Tu juoksies iš savo ateities baimės… jei tik vadovausiesi šiuo paprastu patarimu!

Įvairūs neatleidimai (ypač tėvams), visokios emocinės traumos, pažeminimai, įskaudinimai dažnai lieka žmogaus viduje ilgus ilgus metus… ir to pagrindu kuria jo ateitį!

Ką reiškia „to pagrindu kuria ateitį“? Na, pagalvok, jei praeityje tave įskaudino, pažemino, ar išgąsdino… juk dabar vengi tų situacijų, kad nereikėtų dar kartą to išgyventi ar ne?

Pavyzdžiui, kažką labai mylėjai ir buvai paliktas… juk kitą kartą saugaisi ir neleidi sau įsimylėti, nes bijai kad įvyks taip kaip praeityje. Blokuoji save nuo tų nuostabių jausmų ir nuo kito žmogaus. Tas vienas praeities įvykis tiesiogiai įtakoja tavo dabartį ir ateitį: jauti vienatvę ir tau dėl to skauda… arba gyveni su žmogumi kurio nemyli ir bijai kažką keisti…

Dėka skaudžių praeities įvykių negali priimti gyvenimo duodamų dovanų… nes bijai, arba jautiesi nevertas, arba ___________ (įrašyk pats)

Taip ir susiformuoja ATEITIES BAIMĖ

O jei esi girdėjęs apie vizualizaciją, tai tikriausiai žinai, jog tavo tavo neigiamos mintys, nerimai (dažnai kylantys iš pasąmonės) pritraukia ir realizuoja tai ko bijai.

Ir po to sau patvirtini: „Va, matei! Sakiau kad nepasiseks… sakiau kad aš nevykėlis… sakiau kad mane ir vėl įskaudins… sakiau kad _________ (įrašyk pats)“.

Todėl formulė labai paprasta…

Išvalyk praeities skausmus – dings ateities baimė. Dings ateities baimė – susitvarkys dabartis!

  • Taigi, ar gyvenime turi nuoskaudų, už kurias vis dar negali nuoširdžiai jam ar jai atleisti?
  • Ar bijai ateities… kad nebus pinigų… kad liksi vienišas… arba prarasi tai, ką brangini labiausiai?
  • Ar pyksti ant savo tėvų už tai ką jie tau padarė?
  • Ar pyksti ant gyvenimo, kad jis nėra toks, apie kokį svajojai vaikystėje?

Jei nors į vieną klausimą atsakei teigiamai, reiškia su savimi nešiojiesi nuoskaudą iš praeities! Ir ji DABAR, tiesiogiai įtakoja tavo gyvenimą!

Tu negali būti laimingas… negali būti patenkintas gyvenimu ir nuoširdžiai džiaugtis dabartimi… kadangi NEPALEIDI SAVO PRAEITIES!

Ir labai dažnai mes galvojame, jog esame laisvi nuo visų savo nuoskaudų… tačiau tai būna didžiulė klaida. Labai lengvai gali sužinoti, ar tai tave vis dar veikia ar ne… paprasčiausiai vaizduotėje sugrįžk į skaudžią situaciją ir stebėk ar kūne atsiranda koks nors sunkumas… ar padažnėja kvėpavimas… o gal pasidaro karšta…?

Patogiai įsitaisyk…  ir užduok sau klausimą „koks yra mano pats skaudžiausias gyvenimo įvykis“…?

Kad ir kas iškilo, leisk prisiminimui sugrįžti… leisk sau prisiminti skaudžiausią gyvenimo įvykį… galbūt tai kažkoks žmogus ant kurio pyksti… galbūt grupė žmonių… prisimink kas ten įvyko… kurioje šios situacijos vietoje tau skaudėjo labiausiai…?

Pabūk su tuo… aš palauksiu…

Atlikus pratimą spausk čia, jei nori išmokti šiuos praeities ĮVYKIUS NEUTRALIZUOTI IR PALEISTI!