SANTYKIŲ KRIZĖS ŠEIMYNINIAME GYVENIME. KAIP SPRĘSTI?
2020 m. birželio 1 d. praktinė paskaita Marijampolėje su Robertu Karvausku

Santykiai su gyvenimo partneriu – viena jautriausių temų daugeliui žmonių.

Stereotipai, visuomenė, artimieji formuoja mums nuomonę, kokie turi būti idealūs santykiai.

Ir mes jais tikime…

Ir nesugebame užmegzti tokių santykių, kad gyventume laimingai …

Santykių krizes patiria didžioji dauguma porų!

Deja, dažna pora neatlaiko šių santykių krizių ir pasuka skirtingais keliais. Apie tai byloja ir liūdinanti skyrybų statistika – kone kas antra pora išsiskiria…

Dažnai galima išgirsti: „Aš stengiausi išsaugoti santykius, bet partneris nesistengė“.

Kaltinimai, pastangos sukontroliuoti santykius atima daug energijos, išsekina, veda į depresiją, vienatvę.

Kai ištinka santykių krizė, neretai vienas iš partnerių, dažniausiai moteris, pradeda domėtis įvairiais psichologiniais, dvasiniais santykių išsaugojimo būdais. Ir grįžus namo pradeda kalti į galvą atrastas „tiesas“ partneriui, o tai dar labiau įsiutina antrąją pusę ir dar labiau pagilina santykių krizę….

Tad labai svarbu prisiminti, jog pirmiausia pokyčius būtina pradėti nuo savęs! Keičiasi žmogus – keičiasi ir jo aplinka.

Jei nuoširdžiai įsiklausysi į šios paskaitos turinį, sukursi ketinimą ir atliksi praktikas, tai nėra jokių abejonių, kad Tavo santykiai su partneriu jau  nebebus tokie, kaip anksčiau.

Atsivėrusi galimybė sustabdyti kad ir nežymų konfliktą gali ženkliai pakeisti (ir keičia) visą gyvenimo kelią.

Todėl, neatidėliok. Patirk tai dabar!

Seminarą sudaro 3 dalys:

18:00-20:30 paskaita

20:30-21:00 atsakymai į klausimus

21:00-21:30 unikalių praktikų kompleksas
* Ramaus proto technika
* Problemos paleidimo praktika

Esant didesniam dalyvių arba klausimų skaičiui, seminaras gali užtrukti ir ilgesnį laiką.

Paskaitos pagrindinės temos

 • Kas aš esu?
 • Kas yra gyvenimas?
 • Kas yra santykiai?
 • Kas yra meilė?
 • Ką aš maitinu savo dėmesiu?
 • Kaip pasiekti vidinę ramybę, pilnatvę, laimę?
 • Kokių resursų tam reikia?
 • Kaip įgyti resursus?
 • Praktiniai žingsniai.

santykiu krizes

Kodėl šiandien tiek daug nesutarimų, konfliktų, kodėl žmonių santykiai pradeda griūti?

 Ar įmanoma žmogui „išsikapstyti“ iš skaudžių santykių krizių ir atrasti pusiausvyrą, harmoniją, širdies ramybę ir pilnatvę? 

Žinoma, kad įmanoma! Ir būtina kuo greičiau tai padaryti!

Mylėti ir būti mylimam – tai tikroji žmogaus prigimtis. Todėl pats laikas jau dabar keliauti į savo širdį ir atrasti joje nuolatinę vidinę ramybę, gyvenimo lengvumą, pasitenkinimą, pilnatvę, harmoniją, pusiausvyrą ir atrasti tikrąjį gyvenimo džiaugsmą!!!

Gal ir Tu šiandien nežinai, ką daryti, nuo ko pradėti, kaip pagerinti šeimyninius santykius? Gal ieškai atsakymų į daugelį klausimų šia tema?

Šie praktiniai mokymai yra skirti Tau, jei nori džaugtis gražiais, pilnaverčiais santykiais ir gebėti tinkamai reaguoti į santykių krizes!

 • Data: 2020 m. birželio 1 d.

 • Diena: pirmadienis 

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

 • Vieta: Viešbutis „Mercure Marijampolė“

Kokios yra pagrindinės santykių krizės?

1. Santykiai iki vestuvių

Iki vestuvių žmonės dažnai sureikšmina partnerį, jį idealizuoja. Gyvenimas tai griauna, bet žmogus to nemato, nes tiki, kad tai laikini nesusipratimai.
Sprendimas. Mes turime sukurti tvirtą pamatą: „Už ką gerbsiu visada?“ Būtina atrasti kitame žmoguje gerbtinas savybes, už ką galiu aš jį gerbti visą gyvenimą, kas man jame labiausiai patinka?

Mes įsimylime ne tikrą žmogų, o jo modelį savyje, kokį mes sau sukūrėme savo vaizduotėje. Jei per daug sureikšminame ar idealizuojame ką nors, gyvenimas tai atima, sugriauna. Todėl negalima nieko sureikšminti, prisirišti, įsikibti, sudievinti. Virš visko turi būti Meilė.

2. Praregėjimas

Idealizacija griūva, atsiranda nuoskaudos ir kaltinimai.

Sprendimas. Mes nuolat turime stebėti savo vidų: Ką jaučiu? Ką su tuo darau? Į kokias gerbtinas partnerio savybes atsiremiu? Ką maitinu savo dėmesiu?
Kuo toliau – tuo vis dažniau pradeda lįsti ne tai, ko aš tikėjausi. Ir jeigu anksčiau galėdavom atleisti, tikėdamiesi, jog tai nesusipratimas, tai dabar jau atsiranda nuoskaudos ir kaltinimai. Kuomet žmogus kaltina kažką,  jo dėmesys maitina neigiamas kaltinamojo savybes.

3. Vaikų atsiradimas

 Šeimoje gimus vaikui, labai dažnai tarp vyro ir vaiko atsiranda konkurencija dėl moters dėmesio, mat jis nukrypsta į vaiką.  Kinta tarpusavio ryšys. Mažiau dėmesio – silpnesnis ryšys.
Sprendimas. Suprasti vyriškos ir moteriškos energijos prigimtį, suvokti prioritetus, kad išvengtume emancipacijos. 

4. Vidutinio amžiaus krizė

Kai partneriams atrodo, jog vienas kitą puikiai pažįsta ir nėra kuo daugiau domėtis, santykiuose prasideda rutina. Nebelieka domėjomosi vienas kitu, lieka tik materialiniai saitai, buitinis patogumas. Žmogus visą laiką yra visoks, tik viduje sukurta pozicija neleidžia to matyti.
Sprendimas. Keisti savęs ir visumos suvokimo pagrindus.

5. Nusivylimas, neištikimybė

Naujo globėjo arba globotino asmens paieška.

Jei eidami per visas šias krizes, žmonės neišsprendžia pirmos krizės, tuomet antroji bus dar stipresnė, (neišsprendus rutinos, atsiras neištikimybė).

Kiekviena krizė vis skaudesnė (jei neišspręsta ankstesnioji).

Moteris privalo būti globotina, o vyrui būtina globoti. Jei moteris atmeta globą (žino geriau, siekia nepriklausomybės), tuomet vyras intuityviai ieško ką globoti.

Todėl turime žinoti tai, kas yra svarbiausia santykiuose: kas yra vyras, kas yra moteris, kokios jų prievolės,
kad galėtume santykius kurti lengvai, harmoningai ir laimingai.

Gal visiškai išvengti nesklandumų iš karto ir nepavyks, bet svarbiausia, kokią būseną sugebi išlaikyti savo viduje, kai išorėje vyksta ne taip, kaip norėtum.

Apie visa tai plačiau sužinosi šiame praktiniame renginyje.

4 pagrindinės VYRO PRIEVOLĖS šeimoje, be kurių bet kokie santykiai pasmerkti žlugimui

4 pagrindinės MOTERS PRIEVOLĖS šeimoje, be kurių bet kokie santykiai pasmerkti žlugimui…!

