Susitikimas su Robertu Karvausku 2016 m. sausio 7 d. Mažeikiuose

Kviečiame dalyvauti visus sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokinius, seminarų dalyvius, webinarų žiūrovus, visus, kurie nori susitikti su Robertu arba asmeniškai susipažinti.

Pabūti visiems kartu, pasidalinti mintimis, energetika – labai svarbu, išsilaikant pasirinktame kelyje.

Atvykti gali VISI NORINTYS. Dalyvavimas nemokamas.
Jei pageidausite galite pasiimti su savimi vaisių.

Robertas Karvauskas

ROBERTAS KARVAUSKAS – vienas žinomiausių dvasinių mokytojų Lietuvoje, Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Man buvo duotas RAKTAS. Laimingo Gyvenimo Raktas!

Aš suvokiau, kad visos tos kančios, visas tas knygų skaitymas ir seminarų lankymas nebuvo beprasmis! Visose tose technikose tiesiog trūko RAKTO!

Kiekvienas gali išsilaisvinti. Jei jauti, kad gyvenimas vyksta ne taip kaip turėtų, jei jau kaupiasi ar susikaupė kritinis skausmo kiekis, noriu, kad išbandytum tai, ko mokau. Tiesiog patikrink ir pažiūrėk. Mano tikslas – matyti Tavo džiaugsmu spindinčias akis ir plačią šypseną einant per gyvenimą!

  • Data: Sausio 7 d.
  • Diena: Ketvirtadienis
  • Laikas: 21-23 val.
  • Adresas: Draugystės g. 18, Mažeikiai
  • Vieta: viešbutis „VALINA“

ATSILIEPIMAI, žmonių, dalyvavusių Roberto seminaruose

Visą savo gyvenimą turėjau kitokį mąstymą nei dauguma mane supančių žmonių. Visi jie man nuolat aiškindavo, kad turi nuolat dirbt dirbt ir dirbt tik tada tavo gyvenimas bus stabilus, pakilsi karjeros laipteliais aukštyn, sėdėsi sau ramiai kokiam nors ofise barbensi į stalą pirštais, nurodinėsi kitiems ką daryt tobulėsi kažkiokia neaiškia kryptimi, turėsi pakankamai pinigų ir galiausiai tada busi laimingas, džiaugsies pilnai savo gyvenimu.
Aš visuomet norėjau gyventi kitaip nei dauguma.
Pačiam seminare iki galo suvokiau gyvenimo esmę, mūsų paskirtį visatoje, kur ir kodėl mes švaistom savo energijas, kas mes esam, kaip reikia iš tikrųjų žvelgt į gyvenimą ir kaip teisingai pagal paskirtį jį nugyvent.
Roman M., 860884675, Vilniaus r.
„…Jau kitą dieną po seminaro pasipylė stebuklai…“
Robertas labai aiškiai sustatė viską į vietas.
Dėkoju Viešpačiui, kad ir Lietuva turi tokį nuostabų mokytoją.
Ona G., 868772928, Kaunas
„… Tiesos jau girdėtos, bet Jūs sugebate taip viską pateikti žmogui, kad tikrai pradedi suprasti ir giliau suvokti gyvenimo principus. …“
Kalbama tiesiai į širdį, belieka tik pačiam pasistengti ir atidžiai stebėti, kaip dėsniai veikia. O veikia jie tikrai greitai, tuom įsitikinti ilgai neužtrunka.
Kristina L., 861130866, Klaipėdos rajonas, Gargždai

Dalyvavimas nemokamas.

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080