Susitikimas su knygos LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS autoriumi Robertu Karvausku
2018 m. vasario 24 d. vyks Vilniaus knygų mugėje.
Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti!

Sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjo, lektoriaus Roberto Karvausko
knyga „Laimingo Gyvenimo Raktas“ – unikalus teorinių žinių ir praktikų kompleksas,
leidžiantis žmogui iš esmės pakeisti savo gyvenimą. 

Be šito komplekso žinių NĖRA GYVENIMO.
Tai, ką gyvena žmonės be Laimingo Gyvenimo Rakto, nėra gyvenimas.
Tai egzistencija mirtyje. 

Vilniaus knygų mugės metu šią knygą su autoriaus parašu ir palinkėjimu galėsi įsigyti išskirtine kaina.

Susitikti su Robertu Karvausku kviečiame vasario 24 d. nuo 15 iki 18 val. prie leidyklos „Mijalba“ stendo (5 salė, stendas Nr. 5. D23).

DOVANA – knygos skaitytojui!
Knyga turi dvigubą vertę: įsigijęs knygą gausi ir dovaną – kvietimą į seminarą Tikrosios Laimės Pagrindai, kuris įneš tikrųjų pokyčių į Tavo gyvenimą.

Šios knygos tikslas – parodyti, kad be kasdieninio Laimingo Gyvenimo Rakto principų naudojimo jokios praktikos ar technikos neatveda į pilnatvę ir ramybę, atverti galimybę kiekvienam savo širdyje atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir atrakinti savo kelią į Laimę.

Pamiršti, kas yra stresas, nerimas, ligos, nelaimės ir mėgautis pilnatvišku gyvenimu, kuriame vyrauja vidinė ramybė, pasitikėjimas, dėkingumas ir entuziazmas. Nuosekli, darni, argumentuota žinių sistema autoriaus širdy ir prote gimė po ilgų tikrosios tiesos paieškų, informacija paremta asmeniniu patyrimu, patikrinta praktiškai.

Knygos autorius Robertas Karvauskas su šia knygą skaitytojams nori perduoti labai svarbią žinią, kurios neturėdamas jis pats sužlugdė savo gyvenimą ir dabar aiškiai mato, kaip tai daro daugelis žmonių: „Be Laimingo Gyvenimo Rakto bet kurios praktikos gyvenime tampa neveiksmingomis arba net žudančiomis, bet kuris kelias veda i rutiną ir aklavietę, veda i krizę. Kol Laimingo Gyvenimo Raktas netaps tavo kasdienybės esme, tavo gyvenimas neves tavęs i ramybę ir pilnatvę. Be Laimingo Gyvenimo Rakto žmogus negimsta tikram gyvenimui. Jis tik egzistuoja kelyje i mirtį. Dabar tau gali atrodyti, kad aš save sureikšminu. Bet šios žinios juk ne iš manęs. Kuo gali didžiuotis pieštukas, kuriuo poetas parašė poemą? Aš tik perduodu tai, kas man buvo atverta ir nurodyta perduoti. Ar priimsi tai? Ar esi pasiruošęs gimti tikram gyvenimui? Atsakymų ieškok savo širdyje…

Laimingo Gyvenimo Raktas  tai  „stalo knyga“ kiekvienam ir kiekvienai dienai. Su šia sistema verta susipažinti visiems, o ypač tiems, kuriems gyvenimas dar prieš akis (Jurgis Brėdikas). 

 Pasidovanokite sau DOVANĄ – patys SAVE

Ši knyga tai raktas, kuri gyvena manyje… Aš Esu.

Ir taip, ši knyga puiki dovana įvairiomis progomis.

Tai pati geriausia dovana tam, kurį tu myli!

Jei Tau tas žmogus nors kažkiek rūpi, duok jam šansą gyventi.
Tikras draugas ne tas, kuris padovanoja žuvį, o tas, kuris išmokina žvejoti.
Galima padovanoti žmogui mielą, gražų, naudingą daiktą ir jis kurį laiką bus dėkingas bei patenkintas. O galima įteikti jam Laimingo Gyvenimo Raktą, ir jis, atrakinęs savo širdį, atras visas gyvenimo dovanas, atras LAIMĘ, atras pats save. Atras šaltinį, iš kurio prisipildys Meile, Džiaugsmu, Šviesa…
Palaiminta Gausa… Kūno ir Sielos Sveikata.
Ne iš vargšiškumo, o iš pertekliaus Savyje dalinsis su kitais…
Dėkinga širdimi švęs Gyvenimo Dovaną.

Susitikimo metu knygą tiek sau, tiek savo artimiesiems su autoriaus parašu bus galima įsigyti išskirtinėmis sąlygomis.

Kviečiame atvykti į susitikimą,
pabendrauti su autoriumi ir bendraminčiais.

  • Data: vasario 24 d.

  • Diena: šeštadienis

  • Laikas: 15-18 val.

  • Adresas: Laisvės pr. 5, Vilnius

  • Vieta: Mijalba stendas (5 salė, stendas Nr. 5. D23), Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Knygos Laimingo Gyvenimo Raktas autorius ROBERTAS KARVAUSKAS yra sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.