„Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Ilsėtis“

/„Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Ilsėtis“

„Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Ilsėtis“

16.00

DĖMESIO! Jei šiuo metu neturite galimybės sumokėti tokią kainą, kreipkitės tel. +37068678080 ir tikrai atrasime būdą, kaip jums pasižiūrėti šį svarbų įrašą.

SVARBU! Būtinai nurodykite veikiantį el. pašto adresą!

Jei mokėsite internetiniu pavedimu, seminaro įrašas bus atsiųstas nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo.
Jei mokėsite fizinėje vietoje (Maxima, bankas ar kita), įrašas bus atsiųstas nurodytu el. paštu per kelias dienas.

Kilus klausimams, prašome, kreiptis:
e. paštu info@gyvenimorytas.lt arba tel. +370 683 55502.

30-d.-gražinimas Šiam įrašui galioja 5 dienų 110 % pinigų grąžinimo garantija!
Jei įsigyję vaizdo įrašą, juo nusivilsite,
grąžinsime sumokėtus pinigus ir dar daugiau.

Produkto kodas: energingumas Kategorija:

Product Description

Nutukimas, ligos ir nuolatinis energijos trūkumas – tai jau pasekmė. Seminare nekalbama apie dietas, svorio metimo metodikas ir kitas organizmo alinimo programas. Čia kalbama apie viso to priežastis ir sprendimo būdus. Čia kalbama apie tai, ką turite daryti ir kuria linkme judėti, kad viršsvoris, prasta sveikata ir tinginystė automatiškai dingtų iš tavo gyvenimo.

Seminare „Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir miegoti“ atskleistos TIKROSIOS antsvorio, sveikatos problemų ir nuolatinio nuovargio priežastys ir išaiškinta, kaip tai galite sutvarkyti visam laikui.

Šio seminaro tikslas ir yra atsakyti į pagrindinius klausimus, kad AIŠKIAI žinotumėte, kas darosi su Jūsų organizmu ir kuria linkme reikia judėti, kad pradėtumėte gyventi sveiką gyvenimą ir taip išvengtumėte nuolat kamuojančių ligų, bet kokio vaistų vartojimo ir nutukimo.

97% žmonių iš tiesų nežino kas yra tikrasis energingumas ir gera sveikata. Taip, kaip jie jaučiasi, jiems atrodo normalu. Jie net neįsivaizduoja, kad per gyvenimą galima eiti lyg ant sparnų, kai tiesiog natūraliai norisi šypsotis ir džiaugtis, jaučiant didžiulį dėkingumą už puikią sveikatą, nors tau ir 50 metų. Tai pajutę, niekada nenorėsite grįžti atgal. Garantuojame!

Atsiliepimus rasite čia >>>.

Daugiau apie šį seminarą skaitykite čia >>>.