SĄMONINGUMO MOKYKLA
ieškantiems vidinės ramybės, pilnatvės,
pasitikėjimo, sveikatos, energingumo…
LAIMĖS, …bet nežinantiems nuo ko pradėti
Žmonės perskaito daugybę knygų, aplanko daugybę seminarų,
bet vis tiek gyvena nuolatiniame nerime dėl ateities ir nežinomybėje
Kokias problemas padeda spręsti GYVENIMO RYTAS?
- Nuolat trūksta pinigų, spaudžia skolos, o mylimo darbo taip ir neatrandi.
Nuolatinės įtampos, nerimas dėl ateities, blogi santykiai su artimaisiais.
Bloga savijauta.
Prisirišimai. Kaip atsikratyti žalingų įpročių.
Skaudi vienatvė, išsiskyrimas su mylimu žmogumi.
Neharmoningi santykiai su šeimos nariais
Meilės, ramybės, gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės trūkumas
Yranti šeima, griūvantys santykiai
- Gyvenimo tikslo ir prasmės trūkumas.
- Nuolatinis vienatvės jausmas
Norintiems žengti pirmąjį žingsnį išsilaisvinimo ir ramybės link,
verta pradėti nuo naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų.
Laimingo Gyvenimo Raktas
Tai bazinės, pagrindinės žinios, vedančios į unikalų suvokimų ir praktikų kompleksą, be kurio visos praktikos bei technikos nusilpsta ir netgi veda į energijos praradimą!
Šias žinias galima gauti perskaičius knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, peržiūrėjus to paties pavadinimo seminarų ciklo įrašus.
Šios žinios jau padėjo tūkstančiams žmonių, todėl neabejotinai gali padėti ir Tau!
Šių žinių pagrindu išsilaisvinimo kelią galima pradėti 4-ių savaičių internetinių mokymų kurse „LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS – IŠSILAISVINIMO PAGRINDAI“. O išsilaisvinti iki dvasinio prabudimo galima Sąmoningumo mokyklos 5-ių pakopų kontaktiniuose mokymuose.
ČIA KEIČIASI ŽMONIŲ GYVENIMAI
- Savo širdyje atrasite Laimingo Gyvenimo Raktą, kuris universaliai tinka bet kuriai asmeninio tobulėjimo technikai, bet kurį tobulėjimo kelią daro veiksmingu ir prasmingu
- Sukursite savo gyvenimo viziją, sužinosite savo gyvenimo misiją ir tikslą ir išmoksite tai koreguoti
- Įsisavinsite sąmoningo savo minčių srauto ir dėmesio valdymo technikas
- Ramybė ir harmonnija užims įtampos vietą. Atrasite ir pašalinsite iš savęs įtampų, stresų ir ligų priežastis.
- Atliksite gilų emocinį išsivalymą
- Praktiškai išbandysite įvairius asmeninio išsilaisvinimo kelius
- Sąmoningai pasirinksite savo asmeninio tobulėjimo ir išsilaisvinimo kelią

Apie Robertą Karvauską
Mano vardas Robertas Karvauskas. Iš tiesų, tai ką papasakosiu, nėra pačios šviesiausios mano gyvenimo akimirkos, todėl nesinori per daug lysti į praeities detales ir knaisiotis po tuos dalykus… bet noriu, kad pamatytum, jog esu lygiai toks pat kaip ir tu, kad turėjau lygiai tokių pat problemų kaip ir dauguma žmonių. Tik todėl grįžtu į savo praeitį ir pasakoju šią istoriją…
Atsiliepimai
https://www.youtube.com/watch?v=04dmeyDJIRwAlgis, VilniusPo jūsų seminaro mano gyvenime kažkas pasikeitė. Aš anksčiau viską žinojau, tačiau materialus gyvenimas viską išstūmė. Dabar atrodo, kad Jūsų žodžiai man skamba kiekvienoje mano gyvenimo situacijoje ir man nebereikia ilgai svarstyti kaip pasielgti, atsakymai iš karto ateina tiesiai į širdį. . .Pasidariau daug ramesnė ir labiau savimi pasitikiu. AČIŪ JUMS! Aš rekomenduosiu nueiti į šį seminarą savo draugams ir pažįstamiems, tegul ir jų gyvenimas prašviesėja, tegul ir jiems atsiveria nuostabūs gyvenimo toliai!Laima V.Nevertinu, tiesiog jaučiu ir gyvenu kiekviena diena, vaduojuosi is vidinių prieštaravimų, kaltės, liūdesio, nesupratimo, pasimetimo, prasmės nebuvimo jausmų. Viskas pamažu įgyja naują paaiškinimą. Suvokiu tai kaip nuolatinį procesą, ir sąmoningą pasirinkimą – kiekvienos situacijos požiūrio kampo pasirinkimą, nuo ko viskas ir prasideda. Tikiu pereiti senosios nesupratimo programos slenkstį ir pereiti į naują kokybę, be įtampu, baimių, leisti gyvenimui gyventi per mane ir jausti visą ko prasmę. Dėkoju už viską, kas buvo, yra ir bus.Giedrė apie asmenines konsultacijasRobertai, ačiū tau už internetinius seminarus. Man jie labai reikalingi.SauliusNorint eiti šviesos keliu, reikia patirti viską. https://www.youtube.com/watch?v=J3t8nLW243cNijolė, ŠilutėLabas Robertai,Praėjo daugiau nei 2dienos, jokiu būdu nepamiršau kad reikia atsakyti, tačiau savo viduje vis analizuoju šių seminarų pasekmes, nes tūrėtumėt sutikti – seminarų medžiagos koncentracija tai tikrai didelė ir nuo sąmoningumo lygio priklauso kiek jos spėji perprast per tokį trumpą laiką. Pradžioje galvojau kad viskas turėtų gana greitai išblėsti kaip ir po bet kokių eilinių seminarų. Bet supratau kad viduje vis dėlto pasileido kažkoks „motoriukas“. Jis dar negalingas – bet veikia pastoviai. Ir kadangi Jūsų seminarų medžiaga patvirtino keletą mano ankstesnių įsitikinimų tai dar drąsiau ir su pasitikėjimu aš galėjau pasinaudoti aplamai visu seminaru. Viduje pas žmogų visada būna kažkokių egzistensinių klausimų, ir aš ne išimtis. Tad žadėjau Jūsų to paklausti, bet per tas 4 dienas seminarų, aš gavau atsakymus vien klausydamas Jūsų dėstomų dalykų. Ką norėčiau pasakyti dėl efektyvumo seminarų – man asmeniškai labai net suveikė tas dalykas, kad jie buvo tęstiniai bent jau 4 dienų iš eilės ir kiekvienas 3-4 val. Tai leido ir sakyčiau privertė žmogų tikrai TVIRČIAU įsisavinti visą medžiagą. Ko tikrai nebūna po 1dienos seminarų. Ne veltui kažkas sugalvojo mantrų kartojimą.Kas pasikeitė konkrečiai dar negaliu pasakyti, nes turiu prisikaupusių įvairiausių įtampų,sakyčiau net VISOSE savo srityse – bet kad jas visas ir užkabino teigiama prasme, tai tikrai tikrai pajaučiau. Labai tikiuosi ir kažkodėl tai beveik neabejoju, kad su laiku tai išsivystys į kitokią mano pasaulėžiūrą….. Na paprasčiausiai mane tai veža (bet spėjau ir suprasti kad tai nebus lengva).Gal tik vienetams galėčiau pasiūlyti susipažinti su šia informacija, kurie tikrai galėtų užsikabinti už tokios pasaulėžiūros. Kas tikrai labai gaila mano manymu. Ne paskutinėje vietoje ir Šiauliai kaip provincija gal- visada buvęs darbininkų miestas. Bent jau keletą sielų tai pabandysiu išgelbėti.Ir tikrai geras Jūsų sumanymas atsiųsti seminarų įrašus, tai padeda prisiminti ir geriau įsisavinti „medžiagos koncentratą“ atskiedžiant jį „laiku“.Gaila kad mūsų mažuma man bent taip atrodo, todėl ir ritasi pasaulis žemyn. Belieka tik pasikliauti kad suveiks pasaulio visatos dėsniai – ir tokių kaip mes atsiras daug ir tada nusversim svarstykles į ramybės ir atsipalaidavimo pusę.Ačiū ir iki nuo Artūro iš ŠiauliųArtūras (Šiauliai) apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo RaktasGavau begalinę naudą, nes kaip tik šiuo metu ieškojau kelio. Kryptį gavau ir tuo pačiu gavau aiškius metodus ir suvokimus kaip toliau man testį šį kelią. Taip pat gavau begalo daug naudingos informacijos apie sveiką gyvenimo būdą – mitybą ir miegą, to man dabar labai reikėjo.Jarūnė, VilniusNuoširdžiai dėkoju Jums už seminarą Kaune 2019 12 02, už Jūsų nuoširdumą ir tą didelį norą padėti mums įsisąmoninti Jūsų perduodamas žinias ir patirtis, padėti mums suprasti, kad yra ir kitoks: be kovos, geresnis, lengvesnis gyvenimo kelias… Linkiu Jums stiprybės ir laimės!Jurga apie seminarą STIPRYBĖ IR BEJĖGIŠKUMAS GYVENIMEhttp://youtu.be/BjXyrFrUKlE Man pavyko išsivaduoti iš medikamentų…Asta ZemlienėSeminaro pirma dalis (apie stresą) buvo labai girdėta, teorija turbūt vienintelė ir geniali, todėl ji eskaluojama visur, tiek medikų tarpe, kiek kosmonautų, tiek eilinių mentorių, gydančių liaudį. Mane nustebino ir gerą įspūdį paliko antroji seminaro dalis, kurioje į apie vieną iš streso valdymo būdų buvo pažvelgta iš rytietiškos pusės, per meditaciją… Kitur dar apie tai kuklinamasi garsiai kalbėti, o pas jus buvo malonu apie tai klausytis, nes tai jau sena ir puiki praktika nešanti tik gėrį ir gyvenimo džiaugsmą į mūsų gyvenimus… Laikas tarti NE panašiems tabu, laikas kalbėti garsiai apie gerus dalykus 😉 Ačiū, tikėkimės – iki kito karto!Vaida N.Labas rytas. Darbe įvyko nemalonus įvykis. Jaudinausi kaip reikės susitikti tuos žmones. Vakar ryte atlikome sielos sinchronizavimo meditaciją. Pasinėriau į tai, kaip noriu kad būtų. Taip ir buvo. Atėjo kolega, atsiprašė, apsikabinom, susitaikėm. Stojo ramybė. Taip ir buvau užsakius. Ačiū dievui ir tau, Robertai.Reda apie Sielos sinchronizavimo meditacijąLabiausiai džiaugiuosi radusi tiek daug bendraminčių! https://www.youtube.com/watch?v=uz8griOGfScJurgita, PlungėPer tylos meditacijas lieki akistatoje su savo mintimis. Jos ateina visokios, pakelia emocijas, labiau jas gali išgyventi, išjausti ir šiandiena joms linkėjau laimės. ❤ Man patiko. Labiausiai mėgstu sielos sinchronizavimo meditaciją, tikiu kad po jos viskas bus nuostabiai.Rima apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)Iš mokymų pasiėmiau man labiausiai trūkusį elementą, apie kurį net neįtariau – Dieviškumą. Mokymų metu (ypatingai pertraukėlių, kurių metu „virškinau“ informaciją) iš esmės išgyvenau suvokimą, kuris lėmė, kad ėmiau žvelgti į tą žmogų matydama dieviškumą jame, neatsiedama ir dieviško netobulumo. Ėmiau pasitikėti, vis dažniau pasiduoti ir nebesipriešinti akimirkos kokybei. Kartais apima panika, norisi imti keisti, atitaisyti, pakreipti sau patogia linkme. Norėčiau dar stipriau pasitikėti vedimu. Bet tai buvo didžiausias mokymų atradimas. Iš esmės, dabar jaučiuosi ne viena. Yra dar kažkas, kas mane saugo. Toks jausmas lydi. Aš jau pasakojau apie mokymus savo draugams. Pagrindinė žinia – kad tai gerai koncentruota ir labai svarbi informacija. O svarbiausia – kad tai yra tikra Tavo išgyventa patirtis. Jaučiu tą iš Tavęs, Robertai. Todėl pasitikiu Tavimi. Tai didelis kontrastas matytiems dvasiniams verslininkams.Monika, VilniusKažkaip savaime po 3 min. buvimo šviesoje suvoki, kad tai net nebuvo problema šiuo metu, o prisiminimai iš praeities.Rima apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tylojePradėjau sąmoningai atkreipti dėmesį, ką jaučiu kiekvienu momentu ir į neigiamas situacijas pradėjau žiūrėti be įtampos, priimdama, jog tai yra geriausia šiuo momentu. Dėkoju, Robertai, už neįkainojamą informaciją, už savęs atidavimą 100% mums, mokiniams, kurie stengėsi perimti gautas žinias.Rigonda, AlytusLabai jau pasiilgau Roberto balso. Gražiausi, nuoširdžiausi linkėjimai ir ačiūūū!VilmaLaukė IV pakopos du metus. Turiu abejonių. Bet subrendo noras atvažiuoti ir Vincentas visiškai to nesigaili, nes atėjo daug gilesni suvokimai. Rekomenduoja apsilankyti tiems, kas nori eiti toliau ir pamatyti šviesą. https://youtu.be/WiU7yqRDM1M?list=PLaNc5q0DyPeS55vk95LFYuUPJbdRMt59mVicentas, Klaipėda, Atsiliepimas po IV pakopos mokymųhttps://www.youtube.com/watch?v=-HVbPcO-mJwPo I pakoposhttps://www.youtube.com/watch?v=5sk9bPyhquQ&feature=youtu.be Esu daug seminarų lankius. Dar nemačiau tokio mokytojo, kuris tiek atiduotų savo širdį mokiniams. Neturiu su kuo palyginti!2014-04-11.13 (pirmoji pakopa): Dalia, KretingaDalyvavau šiame seminare ir noriu pasakyti, kad informaciją, kurią išgirdau yra „pritaikyta“ naudoti kasdien, o ne paimta iš vadovėlio ir įdėta į skaidrę, kaip būna daugelyje seminarų, o po to nelabai žinai ar teks tau ją pritaikyti praktikoje ar ne. Šio seminaro medžiaga taikytina nuo pirmos seminaro minutės, ačiū.JūratėSveiki, pirmiausia noriu padėkoti už seminarų ciklą, už tai, kad esate, už tai, kad suteikiate nuostabias žinias. Pradėti kelionę į save paskatino harmonijos nebuvimas savyje, ir sapnas susapnuotas, kuriame aplankė miręs tėtis ir davė ženklus, kad turiu stebėti įvykius savo gyvenime ir gausiu atsakymus į rūpimus klausimus, vienas iš svarbiausių klausimų buvo: kokia mano misija šioje žemėje?!. Tad, savo kelionę pradėjau stebėjimo ženklų, pirmasis buvo, kad gavau dovanų knygoms įsigyti piniginį čekį, ir jas įsigijusi gavau pakvietimą dalyvauti seminare “Tikrosios laimės pagrindai”, tai buvo mano pirmasis pastebėtas ženklas, kad turiu sudalyvauti, antrasis ženklas seminaro metu pasakytas sakinys : kad atsitiktinumų gyvenime nebūna, nors šitas sakinys šimtą kartų išgistas lankant jogos mokyklą, bet tuo akimirksniu kada jį išgirdau sukirbėjo viduje toks malonus jausmas, kad turiu teikiamą informaciją visą išklausyti, o viso to rezultatas, kad detaliai gavau atsakymus, į rūpimus klausimus, tad tik reikia visa tai pradėti praktikuoti, tikrinti ir tekėti per gyvenimą harmoningai žinant savo misiją šioje žemėje. Tiosiog rekomenduoju žmonėms seminarų ciklą, kurie jaučiasi viduje neramūs ir neranda atsakymų į rūpimus klausimus.Gintarė A.Ričardas Vaičys. 862221527, Plungė. Kiekvienam, kas žiūri šį video siūlyčiau atvykti ir susipažinti su šiais mokymais. Jaučiuosi radęs teisingą kelią. — Eglė Venckutė. 860811515, Vilnius. Visi atsakymai yra širdy. Bet tam, kad juos surastum, turi nueiti į savo širdį. — Jeigu žmogus jaučia tuštumą, nerimą, kad kažkas negerai, tai reikia žengti pirmą žingsnį. — Čia vyksta stebuklai. Man čia šiandien įvyko stebuklas. — Ką žmogus čia atras? Tai, ko jam labiausiai šiuo metu reikia. https://youtu.be/vul5urbaXTA?list=PLaNc5q0DyPeSiZuKeYA7VoiIGZdHOlUl4I-os pakopos dalyviai (lapkričio mėnesio grupė)Be abejo, rekomenduočiau šiuos seminarus visiems žmonėms, kurie nori keisti savo gyvenimą į pozityviąją pusę, kurie nori surasti vidinę ramybę, jaustis energingai ir sveikai. Ir visiems kitiems, kurie nori gyventi vis geriau ir geriau 🙂
