PROGRAMA IR SĄLYGOS

KADA VYKS ARTIMIAUSI MOKYMAI? SUŽINOK ČIA

II pakopos mokymuose gali dalyvauti tik tie, kas baigė I pakopos mokymus.

Svarbi žinia tiems, kas baigė PIRMĄJĄ Sąmoningumo mokyklos pakopą!


Ką daryti, jei neigiamos emocijos, skaudi praeitis, ateities baimė vis dar neleidžia pasiekti tikrosios vidinės laisvės ir ramybės...?

Ir kas gi dabar su Tavimi vyksta? Įvardinai sau Dieviškumą ir jau turėjai bent šiek tiek pastebėti, kaip harmoningai jis Tave veda. Tikiuosi, jau pradėjai teisingai maitintis, pradėjai ryte anksčiau keltis ir po truputį mankštintis, pradėjai daryti sąmoningo atsipalaidavimo praktikas (medituoti).

Iš patirties žinau, kad žmonės, nors ir gauna šias puikias technikas, kurios veda į tikrąją vidinę ramybę, vis tiek negali įveikti senų įpročių.

Po pirmosios pakopos mokymų žmogus, būdamas pilnas entuziazmo, pradeda anksčiau eiti miegoti, anksčiau keltis, pradeda ryte mankštintis, medituoti ir melstis, laiminti maistą, gerti vandens po 2-3 litrus per dieną ir vadovautis visatos dėsniais. O po kiek laiko entuziazmas išblėsta ir viskas grįžta į ankstesnį režimą ir ankstesnę būseną…

Į  tą būseną, kuri ir buvo visų problemų, sunkumų ir kančios priežastis…

Ir vėl žmogus atsiduria gyvenimo kryžkelėje ir negali apsispręsti ką toliau veikti, ką daryti, kur eiti… Vėl prastėja santykiai šeimoje, atsiranda nesutarimai su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais…Vėl jaučiasi vienatvė… Vėl nepavyksta suvaldyti emocijų, kurios kelią didžiulę įtampą ir nerimą… Vėl iškyla krūva baimių ir kompleksų, kurie kartais veda net į bejėgiškumą ar nepasitikėjimą savimi…?

Ir kodėl iš viso turime taip jaustis? Kas čia vyksta?
Kodėl vis dar negalime pasiekti tos tikrosios vidinės ramybės ir laisvės?

Ar kada uždavei sau tokius klausimus?

Sutaupysiu tau laiko ir atskysiu: visa tai vyskta dėl to, kad trūksta SĄMONINGUMO, t. y.  sugebėjimo sutelkti ir išlaikyti dėmesį. Jau tiek apie kalbėta… Tik dėl sąmoningumo trūkumo mes vėl pasiduodam savo senoms programoms, nevaldom savo emocijų ir baimių, bei negalim pareiti NAMO – ten, kur yra mūsų tikroji vidinė ramybė, laimė ir laisvė – Į MŪSŲ VIDŲ!

Pirmosios pakopos mokymai skirti tam, kad susivoktum, pamatytum kitokį gyvenimą, įgautum ryžtą gyventi kitaip, ir žengtum pirmą žingsnį į naująjį gyvenimą.  Kiekvienas juose dalyvavęs žmogus gauna priėjimą prie naujos išminties.  Širdis pajaučia, kad tai tikra ir gera, bet protas dar vadovaujasi senomis programomis, kurios dėmesį traukia į seną gyvenimo modelį.
Nauja išmintis tampa visiškai tikra ir patikima tik tada, kai kritinis dėmesio (energijos) kiekis pakankamai ją sustiprina.

Jei turėsi tik sąmoningumą, bet neturėsi supratimo kas ir kaip vyksta – darysi nesąmones ir vėl eisi klystkeliais, vėl patirsi kančią, bei sunkumus. Todėl sąmoningumas ir supratimas turi eiti KARTU.

Taip pat, pirmoji pakopa buvo skirta tam, kad atrastum Laimingo Gyvenimo Raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią. Be Laimingo Gyvenimo Rakto bet kokia saviugdos praktika, kurią naudosi, gali būti ne tik neveiksminga (na, nebent trumpą laiką), bet ir alinanti.

Taigi, kas toliau? Ar tai pabaiga?

Kai papraktikuoji, kai suvoki, kad tave veda ir kai šiek tiek atlaisvėji – tada turi imti stipresnes technikas ir pradėti valyti savo SĄMONINGĄJĄ DALĮ. VALYTI IŠ ESMĖS!

Nes, kaip viskas vyksta? Visas tas sunkumas viduje, ta stresinė energija, įtampos, visos baimės, neigiamos emocijos ir kompleksai, kurie buvo tiek metų kaupti, yra užspausti tavo viduje. Jie neleidžia Tau pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Todėl per meditacijas kartais pašalinama skausmo mažiau, negu per dieną prikaupiama.  Ir visas tas užspaustas skausmas lemiamu momentu vis tiek išlys, sujauks, suteiks daug daug nerimo, įtampos ir nevilties ir vėl pasislėps. Taip jau viskas vyksta, ir nuo to nepabėgsi.

Būtent dėl to vieną dieną mes jaučiamės pilni meilės, džiaugsmo ir vidinės ramybės, o kitą –  jaučiame viskam pyktį, net neapykantą, pavydą, krūvą baimių ir kompleksų, jaučiame tą nepasitikėjimą savimi, tą nepilnavertiškumą ir dvasinės ramybės praradimą…

Taip, galime save kurį laiką apgaudinėti, kad mums viskas gerai, kad esame ramūs ir pilni meilės, bet juk ilgam to nepaslėpsi. Iš patirties žinau, kas būna ir su kokia jėga visa tai grįžta…, juk sugebėjau save apgaudinėti net dešimt metų! Žinau ką sakau!

Būtent dėl to po pirmosios pakopos reikia kuo greičiau griebti stipriausias išsivalymo technikas, kad iš giliai giliai iškeltume ir išvalytume mums sąmoningai žinomo nerimo, įtampos, skausmo priežastis, lemiančias mums žinomas  ir nuolat pajaučiamas NUOSKAUDAS!

Taip, jei dabar jau sistemingai medituoji, tai valymosi procesas vyksta, bet  Tavyje dar yra NUOSKAUDOS, trukdančios pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Todėl toks valymasis yra tik paviršinis, ir per dienos rūpesčius nerimo dažnai prikaupi daugiau, negu sugebi išvalyti. Toks tobulėjimo kelias – tai ilgas procesas, kuriam reikia daug ryžto, valios ir kantrybės, tai reiškia – SĄMONINGUMO.

Todėl po pirmosios mokymų pakopos sustoti tiesiog negalima, nes išlaikyti įgytą energijos kiekį (entuziazmą) greičiausia nepavyks.

Šią energiją sueikvoja 2-jų rūšių įtampų blokai:
– sąmoningai jaučiamos vidinės nuoskaudos;
– sąmoningai nepasiekiamos (pasąmoninės) įtampų programos.

Taigi, antroji mokymų pakopa skirta sąmoningai jaučiamų vidinių nuoskaudų išvalymui.

O kas gi būna po tokio išsivalymo?

Vidus atsipalaiduoja. Rimsta protas. Minčių maišalynė sulėtėja. Atsiranda galimybė kontroliuoti savo mintis.  Tampi ramus.  Ir vis dažniau pradedi JAUSTI ką galvojikodėl tai galvoji, ir kodėl galvoji būtent taip!

Ar pameni ką tai reiškia? Kai žmogus gali sau atsakyti į šiuos klausimus – tuo metu jis yra visiškai sąmoningas! Prisimink, kad sąmoningumo esmė – PASTEBĖTI, ką dabar JAUTI. O kuo esi ramesnis, tuo mažiau Tavo dėmesys blaškosi išorėje. Nes juk išorė – tai tik vidaus atspindys. VISKAS YRA VIDUJE. Kai žmogus tai suvokia ir eina tiesiai į savo vidų, tada būna pilnas išsilaisvinimas, pilna vidinė ramybė ir harmonija.

Taigi, kaip ir minėjau, pirmosios pakopos mokymai buvo skirti tam, kad rastum Laimingo Gyvenimo Raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią, ir paruoštum save sąmoningosios dalies transformacijai – emociniam išsivalymui.

O antrojoje sąmoningumo mokyklos pakopoje mes ir imsimės to gilaus vidinio sąmoningosios dalies išsivalymo!

Antrojoje pakopoje naudosime būtent tas technikas, kurios mane išlaisvino iš kančios, išvadavo iš tos duobės ir iš to nuolatinio skausmo, suteikė gyvenimui prasmę, parodė kelią ir davė pradinę vidinę ramybę. Būtent tai padėjo mano gyvenime pamatą, ant kurio sudėta viskas, ko man reikia:

  • Harmoningi santykiai su aplinka,
  • Dvasinė ramybė,
  • Gyvenimo džiaugsmas,
  • Tikroji Meilė sau ir mane supantiems žmonėms,
  • Nauji suvokimai ką ir kaip daryti toliau,
  • Pasitikėjimas savimi ir savo Dvasiniu Vadovu,
  • Aiškus matymas kelio, kuriuo turiu eiti šiame gyvenime.

Šios technikos tikrai labai galingos ir būtent dėl to, į antrąją mokymų pakopą priimsiu TIK tuos žmones, kurie praėjo pirmąją pakopą. Nes kitiems tai būtų per stipru ir fiziškai, ir emociškai.

Antrojoje pakopoje Tavęs laukia labai stiprios meditacijos, sąmoningo kvėpavimo sesijos ir ypatingai galingos Vienybės universiteto praktikos!

Dalyvių įspūdžiai po II mokymų pakopos >> 

Sąmoningas kvėpavimas, arba kvėpavimas energija – tai tarsi tyras vanduo žmogaus fiziniam ir energetiniam kūnui, kuris savo srautu plauna, švarina, gydo, atpalaiduoja ir atgaivina jį. To pasekoje žmogui atsiveria durys į pasitikėjimą savimi, autentiškumą, unikalumą. Tai tiesus kelias į įgimtų talentų išsiskleidimą. Juos turime kiekvienas, bet dažnai jie negali harmoningai ir pilnai reikštis dėl vidinių apribojimų, kuriuos sukūrė negatyvios emocijos, meilės ir palaikymo iš aplinkos, bei tėvų, trūkumas. Kvėpuojant sąmoningai, šis skausmingas sluoksnis nuplaunamas įkvepiamos energijos srautu ir ištirpdomas.

Iš patirties žinau, kad kvėpavimas atidaro viską – tai yra tikrasis Dieviškosios Sąmonės pasireiškimas mumyse. Visa cirkuliacija, visas energijų judėjimas surištas su kvėpavimu. PER JĮ GALIMA VALYTIS. Po to jautiesi gyvas. Gyvas tikrąja to žodžio prasme. O norai, kurie atspindėjo trūkumą, tampa džiugiais ketinimais.

Sąmoningumo mokyklos antrosios pakopos mokymuose vyks Vienybės universiteto sesijos pavadinimu „Pasiruošimas priimti ir perduoti palaimos energiją.“  Tai informacijos ir praktikų kompleksas, vedantis mūsų kūną ir sąmonę į galimybę priimti ir perduoti labai aukštų vibracijų energiją. O tai daryti gali tik žmonės, kurie yra pakankamai laisvi savo viduje. Taigi, vėl pagrindas – išsivalymas.

Vienybės universitetą Indijoje įkūrė viena nušvitusių žmonių pora. Ten mokoma suvokti Visavienybę, priimti ir perduoti aukštų vibracijų palaimos energiją, gydyti ir išlaisvinti žmones.

Taigi, būtent taip bus kuriama ta Vidinė Ramybė, Harmonija ir Sąmoningumas!

Dar kelios labai svarbios praktikos antros pakopos mokymuose:

Išmoksime patikrinti stresinės energijos lygį savyje. Pamatysime, kas iš tiesų yra pas mus viduje. Šią meditaciją mes pakartosime ir po antrosios mokymų dienos, kad pamatytume savo progresą. Čia jau ir norėdamas nieko neapgausi.

Šiuose mokymuose atversi savyje neįtikėtinas galimybes ir darysi stebuklus!

Neįtikėtinų dalykų atlikimas. Sąmoningumo ir pasitikėjimo ugdymas. Labai svarbi praktika. Po to įgausi didžiulį pasitikėjimą savimi ir savo Dieviškumu! Pajausi, kad VISKAS pasaulyje yra įmanoma, tereikia pasitikėti. Įsitikinsi, kad, jei tave veda Dieviškumas – gali nuversti kalnus. Suprasi, kad ribų tiesiog nėra!

Taigi, antroji sąmoningumo mokyklos pakopa skirta būtent GALINGAM SĄMONINGAI PASIEKIAMŲ KRŪVIŲ IŠSIVALYMUI!

Antrosios pakopos mokymai vyks meditacijų sodyboje “Žuvyčiai”, Elektrėnų savivaldybėje.  

Tikrai nenoriu, kad pinigai būtų kažkokia kliūtis, kuri neleistų tau judėti toliau ir tobulėti! Investicija tikrai labai prieinama visiems – tai tik 195 € ! O kartojantiems II pakopą – tik 150 €.

Į šią kainą įskaičiuotas maitinimas žaliavalgystės pagrindu, nakvynė ir visa mokymų programa.

Paspaudęs apačioje esantį mygtuką, pamatysi visą  informaciją, reikalingą registracijai ir atvykimui.

Uzsiregistruoti

Žinau, kad čia dalyvaus tik tie, kas suvokė, kad gyvenimą galimą valdyti tik būnant sąmoningu. Kai esi sąmoningas, – nekuri nesąmonių. Jei nori išbristi iš tos balos – kviečiu į antrąją mokymų pakopą, nes visas skausmas, kurį neši viduje, savaime nedings. Jei neskirsi jam dėmesio, jis tavyje pasiliks ir toliau gadins tau gyvenimą. O antroji mokymų pakopa būtent tam ir reikalinga – kad  iškeltum visa, ką sąmoningai jauti, ir išlaisvintum.

Jei kyla klausimų – visada skambink 8686 78080.
Mano el. paštas: robertas@gyvenimorytas.lt,
Skype: robertaska2

Lauksiu antrosios pakopos mokymuose!

Su Meile,
Robertas Karvauskas