Gyvenimo Rytas nuolat organizuoja įvairias paskaitas, seminarus, praktikas, keliones.
Visų šių renginių tikslas – pažadinti žmonėse abejones tuo gyvenimo būdu, kuris tvirtai įsisenėjo visuomenėje, vesdamas ją ir kiekvieną individualiai į dvasinę degradaciją.

Mūsų susitapatinimas su materialiu kūnu ir pastangos pritaikyti materialią aplinką šio kūno patogumui ir malonumams gauti išsekina mūsų energinį potencialą ir atima galimybę mums vystytis tiek dvasiškai, tiek ir fiziškai.

Gyvenimo ryto renginiai skirti „išklibinti“ žmoguje įsisenėjusius „mūrinio“ materializmo pagrindus ir kiekvienam suteikti nuostabius šansus pamatyti visiškai kitokio – laimingo gyvenimo galimybes.

Visi Gyvenimo Ryto  renginiai ne tik padeda suvokti esamą padėtį ir motyvuoja keisti gyvenimą, bet ir parodo konkrečius kelius ir priemones, kaip tai padaryti praktiškai.

Visą renginių kalendorių rasite šios svetainės puslapyje Renginių kalendorius

Visi rekomenduojami metodai ir praktikos asmeniškai patikrintos praktiškai. Tai garantuotai veikia.

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!

Jeigu mokymuose dalyvavai pilnai iki galo ir sąžiningai įvykdei visą mokymų programą, bet negavai to, ko tikėjaisi, tiesiog pranešk mums ir BESĄLYGIŠKAI GRĄŽINSIME 110 % SUMOKĖTŲ PINIGŲ! Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko… Besąlyginis pinigų grąžinimas galioja 5 dienas po mokymų pabaigos.