Loreta G.Dėkui už šią meditaciją. Ramumo jausmas stebint mintis. Likau vienas sąlyginėje tyloje, be išorinio vedimo ir buvau pats atsakingas už save už meditacijos eigą. Su lengvumu priėmiau atėjusias mintis. Bestresinis darbų konspektas. Įžanginė jūsų dalis apie pačios meditacijos principus labai padėjo.Edgaras apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)Iki šio vakaro buvau savęs ieškojimuose. Vis analizavau, ką blogai darau, kaip surasti išeitis iš susidariusios situacijos. Buvo sumažėjusi savivertė, nepasitikėjau savo jėgomis, vengiau iššūkių,nes manaiu, kad nepadarysiu. Po seminaro įsiminė,kad viskas kas norėčiau kad vyktų turi gauti mano dėmesį ir energiją. Tai ir darysiu!Irena apie savivertės tvarkymo vakarąGavau pagrindus tobulėjimui ir savo asmenybės formavimui. Manyje atsirado didelis energinis užtaisas. Pajutau meilę aplinkai. Laukiu kitų mokymų.Rolandas, ŠiauliaiGavau daug meilės, ramybės, žinių kaip būti sąmoninga. Supratau, kad visos problemos manyje. Patarčiau būtinai dalyvauti mokymuose: išmokti medituoti, gauti meilės energijos.Jadvyga, ŠirvintosPabudau visiškai… Gavau visą praktiką kaip medituoti, melstis, maitintis. Pilnai supratau filmą „Matrica“. Gavau ramybę, daug meilės ir būrį savo atspindžių – ieškančių sielų, kurios, tikiuosi, taip pat rado keliąVirginija, ŠiauliaAš labai noriu padėkoti mokytojui Robertui, už naują gyvenimo rytą, kuris išaušo šį rytą. Už antro kurso namų darbų užduotis, kurių metu atėjo daug įvairių suvokimų apie save, o svarbiausia, kad tas gyvenimiškų situacijų analizavimas, taip išvalė vidų, toks sunkumas dingo kuris kaupėsi kurį laiką, toks lengvumas minčių ir būsenos, tiesiog lengva, kaip didžiulis svoris slėgęs ilgą laiką tiesiog nukrito. Iš pradžių taip neužkabino, bet iki šeštos kontempliacijos, kurios ritosi kaip žirniai, atėjo aiškus suvokimas, kad pirmiausia su savimi reikia susitarti ir sugyventi, o tada jau eiti link kitų. Žodžiais to apsakyti neįmanoma, bet jausmais, tai yra džiugesys, lengvumas, pasitikėjimas, susitaikymas, atjauta, supratimas, nuolankumas, meilė, energija. Sutinku, priimu, dėkojuOdeta apie internetinį kursą "Laimingo Gyvenimo Raktas"Viskas, kas yra geriausio, teikia džiaugsmą, nuo ko pajunti gyvenimo prasmę, pradedi gyvenimą matyti kitaip, viskas kas kėlė baimę, nerimą rūpestį, tampa suprantama ir neatsiejama gyvenimo dalimi, ką supratau kas aš esu, ką čia veikiu, nuo kada pradėjau dėkoti už viską, kaip supratau kiek metų buvau nedėkinga būtybė, kuriai viskas duota tik to nesupratau ir nevertinau, daug įvairių suvokimų atėjo ir tebeateina. Ir visa tai atėjo per Robertą, per pakopas, per internetinius mokymus, per konsultacijas. Tikrąja ta žodžio prasme išaušo naujas gyvenimo rytas. O jei dar trumpiau, tai viskas kas geriausio mano gyvenime atėjo per RobertąOdeta Bastienėhttps://www.youtube.com/watch?v=WJk1GutKzEAAurelijus, Vilniushttps://www.youtube.com/watch?v=RgK5g1dVVrU&feature=youtu.be Čia viskas yra apjungta. Žmonėms, kurie dvejoja galiu patarti, kad galit važiuoti.2014-03-28-30 (antroji pakopa): Remigijus, TelšiaiTikrai žinau, kad gavau sėkmingo gyvenimo raktą! Verta sudalyvauti šiuose mokymuose. Tikrai žinau, kad čia gausite atsakymus į visas įvartintas problemas.Audra, PalangaŠį rytą meditavau prie Nemuno, tiesiog stebuklinga, tiek šviesos ir meilės… Anksčiau buvau sukūrus ketinimą šiai kelionei ir po sielos sinchronizacijos meditacijos tikėjau, kad kelionė bus nuostabi. Taip ir yra, nuotaika pakili, viskas džiugina.Rima St apie Sielos sinchronizavimo meditacijąhttps://www.youtube.com/watch?v=dvY2ihdu-DsGintarė, MažeikiaiAtvažiavau labai susijaukusi, bet išvažiuoju su visiška ramybe ir tyla galvoje. https://www.youtube.com/watch?v=zgS5z9DFlUMAsta, Panevėžyshttps://www.youtube.com/watch?v=YlWnD_2tQsEPo I pakoposJeigu manai, kad tau reikia eiti ieškoti gyvenimo kelio, tiksli ir nežinai kur, ateik į Gyvenimo Ryto kursus ir tu čia atrasi viską. Abejoti neverta.Laiškas gautas el. paštu (2012-05-15 – 6mėn po pirmųjų mokymų):https://www.youtube.com/watch?v=FvXeKfxhXqw&feature=youtu.be Viskas taip tobulai sudėliota!“2014-04-22-27 (trečioji pakopa):Remigijus, TelšiaiĮ meditaciją ėjau su įtampa, dėl tam tikrų fizinių nepalankių aplinkybių, būtent finansinių. Spaudė smegenys, kūnas plėšėsi viduje, nebuvo jokios išeities. Bet išklausius jus apie tai, kad nereikia stengtis medituoti, o leist būt – įvyko kažkas nuostabaus! Paleidau kūną su protu plėšytis, jie tiesiog išbėgo draskytis – o man atsivėre didelis dėkingumas jums, dievui, gyvenimui. Netgi atrodo atsirado situacijos sprendimas ir begalinis pasitikėjimas, kad viskas bus gerai! Ačiū jums, Robertai! Mane labai gerai paveikia jusu išsakytos sentencijos, teiginiai, jie tiesiog labai surezonuoja ir lengvai įveda į meditaciją!Simona apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)Esu dalyvavusi labai daug seminarų įvairiomis temomis todėl į ši seminarą ėjau dėl to, kad pakvietė draugė tiesiog praleisti laiką. Galvojau kad jau aš tikrai naujo nieko nesužinosiu nes „viską“ labai gerai žinau ir pati, tik nevisada tai taikau gyvenime. Galvojau kad eilinis seminaras tikrai jau man tai nieko nepakeis. Deja… Praleidus tas kelias valandas Jūsų draugijoje, šandien galiu drąsiai teigti, kad gavau dvasinę ramybę, problemų spręsti nebereikia nes jų tiesiog nėra. Tai ką gavau tą vakarą mane sukrėtė iš vidaus. Žodžiais tai pasakyti sunku, reikia pajusti. Talentas yra sugebėti patekti savo mitimis į kito žmogaus sielą. Jūs tai padarėte. Didelis didelis AČIŪ.JūratėVis trūko drąsos, bet pasiryžau atvažiuoti. Čia atvykęs išgirdau daug naujos informacijos, kuri man suteikė ramybę, palaimą. Sužinojau, kaip patirti palaimą. Pajutau šypsenos galią! https://www.youtube.com/watch?v=B3rgXuJIeW4Mindaugas, ŠakiaiŠios grupės dalyviai siūlo nesvarstyti ir iš karto atvykti į mokymus, nes kol svarstoma prarandamas labai brangus laikas. Atvykę čia žmonės gavo daugiau negu tikėjosi, o tikrieji stebuklai pradeda vykti, kai iš sodybos išvyksti ir pradedi gyventi tikrąjį gyvenimą. Į klausimą „Kaip dabar jaučiatės?“ dalyviai atsako: „Vis geriau ir geriau!“. Visus atsiliepimus išgirsite šiame video įraše: https://youtu.be/eiFVlMwk2_I?list=PLaNc5q0DyPeT6IY8Sk3IjrBVKBzWPV_3qII pakopos grupė (rugsėjo mėnuo)Audinga Verbickienė. 8 620 85498. Vilnius: Mano pačios gyvenimas buvo suknistas. Pati ieškojau informacijos, kaip sau padėti, kaip kažką pakeisti savo gyvenime. Pasižiūrėjusi keletą reportažų, supratau, kad tai yra man. Kad tai yra kalba apie mane. Aš būtinai turiu čia atvažiuoti. Esu labai dėkinga savo vyrui, kuris mane palaikė ir laiminga čia atvažiavau. Vien aplinka kelia daug teigiamų emocijų – ramybė, gamta, medžiai, vanduo. Sužinojimas, kad dievas yra visame kame man atvėrė akis. Dar vienas atradimas – santykis su savim pačia. Gyvenime turėjau įvykių, kur savęs nekenčiau, save pasmerkiau, o dabar manyje atėjo vienybė, meilė sau. Ypatingai atsipalaidavau Fokus 10 meditacijoje. Esu labai laiminga ir visiems labai dėkinga. https://youtu.be/-UnSMiWdyOE?list=PLaNc5q0DyPeSiZuKeYA7VoiIGZdHOlUl4Audinga, VilniusPirmą kartą patyriau meditacijos svarbą žmogaus gyvenime. Praturtėjau dvasiškai. Norintiems patarsiu išsilaisvinti iš savo problemų ir būtinai čia atvykti.Aldona K., Kaunas“Numirti negaliu, o taip gyventi nenoriu…!”
Vienos moters istorija: …Tiesiog buvo gyvenimas be prasmės. Žinok, jei būčiau galėjusi užsisakyti mirtį – būčiau užsisakiusi!Pauliaus, VšĮ „Gyvenimo Guru“ įkūrėjasLaba diena, Esu labai dėkinga. Jaučiu lengvumą ir toks jausmas ėjimo gilyn, kurio negaliu nusakyti. Kas liečia mano gyvenimą, tai eina pamoka po pamokos, nespėju atsukti vieną žandą, kai jau gaunu per kitą. Šiandien gavau ypatingai stiprų darbe, bet net dabar rašydama juokiuosi, nes viskas į gerą. Stengiuosi nesipriešinti ir nėra liūdna, bet yra juokinga. Juk kaip sakėt, viskas sinusoide. Ateis pakilimas. Dėkui Jums dar kartą. Su pagarba, Irena
Irena apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo RaktasPo seminaro pajaučiau ramybę ir norą daugiau laiko skirti dvasinėms praktikoms, nors tai, ką jūs pasakojote, man nebuvo visai nauja. Prisiminiau, į kai ką pažiūrėjau giliau, pakartojau. Ačiū!Edita, apie nuoskaudų išgydymo vakarąEsu storulė, turiu sveikatos problemų, atrodė, kad visiškai neturiu energijos, kartais net noro gyventi, problemos skausmingumą įvardinau 10 balų. Dabar, bent jau šiai dienai, mano problema lygi 0 balų, ir nesvarbu, kad aš vis dar storulė, kad vis dar yra sveikatos problemų, tačiau energija liejasi per kraštus, trykštu džiaugsmu,ištirpo šiek tiek svorio, tapau kažkokia ramesnė. Na vertybės mano nepasikeitė , išliko tos pačios, elgesys pasikeitė į gerą – tapau ramesnė, ne tokia priekabi, kaip anksčiau, ir aplinka mano tapo ramesnė. Mano dienotvarkė pasikeitė iš esmės , iki mokymų miegodavau iki paskutinės minutės, į darbą kūlversčiais išbėgdavau, dabar anksti keliuosi, mankštinuosi, kvėpuoju, medituoju. Vis dar sunku laiku nueiti miegoti. Mano pagrindinis pomėgis buvo televizoriaus žiūrėjimas, naršymas po internetą ieškant informacijos apie laimingą gyvenimą ir kaip jo pasiekti… Dabar – televizoriaus nežiūriu visiškai ir nejaučiu trūkumo, po internetą vis dar naršau, vis dar skaitau, bet jau mažiau, tikiuosi su laiku ir tai praeis, kasdien išeinu pasivaikščioti. Na keičiuosi po truputį. Didžiausias atradimas buvo tai, kad 20 minučių meditacija lygi 2 valandom miego. Nesuprantu, kaip anksčiau šito nesugebėjau perskaityti, o rodos, tiek daug skaitau, matyt iki Roberto mokymų, paprasčiausiai, niekaip negalėjau to suvokti. Ką gi, viskam savas laikas. Dabar, meditacijos dėka, galiu nemažai laiko skirti sau. Vis dar mokausi patikėti savo gyvenimą savo AUKŠTESNIAJAM AŠ, PRAŠAU JO VEDIMO. Savo draugui pasakyčiau, važiuok, nes aš ten gavau užtaisą visam tam, kas dabar vyksta su manimi.
Violeta, TelšiaiGaliu vienareikšmiškai pasakyti, kad Gyvenimo Rytas visiškai pakeitė mano gyvenimą. Visi esminiai ir didžiausi pokyčiai mano gyvenime – tai pirmiausia vidiniai pokyčiai. Jeigu palyginti, koks gyvenimas buvo prieš ir koks dabar, tai galima sakyti, kad kažin ar tą ankstesnę egzistenciją iš viso galima būtų pavadinti gyvenimu. Tik prieš tai aš neturėjau su kuo palyginti, todėl maniau, kad gyvenu. Žinių iki mokyklos surinkta buvo daug, bet jos visos tiesiog gulėjo proto lentynose ir realiai gyvenime nieko nepakeitė. Gal tik iš pūtė mano ego iki Eifelio bokšto didumo. Žinios ir visos praktikos yra negyvos, jei jos renkamos ir daromos dėl savęs, sau, jei jos egoistinės. Ir ne tai, kad jos neveikia – jos tiesiog žudo. Esminiai pokyčiai prasidėjo, kai vidinis žinojimas perėjo iš proto į širdį, kai širdis atsivėrė. Kai pradėjau nuolatos jausti, ką jaučiu (prabudo dėmesys) santykyje su visa kuo, kiekvieną akimirką. GR mokykloje gavau Raktą, kuris atrakino duris į visiškai naujos kokybės Gyvenimą – gyvenimą, pasidavus savąjam Dieviškumui, gyvenimą dėkingume, tarnystėje ir iš to natūraliai kylančiame džiaugsme. Anksčiau man nebuvo aiški tikrosios tarnystės sąvoka – tas suvokimas – kam, kokiu tikslu atlieku bet kokį mažiausią veiksmą – koks mano vidinis ketinimas. Ir dabar aišku kodėl – todėl, kad kol žmogus negyvena nuolatiniame priėmime, nuolatiniame dėkingume, už viską, kas bevyktų, jis neturi kuo dalintis. Jis pats dar neužsipildė. Kai daliniesi iš būsenos GERA, to gerumo didėja aplink tave. Kuo spinduliuoji, tas tau ir grįžta. Ir tada patiri tikrą laimę – Palaimą, ir atiduodi tą būseną kitiems, daliniesi. Ratas užsisuka. Ir tai yra toks džiaugsmas… Jei sutinki visiškai pilnai išgyventi bet kokį į tave atėjusį jausmą – pyktį, gėdą, skausmą – jis netruks ilgai. Bėda, kad mes įpratę bėgti nuo „blogų“ jausmų ir norėti kuo ilgiau sulaikyti ir nepaleisti „gerų“. Nepilnai išgyventi jausmai tempiasi paskui mus, kaip uodegos ir trukdo patirt Gyvenimą, tokį, koks jis Yra. Tik Besąlyginė Meilė apima ir talpina savyje visus tuos jausmus. Todėl patyrus Ją prasideda tikrieji Gyvenimo stebuklai. Linkiu visiems nebijoti jiems atsivert ir išsilaisvinti. Nuoširdžiai, su Meile, Rasa P.S. I ir II pakopas praėjau prieš 2 metus. III – prieš metus. Ir žinok – tu tikrai gali tapti tuo alchemiku, stebukladariu, kuris „nemeilę“ gali paversti Meile. Taigi, nesustok…:)RasaMeditavau kartu su jumis. Jaučiau atsipalaidavimą, ramybę. Mintys nukrypo į man svarbius momentus, verkiau linkėdama svarbiam žmogui lengvumo, laimės, pasitikėjimo savimi. Man pasidarė lengviau. Ačiū jums, kad padedate atsipalaiduoti. ❤️Stase apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)Pirmiausia,noriu padėkoti,kad JŪS esat 😉 kad yra toks GYVENIMO RYTAS 🙂 Gal mano atsiliepimas ir bus trumpas, bet parašysiu tai,ką pajaučiau po seminarų. Seniai domiuosi visais tais dalykais (nežinau,kaip vienu žodžiu įvardinti :)) apie kuriuos kalbėjo Robertas per paskaitas. Daug knygų perskaityta, daug audio paskaitų perklausyta…. beveik visas žinias aš turėjau… bet Robertas, kaip aš sakau draugams, „sutvarkė mano galvoje spintą“: kažkokias apdulkėjusias žinias „išpurtė“ ir vėl pakabino, kažkokias sujauktas mintis krūvoje „išrūšiavo“ ir gražiai „sulankstęs“ sudėliojo ir, žinoma, keletą tuščių lentynų „užpildė“ naujomis žiniomis 🙂 Viskas buvo labai gerai susisteminta 🙂 Man to ir reikėjo :)Jau pasakoju ir rekomenduoju visiems draugams nueiti į seminarų ciklą 😉 Dėkoju JUMS!Tania P.Atvykau nes neturėjau kur dėtis. Emocinė būsena buvo prasta. Buvo liūdna… dabar jaučiu ramybę.“.2014-05-09-11 (pirmoji pakopa): Daina, KaunasMes dažnai gyvenime jaučiamės visagaliai, viską visur norime sukontroliuoti, suvaldyti, daug tikimės, planuojame, arba atvirkščiai, jaučiamės nelaimingais, nereikšmingais, dažnai nusiviliame, pykstame, liūdime, depresuojame, kaltiname ir pan. Seminare ateina supratimas, kad gyvenimą suvokiame labai siaurai ir net iškreiptai. Kad ne gyvenimas TOKS yra, o mes ji TOKĮ sukuriame savo mintimis, elgesiu, požiūriu. Seminare suprantamai pateikiama kaip iš tiesų viskas vyksta gyvenime, kad mes nesame visagaliai ar bereikšmiai. Esame maža dalis Visatos „mechanizmo“, kuris veikia pagal tam tikrus Dėsnius. Kai apie juos daugiau sužinojau, atsirado vidinis impulsas pabandyti gyventi pagal tuos dėsnius – žingsnelis po žingsnelio keisti mastymą, požiūrį. Žinau, kad per vieną dieną niekas nepasikeičia, bet net menkiausias pastebėtas pokytis gyvenime sukelia teigiamas emocijas. Ir tai nuostabu 🙂 Ačiū.Edita S.https://www.youtube.com/watch?v=jolFjD8Rcpc&feature=youtu.be Čia atvažiavęs net nesitikėjau, kad gausiu atsakymą į man rūpimą klausymą…2014.11.28-30 (pirmoji pakopa) Donatas, Vilnius…iš tikrųjų emocijos rimsta… Savaitę prieš seminarą ieškojau, psichoterapeutės, bet nepavyko užsiregistruoti, kur norėjau ir patekau į Jūsų seminarą, jis viršijo mano lūkesčius, nuoširdus AČIŪ Jums. Žmonėms, kurie dar negirdėjo apie LAIMINGO GYVENIMO RAKTĄ noriu pasakyti: „Jeigu, pasiekėt savo krizę, neskubėkit pas psichiatrą yra kai kas kas geriau, kas galėtų pašalinti ir priežastį…“Viktorija apie seminarus LAIMINGO GYVENIMO RAKTAShttps://www.youtube.com/watch?v=Tyg8owGJDqg&feature=youtu.be Lengva, paprasta ir viskas aiškų. Gavau daug atsakymų. Gyvenimas pasidarė aiškesnis!2014-02-14-16 (pirmoji pakopa): RimantasRekomenduoju šį ir kitus panašius seminarus todėl, kad mes gyvename labai laisvoje visuomenėje, kur kiekvienas žmogus gali daryti ir elgtis taip kaip nori, net negalvodamas prie ko tai veda… Šių seminarų metu, sužinai labai naudingą informaciją, kurią naudodamas gali artėti savosios laimės link.Julius S.Ačiu Robertai už puikius mokymus iš Indijos, kuriais pasidalinote nemokamai. https://gyvenimorytas.lt/praktiniai-mokymai-indijos-2018/ Tai yra labai naudinga informacija. Jau įsitikinau nuo pirmos dienos. Pasidalinau ir su artimaisiais, ir tikiuosi, kad ir jie pabandys ne tik prisiminti informacija, bet ir užsiiims ramaus proto technika.
