Ačiu Robertai už puikius mokymus iš Indijos, kuriais pasidalinote nemokamai.

Praktiniai mokymai iš Indijos 2018


Tai yra labai naudinga informacija. Jau įsitikinau nuo pirmos dienos. Pasidalinau ir su artimaisiais, ir tikiuosi, kad ir jie pabandys ne tik prisiminti informacija, bet ir užsiiims ramaus proto technika.

Visas kitas praktikas irgi išbandžiau, tarp jų ir susitaikymo su viskuo, ir mirusiųjų atsiprašymas ir palinkėjimas jiems gero. Taip pat ir pripažinimo technika, tylos technika bei kitomis. Be šių pamatų gyvenimas veda į nežinią bei kaip minėjote į mirtį.
Dar priedo noriu padėkoti ir už jūsų nemokamas transliacijas bei knygą, kuri buvo  pirkta, ir ne per seniausiai perskaityta. Iš tikrųjų viskas, kuo pasidalinate veda tik į pusiausvyrą ir ramybę. Tai nevyko iškart, nes sena programa proto ji visalaik abejoja. Bet, kai protas yra nuraminamas, ir ieškoma sprendimo širdimi, tai atrasti pavyksta. Dar kažkiek užtruks kol pilnai perrašysiu seną vidinę programą į naują, bet kai vos tik prisimenu jūsų techniką ji veikia ir labai gerai. Širdis ištikrųjų parodo geriausia rezultatą ir be įtampų. Dar karta dėkoju, kad dalinatės ir esate.
Nuoširdžiai,
Domantas Satas, Vilnius