Laba diena,Robertai,

Dalyvaome su vyru Kaune Laimingo Gyvenimo Rakto seminare(sausio 22-25d.)

Del ko atėjau į seminarą?- užkabino Jūsų gyvenimo istorijos faktai,radau panašumo. Taigi jau dešimt metų  praėjo, kaip pradėjau „busti“ :).

Pirmiausia papuolė S.Lazerevo „Karmos diagnostika“ knygos. Buvo stipru-perkainojau visas savo vertybes,jų pagalba suvaldžiau savo panikos priepolius ir  atsisakiau antidepresantų ir raminančių vaistų,bet vistiek viskas man piešėsi niūriomis spalvomis. Kad ir kiek skaitydama ieškojau „laimingos pabaigos“-neradau.

Tada gyvenimo džiaugsmo suteikė Silva metodas.Tikrai jį taikydama jaučiausi ramesnė. Nepaisant to, ryškėjo šeimos santykių,vaikų paauglystės problemos…

Žavesio į gyvenimą įnešė Antros Počos Moteriškumo seminarai … Tame tarpe perskaičiau galybę visokių knygų ir  psichologinių straipsnių,kokius tik rasdavau, didžiausia siekiamybė buvo sveikai,gerai jaustis pačiai ir šeimai, bei darnūs santykiai šeimoje .

Į „Gyvenimo Meną“ ėjome jau dviese su vyru . Atrodė ,kad dabar tai jau radom 🙂 . Taip,kažką radom, bet kodėl lankant neliko džiaugsmo ir noro lankytis ?…

Ir štai mes Kaune J. Aš buvau jau  Jūsų daug klausiausi reportažų iš Indijos ,minčių apie moters ir vyro prievoles šeimoje. Taigi šiame seminare jaučiausi tarsi kartočiau stipriai sukoncentruotą kursą. Tarsi viską žinau,bet taip kaip Jūs suformuluojate ir pateikiate mano logiškajam protui labai labai tiko J. Tarsi viską ką turėjau išbarstyta ,susidėliojau į lentynas :).

O vyrui buvo šioks toks sukrėtimas, bet jis lai pats papasakos :).

Tai ką Jūs darote nusipelno Dižiausios Pagarbos ir Dėkingumo.
AČIŪ

 

Jūratė / Panevėžys

Pirmą kartą pajutau, kaip gali būti lengva, ramu ir saugu. Robertui jaučiu begalinį dėkingumą ir linkiu Jam neblėstančio įkvėpimo. Manau, kad daugeliui mūsų šio lektoriaus žodžiai įstrigo giliai.
Gavome rinkinį svarbiausių, esmingiausių žingsnelių, kas atrodo taip naturalu ir kaip gera tai prisiminti, ką galbūt visada žinojome. Labiausiai patinka pakalbėti su savo protu ir pastatyti jį į vietą.
Ačiū už supratimą, kad stresas yra pirmiausia mano reakcija į situaciją, ir kad pačios būsena nulemia situacijos baigtį. Taip pat labai ačiū už parodytus streso valdymo būdus.
Ir dar, supratau, kaip mes visi esame surišti vieni su kitais energetiniais saitais, kad visi esame begalybė.
Dar kartą ačiū Robertui už praregėjimą.Sėkmės

Regina Tauginienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sudalyvauti seminare mane paskatino mano vidinis stiprus noras tobulėti dvasiškai. Mano dvasinis mokytojas taip pat rekomendavo sudalyvauti pirmoje pakopoje, ką ir planuoju šiemet.
Čia tikėjausi kuo daugiau sužinoti apie save, apie savo sielą, apie tikrąją žmogaus prigimtį ir esmę. Taip pat labai domėjo mityba ir meditacija. Labai džiaugiuosi, kad visą tai (ir ne tik) ir gavau seminare.
Mane labiausiai paveikė sužinojimas apie tai, kaip stipriai protas paveikia mus pačius, mūsų gyvenimus energetiniame lygmenyje, ir kaip svarbu išlikt visą laik sąmoningiems, plėst sąmonę ir išmokt klausyti savo širdies, ir kad mūsų vidinė būsena atspindi mūsų gyvenimą.
Pastebėjau, kad po seminaro pasikeitė mano būsena, ji tapo ramesnė, laimingesnė, tuo pačiu ir gyvenimas keičiasi į gerąją pusę, ir čia tik pradžia. Dabar esu daug mažiau priklausomas nuo išorinių veiksnių, tuo pačiu pasikeičia mano pasaulėjauta. Taip pat labai praverčia pagrindinių visatos dėsnių žinojimas.
Pradėjau keltis anksčiau, taip pat ir maitintis pradėjau kitaip, dabar žinau, kaip iš tikrųjų reikia ilsėtis, pasikrauti energija ir gera nuotaika visai dienai.
Nekantrauju išbandyti visas dvasines praktikas ir žinias, kurias gavau seminare, įprasminti ir pritaikyti jas savo gyvenime. Taip pat planuoju sudalyvauti pirmoje pakopoje.