Visas kitas praktikas irgi išbandžiau, tarp jų ir susitaikymo su viskuo, ir mirusiųjų atsiprašymas ir palinkėjimas jiems gero. Taip pat ir pripažinimo technika, tylos technika bei kitomis. Be šių pamatų gyvenimas veda į nežinią bei kaip minėjote į mirtį.Dar priedo noriu padėkoti ir už jūsų nemokamas transliacijas bei knygą, kuri buvo pirkta, ir ne per seniausiai perskaityta. Iš tikrųjų viskas, kuo pasidalinate veda tik į pusiausvyrą ir ramybę. Tai nevyko iškart, nes sena programa proto ji visalaik abejoja. Bet, kai protas yra nuraminamas, ir ieškoma sprendimo širdimi, tai atrasti pavyksta. Dar kažkiek užtruks kol pilnai perrašysiu seną vidinę programą į naują, bet kai vos tik prisimenu jūsų techniką ji veikia ir labai gerai. Širdis ištikrųjų parodo geriausia rezultatą ir be įtampų. Dar karta dėkoju, kad dalinatės ir esate.Nuoširdžiai,Domantas, Vilniushttps://www.youtube.com/watch?v=lAHTnwTZPAs&feature=youtu.be Vėl jaučiu ryžtą džiaugtis gyvenimu, tiesiog jame būti.2014.12.05-07 (trečioji pakopa) AurelijaBuvo nestabilumas, disbalansas, dabar jaučiuosi geriau. https://www.youtube.com/watch?v=HYRSMrbN9IAMaksimas, KlaipėdaSeminarai man labai patiko, nes yra naudingi, įdomūs ir informatyvūs. Pradėjus taikyti įgautas žinias gyvenime iš karto matau pasikeitimus į nuostabią pusę. Taigi manau vertėtų apsilankyti tiems kuriuos tai bent kiek domina. 🙂Evelina G.Čia yra gyvenimo mokykla, čia viskas pateikiama pačiu lengviausiu būdu, labai nuoširdus mokytojas, kuris visą save atiduoda. Mums tereikia atsiverti ir priimti tai, kas duodama. https://www.youtube.com/watch?v=4_KpeKct2fY&t=2sNijolė, Pakruojis…Jeigu aš būčiau šituos dalykus žinojusi, mano gyvenimas tikrai būtų buvęs kitoks… garantuotai būtų buvęs kitoks…Asta, AlytusLabai šaunios ryto meditacijos, puiki pagalba, stimulas ir bendrystės jausmas kai čia jungiamės kartu. Labai kitaip šį rytą pasijuto „leistis, plėstis“ meditacijos dalis, ištirpimas susiliejimas. Šio ryto meditacija su savo žingsniais ir Roberto navigavimu įdarbino sąmoningumą būti čia ir dabar, kartu…, o ne skrajot kažkur. Puiki ryto pradžia, dėkoju ROBERTAI. Nuostabios dienos ir šypsenų.Vaiva apie Sielos sinchronizavimo meditacijąTaip valosi, šluoja visa netikra. Magnetinį rezonansą jaučiu net per jūsų meditaciją. Vibracija lyg banga vilnija iš mano širdies į mylimus žmones ir visur. Ačiū už Jūsų Esatį.Rima apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditacijąSveiki. Prieš eidama į seminarą jaučiausi tarsi pasiklydusi savyje, lyg ir viskas gerai, bet ne taip, kaip aš to noriu. Gyvenau taisykle „akis už akį, dantis už dantį“. Gyvenau ne veidrodiniu dėsniu, o buvau pati tuo veidrodžiu. Dabar aš supratau, kad buvau egoiste, nors savęs tokia nelaikiau, atrode taip elgtis buvo teisinga, tačiau savas ego kentėjo ir kėlė be galo daug vidinės filosofijos, kodėl aš negaunu atgal to ko noriu, juk stengiuosi. Ir kas juokingiausia kai pasiduodavau viskas pradėdavo tarsi savaime spręstis aplinkui. O kai tai pradėdavo darytis, aš prieidavau dar blogesnių išvadų, kad man viskas dzin, o gal jau to net nebereikia. Taip lengvai nutraukdavau santykius, kurie nebuvo tokie blogi su priešinga lytimi, ir galiausiai įskaudindavau žmones. Didžiausią vertybe laikiau savo darbą. Kurkas paprasčiau, žinai kaip ten elgtis, kad gauti norimų rezultatų, kas su artimiausiais žmonėmis viskas vyko priešingai. Darbo garbinimas atėme ne tik laiką, bet ir norą gyventi savo gyvenimą. Lengvai „saldžiau“ santykius su draugais, kurių praktiškai nebeliko, su šeima. Ir kai galų gale supratau, kad aš jau tapau „zombiu“, kuomet diena po dienos skrieja kuomet as nebebūnu sąmoneje savo, atėjau pas jus. Tarsi nemažai žinojau apie šypsenos galią, tarnystę, pasitikejimą, bet aš tai taikiau ne ten ir ne taip kaip reikia iš tiesų. Ačiū jums labai labai LABAI! Dabar aš žinau atsakymus į mano klausimus, kurie mane kankindavo ir keldavo įtampą, o po to galiausiai nusivylimą. Dabar aš prabundu su šypsena, kai anksčiau rytas būdavo pats bjauriausias laikas dienos, kol nenuvyksi į darbą, o išeiginė diena būdavo kažkokia katastrofa. Būtent dabar as sutelkiu demesį į save ir žinau, kad reikia gyventi su meile apskritai viskam, ir gyventi dėl kitų rūpinantis savimi. Savo ego nugesinau, nesisupsiu ant švytuoklių, laikysiuos taisyklių, gyvensiu sąmonėje ir su meile… Amžinai jums dėkinga už parodytą kelią.DanguolėSiūlau pradėti nuo seminarų „Laimingo Gyvenimo Raktas“ ir tada nuspręsti, ar šie mokymai jums tinka. https://www.youtube.com/watch?v=9DVhZDsPPXwDaina, KlaipėdaŠis seminaras(ir ne tik šis) man paliko didelį įspudi. Gavau pakankamai naujų žinių, atsakymų į rūpimus klausimus, puiku raktą kaip suvaldyti stresą. Tapau ramesnė viduje. Tai, ką sužinojau seminarų metu privertė susimąstyti, peržvelgti įvairius gyvenimo aspektus. Didelis JUMS AČIŪ.RūtaMedituojant, prote, vieta kuri buvo tamsi ir užspausta, atsilaisvino, prisipildė šviesa. Atsirado galimybė į pasirinktą situaciją pažvelgti plačiau ir be įtampos. Situacija mano prote pradėjo laisvėti, sklaidytis, išlengvėti. Atsirado pasitikėjimas, leidimas Gyvenimui pačiam spręsti… Su Gyvenimo Rytu medituoju neseniai, ir jau mano protas pradėjo lengvėti, šviesėti. Atsiranda ramybė, pasitikėjimas ir pagarba sau – tuo kas esu. Ačiū Robertai, Ačiū Gyvenimo Rytui.Virginija apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tylojeLabas,prabudus naktį pajutau begalinį dėkingumą Tau padėkoti Robertai 🙏pramerkus vieną akį,pabandysiu kuo trumpiau parašyti,kaip buvo ir kas yra dabar mano gyvenime❤️Taigi,gyvenau ir aš galvojau,jog gyvenu..viskas buvo blogai,viskas netenkino,ant kiekvieno žingsnio kas sekundę nespėjus praryti vienos įtampos,kita lipdavo jau ant viršaus,atėjo diena,kai pasakiau VISKAS AŠ PASIDUODU,aš nei noriu nei turiu jėgų taip gyventi,pasakiau Dieve parodyk man kelią ir aš eisiu,tik duok man žinoti kur eiti ir pažadu tikrai eisiu..kito kelio tsg supratau jog nėra,arba baigi čia numirti apsikabinus saują vaistų,arba…Ir tada Dievas atsiuntė man žinutę per Tave,kaip aš sakau numetė gelbėjimosi ratą, kurį labai sunkiai,bet pavyko pačiupti🙏atvykusi į pirmą pakopą ir dar kelyje,gal 10 kartų norėjau pabėgti nuo to,protas sakė viena,bet širdis šaukėsi pagalbos❤️atvykau apsukai mane 360 