KAIP NUPIEŠTI SAVO MANDALĄ IR KĄ IŠ JOS GALIMA SUŽINOTI?

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS 2021 m. liepos 3 d. Kaune

Adresas: Gaja namai, Savanorių pr. 130A (130 namo kieme), Kaunas.

Renginio trukmė 3-4 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl verta išbandyti šią kūrybinę praktiką?

Tikriausiai girdėjote, kaip puikiai veikia išsirašymas? Padeda nusiraminti, įvesti tvarką galvoje, net atpalaiduoti tam tikrus psichologinius blokus ir pan? Tai iš tiesų labai veiksminga praktika, tačiau ji patinka ne visiems. Daug kam labai sunku suvokti, ką rašyti, sugaudyti pavienes mintis ir išlieti jas ant popieriaus. Tokiu atveju verta išsirašymą pakeisti išsipiešimu.

Mandalos paskirtis – harmonizuoti jūsų būseną, padėti joje susigaudyti, geriau ją suprasti. Kiekvieną mandalą galima pasidėti savo kambaryje ir dar kurį laiką ją stebėti, koreguoti, su ja „bendrauti“. Reguliariai piešiant galima pamatyti, kaip su laiku kinta jūsų piešiniai, kas juose išryškėja.

Nusiraminus ir atsipalaidavus bei leidus rankoms veikti laisvai, pastebėsite, kad jos pačios ima dėlioti linijas, formas, rinktis spalvas. Kiekvienas viduje turime didesnį ar mažesnį minčių ir emocijų chaosą, kurio žodžiais išreikšti nepajėgtume.

Piešiant asmeninę mandalą, visa tai išsidėlioja ratu ant popieriaus ir įgauna aiškią tvarką (nelieka chaoso). Taip, net nesuvokdami, ką kuri linija, forma ar spalva reiškia, mes po truputį tvarkome savo vidų, jį harmonizuojame, o vėliau net galime išmokti surasti savo piešiniuose tam tikras žinutes.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

KVIEČIAME IŠBANDYTI TAI PRAKTIŠKAI!

Susitikime liepos 3d. 11val. Kaune, Gaja namuose.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

KAS YRA MANDALA?

Mandala – rate išdėliota centruota kompozicija. Asmeninė mandala atspindi ją piešiančio žmogaus vidinę būseną, kokia ji yra šiuo metu. Tai intuityvūs piešiniai, kurių atlikimui nereikalingi meniniai įgūdžiai.

Mandala – apskritimo formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę ar psichologinę tvarką. Asmeninė mandala – pasąmoninio „aš“ atspindys. Ji atitinka piešiančio žmogaus esamą vidinę būseną.

Piešiant (ar spalvinant), koreguojant, o vėliau stebint savo sukurtas mandalas slopinamas loginis mąstymas, aktyvinama intuicija bei kūrybinis įkvėpimas, vystomas estetinis spalvų bei formų išjautimas.

PROGRAMA

1. Kas yra mandala? Natūralios mandalos aplinkoje – kur jas pamatyti?

2. Kas yra intuityvūs piešiniai?

3. Kokią naudą duoda mandalų stebėjimas arba jų kūrimas?

4. Mandalos piešimo metodikos ir pats piešimas.

5. Piešinių aptarimas: spalvos, jų intensyvumas, linijų pobūdis, judesys („rami“ ar „bėganti“ mandala?) ir t. t.

6. Ar koreguojant savo piešinius galima pakoreguoti savo būseną? Kaip tai vyksta?

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mandalų piešimo meno renginio metu mokys
JURGITA BARIŠAUSKIENĖ,
mandalų piešimo ir interpretacijos mokytoja

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

JURGITA BARIŠAUSKIENĖ APIE SAVE

Nuo vaikystės buvau labai kūrybinga – rašiau dienoraščius, kūriau eilėraščius, piešiau. Šalia vidurinės mokyklos lankiau dar ir pamokas Rokiškio jaunimo centre ir svajojau ateitį sieti su daile, rašyti knygas. Vis tik dvyliktoje klasėje nugalėjo „sveikas protas“ ir pasukau į inžineriją, o vėliau net 10 metų prastūmiau dirbdama pagal specialybę. Kūrybą prisiminiau po skyrybų su vyru. Tuo metu keldavausi anksti ryte, vesdavau vaiką į darželį ir paskui paknopstom bėgdavau iki autobusų stotelės bei važiuodavau į darbą. Po darbo viskas vykdavo taip pat pabėgomis, tik atvirkštine tvarka.

Netyčia spaudoje užmačiau straipsnį apie mandalas bei nusprendžiau pabandyti vieną nupiešti. Taip užsikabinau, kad po to kokius 2 mėnesius beveik kasvakar užmigdžiusi sūnų nupiešdavau po mandalą. Tai buvo mano pabėgimas nuo bėgimo per gyvenimą. Pradėjau giliau domėtis šiais piešiniais, dalintis jais FB – ir taip netikėtai patekau į pirmąsias Kauno jogos dienas, kur su lankytojais dėliojome didžiulę mandalą iš įvairių gamtinių medžiagų salės centre.

Vėliau kuriam laikui vėl „pamiršau“ kūrybą, įsisukau į kasdienę rutiną, tačiau kūryba manęs nepamiršo. Ypač stiprų poreikį prie jos sugrįžti pajutau pabendravusi su Gyvenimo Ryto sąmoningumo mokyklos bendraminčiais. Kai Robertas pasiūlė daryti renginį, kuriame galėčiau papasakoti apie mandalas, iš manęs sAvaime iššoko „TAIP“. Juk būtent per Gyvenimo Ryto susitikimus mes mokomės nebijoti dalintis tuo, ką turime savyje gražiausio.

Įsitikinau, kad nuo poreikio kurti pabėgti sunku. Šiuo metu esu dviejų romanų autorė („Murkiantis Buda“ ir „Po lietaus mus surado Torė“), mėgstu piešti, laiką leisti gamtoje. Esu vedusi mandalų piešimo, kūrybinio rašymo pamokėles.

DALYVAVIMO MOKESTIS:

visos priemonės įskaičiuotos

⭐ GERIAUSIAS ⭐
SPRENDIMAS

181 asmeniui
  • apmokant iki 2021.07.01.

standartinė
kaina

231 asmeniui
  • apmokant nuo 2021.07.02.

Labai svarbu žinoti dalyvių skaičių iš anksto, kad paruoštume visas priemones,
tad nuoširdžiai raginame registruotis iš anksto ir tuo pačiu pasinaudoti mažesnės kainos pasiūlymu.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus. 

REGISTRUOTIS

IŠNAUDOK ŠIĄ Į TAVE ATĖJUSIĄ GALIMYBĘ!
NUSIPIEŠK SAVO MANDALĄ IR SUŽINOK, KĄ SLEPIA TAVO PASĄMONĖ

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

PASIGROŽĖKITE NUOSTABIAIS JURGITOS KŪRINIAIS!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS tai realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS