PRAKTINIAI STRESO VALDYMO MOKYMAI HARMONIZUOJANT SAVO BŪSENĄ
2019 m. rugsėjo 23 d. praktinė paskaita Klaipėdoje su Robertu Karvausku

Kaip Tau sekasi pasitikti kiekvieną savo rytą? Ar išeina atsikelti anksti, su šypsena?

O gal nelauki kitos dienos dėl to, jog jauti, kad ji ir vėl bus kupina nevaldomo streso? 

Dauguma žmonių kasdien gyvena įtemptai – skuba, lekia, nespėja, nerimauja, nemoka atsipalaiduoti. Šiandien žmonės patiria stresą dėl daugelio priežasčių: dėl sveikatos, dėl darbo, dėl mažo atlyginimo, dėl didelių kainų, dėl nesutarimų šeimose bei su aplinkiniais žmonėmis, dėl emigracijos, nerimauja ir bijo dėl ateities, dėl vaikų, dėl tėvų ir t.t. Kuo dažniau žmogus įsitempia – tuo jis darosi jautresnis, tuo labiau jį pradeda erzinti kiekviena smulkmena, sveikata tampa vis prastesnė, tuo dažniau kamuoja nemiga, baimės jausmas, drebulys, panikos priepuoliai ir t.t.

O gal ir Tau taip būna, kaip kažkada buvo ir Robertui? Patikėk, STRESAS jį lydėjo ne tai, kad kiekvieną dieną, jis tiesiog tvyrojo ore kiekvieną akimirką… Įsivaizduok, nuolatinė streso būsena. Tai tooooks beviltiškumo jausmas… 🙁 
Plačiau Roberto išgyvenimus, kelio paieškas bei klystkelius atrasi čia http://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-roberta-karvauska/
Tiesa yra tokia, kad Roberto istorija ne vieną žmogų įkvepė ir atvedė į šį paieškų kelią. Savo istorijoje Robertas dalinasi: „Klausimų daug, o atsakymų – nei vieno!“

Būtent, didžiausia neviltis apima tada, kai visiškai nežinai ko imtis, kad pagerinti padėtį.

Atrodo kuo toliau, tuo blogiau. Didžiulis vidinis skausmas ir nerimas išsiurbia viską. Ir žinai kas baisiausia? Tai, kad matai, kaip kitiems sekasi, o TAU NE! Tas nuolatinis savęs lyginimas su kitais. Tai tik dar labiau apsunkina situaciją. Bendrauji su žmonėmis, matai, kad jiems sekasi, jie gali šypsotis, o pas tave VISKAS GRIŪNA. Tada jautiesi visišku NEVYKĖLIU! Neretai kūnas jau pats dreba, nes stresas pasidarė nebevaldomas. Aišku, kai paklausia „kaip sekasi“, atsakai „gerai“, pats tuo netikėdamas.

Atrodo jokios vilties ir jokio išsigelbėjimo!

Tiesiog gyvenimas privedė prie tokios situacijos, kai visiškai nematai jokios prasmės, viduje tuščia ir nėra jokio išsigelbėjimo prošvaistės! Aišku, kai turi priemones, išgyventi daug lengviau. Tada bent žinai ką turi daryti ir kodėl. Tuo metu pas Robertą tokių dalykų nebuvo…

Bet! Po ilgų klajonių Robertui pavyko suprasti, kas gi yra tikroji dvasinė ramybė.

Sudomino? Visą  nuoširdžią Roberto istoriją gali perskaityti čia: http://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-roberta-karvauska/

O dabar grįžkim prie Tavęs. Aukščiau išsakytuose žodžiuose atpažinai save? Jauti, jog stresas tapo tavo kasdienybės dalimi? 

Tuomet sustok bent akimirkai!

Stresas yra ne tai, kas vyksta, o tai, kaip Tu reaguoji į tą vyksmą. O tai įmanoma ir būtina išmokti suvaldyti!

Tikriausiai ir Tu norėtum kiekvieną savo rytą pradėti su šypsena ir ramybe širdyje bei išmokti būti vidinėje ramybėje visą dieną be nerimo ir skubėjimo? Nenusimink, išeitis visada yra!

Praktiniai streso valdymo mokymai harmonizuojant savo būseną skirti Tau, jei pajutai ir nusprendei, kad nori  išmokti valdyti stresą ir su juo visiškai atsisveikinti!

Seminarą sudaro 3 dalys:

18:00-20:00 paskaita

20:00-20:30 atsakymai į klausimus

20:30-21:30 unikalių praktikų kompleksas
* Antistresinis kvėpavimas 
* Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimas
* Ramaus proto technika
* Meditacija AŠ ESU

Esant didesniam dalyvių arba klausimų skaičiui, seminaras gali užtrukti ir ilgesnį laiką.

