Kai didelės gyvenimo krizės metu atsipalaidavime iš nevilties įvyko gilus praregėjimas, neįtikėtinai laisvai, harmoningai ir paprastai gimė Laimingo Gyvenimo Raktas. Tai yra nuosekli, darni, argumentuota, išbaigta žinių sistema, virtusi keturių seminarų ciklu „Laimingo Gyvenimo Raktas“, o dabar – ir šia knyga.

Pasinaudokite galimybę knygos ištrauką perskaityti NEMOKAMAI! 
Tai puiki proga artimiau susipažinti su knyga.

Šioje knygoje pateikiamų žinių įsisąmoninimas įgalina suvokti ir priimti tobulėjimui skirtą Visatos informaciją, praktiškai ją taikyti savo gyvenime, pamatyti kitokią aplinkinio pasaulio ir savęs realybę. Toks naujas matymas leidžia žengti naujus žingsnius į gyvenimą, kuriame vyrauja vidinė ramybė ir pilnatvė, nuoširdumas ir dėkingumas, atlaidumas ir pasitikėjimas, fizinė sveikata ir energingumas. Pamiršti, kas yra stresas, nerimas, ligos, nelaimės.

Šios knygos tikslas – parodyti, kad be kasdieninio Laimingo Gyvenimo Rakto principų naudojimo jokios praktikos ar technikos neatveda į pilnatvę ir ramybę. Knyga atveria galimybę kiekvienam savo širdyje atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir atrakinti savo kelią į Laimę.

Knygos autorius dąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjas, lektorius Robertas Karvauskas su šia knygą skaitytojams nori perduoti labai svarbią žinią, kurios neturėdamas jis pats sužlugdė savo gyvenimą ir dabar aiškiai mato, kaip tai daro daugelis žmonių: „Be Laimingo Gyvenimo Rakto bet kurios praktikos gyvenime tampa neveiksmingomis arba net žudančiomis, bet kuris kelias veda i rutiną ir aklavietę, veda i krizę. Kol Laimingo Gyvenimo Raktas netaps tavo kasdienybės esme, tavo gyvenimas neves tavęs i ramybę ir pilnatvę. Be Laimingo Gyvenimo Rakto žmogus negimsta tikram gyvenimui. Jis tik egzistuoja kelyje i mirtį.
Dabar tau gali atrodyti, kad aš save sureikšminu. Bet šios žinios juk ne iš manęs. Kuo gali didžiuotis pieštukas, kuriuo poetas parašė poemą? Aš tik perduodu tai, kas man buvo atverta ir nurodyta perduoti. Ar priimsi tai? Ar esi pasiruošęs gimti tikram gyvenimui? Atsakymų ieškok savo širdyje…

Žymiausias Lietuvos kardiochirurgas, akademikas, buvęs Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Jurgis Brėdikis pirmasis pastebėjo ir pritaikė gydyme dvasinių nuostatų įtaką žmogaus energetikai, širdies darbui, sveikatai. Štai jo recenzija: „Knyga „Laimingo Gyvenimo Raktas“ pasiekė ir mano širdį, ir protą. Skaitydamas jauti didelę autoriaus patirtį, kuri patvirtina jo perduodamos sistemos, vedančios į laimingą gyvenimą, pagrindinius teiginius: pasitikėjimas ir pasidavimas Kūrėjui, sąmoningas atsipalaidavimas tyloje, meditacija, malda, tarnystė kitiems ir pasauliui, dėkingumas, šypsena ir laikysena. Esminis dalykas, kad visi teiginiai– principai yra grindžiami laisvosios (gyvybinės) energijos išsaugojimo ir kaupimo aspektu. Autorius rašo puikiu, lengvu stiliumi, todėl knyga lengvai skaitoma, jam itin gerai pavyko skaitytojui perduoti nelengvai aprašomas būsenas. Tai – „stalo knyga“ kiekvienam ir kiekvienai dienai. Ypač norėtųsi, kad su šia sistema susipažintų tie, kuriems gyvenimas dar prieš akis.

Jei susidomėjote ir norite perskaityti visą knygą, ją rasite čia https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/.