Po kiekvieno seminaro vis pasijauciu geriau ,vis atrandu savyje kazka geresnio, ramesnio daugiau psitikejimo gyvenimu.Atrodo ,kad sugristu namo po kazkokio pasivaiksciojimo nesaugiose vietose.
Aciu labai Robertai,kad Esi💖 

Zita Guligauskiene

Ne tik knyga Laimingo Gyvenimo Raktas padeda, bet geriausia dalyvauti gyvai Gyvenimo Ryto samoningumo mokykloje pradedant nuo I pakopos tai nuostabi mokykla🤗

aciu Robertui🙏

Violeta Griciuviene

Aš labai noriu pasidalinti savo DIDŽIAUSIU atradimu – tai būtent Roberto Karvausko praktikos, kurias naudoju jau daug metų.

Kažkada nedrąsiai nusprendžiau nuvykti į gyvą renginį su Robertu, nes girdėjau, kad jo surinktos geriausios praktikos padeda atsipalaiduoti, „išspausti“ šypseną veide, surasti gyvenime prasmę.

Nuoširdžiai sakau, kad tai giliausios ir stipriausios praktikos, greičiausiu būdu vedančios tiesiai į tikslą – man asmeniškai gilią ramybę, vidinį džiaugsmą, ryšį su savimi – tai, ko už jokius pinigus nenusipirksi. JOKIŲ mistikų, viskas paaiškinta logiškai, moksliškai ir suprantama kiekvienam.

Jis jau daugiau nei 10 metų keliauja sąmoningumo keliu, vesdamas giliausius mokymus. Tai, ką lektorius duoda per mokymus, yra neįkainojama.

Saulius Bagdonas (MylimaVeikla.lt bendraįkūrėjas)

Ką tik išklausiau Roberto antrą paskaitą. Dar esu pilna emocijų ir vidinio nušvytimo jausmo. Pradžioje tik klausiau, bet greitai supratau, kad reikia konspektuoti, nes norėjosi įsiminti kiekvieną žodį ir konspektuojant taip gaunasi geriau. Tos paskaitos dėka aš radau savo gyvenime žodžio DIEVAS prasmę.  Gyvenau be realaus to suvokimo, bažnyčioje nuolat apimdavo mintis, kad tai ne tikra ir ką aš čia veikiu. Taip tapau ateiste, stengiausi nors retkarčiais lankytis bažnyčioje, kaip ir daugelis iš mūsų, nelabai suvokdama kas konkrečiai yra ta sąvoka DIEVAS ir koks santykis tarp jo ir manęs. Dabar viskas atsistojo į savo vietas. Supratau savo ryšį su juo ir jo su manimi. Bene tai vienas iš didžiausių ir svarbiausių atradimų mano gyvenime.

Kažkoks nenusakomas sielos išlaisvėjimas. Aš galiu kontroliuoti savo mintis. Galiu neleisti apsigyventi manyje negatyvui, dirglumui, norui kontroliuoti, nerimui. Gaunasi, aišku, dar ne tobulai, bet gaunasi. Tikrai! Ir tai toks geras jausmas! Tai tiesiog įrankis į ramų gyvenimą be įtampų. Mėgaujuosi tuo. Toks jausmas, kad radau savo vietelę tame didžiuliame energijų kamuolyje. Bent jau supratau, kad einu teisingu keliu.

Ačiū, Robertai! Man tai labai svarbu!!! Nuostabi paskaita ir viskas susidėliojo kaip renkant didelę puzlę.

Edita Žebelienė (tel.:865676067) apie internetinį kursą "Laimingo Gyvenimo Raktas"

Aš labai noriu padėkoti mokytojui Robertui, už naują gyvenimo rytą, kuris išaušo šį rytą. Už antro kurso namų darbų užduotis, kurių metu atėjo daug įvairių suvokimų apie save, o svarbiausia, kad tas gyvenimiškų situacijų analizavimas, taip išvalė vidų, toks sunkumas dingo kuris kaupėsi kurį laiką, toks lengvumas minčių ir būsenos, tiesiog lengva, kaip didžiulis svoris slėgęs ilgą laiką tiesiog nukrito. Iš pradžių taip neužkabino, bet iki šeštos kontempliacijos, kurios ritosi kaip žirniai, atėjo aiškus suvokimas, kad pirmiausia su savimi reikia susitarti ir sugyventi, o tada jau eiti link kitų. Žodžiais to apsakyti neįmanoma, bet jausmais, tai yra džiugesys, lengvumas, pasitikėjimas, susitaikymas, atjauta, supratimas, nuolankumas, meilė, energija. Sutinku, priimu, dėkoju

Odeta Bastienė (tel.: 869974655) apie internetinį kursą "Laimingo Gyvenimo Raktas"

Noriu padėkoti Robertui už šiuos mokymus, už atsidavimą, už skleidžiamą meilę visiems! Jaučiu, kaip keičiasi mano mąstymas, atsikračiau įtampų, manyje vyksta dvasinis prabudimas.
Džiaugiuosi gyvenmu, labai dėkinga esu savo angeliukui-Ringailei, ji nuostabi!

Ilona Grubliauskaitė-Kindiuk (tel.: 860841174) apie Laimingo Gyvenimo Rakto internetinį kursą

Nuostabūs, pilni gilios prasmės mokymai. Po šių mokymų išvažiuosi jau kitu žmogumi, kita pasaulėžiūra ir kitu, giliu požiūriu į save. Paliksi visą naštą, nes ja pasirūpins nuostabus Robertas. Ačiū 🙏♥️

Ramunė Ram

Labas rytas, noriu padėkoti už praeitą savaitgalį, nors būsena buvo visai ne kokia…, bet labai stiprus palengvėjimas parėjo iš karto nuo pirmadienio ryto . Ir dabar kažkoks kitoks požiūris į viską, lyg tai yra krūvos rūpesčių, bet aš nebeturiu nei streso, nei problemų…, labai norisi išsaugoti visą tai ką turiu dabar.

Ačiū Jums labai!

Asta Klezienė (81-a I pakopa)

Nevertinu, tiesiog jaučiu ir gyvenu kiekviena diena, vaduojuosi is vidinių prieštaravimų, kaltės, liūdesio, nesupratimo, pasimetimo, prasmės nebuvimo jausmų. Viskas pamažu įgyja naują paaiškinimą. Suvokiu tai kaip nuolatinį procesą, ir sąmoningą pasirinkimą – kiekvienos situacijos požiūrio kampo pasirinkimą, nuo ko viskas ir prasideda. Tikiu pereiti senosios nesupratimo programos slenkstį ir pereiti į naują kokybę, be įtampu, baimių, leisti gyvenimui gyventi per mane ir jausti visą ko prasmę. Dėkoju už viską, kas buvo, yra ir bus.

Giedrė Ančiulytė apie asmenines konsultacijas

Prisipažinsiu, pats suprantu ir jaučiu, kad ta linkme atrodo dariau daug, labai daug, bet jaučiu, kad per mažai dar… Labai intensyviai gaunasi… gal ir gerai, priverčia keistis. Kaip ir sakėte, svarbiausia stengiausi išlaikyti vidinę ramybę, kai tik tai prisimindavau, arba pajusdavau kad ta neramybė manyje yra. Labai stengiausi kuo dažniau pajusti – ką dabar jaučiu? Pradėjau kasryt daryti mankštą, nes jaučiu kaip kūnui reikia fizinio krūvio, tai darau visokiausius pratimus kurie šauna į galvą. Prieš veidrodį vonioje rytais darau pratimą. Tik pabudęs ir prieš miegą visada darau kvėpavimo pratimus iš seminaro. Dar yra ko mokytis! 🙂

Raimondas Jakutis apie asmenines konsultacijas (antras atsiliepimas)

 

Po savo gyvenimo įvykių analizės pamačiau, kaip tam tikri įvykiai ir baimės atsikartoja – nuo mažens/gimimo turiu daug įtampų, todėl nuolat patekdavau į stresines, ,,išlikimo” situacijas, kur nematau išeities. Dažna išeitis būdavo – nedaryti nieko, nors aplinkui daug galimybių. Taip pat kai jausdavau meilę ir džiaugsmą, jausdavau aplinkos neigiamai nepaveikiama, kad ir kas benutiktų. Seniau ginčydavausi dėl tiesos, nors ,,laimėdavo” tas, kuris tiki savimi ir yra pusiausvyroje bei pasitikėjime, todėl niekad mano praeities faktai ,,nepraeidavo” naujuose įvykiuose. Praėjus gyvenimo situacijas ir panagrinėjus kitais kampais darosi smagiau, ramiau. Skausmingumo balas nukrenta – 1-2 balais. Tačiau didžiausią savo blokų dalį matau iki gimimo (mamos nėštumo metu sukauptas arba paveldėtos), kuriuos nepavyksta vienai atlaisvinti apart grandiozinės situacijos, kurios išvargina. Per meditacijas labiau viskas nusėsta nei pasileidžia. Todėl dar norėčiau atrasti sau tinkančią praktiką, kurios dėka pavyktų tai subalansuoti ir integruoti gyvenime.

Eglė Markauskytė apie asmenines konsultacijas

Žvelgiant į šias problemas per atspindžio ir pusiausvyros dėsnius, aš suprantu, kad absoliučios tiesos nėra – mano tiesa tokia, kaip aš jaučiuosi. Mano reakcija ir stresas yra ne išorėje, o viduje, mano reakcijoje. Pirmiausia aš turiu suvaldyti ir harmonizuoti savo nuostatas, savo reakcijas, paleisti savo vertybes. Visata duos reikiamas aplinkybes, kai tik susidėliosiu viską viduje. Nevertinu, tik stebiuviskas išsisprendžia per ramybę. Pusiausvyros/harmonijos dėsnis veda į tai, kaip aš noriu jaustis darbe – būti rami, gerbti kitus, kad būčiau gerbiama, priimti kitokią nuomonę. Turiu atsisakyti nuolatinio vertinimo, etikečių dėliojimo. Aš matau vieną kampą, nes matau per savo vertybes. Visatoje viskas vyksta lengviausiu būdu – nereikia pasipriešinimo, nes tai kelia įtampą ir stresą. Leidžiu sau būti savimi, o kitam kitu. Kiekvienu momentu aš turiu pasirinkimą – sutikti arba pasipriešinti. Aš renkuosi pasitikėjimą, kad esu vedama aukščiausios jėgos ir manimi bus pasirūpinta, už tai esu dėkinga. Mano pasirinkimas priklauso nuo sąmoningo pasirinkimo – kiek aš vadovaujuosi visatos dėsniais ir kiek esu vedama savo vidinio gyvenimo tikslo. Dabar savo streso lygį vertinu 5 iš 10 (buvo).

Ieva Dovydėnienė apie asmenines konsultacijas

Tą vakarą po konsultacijos jaučiausi pakylėta ir daug daug ramesnė. Pirmiausia dėl to, jog tavo pagalba supratau, kad aš išties kovoju su nemiga. Nors ir atrodė kad ne, bet iš tikrųjų – tai taip. Ir vienas dalykas – kai atrodo, kad jau priėmei, o kitas – tai pats tikriausias priėmimas ir nebekovojimas. Ir dabar dar esu tame etape, kad nebekovoti su daug metų mane lydinčiu prastu miegu ir nebeužmigimu. Nes, artėjant vakarui, jau ir lenda mintys: ar ir vėl būdrausi, ar ir vėl ryte atsikelsi nepailsėjusi ir t.t.  Aš tas mintis  vis pagaunu ir stebiu. Ir paleidžiu. Taip pat paleidinėju lūkestį būtinai užmigti arba būtinai įkristi į gilų miegą, patį prisirišimą prie šito lūkesčio, ir baimę, kad nepavyks.

Iš kitos pusės supratau, kad mano geresniam miegui yra reikalingas gilus atsipalaidavimas vakare, kad visi per dieną sukaupti įvykiai ar atėjusios mintys nebedirgintų ir nebesisukiotų galvoje. Tam turiu save paruošti – būtinai atlikti kad ir trumpą meditaciją ir kvėpavimą. Susivokti viduje, priimti tą vidinį šurmulį, leisti išsibūti, jeigu reikia, ir leisti tam praeiti, kad viduje taptų tylu ir ramu. Ir nepatingėti padaryti ilgesnės meditacijos ar kvėpavimų, gal net visą naktį… Man tai nė karto nėra pavykę, bet su tuo dirbu.

Bendrame fone stebiu Visatos dėsnius, užsirašau, paskaitau vėl ir vėl. Kaip sakei, Atspindžio dėsnis svarbus. Jei viduje bent menkiausias šurmulys, nepasitenkinimas, nepriėmimas, kova (kurią itin svarbu pastebėti), tai gero miego nelabai ko tikėtis. Būna ir taip, kad viduje negera, o į išorę spinduliuoju gera. Aplinkiniai dažnai net nepastebi, kad aš esu pervargusi ar nepailsėjusi ir t.t. Aš seniau maniau, kad čia mano stiprybė, o dabar suvokiu, kad čia papildomos pastangos, atimančios energiją.

Labiausiai padeda susijungimas su savo vidiniu šaltiniu. atsidavimas į Dievo rankas bei visiškas pasitikėjimas. Tai man ne visada pavyksta. Manyje dar yra labai daug kontrolės ir tą labai aiškiai suvokiu. Į tai einu. Taip pat kartais atrodo, jog kažkas stipraus yra įvykę mano praeitame gyvenime, ir būtent naktį. Dažnai yra toks jausmas, o tiksliau – baimė, kad visos dalelės tarsi bijo atsijungti, prarasti kontrolę, nes kažkas įvyks, turiu būti budri. 🙁

suvokiu,  kad mano kelias yra į gilią maldą, į savo kitokios būsenos kūrimą – visiško pasitikėjimo būsenos. Ir kai būnu šalia stiprių ir energetiškai stiprių žmonių, kaip ir šalia tavęs, Robertai, man tas greitai ir lengvai pavyksta, o vienai, žymiai sunkiau. Dažnai pasijuntu maža mergaitė, o turiu būti stipri. Šiai dienai yra 7 is 9. Ačiū už išklausymą. Ir ačiū, kad esi.

Laura Puškoriūtė apie nemokamas konsultacijas

 

Jau šiai dienai noriu Tau, Robertai, padėkoti už šiuos mokymus, seminarus, žinias. Visą savaitę (nuo pirmadienio, kai pasikalbėjome per Zoom), – gyvenau šiomis pamokomis, prasidėjusiu nauju supratimu (nors dabar rašydamas ir jaučiuosi išsekęs, bet čia turbūt nuo visko). Daug ką jau naudoju kasdien, taip pat vaiko auklėjime ir santykiuose (mano elgsenoje) su žmona. Išties parodėte man visai kitą požiūrį į gyvenimą kitu kampu! Prisipažinsiu, negalvojau, kad bus taip stipru! Jaučiu, kad reikės klausyti dar ne vieną kartą, kad tai įtvirtinti ir išgirsti, ko dar neišgirdau. Nes informacijos tikrai daug. Bet ji mano dėmesį, pagaliau, nukreipė kitur!

Nuo pat klausymo pradžių rašiau savo mintis ir išgyvenimus, kurie buvo labai įvairūs nuo pirmadienio iki dabar.  Nenorėčiau „paleisti“ šio, man dabar išsigelbėjimo, kelio! kaip Jūs sakėte – ATGAL NENORIU! Nesu logikas (bent pats taip manau), esu meniškos prigimties ir profesijos. Muzikantas. Dabar, šiai dienai, mano skausmo lygis kokie 3 / 4 balai (registruojantis buvo 10.).

Raimondas Jakutis apie nemokamas konsultacijas

Labas! Prieš valandą išgirdau laidą per radiją su Jumis. Viskas, ką kalbėjote atliepė mano vidų. O ir didžiulis džiaugsmas, kad apskritai apie tai yra kalbama radijuje. Pajutau, kad tikrai keičiasi žmonių sąmonė Ačiū Jums. Jūsų labai džiaugsmingas ir šviesus balsas! Įkvėpė 🌸

Audinga Urbonaitė (Vilnius)

Na taip, tai ką sako, atrodo kaip jau visiems įgrisusio dulkių siurblio reklama, kur kažkuriuo metu siūlė be perstojo platintojai ir įtikinėjo, kad be jo, tiesiog gyventi neįmanoma. Taip iš pradžių ir man atrodė Roberto skleidžiama informacija apie pakopas ir mokymus. Ilgai vienokiu ar kitokiu būdu šios žinios sklandė mano aplinkoje, aplink buvo žmonių grupelė kuri jau buvo praėjusi kas tris, kas visas keturias pakopas ir į mano nesibaigiančius klausimus kai atsibosdavau, sakydavo, varyk tu pas Robertą, kitaip čia nebus galo tavo klausimams. Na patekau į pirmą, nauja keista neįprasta aplinka, maistas neįprastas, mokymai tuo labiau, daug informacijos, kuri vakarop nulauždavo poilsiui tikrąją ta žodžio prasme. Netrukus antra pakopa. Jau kur kas įdomesnė savo turiniu, praktika ir potyriais. Į trečiąją nuvedė jau kojos ir mintys, savaime ir ne be reikalo. Aš taip džiaugiuosi tais žingsneliais tikro gyvenimo link, kad šiai dienai neįsivaizduoju kur bebūčiau su savo įtampomis, vidiniais blokais, užgyventais įsitikinimais, baimėmis ir prisirišimais. Viduje apsigyveno ramybė. Ji visada tokia pati, nesvarbu kas vyksta čia ir dabar. Ar užklimpai sniege tamsoje, ar pratrūko bėgti vanduo iš radijatoriaus vėlyvą vakarą, ar darbe nesklandumai, neliko poreikio nerimauti ar bijoti. Po trečios pakopos jaučiuosi kaip sunkaus turinio, bet su neįtikėtinai laiminga pabaiga filme. O jo herojė aš! Viskas vyksta savaime. Kaip filmo turinys jau sukurto nepriklauso nuo tavęs, taip ir tavo tolimesnis gyvenimas. Tereikia jį stebėti iš šono ir neprieštarauti tam kas vyksta. Su nekantrumu laukiu ketvirtosios pakopos, norėčiau ir trečią pakartoti, nes įspūdžiai perpildo kas kart prisiminus vakarines sesijas. Ir aš, kaip mokinė, galiu pasakyti, kad jei nori pradėti gyventi, tereikia pereiti keturias pakopas. Esu dėkinga savo aplinkos žmonėms kurių dėka ten patekau, dievui, likimui ir žinoma mokytojui Robertui už naują gyvenimą. ❤️❤️

https://www.facebook.com/watch/live/?v=209746804168802&ref=watch_permalink

Odeta Bastienė apie sąmoningumo mokymus

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, nebesinori mėsos, bet labiausiai džiugina atsiradusi „įžvalga“… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į  žmones. Į tuos,  kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį,  su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems)

Telaimina tave DIEVAS 😇

pagarbiai, Rita

Rita apie I pakopos mokymus

Labas. Perskaičiau šią knygą, iškart panorau pasukti laiką atgal. Buvo labai daug sunkių išgyvenimų. Teko nemažai perskaityti pozityvaus mąstymo knygų. Bet, kai perskaičiau „LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS“ knygą, radau tai, ko man reikėjo ir reikia. Todėl linkėčiau, kad kuo daugiau jaunesnės kartos žmonių įsigytų šią knygą ir, kad nereikėtų sakyti taip, kaip man.

Ji – mano širdies draugė, su ja keliauju į darbą ir atgalios. Labai daug ką turiu išmokti. Ji man yra tobula. Daug turiu dirbti, daug ko turiu išmokti. Tai tik galiu palinkėti pati sau, su Dievo palaima, daug ko išmokti. Ačiū.

Ramutė apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki Robertai,

Rasau, noredama papasakoti savo pajautimus apie meditacijas. Pirmiausia begaliniai Jums dekoju uz Jusu daroma darba, uz dalimimasi, uz zmoniu ugdyma ir vedima i vienybe. Jusu deka kasdien atlieku EKAM meditacija ir jauciuosi begaliniai laiminga tai darydama 🙏🏻
Labiausia man patiko Sielos sinchronizavimo meditacija, ja darydama jauciausi be galo pakiliai ir supratau, kad mano asmeniniai norai pereina i geresnio Pasaulio vizija..todel EKAM buvo kaio tik tai, kas man buvo reikalinga.
Sielos sinchronizavimo meditacija suteike man sparnus – darydavau ja ne tik taryt, kai Jus ja vesdavit, bet ir kaip papildoma meditacija dienos metu, jausdavau malonu virpesi ir palaima. Kol viena diena begaliniai laukdama susitikimo su mano issvajota meditacija, jos neradau, nes pratrynet irasus..Nuliudau..ir tada paleidau ta susikurta trukumo jausma..pradejau megautis viskuom, kas nutinka, taip kaip yra..
Meiles pazadinimo meditacija man niekad nekele kazkokio ypatingo jausmo…buvo grazu, gera, pakilu, bet sirdis neverke is dziaugsmo…kol viena diena pravirkau is palaimos…
Supratau, kad mano kasdienes praktikos veikia vis kitaip..vienakart sirdi atveria viena, kitasyk kita…viena diena verkiu, kita diena tyli ramybe, viena diena pastebiu didesni minciu srauta, kitakart to neoastebiu…
Idomus pastebejimas del busenos perdavimo meditacijos – pradzioj visiskai nesupratau, kaip ji, apie ka, kodel, kol susiduriau su ja, kai Jus paaiskinot nuostabiu dalyku. Man asmeniskai labiausia surezonavo tas paaiskinimas pries tai (lyginant kaip dabar meditacijoj pasakojat), viskas taip aisku aisku ir sklandu…tuo metu kaip tik isgyvenau susitaikymo busena, pries tai diena verkiau, luzo mano ego, labai samoningai supratau, kas vyksta, ir kitadien busenos perdavimo meditacija – suvokiau, kad galiu prasyti visko, ko tik noriu ir paprasiau palaimingos susitaikymo busenos, pagalvojau, kad juk susitaikymas visai nebutinai turi buti nemalonus, gali buti visai kitaip…Ir gavau ta palaiminga susitaikymo busena 🙏🏻 Zinoma, prasiau ir Angelu pagalbos ir nuolankumo..tebeprasau ir dabar..
Transendentine meditacija man patinka labai…nuostabi busena, nuostabi ramybe, aisku, buna, kad pastebiu minciu srauta..kartais didesni, kartais mazesni…kartais atrodo, kad ju ir visai ner…man labai labai labai patinka muzika..ir sioj meditacijos ir kitose, kur ji skamba…
Proto nuraminimo technika – tikrai puikiai nuramina prota..paprastai susidurus su ja, negaliu atrasti ivykiu, del ko tureciau nuraminti prota, bet pasiknaisiojus, atrandu..kai syki buvau tikrai labai stiprioj vidinej audroj – atrode, kad nepadeda..bet greiciausiai padejo, tik audra buvo labai jau didele..
Susijungimo su saltiniu meditacija man patinka….
Mano protui meditacijose uzkliudavo pailseti “kaip pliaze”…
Meditacija AS ESU – sukuria mistine busena, bet kol kas negaliu pasakyti, kad visai galiu ja megautis..

Parasiau, kiek galejau siam kartui. Dekoju begaliniai uz Jusu tarnyste. Jusu deka i kasdienine praktika esu ijungusi EKAM, daznai padarau dar ir iniciacijos meditacija (ji taip graziai atveria sirdi), ir Jusu vedama meditacija, paskum nusiraminimo busenoj skaitau Valdovu laiskus (is http://www.sirijus.com svetaines), kurie man kasdien duoda nepaprasta galimybe auginti meile ir tarnauti Pasauliui. Man begaliniai patinka duodamos praktikos: siusti meile motinai Zemei ir isivaizduoti idealu Pasauli, kuriame norime gyventi, visai neribodami saves…Man taip patinka kurti ta realybe savo samonej, ir taip stipriai tikiu, kad sitaip mes galim keisti Pasauli.
Jums dekoju dar begalinai uz tas nuostabias izangas pries meditacijas, jos taip graziai pamoko, jos duoda tokiu nuostabiu postumiu, as dalinuosi su kitais, ir mastau apie tai, panaudodama Tavo kasdienybej.
Man labai labai patiko mintis viska susikurti savo samonej, nes mums reiklinga busena – taip is tiesu galim atitrukti nuo prisirisimu, ir susikurti nuostabias busenas savo viduje 🙏🏻

Begaliniai dekinga uz Jusu tarnyste ir iki susitikimo,

Laura

Laura apie meditacijas kartu su Robertu

Ramybės, susiliejimo ir skleidimosi būsena. Labai atpalaidavo toks kvėpavimas su meile į aplinką…. labai GERA. Dėkoju, Robertai.

Vaiva Čižikų apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Nuostabu. Tarsi kūnas ištirpo ir netrukdė nei mintys.

Izolda Kriščiūnienė apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Taip valosi, šluoja visa netikra. Magnetinį rezonansą jaučiu net per jūsų meditaciją. Vibracija lyg banga vilnija iš mano širdies į mylimus žmones ir visur. Ačiū už Jūsų Esatį.

Rima Kirday apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Tai nuostabu! Jutau lengvumą, šilumą krūtinėje ir ašaros kapsėjo… Ačiū!

Danutė Kairienė apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Dėkoju. Prisijungiau kitą dieną, sekėsi sunkiai. Susijungimo momentu su savais žmonėmis širdyje pajutau juodą tuštumą. Apėmė rauda, kiek pakvėpavus pradėjau iš naujo. Po to vėl iš naujo. Atėjo ramybė, apėmė lengva vaivorykštinė šviesa, dėkingumo jausmas. Dėkoju. ❤

Linutė Grigonytė Gudeliauskienė apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Šiandien savaime byrėjo ašaros, jaučiausi kaip (nemoku pasakyti) gal kaip ir manęs nebūtų, kaip nesvarumo būklėje.

Dalia Runavičienė apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Pajaučiau gerumo, pasitikėjimo, ramybės būseną. Ačiū Robertai, Mokytojau, už nuolatinį vedimą.

Giedrius Šukys apie Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimo meditaciją

Patyrimai tokie, jaučiu, kad gyvenimas gyvenasi per mane, o ne iš manęs. Leidžiu viskam vystytis taip, kaip ateina įvykiai ir žiūriu, kokia būsena tada seka paskui tuos įvykius. Paskolinau žmogui pinigų, o jis neatiduoda, as jo neprašau atiduoti, nes žinau, kad kažkaip tai man visata atsilygins. Taip ir vyksta. Per kitus žmones kažkaip, tai žmogus man pasitarnauja, kažkokią tai paslaugą padaro, kuri man reikalinga. Koks malonus jausmas tai žinoti ir leisti viskam būti. Labai bijodavau eiti pas dantistus, iš vakaro jau pradėdavau nerimauti ir prisigalvodavau visokių nemalonumų, kaip ten skaudės ir pan. Dabar einu ir jaučiuosi puikiai, žinau, kad viskas yra gerai, taip ir yra gerai, jokio nerimo, jokių baimių. Šis pasaulis nuostabus. Ačiū.

Zita Guligauskienė apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Šį rytą meditavau prie Nemuno, tiesiog stebuklinga, tiek šviesos ir meilės… Anksčiau buvau sukūrus ketinimą šiai kelionei ir po sielos sinchronizacijos meditacijos tikėjau, kad kelionė bus nuostabi. Taip ir yra, nuotaika pakili, viskas džiugina.

Rima St apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Labas rytas. O šiandien po meditacijos praskaidrėjo vidus, gerumas, lengvumas. O tai keičia mikro situacijas į gerą. Ačiū.

Giedrius Šukys apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Ačiū už meditaciją, jos dėka šįryt kaip niekad aiškiai suvokiau, kad negaliu palikti savo pasąmonėj problemų ir, kad ir kaip tai skaudu būtų, leidžiu joms vis iškilti. Kartu atėjo begalinis dėkingumas Dievui, jog neapleidžia manęs ir siunčia jus, Robertai, nuostabiai misijai. Ačiū Viešpačiui už šį kelią. Linkiu visiems ramybes ir laimės.

Sandra Katkuvienė apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Labai šaunios ryto meditacijos, puiki pagalba, stimulas ir bendrystės jausmas kai čia jungiamės kartu. Labai kitaip šį rytą pasijuto „leistis, plėstis“ meditacijos dalis, ištirpimas susiliejimas.
Šio ryto meditacija su savo žingsniais ir Roberto navigavimu įdarbino sąmoningumą būti čia ir dabar, kartu…, o ne skrajot kažkur. Puiki ryto pradžia, dėkoju ROBERTAI. Nuostabios dienos ir šypsenų.

Vaiva Čižikų apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Ačiū Jums už kolektyvines meditacijas. Mane šita meditacija pripildė tokios meilės ir džiaugsmo. Pajaučiau meilę iš visų savo artimų. Tai buvo nuostabi diena. Jausmas toks, kad rodos kažkas apglėbė plačiais meilės sparnais. Ačiū Jums. ❤ Ačiū, kad Jus suradau, dėkoju Jums už sielos sinchronizaciją, Mane tai labai giliai palietė. ❤

Nijolė Gedvilienė apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Labas rytas. Darbe įvyko nemalonus įvykis. Jaudinausi kaip reikės susitikti tuos žmones. Vakar ryte atlikome sielos sinchronizavimo meditaciją. Pasinėriau į tai, kaip noriu kad būtų. Taip ir buvo. Atėjo kolega, atsiprašė, apsikabinom, susitaikėm. Stojo ramybė. Taip ir buvau užsakius. Ačiū dievui ir tau, Robertai.

Reda Stulgytė apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Man ši meditacija tokia ypatinga, kad norisi ją daryt kasdien, pasipildyt dar po įprastinių ryto ritualų. Paprastai norisi labai bendrų dalykų, kurių išsipildymą čia ir dabar ne taip lengva plika akim pamatyti. Tačiau tąkart taip natūraliai prasidėjus meditacijai iškilo ketinimas dieną pabadauti. Žinau, kad yra žmonių, kuriems tai nesukelia sunkumų, bet man yra kitaip.  Aš galiu valgyt nedaug, tačiau tas suvokimas, kad galiu sau leist, man labai svarbus, todėl tokie užsibrėžimai man tolygūs dideliam išbandymui. Na o tądien viskas buvo kitaip… pačios aplinkybės klostėsi taip, kad buvo lengva, reikėjo važiuot iš namų, o jei sukildavo noras valgyt, atsigėrus jis visiškai dingdavo, vakarop vėl važiavom su šeima iš namų, ir grįžom gana vėlai, taigi natūraliai, nereikėjo dėti pastangų, kad viskas vyktų sklandžiai.
Pabuvimas gamtos apsupty irgi pakrovė. Taigi, kitą rytą valgiau patį skaniausią kada valgytą obuolį. Dėkoju
už šiuos stebuklus.

Laura Dekšenieks apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Myliu šitą meditaciją. ❤ Tą kartą, jau pabudusi, buvau pikta ir viskuo nepatenkinta: ir čia blogai, ir tas negerai. Ir tada labai norėjau, kad diena praeitų be pykčio, džiaugsmingai ir su meile. Nepatikėsit, bet man pavyko puikiai – diena praėjo su šypsena veide. Dievinu Roberto visas meditacijas. Ačiū kad esat.

Rasa Narkienė apie Sielos sinchronizavimo meditaciją

Kažkaip savaime po 3 min. buvimo šviesoje suvoki, kad tai net nebuvo problema šiuo metu, o prisiminimai iš praeities.

Rima St apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Dėl šiandieninio renginio jaučiau nerimą. Po meditacijos protas nurimo. Esu gi pasiruošusi, net pajaučiau kaip viskas sklandžiai vyks.

Reda Stulgytė apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Sveiki. Problemą įvertinau 10 balų, po to liko 2 balai. Jaučiu, kad protas neleidžia visiškai pasiduoti, juk aš turiu valdyti viską, – šaukia jis man. Bet jaučiu, kad vis dažniau pajuntu ramybę. Ši meditacija labai padeda palikti rūpesčius ir pamatyti daugiau grožio aplink. Ačiū Dievui ir jums Robertai.

Sandra Katkuvienė apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Medituojant, prote, vieta kuri buvo tamsi ir užspausta, atsilaisvino, prisipildė šviesa. Atsirado galimybė į pasirinktą situaciją pažvelgti plačiau ir be įtampos. Situacija mano prote pradėjo laisvėti, sklaidytis, išlengvėti. Atsirado pasitikėjimas, leidimas Gyvenimui pačiam spręsti
Su Gyvenimo Rytu medituoju neseniai, ir jau mano protas pradėjo lengvėti, šviesėti. Atsiranda ramybė, pasitikėjimas ir pagarba sau – tuo kas esu. Ačiū Robertai, Ačiū Gyvenimo Rytui.

Virginija Vaikšnorienė apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Prisiminiau iš savo jaunystės problemą, kuri mane labai žeidė. Dabar po šios meditacijos viskas ištirpo šviesoje. Maudžiausi toje šviesoje, ištirpo mano visas kūnas ir mano nemalonumai, manęs nebeliko, liko tik šviesa. Labai ramu ir gera dabar. Ačiū, Robertai, už tai, ką darai.

Zita Guligauskienė apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Pasirinkau situaciją tokią – susitikimas su drauge vyks ne tada, kada aš noriu, o tada, kada ji nori. Tai mane kažkiek erzino. Įvertinau 5-6. Praktikos, metu pamačiau, kaip tai kvaila. Pradėjau juoktis. Toliau besimaudant toje šviesoje iškildavo vis nauji kiti smulkūs prisiminimai, tai vaikai ne taip kažką padarė, tai kaimynė ne tą pasakė. Vienu žodžiu, pamačiau kaip tai kvaila. Beveik visos praktikos metu prisijuokiau iš savo kvailumo. Jaučiuosi dabar super. Ačiū.

Dalia Runavičienė apie meditaciją Ramaus proto technika + atsipalaidavimas tyloje

Nuostabi meditacija ❤ Ačiū, kad esi ❤ Ačiū, kad pajutau, kad esu. ❤

Ieva Trinkuvienė apie meditaciją AŠ ESU

Šiandien blaškėsi mano mintys, buvo sunku susikaupti dėl prastos fizinės būsenos, bet jūsų vedimas išlaikė mane meditacijoje. Ačiū!

Simona Stulpinaitytė apie meditaciją AŠ ESU

Sveiki. Man patinka meditacija AŠ ESU. Jaučiu, kad jos dėka labiau pajuntu gyvenimo esmę. Vakar pajutau, kaip giliai galiu pasinerti į save. Šiaip tai visos meditacijos geros, svarbiausia, kad jūs pravedat. Tai man duoda palaikymo jausmą ir norą iśsilaisvinti iš nuolatinių įtampų. Dėkoju jums už tą nuostabią misiją.

Sandra Katkuvienė apie meditaciją AŠ ESU

Buvo ramu ir gera, atrodo aplinka išnyko ir tarsi matai save kažkokioje erdvėje. Dėkoju.

Rima St apie meditaciją AŠ ESU

Labas rytas. Meditacijoje pavyko pajusti lengvumą, būti čia ir dabar. Kritimas buvo lėtas, lengvas, be baimių. Dėkoju Robertai, už tokią dienos pradžią. Aš linkiu visiems laimės, meilės.

Virginija Kalytienė apie meditaciją AŠ ESU

Ramybė ir begalininis dėkingumas Robertui ir visiems, esantiems kartu ir viskam kas vyksta –
šio momento mano būsena. Ačiūūū visiems, viskam už viską. ❤️❤️❤️ Kažką manyje pramušė. 🙂 🙂 🙂

Vilma Baliūnė apie meditaciją AŠ ESU

Ačiū už gražią meditaciją, kuri aprėpė visą žemę ir mano visą gyvenimą. Apsijungė į visišką Palaimą- Ramybę. Taip norisi būti joje Visada.

Rima Kirday apie Būsenos perdavimo meditaciją

Labai surezonavo su jūsų išsakytomis sentencijomis – apie susitapatinimą, išsipletimą ir beribę super būseną. Tai iš karto atvėrė širdį, buvo vienybės jausmas, galimybių laukas – noras aprėpti viską, beribis gėrio jausmas. Ačiū jums, be galo vertinu jūsų nenuilstamą veiklą padedant mums tapti sąmoningais! Mylim jus, Robertai, Namaste!

Simona Stulpinaitytė apie Būsenos perdavimo meditaciją

Man labai reikalingos ir vertingos kolektyvinės meditacijos, nes vienai nebus stimulo keltis ryte. Man reikia kolektyvo. Jaučiu didelę naudą šių meditacijų. Visai keičiasi mąstymas, jausmai, pasaulėjauta. Jaučiu didelę paramą iš Visatos. Ačiū, Robertai, kad esi.

Zita Guligauskienė bendrai apie kolektyvines ryto meditacijas

Ačiū. Tiesiog būnu ir stebiu. Protas vis nori ištrūkti į “pievas”, bet pavyksta jį pargrąžinti ir vėl būti. Reguliariai medituojant daug lengviau tvarkytis su savo būsenomis. ❤️

Daiva Piečaitytė apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Šiandien vis grimzdau į miegą. Po meditacijos vis dar noriu miego. Jaučiuosi ramiai. Dėkui.

Dalia Runavičienė apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Per tylos meditacijas lieki akistatoje su savo mintimis. Jos ateina visokios, pakelia emocijas, labiau jas gali išgyventi, išjausti ir šiandiena joms linkėjau laimės. ❤ Man patiko. Labiausiai mėgstu sielos sinchronizavimo meditaciją, tikiu kad po jos viskas bus nuostabiai.

Rima St apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Dėkui už šią meditaciją. Ramumo jausmas stebint mintis. Likau vienas sąlyginėje tyloje, be išorinio vedimo ir buvau pats atsakingas už save už meditacijos eigą. Su lengvumu priėmiau atėjusias mintis. Bestresinis darbų konspektas.
Įžanginė jūsų dalis apie pačios meditacijos principus labai padėjo.

Edgaras Mar apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Į meditaciją ėjau su įtampa, dėl tam tikrų fizinių nepalankių aplinkybių, būtent finansinių. Spaudė smegenys, kūnas plėšėsi viduje, nebuvo jokios išeities. Bet išklausius jus apie tai, kad nereikia stengtis medituoti, o leist būt – įvyko kažkas nuostabaus! Paleidau kūną su protu plėšytis, jie tiesiog išbėgo draskytis – o man atsivėre didelis dėkingumas jums, dievui, gyvenimui. Netgi atrodo atsirado situacijos sprendimas ir begalinis pasitikėjimas, kad viskas bus gerai! Ačiū jums, Robertai! Mane labai gerai paveikia jusu išsakytos sentencijos, teiginiai, jie tiesiog labai surezonuoja ir lengvai įveda į meditaciją!

Simona Stulpinaitytė apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Meditavau kartu su jumis. Jaučiau atsipalaidavimą, ramybę. Mintys nukrypo į man
svarbius momentus, verkiau linkėdama svarbiam žmogui lengvumo, laimės, pasitikėjimo savimi. Man pasidarė lengviau. Ačiū jums, kad padedate atsipalaiduoti. ❤️

Stase Stasynija apie Atsipalaidavimo tyloje (transcendentinę meditaciją)

Laba diena, Robertai, Noriu pasidalinti savo patyrimais (neišėjo man tiesiogiai parašyti, strigo internetas, klaviatūra veikė – neveikė…)
Prasidėjus karantinui – mano būsena buvo siaubinga. Nerimas,  baimė. Mane užvaldė tai ir aš pamiršau tuos Laimingo gyvenimo rakto elementus. Ir tai tęsėsi daugiau nei savaitę. Kad negalvoti apie virusą, aš daug dirbau, o poilsio metu skaičiau, tiesiog kad galva būtų užimta (kaip dabar mąstau, tai buvo kova (pabėgimas nuo realios situacijos). Tačiau aš jaučiausi blogai ir viduje, ir fiziškai. Kažkaip pagalvojau, kad bus blogai su manimi, ką daryt? Ir kažkaip prisiminiau, kad reikia susitaikyti, pasiduoti, kažkaip prisiminiau ir tave pasakojant, na visai pasiduoti, suglebti, na nebegaliu aš Viešpatie taip ir dar išgirdau ir tave sakant, nekovokit, sutikit, pasiduokit. Ir aš taip padariau. Susidraugavau su tuo virusu.
Ir įsivaizduoji – pasidarė ramiau, ir diena iš dienos ramybė didėja.daugiau medituoju, aš daugiau meldžiuos. Susidraugavau su ta situacija ir vis klausiu: na ką aš dar turiu išmokti, ko manęs moko tas virusas?
Ir kas man svarbiausia – aš savo kailiu pajutau ką reiškia pasidavimas. Po juodos juodžiausios nakties, atėjo pati šviesiausia diena!!!!! Tai toks potyris, toks pajautimas!!!! Aš taip pajaučiau PASIDAVIMO poveikį, naudą. (Noriu visada tai prisiminti).
Šiandien fb Daivinos patalpinta LAIMINGO GYVENIMO RAKTO ELEMENTAI (veikia tik komplektas). Visa tai aš žinojau. Tačiau aš šiandien išplėčiau akis. Aš visai kitaip suprantu tai. Man net šiurpai per kūną eina. Aš į tą patį dalyką žiūriu kitaip. Tam nėra žodžių, tai geras jausmas.
Ačiū GYVENIMUI už šį potyrį, atradimą. Ačiū ROBERTAI už LAIMINGO GYVENIMO RAKTĄ. Dar niekada taip nebuvau pajutusi PASIDAVIMO poveikio. Aš labai tuo džiaugiuos!
Aš linkiu tau laimės! Ačiū, ačiū,ačiū.  Pagarbiai, Dalia Runavičienė

Dalia Runavičienė apie Laimingo Gyvenimo Raktą (apie pasidavimą)

Kas labiausiai paveikė – išklausiusi Jūsų seminarą supratau, kad iki šiol gyvenau pilną streso, pilną įtampų gyvenimą. Supratau, kad nemokėjau gyventi, melstis, džiaugtis. Šis seminaras apvertė mano gyvenimą, privertė į jį pažiūrėti kitu kampu.
Kas konkrečiai pasikeitė mano gyvenime – pradėjau mokytis atsipalaiduoti tyloje, atradau laiko maldai, dėkingumui. Laikui bėgant išmoksiu gyventi pagal „Laimingo gyvenimo rakto“ dėsnius.
Ačiū Jums, Robertai. Jūs tikrai nuostabiai mokate perteikti seminaro medžiagą, mokate įkvėpti „naują“ gyvybę kiekviename. Ačiū Jums, linkiu sveikatos, energijos, toliau puoselėjant Sąmoningumo mokyklą. Su geriausiais linkėjimais, Marytė Gylienė

Marytė Gylienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Būseną seminare keitė daug kas. Seminare papasakota Jūsų gyvenimo istorija priminė manąją… Pabaigoje seminaro skaidrėse sušalęs žvirbliukas taip pat priminė mane – pasimetusią, nusivylusią ir nelaimingą…
Giliau suvokiau karmos dėsnį, greit ir patikrinimas atėjo, bet aš jau reagavau kitaip – su atlaidumu ir šypsena.
Kasdieninėj dienotvarkėj įvedžiau kvėpavimo praktiką, leidimą sau būti tokia, kaip jaučiuosi šiuo momentu, puoselėjimą vidinio džiaugsmo, laimės ir ramybės jausmo, naujai melstis Dievui, nusilenkimo situacijai praktiką. Įvesiu pasitikėjimą Gyvenimu ir Pasidavimą, tylos meditaciją. Lina

Lina apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Robertą jau žinojau kelerius metus, bet nebuvau buvus jo seminaruose ar klausiusi video. Viskas prasidėjo nuo jo pokalbio su Dariumi (myliussave.lt), klausiau ir kiekviena ląstele jaučiau, vaa taip, taiip viskas yra, va taip ir yra kaip jaučiu gyvenimą. Ir su kiekvienu sakiniu jaučiau vis didesnį atsipalaidavimą, pasitikėjimą, žinojau, kad viskas vyksta tobulai šiuo metu ir dėkojau. Dėkojau, kad Dievas kalba su manimi per Robertą, kad aš galiu tai išgirsti ir priimti iki gelmės. Po to perklausiau visus mokymus vėl ir vėl, ir jaučiu, kaip su kiekvienu video vis veriasi erdvė, ramybė ir meilė. Ačiū, kad daliniesi!

Laura apie VIDEO įrašus

Nuoširdžiai dėkoju Tau, Robertai, už parvežtus mokymus iš Indijos 2019 m. lapkritį.

Tai didžiausia dovana man ir, manau, mums visiems.

Linkiu Tau laimės. Leticija

 

Leticija Liaugminienė apie Mokymus iš Indijos 2019

 

Pakankamai seniai domiuosi gyvenimo  prasmės ir egzistencijos dalykais. Teko perskaityti daug knygų šia tema, išklausyti seminarų ir mokymų. Kaip sakoma, kuo daugiau žinai, tuo daugiau klausimų kyla.
Tikrai esu patenkintas, išklausęs jūsų seminarų ciklą.
Daug kas sustoja į vietas, kas anksčiau atrodė lyg atskiri, prieštaraujantys vienas kitam, teiginiai.
Klausytis nebuvo nuobodu, nors  seminarai ir ilgi.
Kas pasikeis dienotvarkėje? Noriu ir jau senai norėjau ją pakeist.  Niekaip nepavyksta susitvarkyt su dienos ritmu. Vėlai einu miegoti, tada anksti keltis sunku, trūksta energijos, sunku įsivažiuot į dienos ritmą.
Pasinaudojus jūsų  patarimais gautais seminaruose, bus lengviau tai pasiekti.

Pranas Ju apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

 

Laba diena,
Esu labai dėkinga. Jaučiu lengvumą ir toks jausmas ėjimo gilyn, kurio negaliu nusakyti.
Kas liečia mano gyvenimą, tai eina pamoka po pamokos, nespėju atsukti vieną žandą, kai jau gaunu per kitą. Šiandien gavau ypatingai stiprų darbe, bet net dabar rašydama juokiuosi, nes viskas į gerą. Stengiuosi nesipriešinti ir nėra liūdna, bet yra juokinga. Juk kaip sakėt, viskas sinusoide. Ateis pakilimas.
Dėkui Jums dar kartą. Su pagarba, Irena

Irena Sirusienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Nuoširdžiai dėkoju Jums už seminarą Kaune 2019 12 02, už Jūsų nuoširdumą ir tą didelį norą padėti mums įsisąmoninti Jūsų perduodamas žinias ir patirtis, padėti mums suprasti, kad yra ir kitoks: be kovos, geresnis, lengvesnis gyvenimo kelias… Linkiu Jums stiprybės ir laimės!

Jurga apie seminarą STIPRYBĖ IR BEJĖGIŠKUMAS GYVENIME

Labas, su malonumu susipažinau su mokymais iš Indijos 2017-2018 m.
https://gyvenimorytas.lt/mokymai-is-indijos-2017/
https://gyvenimorytas.lt/praktiniai-mokymai-indijos-2018/
Šiuose mokymuose man labiausiai įstrigo tarpusavio ryšiai -žmoguje turi būti harmonija tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygyje. Susikoncentravus tik į dvasinį lygį, kenčia fizinis.
Labiausiai įstrigusios frazės:
– Protas yra geras komersantas, todėl reikia jam parodyti, kur nuves mus nerimas, baimės;
– Kūną reikia mylėti kaip dievo šarvus, rūpintis juo;
– Laimingas gali būti, tik kai aplinkui laimingi žmonės.
Taip pat patiko ramaus proto technika.
Mokymai praplėtė akiratį, suteikė papildomo stimulo siekiant ramybės būsenos.
Darius Kundrotas, Ramučiai, Kauno raj.

Darius Kundrotas apie mokymus iš Indijos 2017-2018 m.

Atradau ėjimą į laimę, vidinę aš, laiptelis po laiptelio atsirado kūrimo procesas, aš jį užkūriau tikrai.
Radau tikslą savy – ėjimą tuo keliu.
noriu būti savo širdies šeimininkė.
Kasdien naują dieną įvardiju, jog tai Dievo dovana man. Tai yra šviesa, tai yra meilė, tai yra man įkvėpimas.
Aš viską piešiu gražiausiom spalvom“. 

https://www.youtube.com/watch?v=gE0yfp3l9d4&feature=youtu.be

Dalia iš Londono apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

„Neapsakomas jausmas, kurį linkiu visiems patirt bent kartą, tai yra toks sugrįžimas į tą Šaltinį, į tą esmę, kur mes privalom atsidurt bent kartą gyvenime ir tą pajust ir to nebeįmanoma pamiršt, todėl, kad tai ir yra tas džiaugsmas, ta meilė, ta šviesa, tas gerumas…“, „suteikia jėgų eiti pirmyn“, „jeigu Tu vėl atsiduri toje kasdienybėje su savo darbais, rūpesčiais – Tu žinai, jog Tu gali vėl ten sugrįžt, žinai, kur Tu gali sugrįžt. Tai yra nuostabu“ ↓

https://www.youtube.com/watch?v=zWvuibGIHsQ&feature=youtu.be

Laura apie praktinius mokymus - GYVENIMO HARMONIZAVIMAS DVASINIŲ PRAKTIKŲ PAGALBA

Labai nuoširdžiai dėkoju JUMS už seminarą, kurį vedėte vakar vakare Kaune. Iš seminaro išėjau kaip ant sparnų, pakylėta… ir jau pasikeitusi, labai daug sužinojusi.
Norėtųsi, kad kuo daugiau žmonių tai pajustų, sužinotų….
Linkiu Jums didžiausios laimės ir sveikatos:-)  Jurga

Jurga apie praktinius mokymus - GYVENIMO HARMONIZAVIMAS DVASINIŲ PRAKTIKŲ PAGALBA

Sveiki, Robertai,
Labas rytas!
Kas labiausiai paveikė – jūsų paties vidine būsena! Ji nuolat sklido, spinduliavo iš jūsų, ji tokia tikra, jog, visas pasakojimas, aiškinimas, perteikimas visatos tiesų, labai lengvai pasiekė mano protą, ir vidų, nes tai, ką jūs skleidžiate, tą mokymą, jūs pats tuo esate – tai labiausiai ir įtikino.
Esu lankiusi daugybę seminarų, kursų, paskaitų, jogos praktikų. Pirmą kartą iš tiesų, pajutau tokį stiprų rezonansą viduje, jau per pirmąjį užsiėmimą. Jūs išties esate vedamas, tai juntu. Ir tai labiausiai ir paveikia ir kelia norą, trauką vėl sugrįžti ir eiti gilyn. Aš esu džiaugsminga, nes, atrodo, pagaliau rasiu kelią namo!!!
Ačiū jums, kad esate ir kad skleidžiate tokius didelius dalykus… Skleidžiate šviesą žmonėms, kad jie sugrįžtu namo. 
Stipriai apkabinu, dėkoju. Leisk, Viespatie, susivokti dar giliai, padėk išlikti kelyje.
Aš linkiu jums stiprybės, susiduriant su žmonių nepasitikėjimu, ir lengvumo einant šiuo nepaprastu keliu. Štai taip!!
Nuo šiol jūs įsigijote nuolankią nuoširdžią gerbėją, norėčiau tapti jūsų mokine. Labai noriu skleisti šviesą ir padėti žmonėms prabusti. Tą pasieksiu pati į tai eidama.
Su meile, Laura.

Laura apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki,
Dar kartą labai ačiū už seminarus. Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško. Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi, bet dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti, nes iki galo nepavyksta. Įvairios mintys lenda į galvą.
Nuoširdūs linkėjimai. Greta

Greta apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas vakaras gerb. Robertai,
Praėjo dvi dienos po Jūsų seminarų. Įspūdžių daug ir dar ne kartą peržiūrėsiu Jūsų seminarų video medžiagą… Jūs nuostabus lektorius ir meilę, ramybę spinduliuojantis žmogus… labai džiaugiuosi Jus sutikusi savo gyvenimo kelyje. Ačiū už naują požiūrį į gyvenimą…
Kas labiausiai patiko – supratau gyvenimą kaip visumą, labai aiškiai išdėstėte Dieviškumo esmę ir, žinoma, streso valdymo technika – superpo Jūsų seminarų tapau psichologiškai stipresnė ir gyvenu su nuostata, kad viskas yra taip kaip turi būti… nėra nei gero nei blogo…
Ką panaudosiu gyvenime – pirmas dalykas ką jau naudoju, tai ryte nusišypsau, sau pasakau komplimentus, geriu daugiau vandens, valgau nemaišydama produktų ir kvėpuoju ryte, vakare, kaip išmokėte, nors dar ne viskas pavyksta, bet jaučiu daugiau energijos. Dabar suprantu, kad bus sunku vienai savarankiškai atlikti daugiau praktikų, tad norėčiau sudalyvauti pirmoje pakopoje, kad pradines žinias pagilinti praktikoje.
Ačiū už viską ir sėkmės visuose darbuose Jums linkiu…
Su pagarba Virginija

Virginija Sinkevičienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Nemoku meniškai, tai paprastai. Įsėdau į vežimą, net neįsivaizdavau kur nuveš. Ogi daryt nieko nereikia, vežimas juda pats. Pataikiau. Tiek pakeitė per mėnesį man Visata reikalus materialiai, kad netikiu dar. Ir turtą pardaviau, kaip norėjau. Ir dėl to, kad pensijos negausiu nerimas dingo, nes žinau Visata pridės. Atsirado pinigų energijos pajautimas, šviesu paliko.
Galiu čia rašyt daug. Svarbiausia Meilės supratimas atėjo, ir trenkė, kad anksčiau mylėjau žmones gal savanaudiškai, bet mylėjau.
Šiandien jau noriu vėl į pakopas kaip į galerą… kad nuneštų Tarnauti Visatai. O Visata viską žino, ir sutvarkys mano likusį šioje planetoje.
Marijus. Linkiu visiems Laimės.

Marijus, po sąmoningumo mokyklos pakopų mokymų

Vidinių Neramumų turintiems, ar kuriems gresia vartoti ar jau naudojantiems Bromaz….m ar  kt. tipo „raminamuosius“.
Esu Linas Dundulis, 54m. Smalsumo vedamas, Kaune, buvau poroje paskaitų apie Stresą bei jo nuėmimą. Mano nuomonė:
Gyvenimo rytas – tai ne Sekta, ne finansinė piramidė, ne  fanatikų blizgančiomis akimis sambūris, būgnų niekas nemuša, musmirių nedegina. Patalpa kur vyksta seminaras-šviesi, neužtemdoma, rankomis niekas nieko neliečia ir neglosto. Kam neaktualu, neįdomu, gali išeiti per pertrauką, durys neuždaromos.
Gerb. Robertas, ne šamanas, ne iliuzionistas, apsigobęs tamsiu apsiaustu efektams, o tvarkingas, visad šviesiai apsirengęs, kaip liaudyje sakoma – Švarus žmogus. Sakyčiau – Žynys, nuo žodžių – žinios, žinoti. Todėl ir pavadinau Gerb. Robertas, o ne p, nes  jo, per 4 su trupučiu val. vykstantį seminarą, pateiktas žinių ir informacijos kiekis tikrai Didelis, Įdomus ir Vertingas.
20 -niekingų „Europos dolerių“ turintiems, už seminarą, kaina juokinga, o sunkiau besiverčiantiems, tikrai Verta pasitaupyti ir  paklausyti Gerb. Roberto
Mano asmeniniai pojūčiai?
kas yra Vidiniai Nesmagumai, žinau puikiai 🙂 Daug domėjausi ir internete ir knygose, todėl, mano pačio, „pasėti Stresų sumažėjimo grūdai“ po Gyvenimo Ryto seminarų, jau „leidžia daigelius“.
Kam sunku Viduje, raskite tuos, 20 „piningų“, gali ateiti.. ne, reikia ateiti nors į vieną, su konkrečia tema, seminarą, o toliau, pagal kiekvieno žmogaus supratimą ir pojūčius, ar užteks, ar Toliau ir Daugiau semtis Žinių iš Gyvenimo Ryto Kūrėjo Roberto.
p.s. daug didžiųjų  raidžių atitinka mano asmeninę nuomonę.

 

Linas Dundulis apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas rytas. Seminaruose gavau labai daug geros informacijos. Jau dabar visa tai atlieku praktiškai. Pasikeitė požiūris į MALDĄ. O kai kyla įtampa reikia pastebėti save – tapti sąmoningu arba kvėpavimo sulaikymas. Tai labai gerai veikia praktiškai. Atrodo, kad ir mąstyti pradėjau kitaip. Tikrai buvo labai vertingi seminarai. Tai ką sužinojau, pasidalinsiu su visais. Rekomenduoju sudalyvauti seminaruose ar nusipirkti knygą, kuri užfiksuoja išgirstą informaciją seminarų metu. Į Seminarą atėjau pilna kasdieninio nerimastingumo, bet atlikus praktikas kažkaip viskas nurimo. Ačiū JUMS! Stiprios Sveikatos, Ramybės ir ištvermės JUMS.

 

Asta Santockienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas vakaras!
Iki pat šios dienos gyvenu Jūsų seminarų prisiminimais. Tai seminarai, kurie paverčia gyvenimą gerumo, ramybės, pilnatvės, jausmingumo, meilės dvasia. Iškart po pirmo seminaro pajunti nenusakomą ramybę, atgaivą kūnui ir sielai. Tai nenusakomas jausmas. Kiekvienam žmogui, net negalvojus, rekomenduoju Jūsų rengiamus seminarus.
Nėra ir nebus niekada išrasta medikamentinio gydymo, maisto papildų, kaip šie neįkainuojami seminarai. Net negalvojus, verta pabandyti!
Ačiū už gerumo įskiepytus seminarus. Teigiamo gyvenimo pokyčius. Ačiū. Lina Šilgalienė.

Lina Šilgalienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Nuoširdžiai noriu padėkoti už galimybę į gyvenimą žiūrėti kitaip. Dalyvaudama jūsų seminaruose gavau atsakymus į visus klausimus, kurie mane visada kamavo, kodėl taip yra? Dabar suvokiau, kad aš tik sraigtelis smagratyje, todėl  kad negadinčiau aparato, turiu laisvai suktis… O tai supratau tik šiuose mokymuose. Todėl  man atėjo supratimas, kad tik nuoširdžiai patikėjęs ir atsipalaidavęs gali būti nuvestas pačiu geriausiu ir saugiausiu keliu. Todėl jau drąsiai iš savo patirties galiu patarti ir kitiems, kas blaškosi gyvenimo kelyje, ieškokite sąmoningumo mokyklos ir gausite atsakymus.  AČIŪ  ROBERTUI. IR SĖKMĖS IEŠKANTIEMS.

Danutė Žadeikienė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki,
Knygą nusipirkau vos tik ji pasirodė. Man ji kaip Biblija, kurioje paprastai ir nuoširdžiai aprašyta tikroji Gyvenimo esmė ir prasmė. Skaitosi labai lengvai ir atveria akis ir širdį gyvenimui. Tai knyga, kurioje tiek mano pribraukyta ir pasižymėta, kad rodos net nėra nepažymėtų sakinių, viskas taip svarbu! Mėgstu atsiversti ją ir paskaityti vis iš naujo. Atvažiavusi į pakopas, visada nusiperku šių knygų daugiau ir dovanoju artimiesiems. Esu be galo laiminga, kad atradau Robertą ir jo Sąmoningumo mokyklą!

