Warning: A non-numeric value encountered in /home/gyvenimo/domains/gyvenimorytas.lt/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-content-boxes.php on line 435

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gyvenimo/domains/gyvenimorytas.lt/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-content-boxes.php on line 435

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gyvenimo/domains/gyvenimorytas.lt/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-content-boxes.php on line 435

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gyvenimo/domains/gyvenimorytas.lt/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-content-boxes.php on line 435

Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas

LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS“ Mažeikiuose

 Draugystės g. 20, UAB “Juodasis gintaras” salėje

(įėjimas per laiptinę nuo viešbučio „VALINA“ pusės)

2019 m. rugsėjo 30 – spalio 3 d.

4 – ių seminarų ciklas, atveriantis galimybes pabusti iš letarginio materialinės kasdienybės miego,
pamatyti tikrąjį gyvenimą, įgyti ryžtą žengti link jo.

Seminarai skirti ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės, tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas, kam vidinės įtampos ir nepasitenkinimo gyvenimu dydis jau beveik pasiekė ribą…

Ar Tau kyla bent vienas iš šių klausimų:

  • Kaip pašalinti skaudžią vienatvę, kai šalia nuolat trūksta artimo žmogaus į kurį taip norisi atsiremti?
  • Kaip išspręsti visas savo finansines problemas, jei nerandi mylimo darbo, gyveni nuo atlyginimo iki atlyginimo ir nuolat trūksta pinigų?
  • Kaip išlaikyti darnią šeimą, nors ir atrodo, kad viskas griūva, o iš atvirų ir nuoširdžių pokalbių liko tik pykčiai, barniai, bei gręsiančios skyrybos?
  • Ką daryti, kai trūksta pasitikėjimo savimi ir kamuoja nepilnavertiškumas?
  • Kaip išspręsti sveikatos ir antsvorio problemas?

Tai yra pačios skaudžiausios žmonių problemos, kurias ne tik įmanoma,
bet ir būtina kuo greičiau išspręsti ir pagaliau gyventi pilnatvėje bei dvasinėje ramybėje.

Keturių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS duos instrukciją,
kaip reikia harmoningai gyventi šiame pasaulyje, kad viskas tiesiog tekėtų.
Gyventi taip, kad einant per pasaulį, jaustumėte meilę, džiaugsmą ir entuziazmą veikti!

Pristatome kiekvieną seminarą:

1-asis ciklo seminaras
TIKROSIOS LAIMĖS
PAGRINDAI

Tai yra  pamatas, kuris aiškiai parodo, kas įtakoja mūsų tarpusavio santykius, finansus ar sveikatą. Parodo kur slypi viso to pagrindinės priežastys ir kas mums trukdo keisti savo gyvenimą. Jei jaučiate, kad nepaisant nugyvento gyvenimo, viduje vis tiek „kažko trūksta“, šis seminaras būtent Jums.
Apsilankę atrasite vidines savo nedarnos priežastis ir gausite pagrindinius įrankius, kurių pagalba galėsite tiesiog sunaikinti savo problemų priežastis. Tai bus išsivadavimo iš vienatvės, finansinių problemų ar nepasitikėjimo pagrindas.

2-asis ciklo seminaras
PAGRINDINIAI VISATOS DĖSNIAI.
DIEVIŠKUMO ESMĖ. PASITIKĖJIMO GALIA.

Žmonės gyvena pagal savo sukurtus, labai ribotus fizinius dėsnius ir nežino, kad yra kažkas didesnio, aukštesnio ir nekintančio…
Taip, tai būtent Visatos dėsniai.
Kol žmogus jų nepažįsta, dažnai juos pažeidžia. Atsiranda vidinė įtampa, tuomet žmogus klysta, kaltina ir kuria dar didesnes įtampas!
Žmogus bando geriau gyventi, daugiau uždirbti ar sukurti harmoningesnius santykius, bet tai jam nepavyksta…
Šis seminaras supažindins su pagrindinėmis Visatos (GYVENIMO) žaidimo taisyklėmis.

