Konsultacijos ne tik padeda išspręsti krizines situacijas, bet ir atveria naujas galimybes pereiti į kitą gyvenimo lygmenį – be įtampų, be nerimo, be trūkumo, be skubėjimo, be baimių.

Apie asmenines konsultacijas >>>

Tai žingsnis į vidinę pilnatvę, pusiausvyrą, ramybę, LAIMĘ.

Tai pasiekiama dėka realių problemos priežasčių išsiaiškinimo ir suvokimo bei požiūrio į jas pakeitimo.
Visgi, būtina atkreipti dėmesį į tai, jog niekas negali išspręsti svetimų problemų. Nuomonė, kad kažkas gali pakeisti mano gyvenimą, yra naivi. Gyvenimas keičiasi tik nuoširdaus ketinimo sukūrimo ir išjautimo dėka. Niekas už tave negali sukurti tokio ketinimo.
Konsultacijų metu aš parodau pagrindinius vidinius prieštaravimus, blokuojančius nuoširdumą, ir paprastų bei ypač veiksmingų praktikų pagalba padedu nusiraminti ir sukurti nuoširdų ketinimą išsilaisvinti iš tų prieštaravimų ir pradėti gyventi pilnatvėje ir vidinėje ramybėje.

Tačiau be tavo nuoširdaus ryžto iš pagrindų keisti savo požiūrį į gyvenimą, tai neužtikrina galutinio trokštamo rezultato. Todėl pagrindiniu pasikeitimų šaltiniu ir vykdytoju esi tu pats. Aš esu tik stiprus stimulas, išjudinantis tave ir skausmingos rutinos ir kryptingai pastumiantis tobulėjimo keliu.

Konsultacijų metu taip pat gausi nuorodas į efektyviausias praktikas, kurių nuoširdus sistemingas atlikimas ves tave į LAIMĘ.

Pasiruošimas konsultacijai

1.  Klausimyno apie problemą užpildymas ir registracija.

REGISTRUOTIS  Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ!

2. Išankstinis konsultacijos laiko suderinimas.
3. Ryšio priemonės ir transliavimo programos suderinimas. Konsultacijos vyksta video ryšiu, naudojant programas Zoom, Viber, Skype, WhatsApp ar Messenger.
4. Garantuoto laisvo laiko ir laisvos erdvės be trukdžių paruošimas.

Aš susisieksiu su jumis jūsų pateiktu telefono numeriu ir mes suderinsim konsultacijos laiką ir sąlygas. Prašau, būkite dėmesingi ir savo duomenis surašykite lietuviškai ir be klaidų (gyvenantys užsienyje telefono numerį būtinai rašykite su tarptautiniu kodu). Konsultacijos sąlygas derinu tik telefonu.

Namų darbai po konsultacijos

1. Sistemingas kasdienis numatytų praktikų atlikimas.
2. Patyrimų po praktikų aprašymas ir atsiuntimas el. paštu.

ATLYGIS

Pinigų už konsultacijas mokėti nereikės, tačiau tai nereiškia, kad konsultacijos yra nemokamos. Tavo indėlis yra būtinas.  Turėsi sumokėti pačia brangiausia valiuta, kuri susideda iš 3 dalių: 1) jūsų laikas, 2) dėmesys, 3) nuoširdumas.
Prašau, iš anksto nuspręski, ar norėsi tai investuoti.

Ir, žinoma, Tavo širdyje atsivėrusios šviesos spindėjimas visiems ir viskam ir yra pagrindinis atlygis man.

Taigi, atsakyk į klausimyną ir registruokis konsultacijai:

REGISTRUOTIS  Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ!

Nemokamų asmeninių konsultacijų video pristatymas:

Su meile,
Robertas
tel. +370 686 78080
Viber, WhatsApp, Telegram, Zoom, Messenger (Robertas Karvauskas), Skype (robertaska2)
robertas@gyvenimorytas.lt
(Kiekviename laiške būtinai nurodykite savo telefono numerį. Raštu nediskutuoju ir nekonsultuoju!)

ATSILIEPIMAI APIE KONSULTACIJAS

„IŠ BEVEIK LAVONO DABAR ESU SVEIKIAUSIAS ŽMOGUS“ – Zitos Guligauskienės patirtis kelyje į laimę ir sėkmės istorija prasidėjo nuo šios nemokamos asmeninės konsultacijos.
Istoriją ir pokalbį su Zitą atrasi čia: https://www.facebook.com/GyvenimoRytas/videos/2642149995963504/

„Aš tiesiog kovojau su gyvenimu. Man tai keldavo pagrindinę įtampą. Nesusitaikymas visą laiką mane ir lydėjo,“ – dar visai neseniai Rimvydas jautėsi praradęs gyvenimo kontrolę, jį kamavo panikos priepuoliai. Po asmeninės konsultacijos prasidėjo pokyčiai. Smalsu, kas gi dabar yra kitaip Rimvydo gyvenime?
Viską sužinosi šiame video įraše: https://www.facebook.com/GyvenimoRytas/videos/1099291274729871

Nevertinu, tiesiog jaučiu ir gyvenu kiekviena diena, vaduojuosi is vidinių prieštaravimų, kaltės, liūdesio, nesupratimo, pasimetimo, prasmės nebuvimo jausmų. Viskas pamažu įgyja naują paaiškinimą. Suvokiu tai kaip nuolatinį procesą, ir sąmoningą pasirinkimą – kiekvienos situacijos požiūrio kampo pasirinkimą, nuo ko viskas ir prasideda. Tikiu pereiti senosios nesupratimo programos slenkstį ir pereiti į naują kokybę, be įtampu, baimių, leisti gyvenimui gyventi per mane ir jausti visą ko prasmę. Dėkoju už viską, kas buvo, yra ir bus.

Giedrė apie asmenines konsultacijas

Prisipažinsiu, pats suprantu ir jaučiu, kad ta linkme atrodo dariau daug, labai daug, bet jaučiu, kad per mažai dar… Labai intensyviai gaunasi… gal ir gerai, priverčia keistis. Kaip ir sakėte, svarbiausia stengiausi išlaikyti vidinę ramybę, kai tik tai prisimindavau, arba pajusdavau kad ta neramybė manyje yra. Labai stengiausi kuo dažniau pajusti – ką dabar jaučiu? Pradėjau kasryt daryti mankštą, nes jaučiu kaip kūnui reikia fizinio krūvio, tai darau visokiausius pratimus kurie šauna į galvą. Prieš veidrodį vonioje rytais darau pratimą. Tik pabudęs ir prieš miegą visada darau kvėpavimo pratimus iš seminaro. Dar yra ko mokytis! 🙂

Raimondas apie asmenines konsultacijas (antras atsiliepimas)

Žvelgiant į šias problemas per atspindžio ir pusiausvyros dėsnius, aš suprantu, kad absoliučios tiesos nėra – mano tiesa tokia, kaip aš jaučiuosi. Mano reakcija ir stresas yra ne išorėje, o viduje, mano reakcijoje. Pirmiausia aš turiu suvaldyti ir harmonizuoti savo nuostatas, savo reakcijas, paleisti savo vertybes. Visata duos reikiamas aplinkybes, kai tik susidėliosiu viską viduje. Nevertinu, tik stebiuviskas išsisprendžia per ramybę. Pusiausvyros/harmonijos dėsnis veda į tai, kaip aš noriu jaustis darbe – būti rami, gerbti kitus, kad būčiau gerbiama, priimti kitokią nuomonę. Turiu atsisakyti nuolatinio vertinimo, etikečių dėliojimo. Aš matau vieną kampą, nes matau per savo vertybes. Visatoje viskas vyksta lengviausiu būdu – nereikia pasipriešinimo, nes tai kelia įtampą ir stresą. Leidžiu sau būti savimi, o kitam kitu. Kiekvienu momentu aš turiu pasirinkimą – sutikti arba pasipriešinti. Aš renkuosi pasitikėjimą, kad esu vedama aukščiausios jėgos ir manimi bus pasirūpinta, už tai esu dėkinga. Mano pasirinkimas priklauso nuo sąmoningo pasirinkimo – kiek aš vadovaujuosi visatos dėsniais ir kiek esu vedama savo vidinio gyvenimo tikslo. Dabar savo streso lygį vertinu 5 iš 10 (buvo).

Ieva apie asmenines konsultacijas

Tą vakarą po konsultacijos jaučiausi pakylėta ir daug daug ramesnė. Pirmiausia dėl to, jog tavo pagalba supratau, kad aš išties kovoju su nemiga. Nors ir atrodė kad ne, bet iš tikrųjų – tai taip. Ir vienas dalykas – kai atrodo, kad jau priėmei, o kitas – tai pats tikriausias priėmimas ir nebekovojimas. Ir dabar dar esu tame etape, kad nebekovoti su daug metų mane lydinčiu prastu miegu ir nebeužmigimu. Nes, artėjant vakarui, jau ir lenda mintys: ar ir vėl būdrausi, ar ir vėl ryte atsikelsi nepailsėjusi ir t.t.  Aš tas mintis  vis pagaunu ir stebiu. Ir paleidžiu. Taip pat paleidinėju lūkestį būtinai užmigti arba būtinai įkristi į gilų miegą, patį prisirišimą prie šito lūkesčio, ir baimę, kad nepavyks.

Iš kitos pusės supratau, kad mano geresniam miegui yra reikalingas gilus atsipalaidavimas vakare, kad visi per dieną sukaupti įvykiai ar atėjusios mintys nebedirgintų ir nebesisukiotų galvoje. Tam turiu save paruošti – būtinai atlikti kad ir trumpą meditaciją ir kvėpavimą. Susivokti viduje, priimti tą vidinį šurmulį, leisti išsibūti, jeigu reikia, ir leisti tam praeiti, kad viduje taptų tylu ir ramu. Ir nepatingėti padaryti ilgesnės meditacijos ar kvėpavimų, gal net visą naktį… Man tai nė karto nėra pavykę, bet su tuo dirbu.

Bendrame fone stebiu Visatos dėsnius, užsirašau, paskaitau vėl ir vėl. Kaip sakei, Atspindžio dėsnis svarbus. Jei viduje bent menkiausias šurmulys, nepasitenkinimas, nepriėmimas, kova (kurią itin svarbu pastebėti), tai gero miego nelabai ko tikėtis. Būna ir taip, kad viduje negera, o į išorę spinduliuoju gera. Aplinkiniai dažnai net nepastebi, kad aš esu pervargusi ar nepailsėjusi ir t.t. Aš seniau maniau, kad čia mano stiprybė, o dabar suvokiu, kad čia papildomos pastangos, atimančios energiją.

Labiausiai padeda susijungimas su savo vidiniu šaltiniu. atsidavimas į Dievo rankas bei visiškas pasitikėjimas. Tai man ne visada pavyksta. Manyje dar yra labai daug kontrolės ir tą labai aiškiai suvokiu. Į tai einu. Taip pat kartais atrodo, jog kažkas stipraus yra įvykę mano praeitame gyvenime, ir būtent naktį. Dažnai yra toks jausmas, o tiksliau – baimė, kad visos dalelės tarsi bijo atsijungti, prarasti kontrolę, nes kažkas įvyks, turiu būti budri. 🙁

suvokiu,  kad mano kelias yra į gilią maldą, į savo kitokios būsenos kūrimą – visiško pasitikėjimo būsenos. Ir kai būnu šalia stiprių ir energetiškai stiprių žmonių, kaip ir šalia tavęs, Robertai, man tas greitai ir lengvai pavyksta, o vienai, žymiai sunkiau. Dažnai pasijuntu maža mergaitė, o turiu būti stipri. Šiai dienai yra 7 is 9. Ačiū už išklausymą. Ir ačiū, kad esi.

Laura apie nemokamas konsultacijas

 

Jau šiai dienai noriu Tau, Robertai, padėkoti už šiuos mokymus, seminarus, žinias. Visą savaitę (nuo pirmadienio, kai pasikalbėjome per Zoom), – gyvenau šiomis pamokomis, prasidėjusiu nauju supratimu (nors dabar rašydamas ir jaučiuosi išsekęs, bet čia turbūt nuo visko). Daug ką jau naudoju kasdien, taip pat vaiko auklėjime ir santykiuose (mano elgsenoje) su žmona. Išties parodėte man visai kitą požiūrį į gyvenimą kitu kampu! Prisipažinsiu, negalvojau, kad bus taip stipru! Jaučiu, kad reikės klausyti dar ne vieną kartą, kad tai įtvirtinti ir išgirsti, ko dar neišgirdau. Nes informacijos tikrai daug. Bet ji mano dėmesį, pagaliau, nukreipė kitur!

Nuo pat klausymo pradžių rašiau savo mintis ir išgyvenimus, kurie buvo labai įvairūs nuo pirmadienio iki dabar.  Nenorėčiau „paleisti“ šio, man dabar išsigelbėjimo, kelio! kaip Jūs sakėte – ATGAL NENORIU! Nesu logikas (bent pats taip manau), esu meniškos prigimties ir profesijos. Muzikantas. Dabar, šiai dienai, mano skausmo lygis kokie 3 / 4 balai (registruojantis buvo 10.).

Raimondas apie nemokamas konsultacijas