Mokslininkų įrodyta, kad vanduo tiksliai atspindi Tavo vidinę būseną!

Kai tai įsisavinsi – nebesugebėsi PYKTI, PAVYDĖTI ar NERIMAUTI…

Jei esi klausęs Roberto paskaitos apie energingumo esmę, tai žinai, kad Robertas labai akcentuoja vandens, bei maisto laiminimą – t.y. energetinį jo išvalymą ir įkrovimą meilės, dėkingumo energija.

Japonų mokslininkas Masaru Emoto įrodė, kad žmogaus vibracijos energija, mintys, žodžiai, idėjos ir net muzika paveikia molekulinę struktūrą vandens, kuris sudaro daugiau nei 70 % suaugusio žmogaus kūno (ir toks pat procentas padengia mūsų planetos paviršių).

Kai tai įsisavinsi, ir pamatysi ką su vandeniu tavyje padaro tokios neigiamos emocijos kaip pyktis, pavydas, nerimas… tikrai nesinorės jausti daugiau nieko, išskyrus meilę ir dėkingumą!

Dalinuosi šios savaitės straipsniu iš žurnalo „RAKTAS„, pavadinimu „Nuostabi vandens žinia: jis atspindi mūsų sąmonę“  Vanduo mums praneša žinias, tarsi priverčia giliau pažvelgti į savo vidų. Kai mes į save pažvelgiame per vandens veidrodį, paaiškėja daug dalykų, jie staiga tampa aiškūs. Mes žinome, kad žmogaus gyvenimas yra tiesiogiai ir labai glaudžiai susijęs su vandens – ir to, kuris mus supa, ir to, kuris yra mumyse, kokybe.

Spausk ant paveiksliuko ir atsidarys pilnas straipsnis:

Masaru Emoto - Vanduo - 1 dalis

Masaru Emoto. 1 Dalis

Masaru Emoto - Vanduo - 2 dalis

Masaru Emoto. 2 dalis

Masaru Emoto - Vanduo - 3 dalis

Masaru Emoto. 3 dalis

Norint medžiagą parsisiųsti į savo kompiuterį, spauskite dešinį pelės klavišą ir tada „Išsaugoti kaip“ (angl. „Save As“).

Straipsnis nufotografuotas iš dvisavaitinio žurnalo apie laimę sėkmę sveikatą dvasingumą „RAKTAS„, nr. 13. Jei domiesi dvasinėmis temomis ir pozityviu gyvenimu, tai labai vertingas žurnalas! Naujausias numeris ir pagrindinės temos:

žurnalas raktas

Žurnalas „RAKTAS“ 13 nr.

Žurnalą galima rasti bet kurioje parduotuvėje arba spaudos kioske.