Noriu padėkoti už suteiktą suvokimą, kurį gavau perskaitęs jūsų labai, labai vertinga visomis prasmėmis knygą ir esu pradėjęs taikyti savo gyvenime.
Bet turint ir dar audio formatu bus kažkas nerealiai.
Bus galima savo tel. pasiklausyti kilus kokiems klausimams ir rasti atsakymą.

Darius Girėnas apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki, siunčiu Jums nuotrauką su knyga ir tikiuosi gauti audio knygą 🙂 Nežinau ar klausysiu, nes man kažkaip labiau patinka skaityti, bet juk visada galima pakeisti savo įpročius. Knygą „Laimingo gyvenimo raktas“ tik įpusėjau skaityti, ji nestora, bet kai kuriuos paragrafus vis kartoju ir kartoju, stengiuosi pritaikyti praktiškai. Kol kas nepavyko 100 proc. nugalėti savo proto 🙂 Kadangi į galvą yra įkalta, JOG VISKĄ TURIU PASIDARYTI PATS, kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi, bet skaitydamas Jūsų knygą matau ir vis daugiau dalykų gyvenime, kur man TIESIOG SEKASI, suprantu jog kažkas mane SAUGO. Dabar aš kenčiu, nes esu užstrigęs gyvenime, BIJAU LABAI DĖL ATEITIES, bet būna nuraminu savo protą, kad ir dabar, kai rašau šį laišką ir suvokiu, kad VISKAS VYKSTA LENGVIAUSIU BŪDU, tiesiog viskam savo laikas, o mes žmonės gi norim BAC IR DABAR (IŠ KARTO), YRA TAIP, KAIP NORI EGO 🙂 Mano labai artimas žmogus yra MAMA, apie viską su ja pasišneku, pasakoju ir apie Jūsų seminarus, apie Jūsų knygą. Ji sako: „ČIA SEKTA, VAIKELI“ :). Bet aš NORIU TIKĖTI, KĄ JŪS SAKOT, RAŠOT, jau iš dalies ir TIKIU 🙂 Ir tik visiškai nuraminęs savo protą, kai patikėsiu savo DIEVIŠKUMU, ateis laikas ir POKYČIAMS. Išties jau skaitydamas tokią literatūrą, aš matau pokyčius, darausi RAMESNIS, bet karts nuo karto JUODŲ MINČIŲ DEBESYS vis užplaukia.

Rolandas Augustinavičius apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Širdingas ačiū visiems 🙏 Buvo nuostabiai gera…Be galo jauki aplinka ir širdžių šiluma 💓 Grįžau pakylėta 😇

Rita apie bendraminčių sąskrydį 2018

Nuskardėjo vaikystės juoku Sąmoningumo mokyklos bendraminčių sąskrydis.
Mielieji, buvo labai labai jauku, smagu ir gera su jumis pasibūti. 🌿💦🌿😉💖

Iki kitų susitikimų! 💫

Poetė Laimutė Petronienė apie bendraminčių sąskrydį 2018

Ačiū Kūrėjui, Gyvenimui, Dieviškumui, kad patekau į nuostabų BENDRAMINČIŲ SĄSKRYDĮ! ❤️🙂☀️

Ačiū Robertui, ačiū Laimutei ir Vytautui už šį nuostabų renginį, už subūrimą, už šilumą, meilę, žinias, praktikas, poeziją, pirtį, maudynes, žaidimus… už viską viską, o labiausiai už skleidžiamą Meilę ir šviesą, už akių ir širdžių šilumą, už sodybos grožį, už namų jaukumą, už nakvynę, už visas visas dovanas, kurių buvo tiek daug. Be galo daug! Labai ačiū, Mielieji. ❤️🙂☀️

Labai ačiū visiems buvusiems kartu. Ačiū už Jūsų visų Meilę, šilumą, vienybę, draugystę, akių spindesį, šiltas širdis, gražius žodžius, palaiminimus, apkabinimus, džiaugsmą, juoką, šypsenas. Ačiū visiems už nuostabias akimirkas, už nuostabų savaitgalį, kuris buvo tikrai kitoks, kuris buvo pilnas Meilės, grožio, šviesos, gėrio, harmonijos, vienybės, džiaugsmo, juoko, palaimos, draugystės, pilnas gamtos grožio, pilnas šypsenų, pilnas vienybės ir Meilės jausmo! ❤️🙂☀️

Ačiū visiems, kad Esate.
Myliu visus, laiminu ir stipriai apkabinu. ❤️🙂☀️
Su meile ir šypsena, Daivina ❤️🙂😘☀️

Daivina apie bendraminčių sąskrydį 2018

Nusprendžiau, kad pats metas pradėti „dirbti“ su vidiniu nerimu. Man patiko tai, kad seminare buvo labai aiškiai išdėstytos mintys, su įrodymais ir pagrindimais bei pateikiamos realios situacijos. Labai noriu praktiškai įgyvendinti gautą informaciją ir atrasti ramybę bei santarvę su savimi. Tikiu, kad tai pavyks, nes seminare įgavau įgūdžių, kuriuos ketinu pritaikyti realiame gyvenime: bandau kalbėtis su savimi, dėkoti už viską, nešvaistyti energijos ir nesielgti pagal įprastus šablonus, neužsiprogramuoti į priekį. Dar sunkiai išeina, bet tikiuosi, kad su knygos pagalba ir seminaro žiniomis, tai pavyks.

Viktorija apie IŠSILAISVINIMO IŠ NERIMO vakarą Kaune

Į seminarą verta ateiti, nes praktiškai visuomet perimi daugiau nei skaitant. Mane nustebino tai, jog suvokiau, kad kitas žmogus – tai mano veidrodis. Dėl to sustojau ir ėmiau apmąstyti labiau savo veiksmus. Būtent šis seminaras į mano gyvenimą ir įnešė naują įprotį – STEBĖTI, O NE VERTINTI. Ketinu nesustoti šiame kelyje.

Lina apie IŠSILAISVINIMO IŠ NERIMO vakarą Kaune

Jeigu ieškote savo kelio.. Nebeužtenka darbų, televizoriaus ir kitų įprastų dalykų. Jei kas ieškote kažko daugiau, verta ateiti pas Robertą!

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=P025J8iTDek

Tadas

Kai pirmą kartą pamačiau Robertą, supratau, pagaliau sutikau žmogų, kuris padės man atsakyti į visus klausimus!  Mano gyvenime įvyko daugybė pokyčių. O dabar nusprendžiau, kad noriu eiti toliau, nes tikiu, Robertas veda ramybės link.

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=Nq3TCEKZ-aE

Renata

Dievas yra kūrybingas ir jis nesikartoja. Tai kodėl aš turiu būti toks, kaip kiti? Yra tokia Rytų patarlė: pats geriausias laikas pasodinti medį buvo prieš 20 metų, kitas – yra dabar! Jei dabar žiūri šį video, padaryk tai, ką turi padaryt!

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=e0RE0M_i3Ys

Artūras