Praktinis renginys

KADA IR KAIP IŠDUODU SAVE?

2023.10.11. 18:30 val.

Renginio trukmė apie 3 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Būna, kad gyvenime pasijauti blogai? Nepatinki pats sau, nepatinka situacijos, aplinkybės… visi aplinkiniai. Nori, kad būtų kitaip.
Ką tada darai?
Žinai, vienas žmogus man pasakojo, kaip jis bandė auklėti aplinką, kai ši neatitiko jo norų. Bandė išaiškinti, kas yra tiesa ir kaip turi būti.
Kaip manai, kuo tai baigėsi? Jis liko vienas ir pasijautė dar blogiau. Tada jis bandė ignoruoti tai, kas jam nepatinka, bet nepasitenkinimas viduje dar labiau sustiprėjo. Tada jis pabandė visiškai atsiriboti nuo jam nepatinkančios aplinkos. Nepalengvėjo. Atvirkščiai.
Ir tada pagaliau jis suvokė, kad visas nepasitenkinimas yra jo viduje, ir nuo jo pabėgti neįmanoma. Jis suvokė, kad bėgimas nuo viduje esančio nepasitenkinimo, tai bėgimas nuo paties savęs. O bėgdamas nuo savęs, jis išduoda pats save.

Žinai kas tas žmogus? Tai aš pats. Anksčiau nuolat bėgdavau, ignoruodavau ar net kovodavau su savo jausmais taip išduodamas save – savo vidinę ramybę. Ir niekaip negalėjau suprasti, kodėl viduje vis… šūdiniau (kalbėsiu atvirai).
Bet gyvenimas visada veda į laisvę, jei jam pasiduodi. Kai nustoji stengtis ir nerimauti, atsiranda išsilaisvinimo kelias.

Štai šitą man parodytą kelią aš ir atversiu tau praktiniame seminare KADA IR KAIP IŠDUODU SAVE?
Kviečiu tik tuos, kurie jau sugebėjo pripažinti savęs išdavystę ir yra pasirengę  grįžti į susitaikymą su savimi. Ir ne tik teoriškai, bet ir praktiškai.

NEPRALEISK SAVO ŠANSO!

Spausk nuorodą ir registruokis ⬇️

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Visas nepasitenkinimas yra
Tavo viduje.

Ir nuo jo PABĖGTI NEĮMANOMA.

Bet IŠSILAISVINTI – įmanoma.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Ar Tu dažnai nusivili, jog aplinkiniai elgiasi „neteisingai“? T.y. ne taip, kaip Tu pasielgtum toje pačioje situacijoje?

Ar Tave „kabina“, jog kiti yra kitokie?
Manai, kad NE? O dabar pagalvok, ar nepuoli diskutuoti apie „netinkamą“ kitų žmonių elgesį?  Kas turima omeny diskutuoti? O gi apkalbinėti, vertinti.

Kodėl tai akcentuoju?

Švaistydami savo energiją ir dėmesį kitiems, bandydami įrodyti, kaip turi būti, mes pirmiausia ir IŠDUODAME SAVE:
❌ atsiranda nervingumas, ligos, nuolatinis nepasitenkinimas,
❌ menksta savivertė,
❌ nebelieka energijos,
❌ blogėja santykiai su artimaisiais, kolegomis.

Tau patinka šitaip jaustis ar vis tik nori grįžti į susitaikymą su savimi?
Jei taip, susitikime artėjančiame praktiniame seminare.

Visi kartu atliksime
efektyvias meditacines praktikas.

Jau seminaro metu galėsi praktiškai pajusti užplūstančią RAMYBĘ.

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugiau nei 1000 žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Tą kartą, jau pabudusi, buvau pikta ir viskuo nepatenkinta: ir čia blogai, ir tas negerai. Ir tada labai norėjau, kad diena praeitų be pykčio, džiaugsmingai ir su meile. Nepatikėsit, bet man pavyko puikiai – diena praėjo su šypsena veide.

Rasa

Ačiū Jums už kolektyvines meditacijas. Mane šita meditacija pripildė tokios meilės ir džiaugsmoPajaučiau meilę iš visų savo artimų. Tai buvo nuostabi diena. Jausmas toks, kad rodos kažkas apglėbė plačiais meilės sparnais. Ačiū Jums. ❤ Ačiū, kad Jus suradau, dėkoju Jums už sielos sinchronizaciją, Mane tai labai giliai palietė❤

Nijolė

Dėkoju, kad Dievas kalba su manimi per Robertą, kad aš galiu tai išgirsti ir priimti iki gelmės. Po to perklausiau visus mokymus vėl ir vėl, ir jaučiu, kaip su kiekvienu video vis veriasi erdvė, ramybė ir meilė.

Laura
SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAVIMO MOKESTIS:

⭐ GERIAUSIAS SPRENDIMAS ⭐

251 asmeniui
  • 10 vietų už šią kainą!
    Vėliau KAINA KILS

RENGINIO VERTĖ

671 asmeniui
  • jei nespėjote pasinaudoti nuolaidomis

Praktinis seminaras vyks internetu uždaroje platformoje.
Vietų skaičių ribotas!

 

TU GALI ŠĮ VAKARĄ PRALEISTI KAIP KASDIENYBĘ IR NIEKADA NESUŽINOTI, KAD,
GALBŪT, TIK ŠIO LAIMĖS LAŠO TETRŪKO, KAD TAVO LAIMĖS TAURĖ PRISIPILDYTŲ.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus.
Nuoroda į uždarąją Facebook’o grupę, kurioje vyks seminaras bus atsiųsta į nurodytą el. paštą iš karto po apmokėjimo.

Kad nepraleistum svarbios informacijos, pasitikrink el. pašto šlamšto (spam) bei reklamų vokus.

HARMONIZUOK SANTYKIUS SU SAVIMI!
Nežinai kaip?
Šis seminaras Tau padės.

REGISTRUOKIS DABAR!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

Seminare sužinosi, kas yra realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS