Norime pabrėžti, kad seminarų ciklas Laimingo Gyvenimo Raktas – tai bazinės, pagrindinės žinios, vedančios į unikalų suvokimų ir praktikų kompleksą, be kurio visos praktikos bei technikos nusilpsta ir netgi veda į energijos praradimą!

Tai nuosekli, darni, argumentuota, išbaigta žinių sistema, atverianti protui galimybes pamatyti kitokią aplinkinio pasaulio ir savęs realybę. Būtent šios žinios padeda geriau įsisąmoninti kituose seminaruose gautą informaciją ir realiai ją pritaikyti gyvenime.

Toks naujas matymas leidžia žengti naujus žingsnius į gyvenimą, kuriame vyrauja vidinė ramybė ir pilnatvė, nuoširdumas ir dėkingumas, atlaidumas ir pasitikėjimas, fizinė sveikata ir energingumas.

Jei norite pradėti gyventi LAIMINGAI, pradėkite būtent nuo šio seminarų ciklo!!!

 

„Tikrosios laimės pagrindai“

Seminaras skirtas ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės.

Seminaro eigoje kiekvienas dalyvis ne tik atras savo vidinės nedarnos priežastis, bet ir gaus puikius savęs harmonizavimo įrankius.

Žmogus tampa laimingu tada, kai jo gyvenimo kelyje nelieka nerimo ir kančios, kai viduje įsivyrauja ramybė ir harmonija!

Sužinokite daugiau paspaudę čia.

„Pagrindiniai Visatos Dėsniai. Dieviškumo esmė. Pasitikėjimo galia“

Ar kada jautėte nerimą ir nepasitikėjimą savimi bendraujant su nepažįstamais žmonėmis…?
Ar kada teko dirbti nemėgstamą darbą…?
Ar praeityje teko patirti emocinį skausmą, kurio negalite pamiršti net iki dabar…?
Ar teko pagalvoti, kad gyvenimas tiesiog nevyksta taip kaip norėjote ir kažkada svajojote…?
Blogiausia yra tai, kad kartais net nežinote ką dėl to daryti! Nežinote ko imtis, kad pašalinti tą vidinį skausmą ir nerimą dėl ateities.
Kiekvienas gali to išmokti. Kiekvienas gali išsilaisvinti iš to vidinio skausmo, jei tik prisiims atsakomybę už tai, kas vyksta gyvenime ir imsis veiksmų. Bet žinoma, iš pradžių turi ŽINOTI ką daryti ir kodėl.
Todėl, pats pirmas dalykas, kurio mokau žmones ir yra pagrindiniai ir nekintantys visatos dėsniai.

Sužinokite daugiau paspaudę čia.

„Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir miegoti“

97% žmonių iš tiesų nežino kas yra tikrasis energingumas ir gera sveikata. Taip, kaip jie jaučiasi, jiems atrodo normalu. Jie net neįsivaizduoja, kad per gyvenimą galima eiti lyg ant sparnų, kai tiesiog natūraliai norisi šypsotis ir džiaugtis, jaučiant didžiulį dėkingumą už puikią sveikatą, nors tau ir 50 metų. Tai pajutę, niekada nenorėsite grįžti atgal. Pažadu!

Sužinokite daugiau paspaudę čia.

„Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ko valdyti“

Praktiškai išmokysite vieną efektyviausių streso valdymo technikų.

Šiame seminare buvo duodamos esminės žinios apie stresą, jo valdymą ir laisvę. Po seminaro neabejotinai turėsite patį pagrindą – kaip išsilaisvinti iš bet kokio streso ir bet kokios įtampos.

Sužinokite daugiau paspaudę čia.