laipsnių kampu ir grįžau į šeimą, manęs niekas neatpažino,bet palaikė,tik keistai visi žiūrėjo į mane 🙈 vyras stipriai apkabino mane ir pasakė,PAGALIAU TU GRĮŽAI🥰pradėjau džiaugtis kiekviena akimirka, santykiai šeimoje pagerėjo 100%, aš iš naujo įsimylejau,pradėjau vertinti ką turiu čia ir dabar ir atėjo diena,kai pasakiau sau nuoširdžiai MAN GERA🥰Tas jausmas jokiais materialiais dalykais neišmatuojamas, dėkoju ir dėkosiu visą savo likusį gyvenimą❤️Jurgitahttps://www.youtube.com/watch?v=ss8zvZsdpFMPo II pakoposNusprendžiau, kad pats metas pradėti „dirbti“ su vidiniu nerimu. Man patiko tai, kad seminare buvo labai aiškiai išdėstytos mintys, su įrodymais ir pagrindimais bei pateikiamos realios situacijos. Labai noriu praktiškai įgyvendinti gautą informaciją ir atrasti ramybę bei santarvę su savimi. Tikiu, kad tai pavyks, nes seminare įgavau įgūdžių, kuriuos ketinu pritaikyti realiame gyvenime: bandau kalbėtis su savimi, dėkoti už viską, nešvaistyti energijos ir nesielgti pagal įprastus šablonus, neužsiprogramuoti į priekį. Dar sunkiai išeina, bet tikiuosi, kad su knygos pagalba ir seminaro žiniomis, tai pavyks.Viktorija apie IŠSILAISVINIMO IŠ NERIMO vakarą KauneSveikas Robertai, nedvejodama rašau, nes šių mokymų pagalba žengiu dar vieną milžinišką žingsnį suvokiant gyvenimą ir savo misiją jame. Tikiuosi, kad per Tave einantis mokymas pasieks dar daugelio žmonių širdis. Ką pasakyčiau geriausiam savo draugui, jei jis paklaustų Jūsų apie Sąmoningumo mokyklos mokymus? „Drauge, myliu tave. Vis dar nepaliauju dėkojus Dievui, kad teko patirti tokius mokymus. Gyvenimas įgavo žymiai gilesnę prasmę. Pagaliau jaučiu pasitikėjimą, ramybę ir meilę. Tai va. Jei vis dar ieškai, rekomenduoju. Nuoširdžiai. Tai tikrai gali būti visų ieškojimų pabaiga“. Pasakyčiau kažką panašaus, nusišypsočiau ir apkabinčiau. Vis tik, geriausiai kalba mūsų pavyzdys. Tikrai, vis dar dėkoju Viešpačiui, kad atvedė iki Tavęs, Robertai. Meldžiu Tau, sau ir visiems brangiems žmonėms suvokimo. Su Meile,Ieva, RadviliškisPatyrimai tokie, jaučiu, kad gyvenimas gyvenasi per mane, o ne iš manęs. Leidžiu viskam vystytis taip, kaip ateina įvykiai ir žiūriu, kokia būsena tada seka paskui tuos įvykius. Paskolinau žmogui pinigų, o jis neatiduoda, as jo neprašau atiduoti, nes žinau, kad kažkaip tai man visata atsilygins. Taip ir vyksta. Per kitus žmones kažkaip, tai žmogus man pasitarnauja, kažkokią tai paslaugą padaro, kuri man reikalinga. Koks malonus jausmas tai žinoti ir leisti viskam būti. Labai bijodavau eiti pas dantistus, iš vakaro jau pradėdavau nerimauti ir prisigalvodavau visokių nemalonumų, kaip ten skaudės ir pan. Dabar einu ir jaučiuosi puikiai, žinau, kad viskas yra gerai, taip ir yra gerai, jokio nerimo, jokių baimių. Šis pasaulis nuostabus. Ačiū.Zita apie Sielos sinchronizavimo meditacijąhttps://www.youtube.com/watch?v=cfLXZKEk3eU&feature=youtu.be Atvažiavau į pirmą pakopą nežinodamas ką veikti gyvenime. Šeimos Santykiai buvo ant iširimo ribos. Dabar santykiai pasikeitė. Turiu mylimiausią žmoną. Ir kai tau pasako ką tu veiksi 30 metų ateity… tai tuo kas čia vyksta nepatikėti neįmanoma!2014-04-22-27 (trečioji pakopa): Mindaugas, VilniusŠirdis liepė kartoti antrą pakopą dar kartą. Palyginus su pirmu kartu, dabar visai kitokie pojūčiai. https://www.youtube.com/watch?v=ez-7WrPySvsRičardas, PlungėLaba diena, seminaras sukėlė įvairių minčių. Tai ką išgirdau, man jau buvo žinoma keletą metu. Esu baigusi Reiki I. II pakopas. Jaučiu energijas, visatą. Medituoju – tiesa tai nėra kasdieninis įprotis – medituoju po 20min, vakare grįžusi iš darbo. Pradėjau savyje jausti norą – kažką daryti nemokamai ir tai man būtų malonu, tačiau nebežinau kam ir ką galėčiau duoti. Ir štai vakar Jūsų seminare aš išgirdau apie raktą, kuris sujungtų visą turimą patirtį į bendrą visumą. Niekuomet nesu meldusis ir prašyti teko tik keletą kartų. Buvau maloniai nustebinta tuo, ką vakar išgirdau ir noriu atvažiuoti į Žuvycių km, jei palankiai susiklostys aplinkybės:)Laimute D.Prisipažinsiu, pats suprantu ir jaučiu, kad ta linkme atrodo dariau daug, labai daug, bet jaučiu, kad per mažai dar… Labai intensyviai gaunasi… gal ir gerai, priverčia keistis. Kaip ir sakėte, svarbiausia stengiausi išlaikyti vidinę ramybę, kai tik tai prisimindavau, arba pajusdavau kad ta neramybė manyje yra. Labai stengiausi kuo dažniau pajusti – ką dabar jaučiu? Pradėjau kasryt daryti mankštą, nes jaučiu kaip kūnui reikia fizinio krūvio, tai darau visokiausius pratimus kurie šauna į galvą. Prieš veidrodį vonioje rytais darau pratimą. Tik pabudęs ir prieš miegą visada darau kvėpavimo pratimus iš seminaro. Dar yra ko mokytis! 🙂Raimondas apie asmenines konsultacijas (antras atsiliepimas)Būtinai rekomenduočiau šį seminarą žmonėms, kurie nori save tobulinti, kurie nori gyventi darniai su kitais žmonėmis bei turėti savyje vidinę ramybę, dieviškumą bei pasitikėjimą.Loreta G.Dabar į gyvenimą žiūriu kitomis akimis. Jį suvokiu visai kitaip, nebematerialiai. Į viską dabar žiūriu su meile, atsidavimu. Rekomenduočiau šiuos mokymus, nes tai pamoko kaip žengti nauju keliu, nauju keliu į šviesą, ramybę, darną, tobulėjimą.Laura K. MažeikiaiSveiki mielieji, noriu pasidalinti apie išgyvenimus po sąmoningumo stovyklų. Prieš kokius 3 metus, I II Ir III pakopas praėjau per metus viena po kitos, ir tuo be galo džiaugiuosi, nes patyriau gilius išgyvenimus tiek per meditacijas, tiek per sapnus, atsirado ryšys su Dievu. Atsirado jausmas, kad mane globoja kažkas didelio ir galingo, jaučiau begaline šventųjų globą, po trečios pakopos apėmė begalinė meilė visiems ir viskam. Begalo dėkinga Robertui kuris atiduoda save 200% o gal ir dar daugiau… Mano gyvenime pasikeitė viskas, galima sakyti kardinaliai… Įgavau pagrindą, tai tikėjimas, kad Dievas mane globoja visapusiškai, dingo baimė likti vienai, tai yra dingo baimė, kad vyras mane paliks… Vyras sugrįžo į šeimą (santykiai buvo skyrybų linkme) ir negana to pradejo domėtis dvasinėm praktikom, pas Roberta jau praėjo dvi pakopas ( kas prieš tai buvo nesąmonė), tai įrodymas, kad, jei keitiesi pats, tai aplink tave keičiasi pasaulis. Susilaukėm vaikelio ( negalejom susilaukti 10 metų, daktarų verdiktas dirbtinis apvaisinimas o čia pastojau savaime), na ka galiu pasakyti visa tai Dievo dovanos… Bet kad jas gauti reikia nors šiek tiek įdėti pastangų kad jis (Dievas) tau rūpi… Atsirado vedimas pas kitus mokytojus, atsirado jėgų gyventi dėl savęs, kad galečiau padėti ir kitiem… Šiuo metu dar kartą kartojau II pakopą (peržiūrimi santykiai su tėvais), ir po stovyklos (kuri baigėsi vakar), įgavau drąsos…. Pirmą kartą pasakiau savo tėvam NUOŠIRDŽIAI, kad aš juos myliu…. ir pirmą kartą nuoširdžiai paprašiau atleidimo už visus mano blogus veiksmus ir žodžius, kurie galėjo juos įskaudinti… Toks vaizdas, kad pralaužiau ledo sieną, tai padaryti buvo labai sunku, bet kas keiščiausia, žodžiai tarėsi nuoširdžiai ir labai lengvai, girdžiu save ir pati negaliu patikėti…. ir ta siena buvo tik mano galvoje… Linkiu visiems vedimo ir drąsos grįžti į namus, į tikrąjį save. —- Begalinis dėkui Tau, Robertai, už tavo tarnystę, ji begalinė…. Dar noriu pasidalinti ką patyriau per šia II pakopą: per viena meditaciją iškilo jausmas, kad visi šie žmonės surinkti, kad aš galėčiau jų visų atsiprašyti…tai ir padariau…. Su meile ir apkabinimu VidaVida, VilniusLaba diena, Robertai, Noriu pasidalinti savo patyrimais (neišėjo man tiesiogiai parašyti, strigo internetas, klaviatūra veikė – neveikė…) Prasidėjus karantinui – mano būsena buvo siaubinga. Nerimas, baimė. Mane užvaldė tai ir aš pamiršau tuos Laimingo gyvenimo rakto elementus. Ir tai tęsėsi daugiau nei savaitę. Kad negalvoti apie virusą, aš daug dirbau, o poilsio metu skaičiau, tiesiog kad galva būtų užimta (kaip dabar mąstau, tai buvo kova (pabėgimas nuo realios situacijos). Tačiau aš jaučiausi blogai ir viduje, ir fiziškai. Kažkaip pagalvojau, kad bus blogai su manimi, ką daryt? Ir kažkaip prisiminiau, kad reikia susitaikyti, pasiduoti, kažkaip prisiminiau ir tave pasakojant, na visai pasiduoti, suglebti, na nebegaliu aš Viešpatie taip ir dar išgirdau ir tave sakant, nekovokit, sutikit, pasiduokit. Ir aš taip padariau. Susidraugavau su tuo virusu. Ir įsivaizduoji – pasidarė ramiau, ir diena iš dienos ramybė didėja. Aš daugiau medituoju, aš daugiau meldžiuos. Susidraugavau su ta situacija ir vis klausiu: na ką aš dar turiu išmokti, ko manęs moko tas virusas? Ir kas man svarbiausia – aš savo kailiu pajutau ką reiškia pasidavimas. Po juodos juodžiausios nakties, atėjo pati šviesiausia diena!!!!! Tai toks potyris, toks pajautimas!!!! Aš taip pajaučiau PASIDAVIMO poveikį, naudą. (Noriu visada tai prisiminti). Šiandien fb Daivinos patalpinta LAIMINGO GYVENIMO RAKTO ELEMENTAI (veikia tik komplektas). Visa tai aš žinojau. Tačiau aš šiandien išplėčiau akis. Aš visai kitaip suprantu tai. Man net šiurpai per kūną eina. Aš į tą patį dalyką žiūriu kitaip. Tam nėra žodžių, tai geras jausmas. Ačiū GYVENIMUI už šį potyrį, atradimą. Ačiū ROBERTAI už LAIMINGO GYVENIMO RAKTĄ. Dar niekada taip nebuvau pajutusi PASIDAVIMO poveikio. Aš labai tuo džiaugiuos! Aš linkiu tau laimės! Ačiū, ačiū,ačiū. Pagarbiai, Dalia Runavičienė
Dalia apie Laimingo Gyvenimo Raktą (apie pasidavimą)Man gerai, tapau laisvesnė. https://www.youtube.com/watch?v=QM2YpryWh7gVida, PanevėžysPusę metų gyvenau vaduodamasi iš netekties skausmo, nors suvokiau, kad taip gyvendama tuščiai eikvoju ir neteisingai nukriepiu savo energijos galią. Esu labai patenkinta apsilankius seminare „Tikrosios laimės pagrindai“, Robertas labai priimtinai ir santūriai įvedė mane į taip trokštamo savęs suvokimo erdvę. Supratau kiek daug energijos praradau savigraužai, bei kitokioms beprasmybėms. Būtinai noriu išklausyti ir kitus seminarus.Virginija, VilniusAčiū už šio vakaro seminarą :)… Ypač už meditaciją… Po tavo perdavimo, užmerkusi akis, pamačiau save mažytę mergaitę, bešokančią džiaugsmingai ir vaikiškai, skraidančią kaip plunksnelė.. Buvo toks lengvas lengvas tyro, paprasto džiaugsmo jausmas:)…Buvau jau tokį ir pamiršusi… AČIŪ LABAI… Lauksiu kitų tavo seminarų.
Egle, Bergenas, NorvegijaAčiū už nuostabų filmą,labai sujaudino….iki ašarų….. Anksčiau gal būtų taip giliai neužkabinę, bet dabar taip suveikė, man tikrai reikėjo pamatyt šį filmą. Pasidarė kažkaip labai gera viduje. Tūkstantį kartų sakau ir sakysiu jums ačiū už tai, kad esat 🙂AstaGal labiausia paieškoti, kas tu toks ir ką tu veiki šiame gyvenime, man lėme žmonos netektis. Seminarų ciklas supurtė ir įkvėpė naujam pakilimui iš gyvenimiško rūko. Ėmiausi konkrečių žingsnių – sureguliuoti miego režimą ir maitinimąsi. Tuomet pamažu atsirando laiko meditacijai, maldai. Dabar dar sunkoka suvokti visa tai, apie ką buvo kalbėta seminaruose, bet kartais tai pavyksta. Tik žinau, kad norisi kardinalių pokyčiųAurelijus P.Laba diena, visų pirma, norėčiau padėkoti už vakar vykusį seminarą „Tikrosios laimės pagrindai“. Džiugu, kad šitokiu būdu žmonėms padedate, rodant jiems meilės kelią. Kvietimą į Jūsų seminarą gavau gimtadienio proga. Taip, buvau skaičiusi nemažai knygų ir dar vieną gavau kartu su kvietimu į šį seminarą. Manau, kiekviena kažkiek padėjo tam tikru metu, kažko išmokė… bet žinoma, buvo toks metas kai viską tiesiog reikėjo praeiti pačiam ir tuo momentu reikėjo ieškoti atsakymų savyje pačiame, ir pažinti save, ir savy pagaliau atrasti „tą kažką“ ko trūksta. Iš tiesų net atradus tą kelią ir jį pasirinkus neišvengiamai yra išbandymų, bet svarbiausia eiti pirmyn ir pasitiketi Juo – meile. Kiekviena diena, kažkur veda, kartais netgi tam atrodo teisingam kely nežinai kur pasukti, ar kaip geriau elgtis, bet taip pat tuo momentu žinai kad negali abejoti Meile. Jūs minėjote kad ejote tarsi per erškėčius, o vėliau atsivėrė laukai. Pažystamas jausmas, mano situacija buvo kiek kitokia, bet tuo pačiu pavidalu, kai reikėjo susidurti su tuo ko nenorėjai, bet reikėjo… Svarbiausia kad po tamsos išaušo gyvenimo rytas, o tada turbūt jautiesi kaip „šviesos karys“, buvo akimirkų kai buvo tamsu ir turėjai kovoti, kad įrodytum kad myli. 🙂 Nuoširdžiai AČIŪ už Jūsų seminarą, už nuoširdumą… Tegul Meilė lydi Jus ir jūsų darbus visur ir visada:)Dovilė S.https://www.youtube.com/watch?v=p5iiBzashWo&feature=youtu.be Visiems linkiu atvažiuoti čia ir suteikti savo gyvenimui prasmę2014-03-28-30 (antroji pakopa) Toma, Biržai:Rekomenduoju žmonėms, kurie nori labiau pažinti save, kuriuos kankina suvaržymai. Kviečiu susimąstyti, ar materialus pasaulis toks jau svarbus, kad dėl jo pergyventi.
