keisti savo vidinį pasaulį, minčių pasaulį.
Asta
Nuoširdus ačiū. Jūs senas žinias patvirtinote, suteikėtė naujų, o praktinė dalis išvis pasaka Po seminaro jaučiuosi rami kaip niekada. Dėkoju Dievui, kad atvedė mane pas jus. Dar kartą AČIŪ
Seminaro dalyvė iš Panevėžio

ROBERTAS KARVAUSKAS – sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Žiūrėkite video atsakymą į klausimą apie savęs smerkimą ir maksimalizmą, kuris mokina mus iš kur sužinoti, ko ir kiek reikia siekti? Kaip sužinoti, kas tau geriausia?

Primename, kad savo klausimus galite parašyti lektoriui iš anksto.

Dalyvaukite seminare ir
pradėkite keisti savo gyvenimą!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080