Mūsų kvėpavimas nubrėžia mūsų kūno galimybių ribas.
Kūnas pajėgus sistemingai atlikti tai, ką darydami mes galime giliai ir džiaugsmingai kvėpuoti. Džiaugsmas, pilnai, giliai kvėpuojant, leidžia plėsti mūsų kūno fizines galimybes.
Susistanginimas, nevalingas kvėpavimo sulaikymas sunaikina visą džiaugsmą ir užblokuoja ribų praplėtimo galimybę.

Pagrindinis mūsų kvėpavimo resursas yra energinis krūvis, kurį turi kiekviena mūsų įkvepiama dalelė. Tai kosminė gyvybinė energija – prana. Šią energiją mes galime panaudoti tik tada, kai savyje generuojame pranos dažnį atitinkančias vibracijas.
Tam mūsų viduje būtinas džiaugsmao, meilės, pasitenkinimo pojūtis, kurį mes galime pajusti tik lengvai ir laisvai kvėpuodami.

Taigi, susidaro ratas: kad gautume pilnavertę naudą iš kvėpavimo, turime džiaugtis, o kad atsirastų džiaugsmas,  turime pilnai ir lengvai kvėpuoti.

Energija, organizmo gaunama iš cheminės reakcijos su deguonimi, yra tik nedidelė dalis tos energijos, kurią mes turime gauti kvėpuodami. Tai tik pašalpa, iš kurios vos – vos gali pragyventi džiaugsmo savyje neturintis žmogus. Tai Dieviškumo duotas „gelbėjimosi ratas“ savo neįgalumo nesuprantantiems gyvenimu nesidžiaugiantiems žmonėms.

Džiaugsmingas kvėpavimas – tai džiaugsmas šioje akimirkoje, kuriantis ateities džiaugsmą.Movie Fifty Shades Darker (2017)

Ačiū Dieviškumui už šį suvokimą!
Robertas Karvauskas 2010-09-11