Tomaš 860648739

Sis seminaras tai spindulys nusvietes ir persmelkes mane visa. Cia as gavau visus atsakymus, kuriu jau senai ieskojau. Tarsi giliai pasamoneje juos zinojau, bet vis kazkas bande is sallies tai paneigti. Iskoti atsakymu pradejau tuome, kuomet gyvenimas pradejo darytis nepakeliamai sunkus, atsirado apatija viskam, niekas nedziugino, niekuo nebetikejau. pavargau nuo nuolatiniu konfliktu ir tiesu irodinejimo. Mane smauge kitu tiesos, negalejau nuo ju atsiriboti ir vis bandziau buti tokia, kokia nori matyti mane kiti. Taip praradusi save as kankinausi ir nesupratau, kodel man taip nesiseka.
Visu mylimas Robertas nusviete man kelia, kuriuo noriu eiti ir nebeisklysti is jo.
Pirma karta jauciuosi tarsi pagaliau eiciau namo:)
Aciu Aciu Aciu!!!!!!!!!!!!

Po seminaro mane uzliejo siluma,ramybe ir atejo supratimas, kad gyvenau nesamoningai ir nemylejau nei saves nei kitu kaip Dievo kuriniu.

Egle Grigaityte (866227782) Vilnius

Labai dėkoju už nuostabų seminarą “Pagrindiniai Visatos Dėsniai ir Dieviškumas. Pasitikėjimo Galia.“. Jis man padėjo suprasti, kodėl daugelis dalykų gyvenime klostėsi ne taip kaip norėjosi ar tikėjausi. Pasirodo, dažnai kovojau su pačiu gyvenimu, įvairiomis situacijomis ir netgi savimi. Šis seminaras įkvėpė eiti kartu su visatos dėsniais, įkvėpė keisti savo vidinį pasaulį, minčių pasaulį.

Asta B. (862110708) Šiauliai

Robertas taip paprastai ir suprantamai viską išdėsto, kad supranti, jog gyvenimo sėkmę ir nesėkmes susikuri pats, kurdamas įtampas arba pasitikėdamas ir būdamas ramybėje. Anksčiau man nesuprantami buvo kai kurie žmonių poelgiai, nesuprasdavau, kaip žmogus gali, mano nuomone, taip neprotingai elgtis, iš čia kildavo konfliktai su antrąja puse. Žinau, kad po šių seminarų ciklo mano gyvenimas tikrai pasikeis. Labai ačiū Robertui.

Laura Šateikienė (865239248) Panevėžys

Pirmiausia dėkoju už šio vakaro pasidalinimą. Buvo intensyvu. Viskas, ką girdėjau, atliepė su mano vidine patirtimi. Patraukė Roberto atsidavimas tarnystei ir vidinė laikysena. Tai man kelia pasitikėjimą. iki pasimatymo.

Lina Kaluškevičiūtė (865513059) Vilnius

Pusę metų gyvenau vaduodamasi iš netekties skausmo, nors suvokiau, kad taip gyvendama tuščiai eikvoju ir neteisingai nukriepiu savo energijos galią. Esu labai patenkinta apsilankius seminare „Tikrosios laimės pagrindai“, Robertas labai priimtinai ir santūriai įvedė mane į taip trokštamo savęs suvokimo erdvę. Supratau kiek daug energijos praradau savigraužai, bei kitokioms beprasmybėms. Būtinai noriu išklausyti ir kitus seminarus.

Virginija Vinslovienė, Vilnius

Seminaro “Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Miegoti“ metu sužinojau daug naudingos informacijos, kurios iki šiol nežinojau. Taigi ir iki seminaro propogavau vegetariška mitybą, stengiaus kuo sveikiau maitintis, nevartoti daugelio nenaudingų produktų man, po seminaro mano pastangos tik susitiprėjo ir toliau sveikai maitinuosi banadau visiškai atsisakyti kavos, kas iki seminaro man buvo labai skanu. Taip pat naudoti vandenį, kaip buvo rekomenduota seminaro metu bei stengiuos atlikti kvėpavimo pratrimus ir jau poveikis jaučiasi po pirmo užsėmimo.

Saulė (868627025) Klaipėda

Buvo idomu suzinoti daugiau kaip islaikyti gera energija ir pozityvuma.
Jau pradejau naudoti kvepavimo pratimus ir tai tikrai veikia.
Aciu.

D.Didikiene (869837498) Palanga