3-asis ciklo seminaras
ENERGINGUMO ESMĖ.
KAIP TEISINGAI KVĖPUOTI, MAITINTIS IR ILSĖTIS?

Daugumai tai tikrai atveria akis. Žmogus pamato, kaip jis save „nuvaro“, kad iš to net atsiranda ligos ar nutukimas.
97% žmonių iš tiesų nežino kas yra tikrasis energingumas ir gera sveikata. Tai, kaip jie jaučiasi, jiems atrodo normalu. Jie net neįsivaizduoja, kad per gyvenimą galima eiti lyg ant sparnų, kai tiesiog natūraliai norisi šypsotis ir džiaugtis.
Tai Bus Jūsų Vadovas į Vaikystėje Patirtą Energingumą ir Puikią Sveikatą!

4-asis ciklo seminaras
YPATINGAS STRESO VALDYMAS.
KĄ DARYTI, KAD NEBEBŪTŲ KO VALDYTI?

Čia bus atskleistas unikalus metodas, kurį sukūrė Rusų kosmonautų paruošimo centro vyriausias psichologas O. Ždanovas.
Taip, jei jau stresas užklupo, reikia jį suvaldyti, bet visa seminaro esmė yra apie tai, kaip tapti tapti iš viso nesustresinama asmenybe.
Kaip tapti tokiu žmogumi, kuris gyvena pilnatvėje ir dvasinėje ramybėje, kuris spinduliuoja pasitikėjimą savimi,
o kiti nori būti tokiu kaip jis.
Žmogumi, kuris moka šeimoje palaikyti harmoniją ir darną, kuris sugeba valdyti savo finansus ir tiesiog džiaugiasi gyvenimu

Gali šiuos vakarus praleisti, kaip ir kiekvieną kitą eilinį vakarą.
Arba gali ateiti, pasisemti naujų žinių, energijų ir
PRADĖTI GYVENTI KITAIP!

Šiuo seminarų ciklu pradėsite kelionę į savo širdį, kur yra RAKTAS, atveriantis visus kelius į išsilaisvinimą, bei suteikiantis vidinę harmoniją.

Mokymai jau padėjo tūkstančiams žmonių.

Dalinamės keliais atsiliepimais:

“Seminaras buvo puikus. Labiausiai patiko, kad Robertas kalbėjo iš savo patirties, o ne perskaitytas tiesas. Jau penktą dieną iš eilės einu miegoti patartu laiku (21-22h), keliuos 5h ryto ir jaučiu, kaip stipriai energingesnis, efektyvesnis esu darbuose, vien tik guldamasis ir keldamasis tinkamu metu.
Kol kas galiu pasakyti tiek, kad, jeigu jaučiatės pavargę, kamuoja prastos nuotaikos, protas apsiblausęs… būtinai ateikite į Gyvenimo Ryto seminarą – nieko neprarasit, o jei darysit, kaip jis sako, ir bandysit savo patirtimi patikrint jo patarimus, liksite nustebinti rezultatais 🙂
Laimonas
“Esu dalyvavusi labai daug seminarų įvairiomis temomis, todėl į ši seminarą ėjau dėl to, kad pakvietė draugė tiesiog praleisti laiką. Galvojau kad jau aš tikrai naujo nieko nesužinosiu, nes „viską“ labai gerai žinau ir pati, tik ne visada tai taikau gyvenime. Galvojau kad eilinis seminaras tikrai jau man tai nieko nepakeis. BET…
Praleidus tas kelias valandas Jūsų draugijoje, šandien galiu drąsiai teigti, kad gavau dvasinę ramybę, problemų spręsti nebereikia, nes jų tiesiog nėra. Tai, ką gavau tą vakarą, mane sukrėtė iš vidaus. Žodžiais tai pasakyti sunku, reikia pajusti.
Talentas yra sugebėti patekti savo mitimis į kito žmogaus sielą. Jūs tai padarėte.
Didelis didelis AČIŪ.”
Jūratė
Pirmą kartą pajutau, kaip gali būti lengva, ramu ir saugu. Robertui jaučiu begalinį dėkingumą ir linkiu Jam neblėstančio įkvėpimo. Manau, kad daugeliui mūsų šio lektoriaus žodžiai įstrigo giliai.
Gavome rinkinį svarbiausių, esmingiausių žingsnelių, kas atrodo taip naturalu ir kaip gera tai prisiminti, ką galbūt visada žinojome. Labiausiai patinka pakalbėti su savo protu ir pastatyti jį į vietą.
Ačiū už supratimą, kad stresas yra pirmiausia mano reakcija į situaciją, ir kad pačios būsena nulemia situacijos baigtį. Taip pat labai ačiū už parodytus streso valdymo būdus.
Ir dar, supratau, kaip mes visi esame surišti vieni su kitais energetiniais saitais, kad visi esame begalybė.
Dar kartą ačiū Robertui už praregėjimą. Sėkmės
Regina Tauginienė
Robertas taip paprastai ir suprantamai viską išdėsto, kad supranti, jog gyvenimo sėkmę ir nesėkmes susikuri pats, kurdamas įtampas arba pasitikėdamas ir būdamas ramybėje. Anksčiau man nesuprantami buvo kai kurie žmonių poelgiai, nesuprasdavau, kaip žmogus gali, mano nuomone, taip neprotingai elgtis, iš čia kildavo konfliktai su antrąja puse. Žinau, kad po šių seminarų ciklo mano gyvenimas tikrai pasikeis. Labai ačiū Robertui.
Laura Šateikienė (865239248) Panevėžys
Pusę metų gyvenau vaduodamasi iš netekties skausmo, nors suvokiau, kad taip gyvendama tuščiai eikvoju ir neteisingai nukriepiu savo energijos galią. Esu labai patenkinta apsilankius seminare „Tikrosios laimės pagrindai“, Robertas labai priimtinai ir santūriai įvedė mane į taip trokštamo savęs suvokimo erdvę. Supratau kiek daug energijos praradau savigraužai, bei kitokioms beprasmybėms. Būtinai noriu išklausyti ir kitus seminarus.
Virginija Vinslovienė, Vilnius

Seminarus veda Robertas Karvauskas.
Dvasiškai prabudęs žmogus, Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, perduodantis tai, ką atrado savo širdyje, ką asmeniškai pats patyrė ir išbandė.

Savo istoriją Robertas vadina taip:
„Miegantis ir natūraliai einantis į savo gyvenimo krizę“.
Skaityk ją čia >>>

Šiandien Robertas dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms norintiems pradėti gyventi laimingai.

Kiekvienas turite unikalią galimybę pasisemti išminties iš šio mokytojo ir pritaikyti tai savo gyvenime. 

Vienas BAISIAUSIŲ dalykų, kurį galima sau pasakyti:
“AŠ TAI jau ŽINAU”.
Naujos žinios, naujos patirtys KEIČIA mus, tad kaskart mes tuose pačiose situacijose atrandame visiškai kitus dalykus. O jei manome, kad viską žinome, tuomet sustabarėjame, negalime priimti nieko naujo iš naujo, gyvenimas sustoja…. Juk kaip žinia, į tą pačią upę dukart neįbrisi. Neįmanoma pakartoti gyvenimo situacijos. Niekada. Viskas keičiasi. Tad ir veiksmai, ir rezultatai kitokie.

Naujų savęs ir  visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS vyks:

Mažeikiuose, UAB „Juodasis gintaras“ salėje

2019 m. rugsėjo 30 – spalio 3 d.

adresu Draugystės g. 20, Mažeikiai

(įėjimas per laiptinę nuo viešbučio „VALINA“ pusės)

Nemokamas susitikimas su mokyklos bendraminčiais

Po paskutiniojo seminaro kaip visada vyks naujai seminarus išklausiusiųjų susitikimas – diskusija
su GYVENIMO RYTO mokykloje jau dalyvavusiais bendraminčiais.
Prie vaišių stalo dalinsimės savo patyrimais, gyvenimo stebuklais, išsiaiškinsime atsakymus į kilusius klausimus.
Galim užtrukti iki 23 val. ir ilgiau, todėl atitinkančiai suplanuokite laiką…

Susitikime gali dalyvauti visi norintys.

