Brangieji, daugelis iš mūsų gyvena ir galvoja, jog dabar yra nepatogūs laikai ir tiesiog reikia juos kažkaip pragyventi, pralaukti, prabūti, o visus svarbius dalykus darysime tada, kai viskas sugrįš į savo vėžes, į tai, kaip buvo įprasta, kuomet mūsų niekas neįtemps. Ir didžioji dauguma žmonių galvoja, jog viskas sugrįš į tai, kas buvo, tiesiog reikia pralaukti, pragyventi. Ir žmonės, dažniausiai, nepastebi to įtampų krūvio, kuris nuolatos kraunasi jų viduje. Todėl tikrai verta atsigręžti į savo vidų ir pastebėti, kad vis labiau ir labiau pradeda skaudinti tai, ką anksčiau dar buvo galima prakentėti, kažkaip lengviau praleisti per save. Kuo toliau, tuo
vis skaudžiau ir skaudžiau tampa dėl tų pačių situacijų, dėl tų pačių aplinkybių, kokios anksčiau lyg ir neskaudino mūsų. 
Kodėl tai vyksta?
 Apie visa tai sužinokite šiame VAIZDO įraše 

Dabar atėjo toks laikas, kada negalime gyventi su senu požiūriu, nes jis vis labiau ir labiau žmogų įtempia. Visa energija Žemėje jau suorientuota į tai, kad mes turime būti laisvilabiau atsipalaidavę. Tačiau tikrai didžioji dauguma žmonių vėl ir vėl įtempia save dėl to, jog užsikabinę už viskokas sena. Ir taip žmonės vis labiau ir labiau tampa nepatenkinti gyvenimu, situacijomis, aplinkiniais ir pan.

Norint išbristi iš šio vis sunkėjančio ir sunkėjančio aplinkybių pajautimo rato, reikia keisti požiūrį į save ir į gyvenimą. Reikia visiškai kitaip pamatyti save – kas aš esu ir visa taikas yra aplink mus.

Tam ir yra skirti Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymai.
Juos sudaro keturios pakopos. kurias galima pereiti tik iš eilės.
Todėl visada reikia pradėti nuo I-osios mokymų pakopos.

Artėjančių mokymų grafiką rasite čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU

Šie mokymai yra skirti tiems, kurie jaučia, jog viduje kažkas yra ne taipkažko trūksta, jog nėra visiškos pilnatvės, pasitikėjimo, nejaučia gyvenimo džiaugsmo, vidinės ramybės, nejaučia laimės

Pirmoji mokymų pakopa skirta tam, kad žmogus:

✔️ Susivoktų kas esąs.
✔️ Pamatytų, kad yra kitoks gyvenimas – džiaugsmingas, pilnas ramybės ir pilnatvės jausmo.
✔️ Įgautų ryžtą gyventi kitaip.
✔️ Žengtų pirmą žingsnį į naująjį gyvenimą.
✔️ Suplanuotų savo kasdienybę naujai.

Jei abejojate, pažiūrėkite į atsiliepimus tų žmonių, kurie jau dalyvavo šiuose mokymuose. Pažiūrėkite į jų spindinčias akis ir paklausykite apie tai, kaip keičiasi jų gyvenimai. Dalyvių atsiliepimus rasite čia: 
https://gyvenimorytas.lt/atsiliepimai-apie-i-pakopa/

Norint tapti iš tikrųjų laimingu, reikia atrasti ramybę savo širdyje.
Šie mokymai ir vyksta tam, kad kiekvienas, kas juose sudalyvaus, galėtų padėti kitiems. Mes esame sujungti vienas su kitu.
Tapdami laimingi, harmoningi, laisvi patys, mes galime savo pavyzdžiu padėti susivokti kitiems. 

Artėjančių mokymų grafiką rasite čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU