Nemokamas praktinis internetinis seminaras

KAIP TAPTI LAIMINGU „SUKNISTAME“ PASAULYJE?

2023.08.07. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Šiandien dažnai galima išgirsti žmones sakant, jog gyvenimas yra sunkus, neteisingas, kad jame reikia daug stengtis, kovoti už savo laimę, daug dirbti, siekti ir t.t.
Gąsdina pandemija, karas, gamtos kataklizmai, teroristų atakos. Per masines informacijos priemones visokeriopai eskaluojamos šios baimės.

Pasaulis dalinamas į „gerą“ ir „blogą“. Daugelis jaučiasi, taip, lyg „pavojus“ ir „blogis“ yra, kaip niekada, arti.

Tad į ką šiandien daugiausiai sutelktas žmonių dėmesys?
Į tai, kas „bloga“.
Kas tai lemia? BAIMĖ.
Žmonės bijo dėl savo saugumo, sveikatos, juos gąsdina nežinomybė dėl ateities.
Pastebi tai?

O juk esminis vedlys kiekvieno žmogaus gyvenime yra būsena G E R A.

Seminaras “Kaip tapti laimingu „suknistame“ pasaulyje?” yra skirtas kiekvienam, kuris nori keliauti į būseną GERA savo širdyje ir nuolat joje gyventi. Jis skirtas visiems, kurie nori keisti gyvenimą naujais pagrindais ir atsisukti į gyvenimo meilės, vidinės ramybės, grožio, harmonijos, pilnatvės ir laimės pusę.

Dar neužsiregistravai? Nejaugi tau to nereikia?
Neabejoju, kad susitiksim!

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Ar tikrai Pasaulis yra „blogas“?

Ar tikrai reikia bijoti?

Tik nuo paties žmogaus priklauso, kaip jis priims kiekvieną situaciją, kaip jausis ir elgsis, susidūręs su įvairiomis situacijomis.

Savo paskaitoje “Kaip tapti laimingu „suknistame“ pasaulyje?” aš atskleisiu:

  • Kas yra „blogis“?
  • Iš kur atsiranda “NETEISYBĖ” ir kodėl ji yra?
  • Kas yra Laimė?
  • Kodėl žmonės neranda Laimės?
  • Kaip tapti laimingu?
  • Kokia yra būtina ir neišvengiama sąlyga, kad žmogus galėtų būti laimingas?
  • Kokia yra mūsų paskirtis?
  • NUO KO PRADĖTI?

Šie atsakymai, neabejoju, padės tau ateityje teisingiau pasirinkti ir gauti norimus rezultatus.

DOVANA

Visi kartu atliksime efektyvią ir rezultatyvią
vos 3 min. meditacinę praktiką.

Jos rezultatus iš karto ir aptarsime.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAUK IR IŠMOK JAUSTI BŪSENĄ G E R Ą
BET KURIOJE GYVENIMO SITUACIJOJE!

REGISTRACIJA NEMOKAMA

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR