Praktinis internetinis seminaras

NEPASITENKINIMO GYVENIMU ŠAKNYS.
KAIP TAPTI TUO, KUO IR TAIP JAU ESI?

Seminaras vyks 2022.07.20. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 3 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Ar pastebi, ko nuolat sieki savo gyvenime? Dėl ko kažką darai kasdien?
Na… Juk atrodo, jeigu savo išsiugdytais sugebėjimais ir pastangomis susikursiu sau teisingą aplinką, mane tenkinančias išorines sąlygas, tai… turėčiau būti laimingas.

Neabejoju, jog tu ugdai savo sugebėjimus ir savo gyvenime jau sukūrei nemažą dalį tų aplinkybių, kurios, pagal visuomenės tau įdiegtą šabloną, turėtų padaryti tave laimingą.

Bet, ar Tu nuoširdžiai jautiesi laimingas žmogus? Džiaugiesi tuo, kas esi?
Ar gyveni kasdien su tokia būsena, apie kurią svajojai?

Patikėk, gyvenimas panardino mane į nusivylimo ir nevilties būseną iki pat dugno. Ir aš dėkingas likimui už tai, kad ši patirtis atvėrė išsilaisvinimo kelią, kuriuo galiu pasidalinti ir su tavimi.

Praktiniame internetiniame seminare NEPASITENKINIMO GYVENIMU ŠAKNYS. KAIP TAPTI TUO, KUO IR TAIP JAU ESI? keliausime ne tik į nusivylimo gyvenimu priežastis, pasekmes ir rezultatus, bet ir numatysime išsilaisvinimo kelią ir kasdienines priemones šiame kelyje. Be to, praktiškai patirsime šių priemonių veiksmingumą.

IŠNAUDOK ŠANSĄ, ATRASTI VIDINĘ RAMYBĘ!

Spausk nuorodą ir registruokis ⬇️

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl prieštaraujame gyvenimui?

Kokios to pasekmės ir sprendimo būdai?

Nuodugniai išsiaiškinsim seminare. 

Dauguma žmonių kasdien gyvena įtemptai – skuba, lekia, nespėja, nerimauja, nemoka atsipalaiduoti.

Daugeliui atrodo, jog tokiu būdu jie stengiasi įgyvendinti savo svajones.

Tikriausiai taip galvoji ir Tu. Bet dabar prašau, akimirkai sustok ir prisimink tą vaikystės laimės, laisvės ir vidinio gerumo jausmą, kai su bendraamžiais žaisdavai ir krėsdavai įvairias išdaigas… Kur dabar šis jausmas? Ar matai, kad iš jo liko tik ilgesingas prisiminimas?
Ar pastebi, kad visos tos išorinės materialios sąlygos, kurias tu savo pastangomis susikūrei, tik atitolino tave nuo tavo svajonių būsenos? Ir kas toliau? Dar daugiau pastangų būti laimingam… ir dar didesnis nusivylimas ir neviltis.

Galbūt šis seminaras – tai Tavo šansas pradėti naują kelią?
Kelią į tą gyvenimą, kuriame Tu tapsi tuo, kuo ir taip jau esi?

Aš nekviečiu tavęs į šį seminarą, nes tikras kvietimas yra tik tavo širdyje. Paklausyk atidžiai.
Ir jei pajausi, kad tau to reikia, spausk pateiktą nuorodą, registruokis jau dabar, pasinaudok nuolaida ir patirk tai, ką turi patirti praktiniame internetiniame seminare NEPASITENKINIMO GYVENIMU ŠAKNYS. KAIP TAPTI TUO, KUO IR TAIP JAU ESI?

Seminaro metu atliksime
2 efektyvias meditacines praktikas:

 – Susijungimo su šaltiniu kvėpavimas
– Meilės pažadinimo savyje meditacija

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugiau nei 1000 žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Giedrė Ančiulytė

Laura

Aušra Nemūraitė

Jau šiai dienai noriu Tau, Robertai, padėkoti už šiuos mokymus, seminarus, žinias. Visą savaitę (nuo pirmadienio, kai pasikalbėjome per Zoom), – gyvenau šiomis pamokomis, prasidėjusiu nauju supratimu (nors dabar rašydamas ir jaučiuosi išsekęs, bet čia turbūt nuo visko). Daug ką jau naudoju kasdien, taip pat vaiko auklėjime ir santykiuose (mano elgsenoje) su žmona. Išties parodėte man visai kitą požiūrį į gyvenimą kitu kampu! Prisipažinsiu, negalvojau, kad bus taip stipru! Jaučiu, kad reikės klausyti dar ne vieną kartą, kad tai įtvirtinti ir išgirsti, ko dar neišgirdau. Nes informacijos tikrai daug. Bet ji mano dėmesį, pagaliau, nukreipė kitur!

