II  PAKOPOS SĄMONINGUMO MOKYMAI 

2023.10.13.-15. d. sodyboje „Žuvyčiai“ su Robertu Karvausku

Vyksta 48-ą kartą.

Ką daryti, jei neigiamos emocijos, skaudi praeitis, ateities baimė vis dar neleidžia pasiekti tikrosios vidinės laisvės ir ramybės…?

Ir kas gi dabar su tavimi vyksta? Įvardinai savo Dieviškumą ir jau turėjai bent šiek tiek pastebėti, kaip harmoningai jis Tave veda. Tikiuosi, jau pradėjei teisingai maitintis, pradėjai ryte anksčiau keltis ir po truputi mankštintis, pradėjai medituoti.

Iš patirties žinau, kad žmonės, nors ir gauna tą galingą informaciją šias puikias technikas, kurios veda į tikrąją vidinę ramybę, vis tiek negali įveikti senų įpročių, kurie dažniausiai ir laimi.

Po pirmųjų mokymų žmogus, būdamas pilnas entuziazmo, pradeda anksčiau eiti miegoti, anksčiau keltis, pradeda ryte mankštintis, medituoti ir melstis, laiminti maistą, gerti vandens po 2-3 litrus per dieną ir vadovautis visatos dėsniais. Na, o po kiek laiko entuziazmas išblėsta ir viskas grįžta į ankstesnį režimą…

Į  tą režimą, kuris ir buvo visų problemų, sunkumų ir kančios priežastis…

Ir vėl atsiduri gyvenimo kryžkėlėje ir negali apsispręsti ką toliau veikti, ką daryti, kur eiti… Vėl prastėja  santykiai šeimoje, kai negali sutarti su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais…Vėl jauti vienatvę… Vėl nesuvaldai emocijų, kurios kelią didžiulę įtampą ir nerimą… Vėl iškyla krūva baimių ir kompleksų, kurie kartais veda net į bejėgiškumą ar nepasitikėjimą savimi…?

Ir kodėl iš viso turime taip jaustis? Kas čia vyksta?

Kodėl vis dar negalime pasiekti tos tikrosios vidinės ramybės ir laisvės?

Ar kada uždavei sau tokius klausimus?

Sutaupysiu tau laiko ir atsakysiu: visa tai vyksta dėl paprasčiausio SĄMONINGUMO TRŪKUMO. Jau tiek apie kalbėta… Tik dėl sąmoningumo trūkumo mes vėl pasiduodam savo senoms programoms, nevaldom savo emocijų ir baimių, bei negalim pareiti NAMO – ten, kur yra mūsų tikroji vidinė ramybė, laimė ir laisvė – Į MŪSŲ VIDŲ!

Pirmosios pakopos mokymas buvo skirtas tam, kad suprastum, pamatytum ir suvoktum kur turi eiti ir ką turi daryti, kad pasiektum tą meilę ir harmoniją su visu pasauliu, bei visa vista. Nes jei turėsi tik sąmoningumą, bet neturėsi supratimo kas ir kaip vyksta – darysi nesąmones ir vėl eisi klystkeliais, vėl pasaulis Tave baus kančia, bei sunkumais. Todėl sąmoningumas ir supratimas turi eiti KARTU.

Taip pat, pirmasis lygis buvo skirtas tam, kad atrastum raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią, be kurio bet kokia išsivalymo technika, kurią naudosi, bus neveiksminga (na, nebent trumpą laiką).

Taigi, kas toliau? Ar tai pabaiga?

Kai papraktikuoji, kai suvoki, kad tave veda ir kai šiek tiek atlaisvėji – tada turi imti stipresnes technikas ir pradėti valytis. VALYTIS IŠ ESMĖS!

Nes kaip viskas vyksta: visas tas sunkumas viduje, ta stresinė energija, įtampos, visos baimės, neigiamos emocijos ir kompleksai, kurie buvo tiek metų kaupti, yra užspausti tavo viduje. Jie neleidžia Tau pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Todėl per meditacijas kartais pašalinama skausmo mažiau, negu per dieną prikaupiama.  Ir visas tas užspaustas skausmas lemiamu momentu vis tiek išlys, aptalžys, suteiks daug daug skausmo ir vėl pasislėps. Taip jau viskas vyksta ir nuo to nepabėgsi.

Būtent dėl to vieną dieną mes jaučiamės pilni meilės, džiaugsmo ir vidinės ramybės, o kitą –  jaučiame viskam pyktį, net neapykantą, pavydą, krūvą baimių ir kompleksų, jaučiame tą nepasitikėjimą savimi, tą nepilnavertiškumą ir dvasinės ramybės praradimą…

Taip, galime save kurį laiką apgaudinėti, kad mums viskas gerai, kad esam ramūs ir pilni meilės, bet juk ilgam to nepaslėpsi. Iš patirties žinau, kas būna ir su kokia jėga visa tai grįžta… juk sugebėjau save apgaudinėti net dešimt metų! Žinau ką sakau!

Būtent dėl to mums reikia kuo greičiau griebti stipriausias išsivalymo technikas, kad iš giliai giliai iškeltume ir išvalytume iš savęs nerimo, įtampos, skausmo priežastis, lemiančias vidinę DISHARMONIJĄ!

Taip, jei dabar sistemingai medituoji, visa tai keli į viršų ir neuralizuoji, bet  Tavyje dar yra įtampos, trukdančios pilnai atsipalaiduoti ir giliai medituoti. Toks tobulėjimo kelias – tai ilgas procesas, kuriam reikia daug ryžto, valios ir kantrybės.

O kas gi būna, po vidinio išsivalymo?

Vidus atsipalaiduoja. Rimsta protas. Minčių maišalynė sulėtėja. Atsiranda galimybė kontroliuoti savo mintis.  Tampi ramus.  Ir vis dažniau pradedi JAUSTI ką galvojikodėl tai galvoji, ir kodėl galvoji būtent taip!

Ar pameni ką tai reiškia? Kai žmogus gali sau atsakyti į šiuos klausimus – tuo metu jis yra visiškai sąmoningas! Prisimink, kad sąmoningumo esmė – BŪTI savyje. O kuo esi ramesnis, tuo mažiau Tavo dėmesys blaškosi išorėje. Nes juk išorė – tai tik vidaus atspindys. VISKAS YRA VIDUJE. Kai žmogus tai suvokia ir eina tiesiai į savo vidų, tada būna pilnas išsilaisvinimas, pilna vidinė ramybė ir harmonija.

Taigi, kaip ir minėjau, pirmosios pakopos mokymai buvo skirti tam, kad rastum tą raktą savo širdyje – t. y. suvoktum nuolankumo, pasitikėjimo, maldos ir meditacijos komplekso reikšmę ir galią, ir paruoštum save didelei vidinei transformacijai – emociniam išsivalymui.

O antrojoje sąmoningumo mokyklos pakopoje mes ir imsimės būtent to stipraus vidinio išsivalymo!

Šiuose mokymuose atliekamas sąmoningai pasiekiamų įtampų, stresų ir ligų priežasčių savyje radimas ir šalinimas. Tam naudojamos gilios ir stiprios atgailos ir atlaidumo, sąmoningo kvėpavimo, gilaus atsipalaidavimo, pasitikėjimo didinimo praktikos. Plečiamas suvokimas apie žmogaus išorėje ir viduje esančio pasaulio vienybę.
Visos šios priemonės sudaro galimybes atsiverti žmoguje gyvybinių jėgų šaltiniui, suteikiančiam tokio pasitikėjimo, kuris leidžia atlikti dalykus, anksčiau vadintus neįtikėtinais stebuklais. Ir tai II pakopos mokymų metu atlieka kiekvienas dalyvis.

II pakopoje dirba 3 DVASIŠKAI PRABŪDĘ MOKYTOJAI:

 • Robertas Karvauskas
 • Rūta Jankūnaitė
 • Aldona Ardaraviečienė

Jie padės išmokti PATIRTI GYVENIMĄ KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ!

Šioje pakopoje su jumis dirbs 3 DVASIŠKAI PRABŪDĘ MOKYTOJAI, kurie padės išmokti PATIRTI GYVENIMĄ KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ!

 • Sąmoningas kvėpavimas. Giluminis valymas ir sąmoningumo ugdymas.
 • Gulėjimas ant kėdžių atlošų.
 • Stresinės energijos lygio patikrinimas savyje.

 • Dvasinis išsivalymas. Santykių su savimi ir tėvais harmonizavimas.

Po II pakopos mokymų žmogus pradeda atrasti:

 • Harmoningus santykius su aplinka
 • Dvasinę ramybę,
 • Gyvenimo džiaugsmą,
 • Tikrąją Meilę sau ir jį supantiems žmonėms,
 • Naujus suvokimus ką ir kaip daryti toliau,
 • Pasitikėjimą savimi ir savo Dvasiniu Vadovu,
 • Aiškų matymą kelio, kuriuo turi eiti šiame gyvenime.

ATSILIEPIMAI  ir SĖKMĖS ISTORIJOS

Aušros Nemūraitės SĖKMĖS ISTORIJA apie tai, kaip gyvenime iš pačių kritiškiausių situacijų galima išeiti į visai kitokį gyvenimą
Tai sukrečianti išpažintis su laiminga pabaiga. Būtina išklausyti tiems, kas patiria baimės, panikos priepuolius, yra prikaupę nuoskaudų, bijo, ką aplinkiniai pasakys, susigėsta, raudonuoja, nes jaučiasi nepilnaverčiai, nebenori gyventi ar net svarsto apie savižudybę…
Aušra Nemūraitė, nors ir skaitė daugybę knygų apie filosofiją bei psichologiją, lankėsi saviugdos seminaruose, ilgą laiką gyveno visiškame gyvenimo CHAOSE. Viena automobilio AVARIJA tapo lemtinga, po kurios padėkojo Dievui, jog LIKO GYVA ir grįžusi namo iš karto užsiregistravo į sąmoningumo mokymus.
Jurgos ir Ryčio Lukoševičių gyvenimo sėkmės istorija: gyvai, atvirai ir paprastai…
Jurga ir Rytis – tai įkvepiantis pavyzdys, kurių SĖKMĖS ISTORIJĄ turėtų išgirsti kiekvienas!
Jie gyvena pagal gyvenimo tėkmę. Ir abu pripažįsta, kad, rodos, siunti norą ir jis realizuojasi.

Tik svarbiausia pasiduoti gyvenimui, o tuomet jau ribų nėra!
TAČIAU TAIP JIE GYVENO NEVISUOMET…
Ir Rytis, ir Jurga yra praėję GYVENIMO RYTO sąmoningumo kursus, kurie buvo pirmieji žingsniai į tą kelią, kurio ieškojo…
Ir Jurgos, ir Ryčio istorijos gali įkvėpti ne vieną. Tačiau jų ieškojimai prasidėjo dėl skirtingų priežasčių.

„Suvokiau dar labiau, kad labai svarbu šiame gyvenime yra pasidavimas, ramybė, harmonija ir tiesiog atsiduoti Visatai – ji veda mus pačiu harmoningiausiu keliu“.
Ramunė Aleknavičienė, 868956051, iš Alytaus
„Atsirado pasitikėjimas gyvenimu, dingo baimė dėl ateities, žinau, kad viskas bus puikiai“, „tiesiog pasitikiu, kad yra Jėga, kuri nuves mane ten, kur aš ir turiu būti“.
Giedrius Krivickas, 867223282, iš Vilniaus

Mokymai trunka nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vakaro.

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams galioja 5 dienų BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Tai tiesa, nes efektyvumas patikrintas asmenine patirtimi!
Jei atvykęs į renginį ar įsigijęs jo įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už tai, kad pasitikėjai ir skyrei laiko…

Jei dar turi abejonių dėl dalyvavimo, kreipkis asmeniškai į Robertą Karvauską!
robertas@gyvenimorytas.lt
8 686 78080