Paskaitos pagrindinės temos

 • Kas yra stresas?
 • Streso priežastys ir kaip jas spręsti.
 • Nuolat patiriamas stresas. Kaip to išvengti?
 • Kaip nustoti norėti kontroliuoti visas gyvenimo sritis?
 • Kaip „išprašyti“ stresą iš savo gyvenimo?
 • Kaip išmokti valdyti savo reakcijas?
 • Kaip išlaikyti susikurtą balansą?
 • Praktiniai žingsniai, kaip sąmoningai ilsėtis.

Kodėl ir kaip stresuoji?

Kada esi nepatenkintas, stresuoji?

Kai kas nors vyksta ne taip, kaip nori.

Nori, kad būtų taip, kaip žinai.

Prisirišimai – vertybės.

 • Data: rugsėjo 23 d.

 • Diena: pirmadienis 

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: Nemuno g. 51, Klaipėda

 • Vieta: Viešbutis „ibis Styles Klaipeda Aurora“

Iš kur žinai, kaip turėtų būti? Taip mums įteigė nuo pat vaikystės.
Ar sena patirtis yra tiesa? Kiekviena akimirka yra nauja ir unikali. Nė viena situacija niekada nebūna tokia pati. Todėl senos žinios niekada netiks naujai situacijai. Kaip sakoma: „Į tą pačią upę du kartus neįbrisi“. Taip, kaip ir vandenyne, nerasime dviejų vienodų bangų.
Nori, kad visada būtų gera. Manai, kad gera bus tada, kai viskas vyks pagal tavo žinojimą. Tačiau iš kur gali žinoti, kaip turi būti? Kaip yra geriau?
Stengiesi pašalinti „blogį“ ir taip visą savo dėmesį sutelki į išorę. Stengiesi pakeisti išorę. Ir kuo labiau stengiesi tai daryti, pastebėk, jog pastangos alina, tampa dar blogiau. Pastangos visada eikvoja mūsų energiją. Taigi: „Ką pasėji, tą ir pjauni“.

Kame problema ir kaip ją spręsti?

Stresas yra ne tai, kas vyksta, o tai, kaip Tu reaguoji į tą vyksmą.

Tu visada reaguoji pagal savo vertybes – prisirišimus – nuostatas.

Problema – nuostatos. Kaip jas pakeisti?

Pirmiausiai reikia priimti tai, kad pasaulio suvokimas susidaro iš nuostatų. Dauguma mano, kad pasaulis materialus ir negyvas – jį reikia tvarkyti ir kontroliuoti. Tačiau streso atsisakyti galėsi, jei pereisi į kitą nuostatą – kad pasaulis vientisas, gyvas ir sąmoningas – jo reikia klausyti ir juo pasitikėti.

Mokymų metu atliksime itin stiprių praktikų kompleksą.

Visi kartu išbandysime  antistresinį kvėpavimą, susijungimo su Šaltiniu kvėpavimą, ramaus proto techniką, meditaciją AŠ ESU. Kai vienu metu tai alieka didelis būrys žmonių, susidaro stipri energija, kuri jau čia ir dabar kiekvienam padeda pajausti vis labiau ir labiau rimstantį stresą ir užliejančią vidinę ramybę.

Ir, žinoma, į savo gyvenimą verta įsileisti meditaciją. Meditacijos galia jau tapo visuotinai pripažintu dalyku. Tai sąmoningas poilsis susitaikant su viskuo, kas yra.

Labai svarbu ir kvėpavimo stebėjimas, tad jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.

Skamba sudėtingai? Šių praktinių mokymų metu viskas bus nuosekliai paaiškinta ir parodyta.

99%, jog jau mokymų metu Tavo būsena pradės keistis, o po mokymų gebėsi valdyti stresą. Žinoma, jei to reikės 🙂 

Tau skauda, nes bandai gyventi gyvenimą…
Ką tai reiškia? Atsakymas šiame video

Ar žinai, iš kur kyla visos problemos?
Sužinok šiame video

ATSILIEPIMAI 

Mane labiausiai paveikė sužinojimas apie tai, kaip stipriai protas paveikia mus pačius, mūsų gyvenimus energetiniame lygmenyje, ir kaip svarbu išlikt visą laik sąmoningiems, plėst sąmonę ir išmokt klausyti savo širdies, ir kad mūsų vidinė būsena atspindi mūsų gyvenimą.
Pastebėjau, kad po seminaro pasikeitė mano būsena, ji tapo ramesnė, laimingesnė, tuo pačiu ir gyvenimas keičiasi į gerąją pusę, ir čia tik pradžia.
Tomas
Pasijaučiau laisvesnė, vis labiau besidžiaugianti gyvenimu. Stengiuosi visiškai atsipalaiduoti ir užduoti ramią ir atsipalaidavusią būseną žingsniams priekyje. Ateityje norėčiau stengtis kuo daugiau dalintis su aplinkiniais meile.