Seminarai skirti ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės. Tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas.

Investicija į save ir savo artimuosius

Vienas seminaras

20mokant už kiekvieną seminarą atskirai

Vienas seminaras mokant už visą ciklą

15mokant po 1-ojo seminaro už visus seminarus iš karto

DOVANA kiekvienam seminaro dalyviui! 

Kiekvienam, dalyvavusiam seminare gyvai, seminaro įrašas bus PADOVANOTAS!
Kaina, dalyvaujant visame seminarų cikle gyvai, tikslingai padaryta mažesnė (15 EUR/sem.)
negu seminarų įrašų kainą internete (16 EUR/sem.), kad žmogus gautų kuo daugiau naudos,
kadangi, dalyvaujant gyvai, efektas kur kas didesnis, nei žiūrint įrašą.

DĖMESIO! Jei negalėsi sumokėti visos sumos, sumokėsi tiek, kiek gali.

GAUK NEMOKAMĄ KVIETIMĄ į pirmąjį seminarą!

Mums labai svarbu suprasti, kokios problemos ir bėdos kankina Tave šiuo metu labiausiai.

Tad prašome atsakyti į šią anketą, o už įdėtą energiją ir nuoširdumą PADOVANOSIME kvietimą į seminarą TIKROSIOS LAIMĖS PAGRINDAI ir šio seminaro įrašą.
Tai bus pradinė energija į išsilaisvinimą nuo kankinančių problemų.

Šio seminaro tikslas – padėti tvirtus pagrindus tolimesnei kelionei į ramybę ir pilnatvę, atskleisti Jums kasdieninio vidinio nerimo, nepasitenkinimo gyvenimu, skausmo, kančios ir ligų priežastis, padėti aiškiai jas suvokti ir pajausti, duoti konkretų šių priežasčių pašalinimo planą, paskatinti pradėti kelionę link savo laimės rakto.

Vieno seminaro kaina 20 €.
Jei iki antrojo seminaro pradžios apsispręsi dalyvauti
visuose 4-iuose seminaruose, Tavo investicija už vieną seminarą sudarys tik 15 €.

DĖMESIO! Jei tiek sumokėti negali, sumokėk tiek, kiek gali.

Šie seminarai – tai neišsenkantis nuolatinis energinis resursas.
Vėl ir vėl juose dalyvaujant ar klausant įrašų vis gilėja motyvacija žengti ryžtingus žingsnius link naujo, visiškai kitokio gyvenimo, kurio pagrindą sudaro vidinė ramybė ir pilnatvė.

Seminarų, kuriuose dalyvausi gyvai, įrašai Tau
BUS PADOVANOTI!!!

Ar tikrai verta?
Pasitikrink čia >>

Negalintys dalyvauti seminaruose, jų įrašus gali įsigyti.
Vieno seminaro įrašo kaina 16 €.
Įrašus rasite čia >>> https://gyvenimorytas.lt/seminaru-irasai/.

Tobulėdamas, Tu ne tik jautiesi, bet ir elgiesi ramiau, draugiškiau, geranoriškiau, tolerantiškiau Tave supančių artimų žmonių atžvilgiu. Kiek esi pasirengęs į tai investuoti?

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110%
PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi,
nes negausi to, ko tikėjaisi,
grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

KIEK VAKARŲ JAU PRALEIDAI SAVO KASDIENINIUOSE RŪPESČIUOSE ARBA BEVILTIŠKAME NEVEIKLUME?

AR TAI PAKEITĖ TAVO GYVENIMĄ?

O AR PAKEIS KĄ NORS ŠIE SEMINARAI?  PAŽIŪRĖK ČIA:

https://gyvenimorytas.lt/visi-atsiliepimai/visi-atsiliepimai-apie-seminarus/ 

Iki greito susitikimo!!!

Su meile,
GYVENIMO RYTAS
Mob.: 8-683-55502
El.paštas: info@gyvenimorytas.lt
GyvenimoRytas.lt
Facebook: www.Facebook.com/GyvenimoRytas