GYVENIMO HARMONIZAVIMAS DVASINIŲ PRAKTIKŲ PAGALBA
2019 m. spalio 7 d. praktinė paskaita Kaune su Robertu Karvausku

Šiandien didelė dalis žmonių jaučia įtampas, kovoja su gyvenimu, patira daug streso.

Daugybė gyvena giliame nepasitenkinime, yra nepilnatvėje, nejaučia savo viduje harmonijos.

Žmones kamuoja disharmonija dėl sveikatos sutrikimų, dėl darbo neturėjimo, kyla problemų santykiuose, dėl finansų ir daugelio kitų priežasčių. Tuomet žmogus jaučia abejingumą, tingumą, trūkumo jausmą. Ir tai yra toli gražu iki laimės.

Atėjo laikas perlipti šį nesusipratimo slenkstį ir išeiti į nuolatinį pasitienkinimą, į nuolatinę pilnatvę, į GYVENIMO HARMONIJĄ!!!

Kitaip sakant jausti būseną GERA.

Ir tai gali įvykti tada, kada suvoki, kodėl kažko neturi ir ko trūksta. Vadinasi, reikia pakeisti požiūrį į gyvenimą ir vadovautis naujais pagrindais.

Taigi, kaip Tu jautiesi įprastai? Kokia vidinė būsena būna dažniausiai?

O kaip norėtum jaustis?

Šie praktiniai mokymai yra skirti Tau, jei nori išmokti nuolat savo širdyje jausti vidinę ramybę, gyvenimo harmoniją ir pilnatvę.

Apie praktinį seminarą:

Mokymų pradžioje bus nagrinėjama teorinė dalis, kurios pagrindu keliausime į gilias ir stiprias praktikas, kurios atvers tą būseną GERA ir parodys labai ženklų pasikeitimą viduje. Jau praktikų metu pamatysi, kad Tu gali čia pat, greitai, pakeist savo požiūrį, pakeisti savo būseną ir vietoje abejingumo patirti gyvenimo nuostabumą. Patirti laisvę nuo prievolių. Tu pamatysi, kad gali tuos pačius dalykus padaryti kitaip, kad Tau būtų tiesiog gera, o pabaigęs darbą galėtum juo pasidžiaugt.
Šis mokymų kursas yra skirtas, kad žmogus galėtų pereit iš vienos būsenos į kitą ir eit vis giliau ir giliau į save.
Gyvenimo harmonizavimo dvasinių praktikų pagalba kursas veda į nuolatinį gilinimą šitos būsenos. Todėl nuolat naudojant šias praktikas gyvenime, vidinė būsena gilinama vis labiau ir labiau. Eidamas  vis giliau ir giliau į save – žmogus atras vis naujų dalykų.
Šis kursas nėra baigtinis, jis yra nuolatos gilinantis žmogaus būseną link ramybės, pilnatvės, harmonijos ir laimės.

Roberto Karvausko komentaras apie šiuos praktinius mokymus, vedančius į gyvenimo harmonizavimą

Žmonės jaučia nepasitenkinimą, įtampas, stresą bei trūkumo jausmą ir darbo kolektyvuose, todėl Robertas kreipiasi į įmonių vadovus, sakydamas:

Mieli įmonių vadovai, jeigu Jūs norit turėt kolektyvą darnų, harmoningą, jeigu Jūs norit, kad žmonės dirbtų pilnu potencialu, tiesiog padovanokit jiems šitas žinias, padovanokit jiems galimybę susivokt ir galimybę patiems pakeist savo gyvenimą tam, kad jie galėtų atsiduot pilnai ir šeimose, ir darbe, ir visuomeniniame gyvenime. Tikrai tai padės.
Nuoširdžiai visiems linkiu pusiausvyros, ramybės, harmonijos, bendrai apibendrinus – laimės.
Ačiū Jums.

Seminarą sudaro 3 dalys:

18:00-20:00 paskaita

20:00-20:30 atsakymai į klausimus

20:30-21:30 unikalių praktikų kompleksas
* Šypsenos praktika 
* Sielos sinchronizavimo meditacija
* Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimas
* Meilės pažadinimo savyje meditacija

Esant didesniam dalyvių arba klausimų skaičiui, seminaras gali užtrukti ir ilgesnį laiką.

Paskaitos pagrindinės temos

 • Kas yra gyvenimas?
 • Kas aš esu?
 • Kas yra tas, kuris patiria būsenas?
 • Nuo ko priklauso patyrimas?
 • Kas yra dvasingumas?
 • Kaip pasiekti vidinę ramybę, pilnatvę, laimę?
 • Kokių resursų tam reikia?
 • Kaip įgyti resursus?
 • Praktiniai žingsniai.

Mokymų metu atliksime itin stiprių praktikų kompleksą.

Visi kartu išbandysime  šypsenos praktiką, atliksime sielos sinchronizavimo meditaciją, susijungimo su Šaltiniu kvėpavimą, Meilės savyje pažadinimo meditaciją. Kai vienu metu tai alieka didelis būrys žmonių, susidaro stipri energija, kuri jau
čia ir dabar vis labiau ir labiau kiekvienam padeda pajausti užliejančią vidinę ramybę ir harmoniją.

Į savo gyvenimą įsileisime meditaciją. Meditacijos galia jau tapo visuotinai pripažintu dalyku. Tai sąmoningas poilsis susitaikant su viskuo, kas yra.

Ypatingą dėmesį skirsime kvėpavimo stebėjimui.

 • Data: spalio 7 d.

 • Diena: pirmadienis 

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: Rotušės a. 21, Kaunas

 • Vieta: Svečių namai „Villa Kaunensis“

Tai, ką išbandysi šių praktinių mokymų metu, galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką. O juk kiekvieną akimirką mes esame savo gyvenimo kūrėjai, savo ateities kūrėjai. Visada prisimink tai! Kiekvieną akimirką mes savo vidine būsena užsakinėjam savo ateitį.
Todėl tikrai verta atvykti į šiuos mokymus ir sužnoti, kaip kurti savo gyvenimą gražų ir harmoningą, kaip išmokti būti nuolatinėje vidinėje ramybėje ir pusiausvyroje. Kaip kiekvieną rytą atsikelti su meile ir šypsena ir sugebėti taip jaustis visą dieną.

 Mokymų metu išbandysi ir sužinosi, kaip savo gyvenimą keisti naujais pagrindais – meilės, grožio, gėrio, vidinės ramybės ir harmonijos pagrindais. Sužinosi, kaip tapti tikru meilės, vidinės ramybės ir harmonijos magnetu.

Visa išorė – tai veidrodis rodantis mums mus.

Todėl turime išmokti matyti savo atspindį visame kame.
Žemėje energetika pradėjo ryškiai keistis. Ir tokių vibracijų, kaip egoizmas ir įtampos, Visata jau nebepalaiko. Dabar visa energija stimuliuojama ramybei. Todėl, kada žmogus yra neramus ir įsitempęs – jam ypatingai sunku išgyventi šioje aukštesnių vibracijų energetikoje.
Tad kiekvieną akimirką mes turime keliauti į savo širdies ramybę. Turime sutelkti dėmesį  į savo vidinį ramybės centrą – ir savo viduje nuolat palaikyti ramybės, pusiausvyros, harmonijos ir meilės būseną.
Visata nuolat žmogų veda per vidinės ramybės centrą. Tuomet, kai į jį sutelkiam dėmesį ir jį išlaikom – tada ir atsiveria intuicija, kuri aiškiai rodo, ką mums daryti, kaip mums veikti, kaip mums orientuotis šiame gyvenime.
Todėl mums nuolatos, kiekvieną akimirką, reikia eiti į vidinę ramybę, kad išgirstume širdies balsą ir juo vadovautumėmės.
Viskas gyvenime mus artina ir veda prie šito ramybės centro.
Kai žmogaus viduje nėra įtampų –  atsipalaiduoja smegenys. Kai smegenys atsipalaiduoja – tada sprendimai kitokie, tada daugiau meilės, daugiau ramybės. Ir žmogus tampa vis laimingesniu.
Turime tapti laimingais ir harmoningais, kad šalia mūsų būtų gera kitiems.

Ko Visata nori iš kiekvieno žmogaus?

Visata kiekvieną akimirką mus veda į laimę ir į meilę. Visatos energija – yra meilės energija. Todėl ir iš mūsų norima, kad mes savo viduje būtume atsipalaidavę, ramūs, kad būtume harmoningi su visa aplinka.
Visata yra energinis, išbaigtas, tobulas organizmas, kuris aprūpina savo ląsteles. Ir mes, kaip ląstelė šito organizmo, turime būti vidinėje pusiausvyroje.

Kiekviena patirtis gyvenime yra nauja ir ji niekada nesikartoja.

Kaip vandenyne nerasime vienodų bangų, taip ir gyvenime turime suvokti, kad kiekviena situacija ir kiekviena patirtis yra nauja. Turime išmokti priimti kiekvieną, į mus atėjusią, situaciją. Turime praplėst akis ir žiūrėt į gyvenimą kaip kūdikiai, kurie nežino, kaip buvo ir kaip turi būti. Turime išmokti gyventi dabartiniame momente – čia ir dabar, šioje akimirkoje.

Kas yra meditacija ir kaip teisingai medituoti?

Meditacija skirta paleisti visoms nereikalingoms energijoms. Ji skirta pripratinti protui būti ramioje būsenoje. Kuo dažniau medituosime, tuo dažniau protas įpras būti ramus. Tikroji meditacija – tai buvimas atsipalaidavime ir tyloje. Būtent buvimas, o ne darymas ar siekimas. Meditacijoje akcentuojamės į 3 raktinius žodžius. Pirmasis – ILSĖTIS.
Kokie kiti du ir kaip iš tiesų reikėtų medituoti
Robertas pasakoja šiame video įraše:

Apie praktikas

Kiekvienas mūsų judesys gyvenime, kiekviena mūsų praktika gyvenime turi nešti mums Laimę. Mes privalome eiti Laimės keliu. O Laimė – tai reiškia GERA. Jei norime tapti laimingais – pirmiausiai mes turime parodyti, kad mes esame laimingi.  Mūsų kūnas visada susietas su mūsų būsena. O kaip atskirti laimingą žmogų nuo nelaimingo? Laimingas žmogus yra pasitempęs ir šypsosi! Ir pasirodo, kad tai – neatsitiktinis ryšys. Kodėl? Atsakymą rasite video įraše:

ATSILIEPIMAI 

Po Roberto seminarų man tiesiog sparnai išauga, ateina vidine ramybė. Keliuosi 6 val., darau mankstą, kvėpavimo pratimus, atradau laiko sau, pamedituoju, tapau daug ramesnė.
Dėkoju Viešpačiui už kiekvieną dieną, meldžiuosi.

Rima
Reiškiu nuoširdžiausią dėkingumą.Tikrovė pranoksta lūkesčius. Jo žodžiai ir meditacijos kaskart suteikia naujų spalvų mano gyvenime. Seku internetinius seminarus ir nepraleidžiu pasitaikančių galimybių išgirsti gyvą žodį. Kiekvieną kartą vis atrandu naujo.
Po kiekvieno seminaro pasipildau ne tik informacija, bet ir jos suvokimu.
Mokykla GYVENIMO RYTAS mano gyvenimą pasuko į visai naują, net neįsivaizduojamą kelią. Atradau kitokį supratimą apie esminius dalykus ir taip sugriuvo mano nevilties bei nepasitikėjimo bokštas.
Ateityje skirsiu daugiau dėmesio mankštai, pasitikėjimui, dėkingumui…

Janina (868626464) Vilnius
Seminaro metu labiausiai patiko meditacija. Ateityje mokysiuos atsipalaiduot ir medituot.
Daina iš Kėdainių
Pasijaučiau laisvesnė, vis labiau besidžiaugianti gyvenimu. Stengiuosi visiškai atsipalaiduoti ir užduoti ramią ir atsipalaidavusią būseną žingsniams priekyje. Ateityje norėčiau stengtis kuo daugiau dalintis su aplinkiniais meile.
Edita iš Alytaus
Kai pirmą kartą pamačiau Robertą, supratau, pagaliau sutikau žmogų, kuris padės man atsakyti į visus klausimus! Mano gyvenime įvyko daugybė pokyčių. O dabar nusprendžiau, kad noriu eiti toliau, nes tikiu, Robertas veda ramybės link.
Renata
Ačiū už šio vakaro seminarą :)…
Ypač už meditaciją… Po tavo perdavimo, užmerkusi akis, pamačiau save mažytę mergaitę bešokančią džiaugsmingai ir vaikiškai, skraidančią kaip plunksnelė.. Buvo toks lengvas lengvas tyro paprasto džiaugsmo jausmas:)…Buvau jau tokį ir pamiršusi…
AČIŪ LABAI…
Lauksiu kitų tavo seminarų.

Egle, Bergenas, Norvegija

Šios paskaitos lektorius Robertas Karvauskas daug metu kovojo su pačiu savimi,
bet svarbiausieji pokyčiai įvyko tik tuomet, kai visiškai pasidavė.

ROBERTAS KARVAUSKAS –
Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.

Savo istoriją Robertas vadina taip:
„Miegantis ir natūraliai einantis į savo gyvenimo krizę“.
Skaityk ją čia >>>

Šiandien Robertas dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms norintiems pradėti gyventi laimingai.

Kiekvienas turite unikalią galimybę pasisemti išminties iš šio mokytojo ir pritaikyti tai savo gyvenime. 

Primename, kad savo klausimus gali parašyti iš anksto.

Vienas BAISIAUSIŲ dalykų, kurį galima sau pasakyti:
„AŠ TAI jau ŽINAU“.
Naujos žinios, naujos patirtys KEIČIA mus, tad kaskart mes tose pačiose situacijose atrandame visiškai kitus dalykus.
O jei manome, kad viską žinome, tuomet sustabarėjame, negalime priimti nieko naujo į savo kasdienybę, gyvenimas sustoja….
Juk kaip žinia, į tą pačią upę dukart neįbrisi. Neįmanoma pakartoti gyvenimo situacijos. Niekada. Viskas keičiasi. Tad ir veiksmai, ir rezultatai kitokie.

Užduok klausimą lektoriui ir seminaro metu gausi atsakymą!

 • Data: spalio 7 d.

 • Diena: pirmadienis

 • Laikas: 18:00-21:30 val.

 • Adresas: Rotušės a. 21, Kaunas

 • Vieta: Svečių namai „Villa Kaunensis“

video KAINŲ PRISTATYMAS

Registracijos dieną
ne mažiau kaip 2 savaitės iki renginio

121 asmeniui
 • Kaina galioja mokant registracijos dieną
  !
  iki renginio ne mažiau kaip 2 savaitės !

Iki renginio dienos

181 asmeniui
 • Kaina galioja mokant iš anksto pavedimu

Renginio dieną

301 asmeniui
 • Kaina renginio dieną
  Nepriklausomai nuo to mokėsi ar grynais vietoje, ar pavedimu

DĖMESIO!

Jei negalėsi sumokėti visos sumos, sumokėsi tiek, kiek gali.

Jei nepavyksta sudalyvauti seminare, gali įsigyti įrašą.
Įrašas paskelbtas čia >>> http://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Už seminarą gali sumokėti grynais arba pavedimu.
Rekvizitai apmokėjimui:

Robertas Karvauskas Sąsk. Nr.:  LT777180800057733162

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080