Gal ir Tavo gyvenime būna etapų, kuomet jauti, jog šeimyniniai santykiai tapo nuobodūs, neįdomūs ir dažnai net sukeliantys skausmą ar kančią. Ir taip vis labiau ir labiau užsisuka nuobodus rutinos ir gyvenimo pilkumos ratas… Galbūt ir Tu jauti, jog vis labiau ir labiau santykiai pradeda šlyti, griūti, kibirkščiuoti… O Tu visiškai nežinai, kaip visa tai sustabdyti, suvaldyti, ištaisyti… Ir vis labiau ir labiau jauti  jog prieini savo šeimyninių santykių krizę, o gal net ne vieną? Ir tuomet, žinoma, apima nusivylimas, liūdesys, neviltis

Galbūt ir Tu atpažinai save šioje situacijoje? Juk, žinoma, kad ir Tu, kaip ir kiekvienas žmogus, nori džiaugtis gražiais, šiltais, harmoningais, pilnais meilės ir pagarbos santykiais. Jie tokie ir turėtų būti.

Daugelis žmonių meilę supranta kaip norą gauti malonumą, pasitenkinimą sau, naudotis tuo. Tačiau tikroji meilė – tai yra ramybė, pusiausvyra, būsena GERA. Žmogus širdyje tai jaučia tada, kada nori ir pasirengęs daugiau atiduoti, duoti, o ne gauti ir pasinaudoti. Kuriant santykius iš tokios pozicijos – šeimyniniai santykiai tampa tvirti. Ir atvirkščiai – jei žmonės nori vieni kitais naudotis – atsiranda įtampos, kurios naikina šeimą.

Šeimoje viskas turi būti grįsta vidine pusiausvyra, ramybe, nuolankumu, nusileidimu vienas kitam. Meilė – tai nuolankumas ir ramybė. Meilė – tai pusiausvyros ir ramybės jausmas – kada tiesiog lengva, paprasta, viduje GERA, nėra įtampų.

Kaip tai sukurti?

Tai, ką išbandysi šių praktinių mokymų metu, galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

Kaip žinoti, kad jau sutikai savo gyvenimo partnerį?

Koks turėtų būti lytinis gyvenimas arba kaip pasiekti, kad visas gyvenimas būtų orgazmas?

Mokymų metu atliksime itin stiprių praktikų kompleksą.

Visi kartu išbandysime Ramaus proto techniką bei Problemos paleidimo praktiką.

Kai vienu metu tai atlieka didelis būrys žmonių, susidaro stipri energija, kuri jau
čia ir dabar padeda kiekvienam pajausti vis labiau užliejantį atpalaidavimą ir ramybę.

ATSILIEPIMAI 

Atsirado daugiau pamąstymų apskritai apie santykius ir jų kūrimą. Dažniau vertinu savo poelgius iš šalies; stengiuosi į save pažvelgti kitų akimis.

Viktorija, Tauragė
Po Roberto seminarų man tiesiog sparnai išauga, ateina vidine ramybė. Keliuosi 6 val., darau mankstą, kvėpavimo pratimus, atradau laiko sau, pamedituoju, tapau daug ramesnė.
Dėkoju Viešpačiui už kiekvieną dieną, meldžiuosi.

Rima
Reiškiu nuoširdžiausią dėkingumą.Tikrovė pranoksta lūkesčius. Jo žodžiai ir meditacijos kaskart suteikia naujų spalvų mano gyvenime. Seku internetinius seminarus ir nepraleidžiu pasitaikančių galimybių išgirsti gyvą žodį. Kiekvieną kartą vis atrandu naujo.
Po kiekvieno seminaro pasipildau ne tik informacija, bet ir jos suvokimu.
Mokykla GYVENIMO RYTAS mano gyvenimą pasuko į visai naują, net neįsivaizduojamą kelią. Atradau kitokį supratimą apie esminius dalykus ir taip sugriuvo mano nevilties bei nepasitikėjimo bokštas.
Ateityje skirsiu daugiau dėmesio mankštai, pasitikėjimui, dėkingumui…

Janina (868626464) Vilnius
Kai pirmą kartą pamačiau Robertą, supratau, pagaliau sutikau žmogų, kuris padės man atsakyti į visus klausimus! Mano gyvenime įvyko daugybė pokyčių. O dabar nusprendžiau, kad noriu eiti toliau, nes tikiu, Robertas veda ramybės link.
Renata
Man tarsi „nušvito akys“. Pradėjau mažiau nervuotis, jeigu santykiuose vyksta kas nors ne taip. Taikydamas gautas žinias, pagerinau santykius su savo antrąja puse ir apskritai su moterimis.
Ateityje norėčiau vėl susitikti su Robertu ir įgyti daugiau žinių ir supratimo apie tai, kaip pasiekti ramybę ir harmoniją.

