4-ių savaičių mokymų kursas internetu

LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS –
IŠSILAISVINIMO PAGRINDAI

Tai, be ko žmogus ne gyvena, o tik egzistuoja skausme.
6 kasdieniniai žingsniai iš skausmo į laimę.

Artimiausių mokymų grafikas

Šis kursas  skirtas tiems, kas neturi galimybės dalyvauti  kontaktiniuose sąmoningumo mokyklos mokymuose.
Per keturias savaites šiame kurse Jūs ne tik įsisąmoninsite naujus savęs ir visumos suvokimo pagrindus, bet ir įgausite galimybę įtvirtinti pradinius šių pagrindų panaudojimo savo kasdienybėje įgūdžius.

AR GYVENI TOKĮ GYVENIMĄ, KOKĮ NORI GYVENTI?

Ar esi laimingas?
Ko trūksta iki pilnos laimės?

O gal jauti, kad viduje nuolat trūksta vidinės ramybės ir pilnatvės, ir šis trūkumo jausmas jau veda Tave į liūdesį, depresiją ir vienatvę, ir tu nežinai, kaip su juo tvarkytis?

Ko gero per savo gyvenimą įdėjai daug pastangų, kad išvengtum tokios būsenos, bet, vis tik, daugelis gyvenimo aplinkybių tau atrodo nepalankios, nesėkmingos, nuoskaudų našta atrodo nepakeliama, santykiai žlugę, ir tave jau užvaldo neviltis ir skausmingas liūdesys.
Tu jau nebetiki savimi ir savo galimybėmis, nes matai, kad savo pastangomis nebesuvaldai gyvenimo?

Tai dvasinis skausmas. Jis palaipsniui atveda ir į fizinį skausmą.
Gal tu ir tai jau patiri? Gal ir fiziniai negalavimai jau papildo tavo skausmo kraitį?

Artimiausių mokymų grafikas

Skaičiuojama, kad iš viso pasaulyje įvairių formų depresija yra paveikusi
apie 350 mln. žmonių, ir dauguma nežino, kaip iš to išsivaduoti.

IŠEITIS YRA!

Tam ir gimė šie mokymai.
Jų metu bus atvertos durys iš įtampų kalėjimo į tikrąją vidinę ramybę.

Artimiausių mokymų grafikas

O kas, jeigu po šio 4-ių savaičių kurso
Tavo širdyje atsivers nuostabi naujo gyvenimo suvokimo ir jo įtvirtinimo kasdienybėje sistema,
leidžianti patirti gyvenimą kaip malonės ir galimybių visumą?

Sudėtingai skamba?

Gerai, supaprastinkim.

TU ĮGAUSI GALIMYBES:

☀️ Atrasti savyje besąlyginio pasitikėjimo ir besąlyginės meilės jausmą
☀️ Įtvirtinti savyje žinojimą, kad bet kurioje gyvenimo situacijoje galutiniame rezultate tikrai viskas bus gerai
☀️ Sukurti savo gyvenime stabilumą, ramybę, pilnatvę ir sveikatą
☀️ Atstatyti savyje valios, ryžto ir entuziazmo resursus
☀️ Priimti ir mylėti save tokį, koks esi
☀️ Efektyviausiai suvaldyti net mirtiną stresą ir greitai pereiti iš bet kurios įtemptos situacijos į vidinę ramybę
☀️ Įsisąmoninti naujus savęs ir visumos suvokimo pagrindus, pagrįstus konkrečiais argumentais ir juos pagrindžiančiais faktais
☀️ Išmokti paprastų ir labai efektyvių laimės praktikų, kurios padės išlaikyti dvasinę pusiausvyrą kasdienybėje
☀️ Greitai ir efektyviai susigrąžinti vidinę pusiausvyrą net labiausiai įtemptose situacijose ir padėti tai padaryti kitiems

TU TIKRAI TAI GALI!

Tai gali kiekvienas, kaip ir daugelis tų, kurie tai jau padarė.

Artimiausių mokymų grafikas

KODĖL TU TURĖTUM MANĘS KLAUSYTIS?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis bei atskleidžiau man perduotą laimingo gyvenimo modelį.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

DOVANOS!

TAU PADOVANOSIME:
– unikalią vaizdo medžiagą nuolatiniam naudojimui (vertė 64 €)

– unikalių gilių bazinių praktikų įrašus (vertė 16 €)

Artimiausių mokymų grafikas

ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai ir dalyvių patirtys po 1-ojo LGR kurso

Ingrida Mikalauskienė (Vilnius)

Janina Stanevičienė

Daina Šiukštienė (Vilnius)

Kokie įvyko pokyčiai pasidalinus savo patirtimi?