Edita iš Alytaus
Iki šio vakaro buvau savęs ieškojimuose. Vis analizavau, ką blogai darau, kaip surasti išeitis iš susidariusios situacijos. Buvo sumažėjusi savivertė, nepasitikėjau savo jėgomis, vengiau iššūkių,nes maniau, kad nepadarysiu. Po seminaro įsiminė, kad viskas kas norėčiau kad vyktų turi gauti mano dėmesį ir energiją. Tai ir darysiu!
Irena
Seminaro metu labiausiai patiko meditacija. Ateityje mokysiuos atsipalaiduot ir medituot.
Daina, Kėdainiai
Nebeliko kas stabdė, trukdė realizuot savo planus, atsirado daugiau energijos, nauja aš ?…
Turiu ketinimą nuvažiuot į Indiją, Vienybės universitetą… Jūsų dėka jau dabar pradėjau anksčiau keltis, sportuoti ir kasdien medituoti.
Džiugu, kad esate ir vedate žmones sąmoningumo link… Ačiū, Robertai. Linkiu tęsti tai, ką darote.
Galina (865900333) Vilnius
„Pirmą kartą pajutau, kaip gali būti lengva, ramu ir saugu. Robertui jaučiu begalinį dėkingumą ir linkiu Jam neblėstančio įkvėpimo. Manau, kad daugeliui mūsų šio lektoriaus žodžiai įstrigo giliai.
Gavome rinkinį svarbiausių, esmingiausių žingsnelių, kas atrodo taip naturalu ir kaip gera tai prisiminti, ką galbūt visada žinojome. Labiausiai patinka pakalbėti su savo protu ir pastatyti jį į vietą.
Ačiū už supratimą, kad stresas yra pirmiausia mano reakcija į situaciją, ir kad pačios būsena nulemia situacijos baigtį. Taip pat labai ačiū už parodytus streso valdymo būdus.
Ir dar, supratau, kaip mes visi esame surišti vieni su kitais energetiniais saitais, kad visi esame begalybė.
Dar kartą ačiū Robertui už praregėjimą. Sėkmės“
Regina

Šios paskaitos lektorius Robertas Karvauskas daug metu kovojo su pačiu savimi,
bet svarbiausieji pokyčiai įvyko tik tuomet, kai visiškai pasidavė.

ROBERTAS KARVAUSKAS –
Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Savo istoriją Robertas vadina taip:
„Miegantis ir natūraliai einantis į savo gyvenimo krizę“.
Skaityk ją čia >>>

Šiandien Robertas dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms norintiems pradėti gyventi laimingai.

Kiekvienas turite unikalią galimybę pasisemti išminties iš šio mokytojo ir pritaikyti tai savo gyvenime. 

Primename, kad savo klausimus gali parašyti iš anksto.

Vienas BAISIAUSIŲ dalykų, kurį galima sau pasakyti:
„AŠ TAI jau ŽINAU“.
Naujos žinios, naujos patirtys KEIČIA mus, tad kaskart mes tose pačiose situacijose atrandame visiškai kitus dalykus.
O jei manome, kad viską žinome, tuomet sustabarėjame, negalime priimti nieko naujo į savo kasdienybę, gyvenimas sustoja….
Juk kaip žinia, į tą pačią upę dukart neįbrisi. Neįmanoma pakartoti gyvenimo situacijos. Niekada. Viskas keičiasi. Tad ir veiksmai, ir rezultatai kitokie.

Užduok klausimą lektoriui ir seminaro metu gausi atsakymą!

 • Data: rugsėjo 23 d.

 • Diena: pirmadienis

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: Nemuno g. 51, Klaipėda

 • Vieta: Viešbutis „ibis Styles Klaipeda Aurora“

1 asmeniui

15
 • Kaina galioja mokant iš anksto pavedimu
  Pavedimą gali padaryti į šią sąskaitą Robertas Karvauskas Sąsk. Nr.:  LT777180800057733162
  (pavedime nurodyk datą ir miestą, kada dalyvausi seminare)
  Patogiausia apmokėti dabar iš karto (spausk žalią mygtuką žemiau)

1 asmeniui

20
 • Kaina seminaro dieną
  Nepriklausomai nuo to mokėsi grynais vietoje ar pavedimu

DĖMESIO!

Jei negalėsi sumokėti visos sumos, sumokėsi tiek, kiek gali.

Jei nepavyksta sudalyvauti seminare, gali įsigyti įrašą.
Įrašas paskelbtas čia >>> http://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Už seminarą gali sumokėti grynais arba pavedimu.
Rekvizitai apmokėjimui:

Robertas Karvauskas Sąsk. Nr.:  LT777180800057733162

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080