Saulius (868802895) Vilnius
Pasijaučiau laisvesnė, vis labiau besidžiaugianti gyvenimu. Stengiuosi visiškai atsipalaiduoti ir užduoti ramią ir atsipalaidavusią būseną žingsniams priekyje. Ateityje norėčiau stengtis kuo daugiau dalintis su aplinkiniais meile.
Edita iš Alytaus
Seminaro metu labiausiai patiko meditacija. Ateityje mokysiuos atsipalaiduot ir medituot.
Daina iš Kėdainių
Ačiū už šio vakaro seminarą :)…
Ypač už meditaciją… Po tavo perdavimo, užmerkusi akis, pamačiau save mažytę mergaitę bešokančią džiaugsmingai ir vaikiškai, skraidančią kaip plunksnelė.. Buvo toks lengvas lengvas tyro paprasto džiaugsmo jausmas:)…Buvau jau tokį ir pamiršusi…
AČIŪ LABAI…
Lauksiu kitų tavo seminarų.

Egle, Bergenas, Norvegija

Šios paskaitos lektorius Robertas Karvauskas daug metu kovojo su pačiu savimi,
bet svarbiausieji pokyčiai įvyko tik tuomet, kai visiškai pasidavė.

ROBERTAS KARVAUSKAS –
Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Savo istoriją Robertas vadina taip:
„Miegantis ir natūraliai einantis į savo gyvenimo krizę“.
Skaityk ją čia >>>

Šiandien Robertas dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms norintiems pradėti gyventi laimingai.

Kiekvienas turi unikalią galimybę pasisemti išminties iš šio mokytojo ir pritaikyti tai savo gyvenime. 

Primename, kad savo klausimus gali parašyti iš anksto.

Vienas BAISIAUSIŲ dalykų, kurį galima sau pasakyti:
„AŠ TAI jau ŽINAU“.
Naujos žinios, naujos patirtys KEIČIA mus, tad kaskart mes tose pačiose situacijose atrandame visiškai kitus dalykus.
O jei manome, kad viską žinome, tuomet sustabarėjame, negalime priimti nieko naujo į savo kasdienybę, gyvenimas sustoja….
Juk kaip žinia, į tą pačią upę dukart neįbrisi. Neįmanoma pakartoti gyvenimo situacijos. Niekada. Viskas keičiasi. Tad ir veiksmai, ir rezultatai kitokie.

Užduok klausimą ir seminaro metu gausi atsakymą!

 • Data: 2020 m. birželio 1 d.

 • Diena: pirmadienis

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

 • Vieta: Viešbutis „Mercure Marijampolė“

video KAINŲ PRISTATYMAS

Registracijos dieną
ne mažiau kaip 2 savaitės iki renginio

121 asmeniui
 • Kaina galioja mokant registracijos dieną
  !
  apmokėjimas registracijos dieną iki gegužės 18 d.  !

Iki renginio dienos

181 asmeniui
 • Kaina galioja mokant iš anksto pavedimu

Renginio dieną

301 asmeniui
 • Kaina renginio dieną
  Nepriklausomai nuo to, ar mokėsi grynais vietoje, ar pavedimu

DĖMESIO!

Jei negalėsi sumokėti visos sumos, sumokėsi tiek, kiek gali.

Jei nepavyksta sudalyvauti seminare, gali įsigyti įrašą.
Įrašas paskelbtas čia >>> http://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Už seminarą gali sumokėti grynais arba pavedimu.
Rekvizitai apmokėjimui:

Robertas Karvauskas Sąsk. Nr.:  LT777180800057733162

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080