Noriu padėkoti Robertui už šiuos mokymus, už atsidavimą, už skleidžiamą meilę visiems! Jaučiu, kaip keičiasi mano mąstymas, atsikračiau įtampų, manyje vyksta dvasinis prabudimas.
Džiaugiuosi gyvenmu, labai dėkinga esu savo angeliukui-Ringailei, ji nuostabi!
Ilona Grubliauskaitė-Kindiuk (tel.: 860841174)
Labai dėkoju už nuostabų seminarą “Pagrindiniai Visatos Dėsniai. Dieviškumo esmė. Pasitikėjimo Galia.“ Jis man padėjo suprasti, kodėl daugelis dalykų gyvenime klostėsi ne taip kaip norėjosi ar tikėjausi. Pasirodo, dažnai kovojau su pačiu gyvenimu, įvairiomis situacijomis ir netgi savimi. Šis seminaras įkvėpė eiti kartu su visatos dėsniais, įkvėpė keisti savo vidinį pasaulį, minčių pasaulį.

Asta 8 621 10708 Šiauliai

Aš labai noriu padėkoti mokytojui Robertui, už naują gyvenimo rytą, kuris išaušo šį rytą. Už antro kurso namų darbų užduotis, kurių metu atėjo daug įvairių suvokimų apie save, o svarbiausia, kad tas gyvenimiškų situacijų analizavimas, taip išvalė vidų, toks sunkumas dingo kuris kaupėsi kurį laiką, toks lengvumas minčių ir būsenos, tiesiog lengva, kaip didžiulis svoris slėgęs ilgą laiką tiesiog nukrito. Iš pradžių taip neužkabino, bet iki šeštos kontempliacijos, kurios ritosi kaip žirniai, atėjo aiškus suvokimas, kad pirmiausia su savimi reikia susitarti ir sugyventi, o tada jau eiti link kitų. Žodžiais to apsakyti neįmanoma, bet jausmais, tai yra džiugesys, lengvumas, pasitikėjimas, susitaikymas, atjauta, supratimas, nuolankumas, meilė, energija. Sutinku, priimu, dėkoju
Odeta Bastienė (tel.: 869974655)
Ką tik išklausiau Roberto antrą paskaitą. Dar esu pilna emocijų ir vidinio nušvytimo jausmo. Pradžioje tik klausiau, bet greitai supratau, kad reikia konspektuoti, nes norėjosi įsiminti kiekvieną žodį ir konspektuojant taip gaunasi geriau. Tos paskaitos dėka aš radau savo gyvenime žodžio DIEVAS prasmę.  Gyvenau be realaus to suvokimo, bažnyčioje nuolat apimdavo mintis, kad tai ne tikra ir ką aš čia veikiu. Taip tapau ateiste, stengiausi nors retkarčiais lankytis bažnyčioje, kaip ir daugelis iš mūsų, nelabai suvokdama kas konkrečiai yra ta sąvoka DIEVAS ir koks santykis tarp jo ir manęs. Dabar viskas atsistojo į savo vietas. Supratau savo ryšį su juo ir jo su manimi. Bene tai vienas iš didžiausių ir svarbiausių atradimų mano gyvenime.

Kažkoks nenusakomas sielos išlaisvėjimas. Aš galiu kontroliuoti savo mintis. Galiu neleisti apsigyventi manyje negatyvui, dirglumui, norui kontroliuoti, nerimui. Gaunasi, aišku, dar ne tobulai, bet gaunasi. Tikrai! Ir tai toks geras jausmas! Tai tiesiog įrankis į ramų gyvenimą be įtampų. Mėgaujuosi tuo. Toks jausmas, kad radau savo vietelę tame didžiuliame energijų kamuolyje. Bent jau supratau, kad einu teisingu keliu.

Ačiū, Robertai! Man tai labai svarbu!!! Nuostabi paskaita ir viskas susidėliojo kaip renkant didelę puzlę.

Edita Žebelienė (tel.:865676067)

Mano pačios gyvenimas buvo suknistas. Pati ieškojau informacijos, kaip sau padėti, kaip kažką pakeisti savo gyvenime. Sužinojimas, kad Dievas yra visame kame man atvėrė akis. Dar vienas atradimas – santykis su savimi pačia. Gyvenime turėjau įvykių, kur savęs nekenčiau, o dabar manyje atėjo vienybė, meilė sau. Esu labai laiminga ir visiems labai dėkinga.

Audinga 8 620 85498 Vilnius

Jeigu norite būti laimingi, būtinai eikite šiuo keliu. Man pasikeitė labai daug – santykiai su vyru, su tėvais, vaikas atsirado, kai metų metus negalėjome jo turėti. Pasaulis keičiasi, kai tu pats keitiesi.
Čia skiri laiką Dievui, sau, artimiesiems. Tai neįkainuojamas laikas, kurio nepraleidi bet kaip.

Vida 8 656 53232 Vilnius

Artimiausių mokymų grafikas

MANO KELIAS

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje.
Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę.
Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.

Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

PROGRAMA

KURSO STRUKTŪRA
Kursas vykdomas internetinėje Zoom platformoje.
Įvadiniame susitikime susipažinsime, aptarsime kurso struktūrą bei taisykles. Visi kartu atliksime susipažinimo ir susijungimo praktiką.

Kiekvieną sekmadienį dalyviams el. paštu išsiunčiami analizei skirti įrašai ir savarankiško darbo užduotys ateinančiai savaitei.
Dalyviai per savaitę turi mažiausiai 2 k. (verta 3 k). peržiūrėti įrašą, atlikti savianalizę, būtiną savarankiško darbo užduotyje nurodytiems klausimams atsakyti, surašyti atsakymus į pateiktą atsiskaitymo formą. Savarankiškų darbų užduotys bus išanalizuotos ir išaiškintos kolektyvinių konsultacijų metu. Savaitės savarankiškų darbų analizė vyks sekmadieniais 18 val.

Kiekvienos savaitės antradienį 19 val. ir ketvirtadienį 10 val. vyks bendrosios kolektyvinės kurso konsultacijos. Visose konsultacijos gali dalyvauti visi kurso dalyviai.
Konsultacijose bus:
1) susitelkimo ir atsipalaidavimo praktika;
2) pasidalinimas būsenomis, mokymų rezultatų ir angelų bendradarbiavimo patirtimi 1-3 dalyviai;
3) akcentai, į kuriuos verta labiau atkreipti dėmesį, nagrinėjant savaitei skirtą įrašą;
4) mokymų dalyvių užklausų nagrinėjimas, dalinantis nuomonėmis grupėje;
5) savaitės savarankiško darbo niuansų aptarimas;
6) dėkingumo praktika.

Jei dalyvis negali dalyvauti kolektyvinėje konsultacijoje, jis galės peržiūrėti šios konsultacijos įrašą. Visų užsiėmimų įrašai bus išsaugoti specialiai sukurtoje Facebook’o grupėje ir nuolat prieinami visiems mokymų dalyviams. Be to, asmeninių konsultacijų su kurso vedančiuoju kiekis ir trukmė kurso metu neribojami ir papildomai nekainuoja, todėl kiekvienas kurso dalyvis turi galimybę viską išsiaiškinti ir pasiekti maksimalų rezultatą.

Kurso baigiamajame susitikime bus:
1) mokymų rezultatų aptarimas;
2) tolimesnio tobulėjimo kelio numatymas:
3) bendradarbiavimo ateityje pasiūlymai;
4) visų likusių klausimų išsiaiškinimas.

VISŲ UŽSIĖMIMŲ ĮRAŠAI BUS IŠSAUGOTI SPECIALIAI SUKURTOJE FACEBOOK GRUPĖJE IR NUOLAT PRIEINAMI VISIEMS MOKYMŲ DALYVIAMS

1 savaitė

TIKROSIOS LAIMĖS
PAGRINDAI

2 savaitė

VISATOS DĖSNIAI. DIEVIŠKUMO ESMĖ. PASITIKĖJIMO GALIA

3 savaitė

ENERGINGUMO ESMĖ. KAIP KVĖPUOTI, MAITINTIS IR ILSĖTIS

4 savaitė

YPATINGAS STRESO VALDYMAS. KĄ DARYTI, KAD NEBEBŪTŲ KĄ VALDYTI?

KONSULTACIJOS

Bendros mokymų konsultacijos vyks kiekvienos savaitės antradieniais 19 val. ir ketvirtadieniais 10 val.
Visose konsultacijose gali dalyvauti visi mokymų dalyviai. Konsultacijų trukmė priklausys nuo dalyvių aktyvumo ir jų pateiktų užklausų kiekio.

Konsultacijose bus:

Susitelkimo ir atsipalaidavimo praktika

Pasidalinimas būsenomis, mokymų rezultatų patirtimi

Akcentai, į kuriuos verta labiau atkreipti dėmesį, nagrinėjant savaitei skirtą įrašą

Mokymų dalyvių užklausų nagrinėjimas, dalinantis nuomonėmis grupėje

Savaitės savarankiško darbo niuansų aptarimas

Dėkingumo
praktika

KURSO PRIVALUMAI

☀️ Galimybė prisijungti iš bet kurios vietos pasaulyje
☀️ Galimybė įsisavinti medžiagą savo pasirinktu laiku
☀️ Aktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo tarp mokymų dalyvių galimybės
☀️ Neribotų asmeninių konsultacijų galimybės
☀️ Galimybė individualiai spręsti savo gyvenimo problemas

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!
Jeigu renginyje dalyvavai pilnai iki galo ir sąžiningai įvykdei visą mokymų programą, bet negavai to, ko tikėjaisi, tiesiog pranešk mums ir BESĄLYGIŠKAI GRĄŽINSIME 110 % SUMOKĖTŲ PINIGŲ! Besąlyginis pinigų grąžinimas galioja 5 dienas po mokymų pabaigos.
TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS tai realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

Artimiausių mokymų grafikas