Artūras, VilniusAš labai džiaugiuosi, kad jauni žmonės tuo domisi! Sutaupėte 10-15-20 metų GYVENIMO ir galite būti laimingi ŠIANDIEN ir DABAR, o ne kai sulauksite 60 metų 😊. https://youtu.be/YgWMaPw6daMDaina (Vilnius) apie LGR kursąhttps://www.youtube.com/watch?v=o2N1mBFMnz0Roman, VilniusSeminaras buvo tikrai idomus, nors nemažai informacijos buvau girdejęs kituose seminaruose (kitų lektorių) bet tikrai išgirdau ir naujų žiniu, ypač apie traukos dėsnį, kuriomis jau domėjausi anksčiau, tik gal trūko bent kokios nuorodos, ką buvo galima iškart po seminaro pradėti daryti praktiškai kad kas nors pasikeistų, bet tikiuosi tai bus ateinančiuose seminaruose, bet gavau daugiau nei tikėjausi, nes buvau truputį skeptiškai nusiteikęs, atrodė kad nebelabai ką naujo suzinosiu, bet aš klydau:) Manau Robertas skledžia labai daug nuoširdumo ir meilės, nes išejus būna labai gera nuotaika ir savijauta, labai ačiū už tai:)Mantas D.Noriu padėkoti už puikiai ir naudingai praleistą laiką medituojant Merkinės piramidėje. Jaučiu didelį dėkingumą Dievui, kad pasaulyje yra tokių žmonių, kaip Jūs, vedančių ir rodančių kelią šviesos link. Dar noriu Jums padėkoti už nuostabų naują patyrimą: renginio pabaigoje priėjau Jums padėkoti ir labai norėjau Jus apkabinti. Ačiū, kad atvėrėte ne tik savo glėbį, bet ir savo širdį. Pirmą kartą savo gyvenime patyriau Tėvo, kaip fiziologinio, kaip dvasinio Tėvo priėmimą, meilę ir palaiminimą. Aiškiai man parodėte, ką reiškia gyventi atvira širdimi, skleisti meilę, ramybę, kad pirmą kartą Jus sutikęs žmogus išdrįstų prieiti ir pajustų visišką priėmimą. Ačiū. Iki kitų susitikimų šviesos kelyje!Kristina, AlytusKūrėjas tobulai viską sudėliojo – dvi dienos prieš seminarą davė situaciją, kuri užkabino gana stipriai, leido patirti visus kilusius jausmus. Gavau patvirtinimą, kad seminaras man reikalingas. Pasinaudojau jūsų abiejų patarimais, atsistojau ten, kur suklupau 🙂 ir lengvai viską paleidau. Jaučiu palengvėjimą.Ingrida iš Šiaulių apie nuoskaudų išgydymo vakarąĮgijau daug susistemintų žinių. Pajutau visą visumą ir vienybę. Išeinu iš mokymų su šūkiu „Aš esu kaip kiaurasamtis. Kas reikia, tegu pasilieka manyje, o kas nereikia tegu išteka“. https://www.youtube.com/watch?v=V5qgvN5QvgAEglė Margarita, VilniusLabai džiaugiuosi, kad lankiausi šiuose seminaruose, nes gavau stiprų postūmį keisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Manau visi mąstantys žmonės turėtų sužinoti seminaro metu skleidžiamas tiesas ir naudingus patarimus, ir laikytis jų, nes tai pagerins jų gyvenimą ir sumažins vargus. Ačiū JumsJelena K.
Artėjantys renginiai
Seminarų ciklas „Laimingo Gyvenimo Raktas“
Kiti seminarai, renginiai ir paskaitos
VASAROS ŠVENTĖ su GYVENIMO RYTU sodyboje "Žuvyčiai"
Be abejo, rekomenduočiau šiuos seminarus visiems
žmonėms, kurie nori keisti savo gyvenimą į
pozityviąją pusę, kurie nori surasti vidinę
ramybę, jaustis energingai ir sveikai.
Ir visiems kitiems, kurie nori gyventi
vis geriau ir geriau 🙂
Laba diena,
Esu labai dėkinga. Jaučiu lengvumą ir toks jausmas ėjimo gilyn, kurio negaliu nusakyti.
Kas liečia mano gyvenimą, tai eina pamoka po pamokos, nespėju atsukti vieną žandą, kai jau gaunu per kitą. Šiandien gavau ypatingai stiprų darbe, bet net dabar rašydama juokiuosi, nes viskas į gerą. Stengiuosi nesipriešinti ir nėra liūdna, bet yra juokinga. Juk kaip sakėt, viskas sinusoide. Ateis pakilimas.
Dėkui Jums dar kartą. Su pagarba, Irena
Esu storulė, turiu sveikatos problemų, atrodė, kad visiškai neturiu energijos, kartais net noro gyventi, problemos skausmingumą įvardinau 10 balų.
Dabar, bent jau šiai dienai, mano problema lygi 0 balų, ir nesvarbu, kad aš vis dar storulė, kad vis dar yra sveikatos problemų, tačiau energija liejasi per kraštus, trykštu džiaugsmu,ištirpo šiek tiek svorio, tapau kažkokia ramesnė.
Na vertybės mano nepasikeitė , išliko tos pačios, elgesys pasikeitė į gerą – tapau ramesnė, ne tokia priekabi, kaip anksčiau, ir aplinka mano tapo ramesnė.
Mano dienotvarkė pasikeitė iš esmės , iki mokymų miegodavau iki paskutinės minutės, į darbą kūlversčiais išbėgdavau, dabar anksti keliuosi, mankštinuosi, kvėpuoju, medituoju. Vis dar sunku laiku nueiti miegoti.
Mano pagrindinis pomėgis buvo televizoriaus žiūrėjimas, naršymas po internetą ieškant informacijos apie laimingą gyvenimą ir kaip jo pasiekti…
Dabar – televizoriaus nežiūriu visiškai ir nejaučiu trūkumo, po internetą vis dar naršau, vis dar skaitau, bet jau mažiau, tikiuosi su laiku ir tai praeis, kasdien išeinu pasivaikščioti. Na keičiuosi po truputį.
Didžiausias atradimas buvo tai, kad 20 minučių meditacija lygi 2 valandom miego. Nesuprantu, kaip anksčiau šito nesugebėjau perskaityti, o rodos, tiek daug skaitau, matyt iki Roberto mokymų, paprasčiausiai, niekaip negalėjau to suvokti.
Ką gi, viskam savas laikas. Dabar, meditacijos dėka, galiu nemažai laiko skirti sau. Vis dar mokausi patikėti savo gyvenimą savo AUKŠTESNIAJAM AŠ, PRAŠAU JO VEDIMO.
Savo draugui pasakyčiau, važiuok, nes aš ten gavau užtaisą visam tam, kas dabar vyksta su manimi.
Ačiu Robertai už puikius mokymus iš Indijos, kuriais pasidalinote nemokamai.
Laba diena, Robertai, Noriu pasidalinti savo patyrimais (neišėjo man tiesiogiai parašyti, strigo internetas, klaviatūra veikė – neveikė…)
Prasidėjus karantinui – mano būsena buvo siaubinga. Nerimas, baimė. Mane užvaldė tai ir aš pamiršau tuos Laimingo gyvenimo rakto elementus. Ir tai tęsėsi daugiau nei savaitę. Kad negalvoti apie virusą, aš daug dirbau, o poilsio metu skaičiau, tiesiog kad galva būtų užimta (kaip dabar mąstau, tai buvo kova (pabėgimas nuo realios situacijos). Tačiau aš jaučiausi blogai ir viduje, ir fiziškai. Kažkaip pagalvojau, kad bus blogai su manimi, ką daryt? Ir kažkaip prisiminiau, kad reikia susitaikyti, pasiduoti, kažkaip prisiminiau ir tave pasakojant, na visai pasiduoti, suglebti, na nebegaliu aš Viešpatie taip ir dar išgirdau ir tave sakant, nekovokit, sutikit, pasiduokit. Ir aš taip padariau. Susidraugavau su tuo virusu.
Ir įsivaizduoji – pasidarė ramiau, ir diena iš dienos ramybė didėja. Aš daugiau medituoju, aš daugiau meldžiuos. Susidraugavau su ta situacija ir vis klausiu: na ką aš dar turiu išmokti, ko manęs moko tas virusas?
Ir kas man svarbiausia – aš savo kailiu pajutau ką reiškia pasidavimas. Po juodos juodžiausios nakties, atėjo pati šviesiausia diena!!!!! Tai toks potyris, toks pajautimas!!!! Aš taip pajaučiau PASIDAVIMO poveikį, naudą. (Noriu visada tai prisiminti).
Šiandien fb Daivinos patalpinta LAIMINGO GYVENIMO RAKTO ELEMENTAI (veikia tik komplektas). Visa tai aš žinojau. Tačiau aš šiandien išplėčiau akis. Aš visai kitaip suprantu tai. Man net šiurpai per kūną eina. Aš į tą patį dalyką žiūriu kitaip. Tam nėra žodžių, tai geras jausmas.
Ačiū GYVENIMUI už šį potyrį, atradimą. Ačiū ROBERTAI už LAIMINGO GYVENIMO RAKTĄ. Dar niekada taip nebuvau pajutusi PASIDAVIMO poveikio. Aš labai tuo džiaugiuos!
Aš linkiu tau laimės! Ačiū, ačiū,ačiū. Pagarbiai, Dalia Runavičienė
Ačiū už šio vakaro seminarą :)…
Ypač už meditaciją… Po tavo perdavimo, užmerkusi akis, pamačiau save mažytę mergaitę, bešokančią džiaugsmingai ir vaikiškai, skraidančią kaip plunksnelė.. Buvo toks lengvas lengvas tyro, paprasto džiaugsmo jausmas:)…Buvau jau tokį ir pamiršusi…
AČIŪ LABAI…
Lauksiu kitų tavo seminarų.
Rekomenduoju žmonėms, kurie nori labiau pažinti save,
kuriuos kankina suvaržymai. Kviečiu susimąstyti, ar
materialus pasaulis toks jau svarbus, kad dėl
jo pergyventi.


