Praktinis renginys

SAVIVERTĖS GALIA:
pamilk ir realizuok save

2022.12.21. 18:30 val.

Renginio trukmė apie 3 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Žmonės, turintys žemą savivertę, gyvena lyginime ir nepasitenkinime. Jie nuvertina save ir viską, kas jam priklauso. Jie jaučiasi tiek fiziškai, tiek dvasiškai išsekę, gali susirgti depresija.

Tačiau kartais net sunku patikėti, kad tam tikri žmonės turi žemą savivertę. Atrodo jie gyvena pilnavertį gyvenimą, vairuoja prabangius automobilius, sukuria šeimas ir mes nė nenutuokėme, kad juos kankina didžiulis nepasitikėjimas savimi. Šie žmonės abejoja kone dėl kiekvieno savo sprendimo ar žingsnio, viduje jie visiškai nesidžiaugia tuo, ką turi, nes tiesiog NEVERTINA PATYS SAVĘS.

Tiesa, kartais sužinome tikrąją žmogaus būseną, bet niekaip nesuprantame, kodėl taip yra???
Nusivylimas, nepasitikėjimas savimi, žema savivertė – tai jau PASEKMĖ.
98% žmonių iš tiesų nežino kas yra tikrasis pasitikėjimas, energingumas ir gera sveikata.
Jie net neįsivaizduoja, kad per gyvenimą galima eiti lyg ant sparnų, kai tiesiog natūraliai norisi šypsotis ir džiaugtis, jaučiant didžiulį dėkingumą už nuostabų gyvenimą, už puikią sveikatą, nors tau ir 50 metų, ir daugiau.

Dalyvauk šioje praktinėje paskaitoje ir sužinosi, ką reikėtų daryti ir kuria linkme judėti, kad pradėtum pasitikėti savimi, gyvenimu, o nusivylimai ir žema savivertė automatiškai dingtų iš gyvenimo.

NEPRALEISK SAVO ŠANSO!

Spausk nuorodą ir registruokis ⬇️

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Savo mintimis dalijasi tie, kuriuos kankina nepasitikėjimas savimi ir žema savivertė:

 • “Ryškiausia problema, kurią esu sau įvardijęs yra žema savivertė, nemeilė sau ir didelis nepasitikėjimas.”
 • “Nesutarimai su vyru verčia nepasitikėti savimi, neturiu jėgų, nejaučiu gyvenimo skonio”
 • “Niekaip nesugebu susitaikyti, kad išsiskyrėme… Dėl to kankina liūdesys, nepasitikėjimas savimi, baimė, kad neatrasiu savo žmogaus.”
 • “Negaliu surasti vaikino, nes atrodo, kad visos draugės ir geresnės, ir gražesnės.”
 • “Jaučiuosi vieniša ir nepasitikinti savimi.”
 • “Nepatinka viskas, ką bedaryčiau. Atrodo esu niekam tikusi.”
 • “Kankina nepasitikėjimas savimi ir kitais, kas labai trukdo džiaugtis gyvenimu.”

Kažkurioje situacijoje atpažįsti save?

O gal tiesiog nenori to patirti?

Dalyvauk šioje paskaitoje ir sužinok, kaip pamilti save.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Seminaro metu atliksime
2 efektyvias meditacines praktikas:

– TRANSFERINGAS 

– SUSIJUNGIMO SU ŠALTINIU KVĖPAVIMO MEDITACIJA

Transferingas padės paleisti iš savęs pagrindines aktualiausias įtampas, greitai atsipalaiduoti ir pasipildyti energija.

Susijungimo su šaltiniu kvėpavimas ypač efektyvus įrankis keičiantis. Ši praktika padės pasiekti savo ramybės centrą ir susijungti su juo.

Po praktikų pajausi vis labiau užliejantį atpalaidavimą ir ramią vidinę būseną.

Tai, ką išmoksi šio praktinio seminaro metu, galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

Tai jau daugeliui žmonių padėjo pradėti gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

Nebekentėk ir padėk sau!

Labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugiau nei 1000 žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Noriu pasidalinti savo įspūdžiais po mokymų. Praėjo jau lygiai savaitė.
Kiekviena diena labai skirtinga, vyksta didžiuliai procesai. Grįžus iš karto po stovyklos, tą vakarą buvo apėmęs didelis nuoširdumo jausmas, širdis prisipildė vaikiško džiaugsmo, neapsakomas ryšys su savuoju Aš. Mano širdis dainavo ir verkė pasikūkčiodama iš džiaugsmo…
Antrą dieną… Iro visi blokai, šablonai… Rodė tarsi gali būti ir taip, ir taip….
Darbe per šią savaitę jau gavau du pastebėjimus, kad tapau ramesnė ir kad tapau pozityvesnė… Man tai buvo didžiulis džiaugsmas. Aišku, mintys aplanko visokios dabar, pastebiu, kad vėl sugrįžta pesimizmas. Bet tuomet save už uodegos keliu: prisimenu šypseną, atvirą krūtinę, savąjį aš…
Gerai, kad turiu įrankius… Supratau, kad viską aš pati kuriu…
Dėkui Jums už duotą raktą…Iki kitų susitikimų.

Virginija 868815694

Po savo gyvenimo įvykių analizės pamačiau, kaip tam tikri įvykiai ir baimės atsikartoja – nuo mažens/gimimo turiu daug įtampų, todėl nuolat patekdavau į stresines, ,,išlikimo” situacijas, kur nematau išeities. Dažna išeitis būdavo – nedaryti nieko, nors aplinkui daug galimybių. Taip pat kai jausdavau meilę ir džiaugsmą, jausdavau aplinkos neigiamai nepaveikiama, kad ir kas benutiktų. Seniau ginčydavausi dėl tiesos, nors ,,laimėdavo” tas, kuris tiki savimi ir yra pusiausvyroje bei pasitikėjime, todėl niekad mano praeities faktai ,,nepraeidavo” naujuose įvykiuose.

Praėjus gyvenimo situacijas ir panagrinėjus kitais kampais darosi smagiau, ramiauSkausmingumo balas nukrenta – 1-2 balais. Tačiau didžiausią savo blokų dalį matau iki gimimo (mamos nėštumo metu sukauptas arba paveldėtos), kuriuos nepavyksta vienai atlaisvinti apart grandiozinės situacijos, kurios išvargina. Per meditacijas labiau viskas nusėsta nei pasileidžia. Todėl dar norėčiau atrasti sau tinkančią praktiką, kurios dėka pavyktų tai subalansuoti ir integruoti gyvenime.

Eglė Markauskytė

Nevertinu, tiesiog jaučiu ir gyvenu kiekviena diena, vaduojuosi is vidinių prieštaravimų, kaltės, liūdesio, nesupratimo, pasimetimo, prasmės nebuvimo jausmų.

Viskas pamažu įgyja naują paaiškinimą. Suvokiu tai kaip nuolatinį procesą, ir sąmoningą pasirinkimą – kiekvienos situacijos požiūrio kampo pasirinkimą, nuo ko viskas ir prasideda. Tikiu pereiti senosios nesupratimo programos slenkstį ir pereiti į naują kokybę, be įtampu, baimių, leisti gyvenimui gyventi per mane ir jausti visą ko prasmę. Dėkoju už viską, kas buvo, yra ir bus.

Giedrė Ančiulytė
SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAVIMO MOKESTIS:

⭐ GERIAUSIAS SPRENDIMAS ⭐

231 asmeniui
 • Liko tik 4 vietos už šią kainą!
  Vėliau KAINA KILS

RENGINIO VERTĖ

671 asmeniui
 • jei nespėjote pasinaudoti nuolaidomis

Praktinis seminaras vyks internetu uždaroje platformoje.
Vietų skaičių ribotas!

 

TU GALI ŠĮ VAKARĄ PRALEISTI KAIP KASDIENYBĘ IR NIEKADA NESUŽINOTI, KAD,
GALBŪT, TIK ŠIO LAIMĖS LAŠO TETRŪKO, KAD TAVO LAIMĖS TAURĖ PRISIPILDYTŲ.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus.
Nuoroda į uždarąją Facebook’o grupę, kurioje vyks seminaras bus atsiųsta į nurodytą el. paštą iš karto po apmokėjimo.

Kad nepraleistum svarbios informacijos, pasitikrink el. pašto šlamšto (spam) bei reklamų vokus.

PRADĖK MYLĖTI SAVE!
Nežinai kaip? Šis seminaras Tau padės.

REGISTRUOKIS DABAR!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

Seminare sužinosi, kas yra realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS