Sveiki Robertai,
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais po mokymų sausio 19-21 d. Praėjo jau lygiai savaitė.
Kiekviena diena labai skirtinga, vyksta didžiuliai procesai. Grįžus iš karto po stovyklos, tą vakarą buvo apėmęs didelis nuoširdumo jausmas, širdis prisipildė vaikiško džiaugsmo, neapsakomas ryšys su savuoju Aš. Mano širdis dainavo ir verkė pasikūkčiodamna iš džiaugsmo.
..
Antrą dieną… Iro visi blokai, šablonai… Rodė tarsi gali būti ir taip, ir taip….
Kas įdomiausia, kad, kai rašėme dienotvarkę , aš buvau ne viską įvardijus laikais. Tai tas neįvardinimas ir plaukioja dabar… Supratau, kaip reikėjo atsakingai į tai pasižiūrėti ir perrašiau dienotvarkę…;)..

Darbe per šią savaitę jau gavau du pastebėjimus, kad tapau ramesnė ir kad tapau pozytivesnė…. Man tai buvo didžiulis džiaugsmas. Aisk…

Virginija 868815694

Dėkoju, kad sutikau Jus, mano vidinė būsena ir kūnas eina i harmoniją, esu laiminga nuo tos dienos kai atvykau i I pakopos mokymus, kurie manyje padare perversma, tada as buvau tokioj busenoj, kad negalejau kalbeti tik krutineje atsirado jausmas, kad turiu sirdi, pradejau kvepuoti, o grizusi namo pajutau didziuli gailesti viskam labai liudna pasidare, silpna, ryte sunku keltis. Kiek isisamoninau ir gerai isgirdau per mokymus issakytus patarimus stengiuosi dirbti pagal plana. Jauciuosi daugiau uzblokuotu mastymu ir atmintim jeigu atsipalaiduoju tai visai nieko negalvoju ir pamirstu viska. Turiu tureti salia uzrasus. Atvyksiu i 2 pakopos mokymus. Nes jauciu, kad truksta stipresnio rysio.
Pagarbiai su dievo palaima Violeta.

Violeta

Labas Robertai,

Negalėjau su tavimi nepasidžiaugti. Aš pas tave baigiau 3 pakopas.
Iki šiol finansiškai nieko neįvyko. Atrodė kad niekas pensininkui keistis negali, nebent padidintų pensiją, bet pasirodo kad aš klydau. Aš negalėjau, bet dievas gali.
Aš turiu Amway verslą.  Buvau pasiekusi gana didelių rezultatų. Bet prieš 7 metus mano verslas subyrėjo. Draugė išdavė ir išsivedė mano žmones kitur. Tai buvo labai šaunūs  jauni žmonės. Išeidami jie manęs atsiprašė ir pasakė, kad  mane palieka  tik dėl mano amžiaus. Įsikaliau į galvą, kad esu per sena, už tai  likau auką. Nieko nedariau, nes bijojau žmonių. Kol širdis nedavė signalo. Dėkoju Dievui kad aš pasirinkau, kaip žinot tokį gydymo būdą ir tokį  kelią.

Dabar mokausi visatos dėsnių. Daug meldžiuosiu, prašau, kad man rodytų kelią į…

Vanda (Džiaugsmo laiškas)

Kartais gyvenime ateina toks momentas, kad kažko trūksta.
Aš labai dėkinga Likimui, kad čia buvau.

https://www.youtube.com/watch?v=cdZJ2snB2NU

Nijolė Stakėnienė (8-698-24115) Vilnius

Gyvenau gerai, bet atvažiavęs čia supratau, kad galiu dar geriau.

https://www.youtube.com/watch?v=ahdCr7qjYwg

Žilvinas Ciparis, 861258817, Plungė

Vis trūko drąsos, bet pasiryžau atvažiuoti.
Čia atvykęs išgirdau daug naujos informacijos, kuri man suteikė ramybę, palaimą. Sužinojau, kaip patirti palaimą.
Pajutau šypsenos galią!
https://www.youtube.com/watch?v=B3rgXuJIeW4

 

Mindaugas Morkevičius, 862397247, Šakiai

https://www.youtube.com/watch?v=-bNJxoOQCFs

Čia tapome šeima!

Sveiki mielieji,
noriu pasidalinti apie išgyvenimus po sąmoningumo stovyklų.
Prieš kokius 3 metus, I II Ir III pakopas praėjau per metus viena po kitos, ir tuo be galo džiaugiuosi, nes patyriau gilius išgyvenimus tiek per meditacijas, tiek per sapnus, atsirado ryšys su Dievu. Atsirado jausmas, kad mane globoja kažkas didelio ir galingo, jaučiau begaline šventųjų globą, po trečios pakopos apėmė begalinė meilė visiems ir viskam. Begalo dėkinga Robertui kuris atiduoda save 200% o gal ir dar daugiau…

Mano gyvenime pasikeitė viskas, galima sakyti kardinaliai…
Įgavau pagrindą, tai tikėjimas, kad Dievas mane globoja visapusiškai, dingo baimė likti vienai, tai yra dingo baimė, kad vyras mane paliks…
Vyras sugrįžo į šeimą (santykiai buvo skyrybų linkme) ir negana to pradejo domėtis dvasinėm…

Vida Miškunaitė - Jarošienė, 865653232. Vilnius

Galiu vienareikšmiškai pasakyti, kad Gyvenimo Rytas visiškai pakeitė mano gyvenimą. Visi esminiai ir didžiausi pokyčiai mano gyvenime – tai pirmiausia vidiniai pokyčiai.

Jeigu palyginti, koks gyvenimas buvo prieš ir koks dabar, tai galima sakyti, kad kažin ar tą ankstesnę egzistenciją iš viso galima būtų pavadinti gyvenimu. Tik prieš tai aš neturėjau su kuo palyginti, todėl maniau, kad gyvenu. Žinių iki mokyklos surinkta buvo daug, bet jos visos tiesiog gulėjo proto lentynose ir realiai gyvenime nieko nepakeitė. Gal tik iš pūtė mano ego iki Eifelio bokšto didumo. Žinios ir visos praktikos yra negyvos, jei jos renkamos ir daromos dėl savęs, sau, jei jos egoistinės. Ir ne tai, kad jos neveikia – jos tiesiog žudo.
Esminiai pokyčiai prasidėjo, kai vidinis žinojimas perėjo iš proto į šir…

Rasa

Mieliausi draugai,

Gyvenimo ryto stovyklose dalyvavau prieš kelis metus. Jeigu kas tuo metu būtų man pasakojęs kur tai nuves, greičiausiai pasukiočiau pirštu prie smilkinio 🙂

Dėkinga Kūrėjui, kad į mano gyvenimą atėjo toks mokytojas kaip Robertas. Prieš tai buvo daug knygų, teorinės medžiagos, savarankiškų meditacijų.. ir šiaip kažkokio mėtymosi, blaškymosi.

Kažkodėl labai gerai prisimenu po II tros pakopos savo plaukus. 🙂

Kai moterys rytais šukuoja plaukus,
Nustebusi aušrinė slepiasi už šilo,
Pasaulis visas pagarbiai nutyla
Ir baltas rytas šypsosi palaukėj,
Kai moterys rytais šukuoja plaukus…

Kai moterys rytais bučiuoja vaiką,
Nutyla paukščiai ir nurimsta vėjas,
Ir džiaugsmas vaikšto saulėtom alėjom,
Ir rausta debesynuos žvaigždės paikos,
Kai moterys rytais bučiuoja vaiką…

Kai moterys ryt…

Ana