Nuo pat klausymo pradžių rašiau savo mintis ir išgyvenimus, kurie buvo labai įvairūs nuo pirmadienio iki dabar.  Nenorėčiau „paleisti“ šio, man dabar išsigelbėjimo, kelio! kaip Jūs sakėte – ATGAL NENORIU!

Raimondas Jakutis

Po savo gyvenimo įvykių analizės pamačiau, kaip tam tikri įvykiai ir baimės atsikartoja – nuo mažens/gimimo turiu daug įtampų, todėl nuolat patekdavau į stresines, ,,išlikimo” situacijas, kur nematau išeities. Dažna išeitis būdavo – nedaryti nieko, nors aplinkui daug galimybių. Taip pat kai jausdavau meilę ir džiaugsmą, jausdavau aplinkos neigiamai nepaveikiama, kad ir kas benutiktų. Seniau ginčydavausi dėl tiesos, nors ,,laimėdavo” tas, kuris tiki savimi ir yra pusiausvyroje bei pasitikėjime, todėl niekad mano praeities faktai ,,nepraeidavo” naujuose įvykiuose. Praėjus gyvenimo situacijas ir panagrinėjus kitais kampais darosi smagiau, ramiauSkausmingumo balas nukrenta – 1-2 balais. Tačiau didžiausią savo blokų dalį matau iki gimimo (mamos nėštumo metu sukauptas arba paveldėtos), kuriuos nepavyksta vienai atlaisvinti apart grandiozinės situacijos, kurios išvargina. Per meditacijas labiau viskas nusėsta nei pasileidžia. Todėl dar norėčiau atrasti sau tinkančią praktiką, kurios dėka pavyktų tai subalansuoti ir integruoti gyvenime.

Eglė Markauskytė

Aš labai noriu pasidalinti savo DIDŽIAUSIU atradimu – tai būtent Roberto Karvausko praktikos, kurias naudoju jau daug metų.

Kažkada nedrąsiai nusprendžiau nuvykti į gyvą renginį su Robertu, nes girdėjau, kad jo surinktos geriausios praktikos padeda atsipalaiduoti, „išspausti“ šypseną veide, surasti gyvenime prasmę.

Nuoširdžiai sakau, kad tai giliausios ir stipriausios praktikos, greičiausiu būdu vedančios tiesiai į tikslą – man asmeniškai gilią ramybę, vidinį džiaugsmą, ryšį su savimi – tai, ko už jokius pinigus nenusipirksi. JOKIŲ mistikų, viskas paaiškinta logiškai, moksliškai ir suprantama kiekvienam.

Jis jau daugiau nei 10 metų keliauja sąmoningumo keliu, vesdamas giliausius mokymus. Tai, ką lektorius duoda per mokymus, yra neįkainojama.

Saulius Bagdonas (MylimaVeikla.lt bendraįkūrėjas)

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAVIMO MOKESTIS seminarui:

⭐ GERIAUSIAS SPRENDIMAS ⭐

271 asmeniui
  • Tik 5 vietos už šią kainą

SEMINARO IR PRAKTIKŲ VERTĖ

671 asmeniui
  • nespėjusiems pasinaudoti nuolaida

Praktinis seminaras vyks internetu uždaroje platformoje.
Vietų skaičių ribotas!

TU GALI ŠĮ VAKARĄ PRALEISTI KAIP KASDIENYBĘ IR NIEKADA NESUŽINOTI, KAD,
GALBŪT, TIK ŠIO LAIMĖS LAŠO TETRŪKO, KAD TAVO LAIMĖS TAURĖ PRISIPILDYTŲ.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus.
Nuoroda į uždarąją Facebook’o grupę, kurioje vyks seminaras bus atsiųsta į nurodytą el. paštą iš karto po apmokėjimo.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

Kad nepraleistum svarbios informacijos, pasitikrink el. pašto šlamšto (spam) bei reklamų vokus!

Tai jau daugeliui žmonių padėjo pradėti gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.
Nebekentėk ir padėk sau!
Labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį.

REGISTRUOKIS DABAR!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

Seminare sužinosi, kas yra realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS