Roberto Karvausko knygos LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS ir
poetės Laimos Petronienės naujausių poezijos knygų pristatymas

2018 m. spalio 24 d. vyks Kaune.
Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti!

Sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjo, lektoriaus Roberto Karvausko
knyga „Laimingo Gyvenimo Raktas“ – unikalus teorinių žinių ir praktikų kompleksas,
leidžiantis žmogui iš esmės pakeisti savo gyvenimą. 

Be šito komplekso žinių NĖRA GYVENIMO.
Tai, ką gyvena žmonės be Laimingo Gyvenimo Rakto, nėra gyvenimas.
Tai egzistencija mirtyje. Tai lėtos mirties realizacija.

Knygos Laimingo Gyvenimo Raktas tikslas – parodyti, kad be kasdieninio Laimingo Gyvenimo Rakto principų naudojimo jokios praktikos ar technikos neatveda į pilnatvę ir ramybę, atverti galimybę kiekvienam savo širdyje atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir atrakinti savo kelią į Laimę.

Pamiršti, kas yra stresas, nerimas, ligos, nelaimės ir mėgautis pilnatvišku gyvenimu, kuriame vyrauja vidinė ramybė, pasitikėjimas, dėkingumas ir entuziazmas. Nuosekli, darni, argumentuota žinių sistema autoriaus širdy ir prote gimė po ilgų tikrosios tiesos paieškų, informacija paremta asmeniniu patyrimu, patikrinta praktiškai.

Knygos autorius Robertas Karvauskas su šia knygą skaitytojams nori perduoti labai svarbią žinią, kurios neturėdamas jis pats sužlugdė savo gyvenimą ir dabar aiškiai mato, kaip tai daro daugelis žmonių: „Be Laimingo Gyvenimo Rakto bet kurios praktikos gyvenime tampa neveiksmingomis arba net žudančiomis, bet kuris kelias veda i rutiną ir aklavietę, veda i krizę. Kol Laimingo Gyvenimo Raktas netaps tavo kasdienybės esme, tavo gyvenimas neves tavęs i ramybę ir pilnatvę. Be Laimingo Gyvenimo Rakto žmogus negimsta tikram gyvenimui. Jis tik egzistuoja kelyje i mirtį. Dabar tau gali atrodyti, kad aš save sureikšminu. Bet šios žinios juk ne iš manęs. Kuo gali didžiuotis pieštukas, kuriuo poetas parašė poemą? Aš tik perduodu tai, kas man buvo atverta ir nurodyta perduoti. Ar priimsi tai? Ar esi pasiruošęs gimti tikram gyvenimui? Atsakymų ieškok savo širdyje…

Vakaro metu išgirsite Jurgio Brėdikio mintis apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas, 

kurio nuomone tai – „stalo knyga“ kiekvienam ir kiekvienai dienai. Taip pat akademikas norėtų, kad su šia sistema susipažintų tie, kuriems gyvenimas dar prieš akis.

 Pasidovanokite sau DOVANĄ – patys SAVE

Ši knyga tai raktas, kuri gyvena manyje… Aš Esu.

Ir taip, ši knyga puiki dovana įvairiomis progomis ir be progos.

Tai pati geriausia dovana tam, kurį tu myli!

Jei Tau tas žmogus nors kažkiek rūpi, duok jam šansą gyventi.
Tikras draugas ne tas, kuris padovanoja žuvį, o tas, kuris išmokina žvejoti.
Galima padovanoti žmogui mielą, gražų, naudingą daiktą ir jis kurį laiką bus dėkingas bei patenkintas. O galima įteikti jam Laimingo Gyvenimo Raktą, ir jis, atrakinęs savo širdį, atras visas gyvenimo dovanas, atras LAIMĘ, atras pats save. Atras šaltinį, iš kurio prisipildys Meile, Džiaugsmu, Šviesa…
Palaiminta Gausa… Kūno ir Sielos Sveikata.
Ne iš vargšiškumo, o iš pertekliaus Savyje dalinsis su kitais…
Dėkinga širdimi švęs Gyvenimo Dovaną.

Vakaro metu skambės pačios autorės Laimos Petronienės skaitoma poezija palydima kalimbos ir tibeto dubens garsais.

Apie Laimos Petronienės knygas:

Visos trys poezijos knygos – Tai – kaip sodų žydėjimas, Tu – tai viskas, Tik prisimink – juk Tu esi Šviesa – apimančios autorės kūrybos dešimtmetį, išleistos Lietuvos šimtmečio proga.

Autorės kūryba, paliesdama savasties šaknis, įkvepia žmogų, kilsteli jo dvasią bei kviečia pažvelgti į savo vidų ir pamatyti, kad kiekvienas esame sukurtas iš meilės ir šviesos.

Laima Petronienė

Laima Petronienė

Pristatymo metu knygas tiek sau, tiek savo artimiesiems su autoriaus parašu bus galima įsigyti išskirtinėmis sąlygomis.

Kviečiame atvykti į knygų pristatymą,
pabendrauti su autoriais ir bendraminčiais.

Dalyvavimas nemokamas.

  • Data: spalio 24 d.

  • Diena: trečiadienis

  • Laikas: 18-20 val.

  • Adresas: J. Gruodžio g. 21, Kaunas

  • Vieta: viešbutis „BEST WESTERN Santaka“

Knygos Laimingo Gyvenimo Raktas autorius ROBERTAS KARVAUSKAS yra sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Poetė Laima Petronienė apie save:

Esu laimingas žmogus. Kaip dažniausiai kiekvienas laimingas žmogus, taip ir aš turėjau praeiti tam tikrą savo gyvenimo kelio atkarpą, kurioje buvo ir kančių, ir nusivylimų, ir netekčių, ir neįgyvendintų lūkesčių, tačiau aš visuomet viduje jutau kirbančią liepsnelę, kad kažkas čia ne taip, kad gyvenimas gali būti laimingas. Aš visuomet ilgėjausi Namų… Ir parėjau į Juos – į savo Širdies namus. Todėl ir esu labai laimingas žmogus. Beieškodama savęs aš įsitikinau, kad laimė negyvena niekur kitur, o tik mumyse. Ji teka iš mūsų vidaus į gyvenimą ir tuomet pats paprasčiausias gyvenimas tampa nuostabus. Mums tereik atsisukti į savo vidų ir prisiminti kas mes esam iš tikrųjų. Kviečiu Tave prisiminti kas gi tu esi!

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080