Iš visos širdies ir su meile, Ieva

Ieva Trinkuvienė apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas Robertai,
Praėjo daugiau nei 2dienos, jokiu būdu nepamiršau kad reikia atsakyti, tačiau savo viduje vis analizuoju šių seminarų pasekmes, nes tūrėtumėt sutikti – seminarų medžiagos koncentracija tai tikrai didelė ir nuo sąmoningumo lygio priklauso kiek jos spėji perprast per tokį trumpą laiką. Pradžioje galvojau kad viskas turėtų gana greitai išblėsti kaip ir po bet kokių eilinių seminarų. Bet supratau kad viduje vis dėlto pasileido kažkoks „motoriukas“. Jis dar negalingas – bet veikia pastoviai. Ir kadangi Jūsų seminarų medžiaga patvirtino keletą mano ankstesnių įsitikinimų tai dar drąsiau ir su pasitikėjimu aš galėjau pasinaudoti aplamai visu seminaru. Viduje pas žmogų visada būna kažkokių egzistensinių klausimų, ir aš ne išimtis. Tad žadėjau Jūsų to paklausti, bet per tas 4 dienas seminarų, aš gavau atsakymus vien klausydamas Jūsų dėstomų dalykų. Ką norėčiau pasakyti dėl efektyvumo seminarų – man asmeniškai labai net suveikė tas dalykas, kad jie buvo tęstiniai bent jau 4 dienų iš eilės ir kiekvienas 3-4 val. Tai leido ir sakyčiau privertė žmogų tikrai TVIRČIAU įsisavinti visą medžiagą. Ko tikrai nebūna po 1dienos seminarų. Ne veltui kažkas sugalvojo mantrų kartojimą.
Kas pasikeitė konkrečiai dar negaliu pasakyti, nes turiu prisikaupusių įvairiausių įtampų,sakyčiau net VISOSE savo srityse – bet kad jas visas ir užkabino teigiama prasme, tai tikrai tikrai pajaučiau. Labai tikiuosi ir kažkodėl tai beveik neabejoju, kad su laiku tai išsivystys į kitokią mano pasaulėžiūrą….. Na paprasčiausiai mane tai veža (bet spėjau ir suprasti kad tai nebus lengva).
Gal tik vienetams galėčiau pasiūlyti susipažinti su šia informacija, kurie tikrai galėtų užsikabinti už tokios pasaulėžiūros. Kas tikrai labai gaila mano manymu. Ne paskutinėje vietoje ir Šiauliai kaip provincija gal- visada buvęs darbininkų miestas. Bent jau keletą sielų tai pabandysiu išgelbėti.
Ir tikrai geras Jūsų sumanymas atsiųsti seminarų įrašus, tai padeda prisiminti ir geriau įsisavinti „medžiagos koncentratą“ atskiedžiant jį „laiku“.
Gaila kad mūsų mažuma man bent taip atrodo, todėl ir ritasi pasaulis žemyn. Belieka tik pasikliauti kad suveiks pasaulio visatos dėsniai – ir tokių kaip mes atsiras daug ir tada nusversim svarstykles į ramybės ir atsipalaidavimo pusę.☺
Ačiū ir iki nuo Artūro iš Šiaulių

Artūras (Šiauliai) apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki, man 68 metai. Mokė tėvai, mokytojai, dėstytojai, mentoriai, knygos… 42 metus mokiau ikimokyklinukus bei du savo sūnus. Buvau įsitikinusi, kad moku, žinau, bet visą laiką kažko trūko mano gyvenime – buvau nuolat įsitempusi, atsakinga, įsipareigojusi, pilna baimių ir neužtikrintumo dėl ateities. Vėlgi visagalio interneto pagalba sužinojau apie „Gyvenimo ryto“ seminarus ir jau po trijų paskaitų supratau, kad buvau mokoma, mokiausi ir mokiau „ne iš to galo“.
Lektorius Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos „,Gyvenimo rytas“ įkūrejas, konsultantas įtaigia, malonia, aiškia kalba padėjo pradėti susivokti savo emocijose, bandyti jas valdyti, priimti ir mylėti gyvenimą tokį, koks jis yra, neprieštarauti, ką visąlaik dariau.  Bandysiu iš naujo suprasti kas aš esu, ką daryti su senatve, savęs nemylėjimu. Tikiu kad dar ne vėlu ir kad aš atrasiu Laimingo Gyvenimo Raktą. Nuoširdžiai patariu ieškantiems to paties, surasti šį lektorių ir jo vedamus seminarus.

Kostancija Jankienė (Šiauliai) apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Robertai, ačiū tau už internetinius seminarus. Man jie labai reikalingi.

Saulius

Labai ačiū, Robertai, už Būsenos perdavimo praktiką. Ji – visada yra mano pati mylimiausia, stipriausia ir giliausiai veikianti! Ačiū, kad Esi. Ačiū už Tavo nuoširdžią ir nuostabią tarnystę. Apkabinu ir laiminu Tave ir visą nuostabųjį ir mylimą Gyvenimo Rytą! Būtinai ir šįkart prisijungiu ir dalyvauju kartu. Linkiu, kad kiekviena akimirka būtų žavi, žvali, džiugi, pilna Meilės ir šypsenų! 🙂

Daivina apie būsenos perdavimo praktiką

Ačiu Robertai už puikius mokymus iš Indijos, kuriais pasidalinote nemokamai.
https://gyvenimorytas.lt/praktiniai-mokymai-indijos-2018/
Tai yra labai naudinga informacija. Jau įsitikinau nuo pirmos dienos. Pasidalinau ir su artimaisiais, ir tikiuosi, kad ir jie pabandys ne tik prisiminti informacija, bet ir užsiiims ramaus proto technika.
Visas kitas praktikas irgi išbandžiau, tarp jų ir susitaikymo su viskuo, ir mirusiųjų atsiprašymas ir palinkėjimas jiems gero. Taip pat ir pripažinimo technika, tylos technika bei kitomis. Be šių pamatų gyvenimas veda į nežinią bei kaip minėjote į mirtį.
Dar priedo noriu padėkoti ir už jūsų nemokamas transliacijas bei knygą, kuri buvo  pirkta, ir ne per seniausiai perskaityta. Iš tikrųjų viskas, kuo pasidalinate veda tik į pusiausvyrą ir ramybę. Tai nevyko iškart, nes sena programa proto ji visalaik abejoja. Bet, kai protas yra nuraminamas, ir ieškoma sprendimo širdimi, tai atrasti pavyksta. Dar kažkiek užtruks kol pilnai perrašysiu seną vidinę programą į naują, bet kai vos tik prisimenu jūsų techniką ji veikia ir labai gerai. Širdis ištikrųjų parodo geriausia rezultatą ir be įtampų. Dar karta dėkoju, kad dalinatės ir esate.
Nuoširdžiai,

Domantas Satas, Vilnius

Robertai, labai dėkoju už nuostabius seminarus, kurie paliečia ir keičia mano gyvenimą.

Ačiū, kad leidote man išsakyti savo bėdas – kažkodėl taip norėjau. Dabar viskas tarsi kažkur išnyko, išplaukė ir nebėra. Lengviau pradėjau pastebėti savo vidines būsenas ir lengviau su jomis susitvarkau.

Laimingo Gyvenimo Raktas – tai aukšto lygio ir stiprūs mokymai, kurie atsako į visus klausimus. Nesvarbu, ar turi mažų, ar didelių gyvenimo kliūčių ar abejonių.

Ir net jei tavo gyvenime viskas gerai, vis tiek siūlyčiau bent paklausyti seminarų, gal tada būtų dar geriau.

Po šių mokymų mano gyvenime atsirado daugiau atsipalaidavimo praktikų, maldos, tarnystės, dėkojimo, meilės jausmo viskame. Taip pat savaime pradėjo keistis mitybos įpročiai.

AČIŪ VISIEMS IR LINKIU LAIMĖS!

Ina Stonienė

Džiaugiuosi turėdama Jūsų knygą, dar reikia daug pastangų, skaitant, labai norisi vėl ir vėl sugrįžti ir paskaityti…

Dalia Čerekienė apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Noriu padėkoti už suteiktą suvokimą, kurį gavau perskaitęs jūsų labai, labai vertinga visomis prasmėmis knygą ir esu pradėjęs taikyti savo gyvenime.
Bet turint ir dar audio formatu bus kažkas nerealiai.
Bus galima savo tel. pasiklausyti kilus kokiems klausimams ir rasti atsakymą.

Darius Girėnas apie knygą Laimingo Gyvenimo Raktas

Širdingas ačiū visiems 🙏 Buvo nuostabiai gera…Be galo jauki aplinka ir širdžių šiluma 💓 Grįžau pakylėta 😇

Rita apie bendraminčių sąskrydį 2018

Nuskardėjo vaikystės juoku Sąmoningumo mokyklos bendraminčių sąskrydis.
Mielieji, buvo labai labai jauku, smagu ir gera su jumis pasibūti. 🌿💦🌿😉💖

Iki kitų susitikimų! 💫

Poetė Laimutė Petronienė apie bendraminčių sąskrydį 2018

Ačiū Kūrėjui, Gyvenimui, Dieviškumui, kad patekau į nuostabų BENDRAMINČIŲ SĄSKRYDĮ! ❤️🙂☀️

Ačiū Robertui, ačiū Laimutei ir Vytautui už šį nuostabų renginį, už subūrimą, už šilumą, meilę, žinias, praktikas, poeziją, pirtį, maudynes, žaidimus… už viską viską, o labiausiai už skleidžiamą Meilę ir šviesą, už akių ir širdžių šilumą, už sodybos grožį, už namų jaukumą, už nakvynę, už visas visas dovanas, kurių buvo tiek daug. Be galo daug! Labai ačiū, Mielieji. ❤️🙂☀️

Labai ačiū visiems buvusiems kartu. Ačiū už Jūsų visų Meilę, šilumą, vienybę, draugystę, akių spindesį, šiltas širdis, gražius žodžius, palaiminimus, apkabinimus, džiaugsmą, juoką, šypsenas. Ačiū visiems už nuostabias akimirkas, už nuostabų savaitgalį, kuris buvo tikrai kitoks, kuris buvo pilnas Meilės, grožio, šviesos, gėrio, harmonijos, vienybės, džiaugsmo, juoko, palaimos, draugystės, pilnas gamtos grožio, pilnas šypsenų, pilnas vienybės ir Meilės jausmo! ❤️🙂☀️

Ačiū visiems, kad Esate.
Myliu visus, laiminu ir stipriai apkabinu. ❤️🙂☀️
Su meile ir šypsena, Daivina ❤️🙂😘☀️

Daivina apie bendraminčių sąskrydį 2018

Nusprendžiau, kad pats metas pradėti „dirbti“ su vidiniu nerimu. Man patiko tai, kad seminare buvo labai aiškiai išdėstytos mintys, su įrodymais ir pagrindimais bei pateikiamos realios situacijos. Labai noriu praktiškai įgyvendinti gautą informaciją ir atrasti ramybę bei santarvę su savimi. Tikiu, kad tai pavyks, nes seminare įgavau įgūdžių, kuriuos ketinu pritaikyti realiame gyvenime: bandau kalbėtis su savimi, dėkoti už viską, nešvaistyti energijos ir nesielgti pagal įprastus šablonus, neužsiprogramuoti į priekį. Dar sunkiai išeina, bet tikiuosi, kad su knygos pagalba ir seminaro žiniomis, tai pavyks.

Viktorija apie IŠSILAISVINIMO IŠ NERIMO vakarą Kaune

Į seminarą verta ateiti, nes praktiškai visuomet perimi daugiau nei skaitant. Mane nustebino tai, jog suvokiau, kad kitas žmogus – tai mano veidrodis. Dėl to sustojau ir ėmiau apmąstyti labiau savo veiksmus. Būtent šis seminaras į mano gyvenimą ir įnešė naują įprotį – STEBĖTI, O NE VERTINTI. Ketinu nesustoti šiame kelyje.

Lina apie IŠSILAISVINIMO IŠ NERIMO vakarą Kaune

Jeigu ieškote savo kelio.. Nebeužtenka darbų, televizoriaus ir kitų įprastų dalykų. Jei kas ieškote kažko daugiau, verta ateiti pas Robertą!

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=P025J8iTDek

Tadas

Kai pirmą kartą pamačiau Robertą, supratau, pagaliau sutikau žmogų, kuris padės man atsakyti į visus klausimus!  Mano gyvenime įvyko daugybė pokyčių. O dabar nusprendžiau, kad noriu eiti toliau, nes tikiu, Robertas veda ramybės link.

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=Nq3TCEKZ-aE

Renata

Dievas yra kūrybingas ir jis nesikartoja. Tai kodėl aš turiu būti toks, kaip kiti? Yra tokia Rytų patarlė: pats geriausias laikas pasodinti medį buvo prieš 20 metų, kitas – yra dabar! Jei dabar žiūri šį video, padaryk tai, ką turi padaryt!

Išklausyki: https://www.youtube.com/watch?v=e0RE0M_i3Ys

Artūras

Jaučiau nuovargį nuo kasdieninės rutinos. Norėjau pati patirti ir pagaliau knygų, kurios turėtų įkvėpti pokyčiams, skaitymą perkelti į praktiką.  Atvykus į šį seminarą mano vidų užpildė ramybės pojūtis, noras keisti savo nusistovėjusį gyvenimą.  Noriu įgytas žinias įgyvendinti praktiškai ir tvirtai žinau, kad tai man pavyks. Ką jau pakeičiau savo kasdienybėje – tai pradėjau pastoviai ir reguliariai daryti kvėpavimo praktikas, kurios nuramina ir tvirtai žinau, kad tai – kelio į dar didesnius pokyčius – pradžia.

Loreta apie seminarą BAIMĖ KĄ NORS PAKEISTI GYVENIME. KĄ DARYTI?

Manyje buvo susikaupę per daug baimių, kurios trukdė pilnavertiškai gyventi. Vis ieškojau būdų, kaip jų atsikratyti. Tuomet atradau šį praktinį seminarą, kuris padėjo į viską pažvelgti iš šalies ir įveikti įsisenėjusias problemas. Pradėjau atidžiau stebėti savo perdėtą ir hiperbolizuotą reakciją į esamą situaciją. Dėl to atradau sprendimų sau, kaip kovoti su baimėmis. Pirmiausiai – atsiribosiu nuo emocijų, stengsiuosi viską spręsti logiškai.  O svarbiausia – daugiau laiko skirsiu sau ir meditacijai.

 

Jūratė apie seminarą BAIMĖ KĄ NORS PAKEISTI GYVENIME. KĄ DARYTI?

Labai didelis AČIŪ už rekomenduotą pažiūrėti filmą. Nuostabus filmas, kuris supurtė mano vidų, kažką išjudino, išlaisvino, atvėrė. Viskas ištryško ašarų pavidalu. Nors jaučiau, kad išeikvojau tam nemažai energijos, bet viduje buvo gera, nes tikiu ir pasitikiu Dievu, Visata, Gyvenimu … ir tas filmas buvo skirtas pačiu man tinkamiausiu, reikalingiausiu metu. Ir aš tokia ne viena. Tik gal kažkas dar neišdrįso pažiūrėti, gal nerado laiko… Išdrįskite! Atraskite! Jeigu Jūs nesuprantate rusų kalba, galima žiūrėti ir anglų kalba, tiesiog susiraskite youtube „The power of the heart“.

Dėkoju Robertui, nuostabiam Mokytojui už tai, kad jis yra.

Kristina, Alytus

Ačiū už nuostabų filmą,labai sujaudino….iki ašarų…..
Anksčiau gal būtų taip giliai neužkabinę, bet dabar taip suveikė, man tikrai reikėjo pamatyt šį filmą. Pasidarė kažkaip labai gera viduje.
Tūkstantį kartų sakau ir sakysiu jums ačiū už tai, kad esat 🙂

Asta

Laba diena,Robertai,

Dalyvaome su vyru Kaune Laimingo Gyvenimo Rakto seminare(sausio 22-25d.)

Del ko atėjau į seminarą?- užkabino Jūsų gyvenimo istorijos faktai,radau panašumo. Taigi jau dešimt metų  praėjo, kaip pradėjau „busti“ :).

Pirmiausia papuolė S.Lazerevo „Karmos diagnostika“ knygos. Buvo stipru-perkainojau visas savo vertybes,jų pagalba suvaldžiau savo panikos priepolius ir  atsisakiau antidepresantų ir raminančių vaistų,bet vistiek viskas man piešėsi niūriomis spalvomis. Kad ir kiek skaitydama ieškojau „laimingos pabaigos“-neradau.

Tada gyvenimo džiaugsmo suteikė Silva metodas.Tikrai jį taikydama jaučiausi ramesnė. Nepaisant to, ryškėjo šeimos santykių,vaikų paauglystės problemos…

Žavesio į gyvenimą įnešė Antros Počos Moteriškumo seminarai … Tame tarpe perskaičiau galybę visokių knygų ir  psichologinių straipsnių,kokius tik rasdavau, didžiausia siekiamybė buvo sveikai,gerai jaustis pačiai ir šeimai, bei darnūs santykiai šeimoje .

Į „Gyvenimo Meną“ ėjome jau dviese su vyru . Atrodė ,kad dabar tai jau radom 🙂 . Taip,kažką radom, bet kodėl lankant neliko džiaugsmo ir noro lankytis ?…

Ir štai mes Kaune J. Aš buvau jau  Jūsų daug klausiausi reportažų iš Indijos ,minčių apie moters ir vyro prievoles šeimoje. Taigi šiame seminare jaučiausi tarsi kartočiau stipriai sukoncentruotą kursą. Tarsi viską žinau,bet taip kaip Jūs suformuluojate ir pateikiate mano logiškajam protui labai labai tiko J. Tarsi viską ką turėjau išbarstyta ,susidėliojau į lentynas :).

O vyrui buvo šioks toks sukrėtimas, bet jis lai pats papasakos :).

Tai ką Jūs darote nusipelno Dižiausios Pagarbos ir Dėkingumo.
AČIŪ

 

Jūratė / Panevėžys

Sveiki Robertai,
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais po mokymų sausio 19-21 d. Praėjo jau lygiai savaitė.
Kiekviena diena labai skirtinga, vyksta didžiuliai procesai. Grįžus iš karto po stovyklos, tą vakarą buvo apėmęs didelis nuoširdumo jausmas, širdis prisipildė vaikiško džiaugsmo, neapsakomas ryšys su savuoju Aš. Mano širdis dainavo ir verkė pasikūkčiodamna iš džiaugsmo.
..
Antrą dieną… Iro visi blokai, šablonai… Rodė tarsi gali būti ir taip, ir taip….
Kas įdomiausia, kad, kai rašėme dienotvarkę , aš buvau ne viską įvardijus laikais. Tai tas neįvardinimas ir plaukioja dabar… Supratau, kaip reikėjo atsakingai į tai pasižiūrėti ir perrašiau dienotvarkę…;)..

Darbe per šią savaitę jau gavau du pastebėjimus, kad tapau ramesnė ir kad tapau pozytivesnė…. Man tai buvo didžiulis džiaugsmas. Aisku, mintys aplanko visokios dabar, pastebiu, kad vėl sugrišta pesimizmas.
Bet tuomet save už uodegos keliu: prisimenu šypseną, atvirą krūtinę, savajį aš….
Gerai, kad turiu įrankius…. Supratau, kad viską aš pati kuriu…
Dėkui Jums už duotą raktą…

Iki kitų susitikimų.

Virginija 868815694

Dėkoju, kad sutikau Jus, mano vidinė būsena ir kūnas eina i harmoniją, esu laiminga nuo tos dienos kai atvykau i I pakopos mokymus, kurie manyje padare perversma, tada as buvau tokioj busenoj, kad negalejau kalbeti tik krutineje atsirado jausmas, kad turiu sirdi, pradejau kvepuoti, o grizusi namo pajutau didziuli gailesti viskam labai liudna pasidare, silpna, ryte sunku keltis. Kiek isisamoninau ir gerai isgirdau per mokymus issakytus patarimus stengiuosi dirbti pagal plana. Jauciuosi daugiau uzblokuotu mastymu ir atmintim jeigu atsipalaiduoju tai visai nieko negalvoju ir pamirstu viska. Turiu tureti salia uzrasus. Atvyksiu i 2 pakopos mokymus. Nes jauciu, kad truksta stipresnio rysio.
Pagarbiai su dievo palaima Violeta.

Violeta