Nemokamas praktinis internetinis seminaras

KAS SVARBIAUSIA SANTYKIUOSE,
JEI NORITE ILGAI IR LAIMINGAI KARTU GYVENTI?

2022.02.17. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Prisimenate tuos įžadus, kuriuos davėte eidami į santuoką, į bendrą gyvenimą? „Ir laimėje, ir džiaugsme, ir skausme, ir varge…“, „kol mirtis mus išskirs…“ „Ką Dievas sujungė, žmogus te neišskiria“. Ir tai buvo tikrai rimta ir nuoširdu.
O kaip dabar?
Jei tavo santykiuose dar viskas karšta ir aistringa, visgi pastebi, kad atsiranda nepasitenkinimo momentai, o vėliau tai perauga į priekaištus, barnius ir rimtas nuoskaudas. Ar pastebi, kaip po išoriniu blizgančiu dažų sluoksniu atsiranda rūdys, sugraužiančios santykius iki skylių.

Ko gero žinai, kad Lietuvoje apie pusė susituokusių porų išsiskiria.
O gal jau tai patyrei ir nežinai, ką toliau su tuo daryti? Gal jau atėjo laikas susidėti naujus santykių kūrimo pagrindus?

Šis seminaras – galimybė harmonizuoti tarpusavio santykius.
Ar Tau to reikia?

Bet kas aš toks, kad galėčiau tau apie tai pasakoti?

Aš Robertas. Jei mano gyvenime viskas būtų buvę „kaip sviestu patepta“, aš nebūčiau ieškojęs naujų santykių harmonizavimo receptų ir neturėčiau ką tau pasakyti.

Daug valandų gilių saviugdos ir savivalos procesų Gyvenimo Meno mokykloje, Vieningo Pasaulio ir Vienybės akademijoje, dalyvavimas nušvitusių mokytojų mokymuose atvėrė man visiškai naują požiūrį į gyvenimą aplamai ir į tarpusavio santykius, kaip esminę gyvenimo dalį, tame tarpe.

Seminare „Kas svarbiausia santykiuose, jei norite ilgai ir laimingai kartu gyventi?“
aš pasirengęs atverti Tau galimybes:

SUVOKTI SANTYKIUS GRAUŽIANČIŲ RŪDŽIŲ PRIEŽASTIS

SUŽINOTI NAUJUS HARMONINGŲ SANTYKIŲ KŪRIMO PAGRINDUS, BE KURIŲ ILGALAIKIAI DARNŪS SANTYKIAI NEĮMANOMI

NUMATYTI SAVO, KAIP HARMONINGŲ SANTYKIŲ KŪRĖJO, KITĄ ŽINGSNĮ TOBULĖJIMO KELYJE

PRAKTIŠKAI PATIRTI BESĄLYGINĖS MEILĖS IR DĖKINGUMO BŪSENĄ

DŽIAUGIUOSI, KAD MANO PERDUODAMA PATIRTIS PADĖJO TŪKSTANČIAMS PAJUSTI HARMONIJĄ SANTYKIUOSE.

DALYVAUK ŠIAME SEMINARE IR ATRASK NAUJAS GALIMYBES!

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kiek vakarų tu prasėdėjai prie televizoriaus ar su telefonu rankose. Ar tai padėjo tau tavo santykiuose?
Atėjo laikas žengti ryžtingą žingsnį.

Po šio vakaro seminaro Tavo santykiai poroje jau nebebus tokie, kaip anksčiau.
Atsivėrusi galimybė sustabdyti kad ir nežymų konfliktą gali ženkliai pakeisti (ir keičia) visą gyvenimo kelią.

Prisiliesti prie tikrojo meilės jausmo Tau padės meilės pažadinimo savyje meditacija, kurią visi kartu atliksime seminaro metu.
Kai vieną kartą jį patyriame, išlieka energinė atmintis, kuris kritinėse situacijose iškyla ir suteikia galimybes žmogui priimti vadovaujantis būtent šiuo jausmu. Iš to meilės jausmo, kuris patiriamas meditacijos metu, atsiranda visai kitokie sprendimai kritinėse situacijose santykiuose su antrąja puse.

Neatidėliok.

Patirk dabar, ką reiškia laimingi harmoningi santykiai!

DOVANA

MEILĖS PAŽADINIMO SAVYJE MEDITACINĖS PRAKTIKOS garso įrašą Tau padovanosime. 

Tai, ką išmoksi šio praktinio nemokamo seminaro metu,
galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

REGISTRUOKIS Į NEMOKAMĄ SEMINARĄ
IR PRISIJUNK PRIE TŲ,
KURIE JAU KURIA NAUJUS HARMONINGUS SANTYKIUS.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR