Laimingo Gyvenimo Raktas | Audio knyga

/Laimingo Gyvenimo Raktas | Audio knyga

Laimingo Gyvenimo Raktas | Audio knyga

12.00

Tai knygos audio versija.

Knygos kaina – 12 €.

SVARBU!
1. Būtinai nurodykite veikiantį el. pašto adresą!
2. Įrašą iš karto parsisiųskite ir išsisaugokite! Praradus prieigą prie įrašo, teisės į šį įrašą nebus atstatinėjamos!

Jei mokėsite internetiniu pavedimu, meditacijos įrašo parsisiuntimo nuoroda bus automatiškai išsiųsta jums nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo.
Jei mokėsite fizinėje vietoje (Maxima, bankas, paštas ar kita), įrašo parsisiuntimo nuoroda bus išsiųsta nurodytu el. paštu, kai tik apmokėjimas pasieks sąskaitą (tai gali užtrukti ir kelias dienas).

Kilus klausimams, prašome, kreiptis:
e. paštu info@gyvenimorytas.lt arba tel. +370 683 55502.

Šiam įrašui galioja 5 dienų 110 % pinigų grąžinimo garantija!
Jei įsigiję vaizdo įrašą, juo nusivilsite,
grąžinsime sumokėtus pinigus ir dar daugiau.

Produkto kodas: lgr-audio Kategorija:

Product Description

Šios knygos tikslas – parodyti, kad be kasdieninio Laimingo Gyvenimo Rakto principų naudojimo jokios praktikos ar technikos neatveda į pilnatvę ir ramybę. Knyga atveria galimybę kiekvienam savo širdyje atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir atrakinti savo kelią į Laimę.

Sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjo, lektoriaus Roberto Karvausko knyga „Laimingo Gyvenimo Raktas“ – unikalus teorinių žinių ir praktikų kompleksas, leidžiantis žmogui iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Pamiršti, kas yra stresas, nerimas, ligos, nelaimės ir mėgautis pilnatvišku gyvenimu, kuriame vyrauja vidinė ramybė, pasitikėjimas, dėkingumas ir entuziazmas. Nuosekli, darni, argumentuota žinių sistema autoriaus širdy ir prote gimė po ilgų tikrosios tiesos paieškų, informacija paremta asmeniniu patyrimu, patikrinta praktiškai.

Knygos autorius Robertas Karvauskas šia knyga skaitytojams nori perduoti labai svarbią žinią, kurios neturėdamas jis pats sužlugdė savo gyvenimą ir dabar aiškiai mato, kaip tai daro daugelis žmonių:Be Laimingo Gyvenimo Rakto bet kurios praktikos gyvenime tampa neveiksmingomis arba net žudančiomis, bet kuris kelias veda i rutiną ir aklavietę, veda i krizę. Kol Laimingo Gyvenimo Raktas netaps tavo kasdienybės esme, tavo gyvenimas neves tavęs i ramybę ir pilnatvę. Be Laimingo Gyvenimo Rakto žmogus negimsta tikram gyvenimui. Jis tik egzistuoja kelyje i mirtį.
Dabar tau gali atrodyti, kad aš save sureikšminu. Bet šios žinios juk ne iš manęs. Kuo gali didžiuotis pieštukas, kuriuo poetas parašė poemą? Aš tik perduodu tai, kas man buvo atverta ir nurodyta perduoti. Ar priimsi tai? Ar esi pasiruošęs gimti tikram gyvenimui? Atsakymų ieškok savo širdyje…

Žymiausias Lietuvos kardiochirurgas, akademikas, buvęs Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Jurgis Brėdikis pirmasis pastebėjo ir pritaikė gydyme dvasinių nuostatų įtaką žmogaus energetikai, širdies darbui, sveikatai. Štai jo recenzija: „Knyga „Laimingo Gyvenimo Raktas“ pasiekė ir mano širdį, ir protą. Skaitydamas jauti didelę autoriaus patirtį, kuri patvirtina jo perduodamos sistemos, vedančios į laimingą gyvenimą, pagrindinius teiginius: pasitikėjimas ir pasidavimas Kūrėjui, sąmoningas atsipalaidavimas tyloje, meditacija, malda, tarnystė kitiems ir pasauliui, dėkingumas, šypsena ir laikysena. Esminis dalykas, kad visi teiginiai– principai yra grindžiami laisvosios (gyvybinės) energijos išsaugojimo ir kaupimo aspektu. Autorius rašo puikiu, lengvu stiliumi, todėl knyga lengvai skaitoma, jam itin gerai pavyko skaitytojui perduoti nelengvai aprašomas būsenas. Tai – „stalo knyga“ kiekvienam ir kiekvienai dienai. Ypač norėtųsi, kad su šia sistema susipažintų tie, kuriems gyvenimas dar prieš akis.

Pasidovanokite sau DOVANĄ – patys SAVE

Knyga Laimingo Gyvenimo Raktas tai raktas, kuris gyvena manyje…
Aš Esu.

Ši knyga puiki dovana artėjančių švenčių proga.
Tai pati geriausia dovana tam, kurį tu myli!

Jei Tau tas žmogus nors kažkiek rūpi, duok jam šansą gyventi.
Tikras draugas ne tas, kuris padovanoja žuvį, o tas, kuris išmokina žvejoti.
Galima padovanoti žmogui mielą, gražų, naudingą daiktą ir jis kurį laiką bus dėkingas bei patenkintas.
O galima įteikti jam Laimingo Gyvenimo Raktą, ir jis, atrakinęs savo širdį, atras visas gyvenimo dovanas, atras LAIMĘ, atras pats save.
Atras šaltinį, iš kurio prisipildys Meile, Džiaugsmu, Šviesa…
Palaiminta Gausa… Kūno ir Sielos Sveikata.
Ne iš vargšiškumo, o iš pertekliaus Savyje dalinsis su kitais…
Dėkinga širdimi švęs Gyvenimo Dovaną.

Spausdintinę knygą su autoriaus palinkėjimu galite įsigyti čia https://gyvenimorytas.lt/video-ir-knygos/laimingo-gyvenimo-raktas-spausdintine-knyga/

Tiems, kas mėgsta skaityti elektronines knygas, čia galite įsigyti el. knygos versiją https://gyvenimorytas.lt/video-ir-knygos/laimingo-gyvenimo-raktas/