Visą gyvenimą kovojau su savimi ir aplinka. Dėka Jūsų seminarų lioviausi kovoti. Pradedu susitaikyti su viskuo. Tebunie taip, kaip yra. Labai palengvėjo. Ypatingai įstrigo tai, kad jau ir taip esu tobula, viskas ko reikia yra manyje. Kiek galima save pjaut…
Mano būsena pasikeitė jau po pirmo dalyvavimo Jūsų seminare apie savivertę. Tapau daug ramesnė. Vyras, po daugelio metu alkoholizmo, jau mėnuo kaip negeria. Akivaizdus ryšys. Tai maži žingsneliai sąmoningumo lin.
Po jūsų mokymų seku kiekvieną savo mintį, kuriu ketinimus, stengiuosi dėmesį kreipti į teigiamus dalykus, lioviausi skubėti, nerimauti. Nuo šiol stengiuosi džiaugtis viskuo, susitaikyti, atleisti ir priimti visą tai kas vyksta mano gyvenime.
Lyg visą tai ir anksčiau žinojau, bet pasikeitimų nebuvo iki Jūsų seminarų.

Ateityje noriu pažinti visatos dėsnius, kad galėčiau džiaugtis gyvenimu, mylėčiau save ir kitus, aplinką. Noriu pati būti laiminga ir suteikti laimės ir džiaugsmo mane supantiems žmonėms. Dar noriu įprasminti savo gyvenimą gerais darbais, ištaisyti praeities klaidas, kai gyvenau be sąmoningumo. Praeityje gyvenau viskuo nepatenkinta, buvau aukos vaidmenyje. Šiandien supratau, kad tai veda į visiška žlugimą.

Asta (864537999) apie įvairius seminarus