🙏 „Šiuo metu jaučiu begalinę vidinę ramybę, ko labai daug metų truko. Džiaugiuosi, kad atradau šį jausmą.“
🙏 „Suprataimas, kodėl man gyvenime iki šiol viskas klostėsi taip, kaip klostėsi.“
🙏 „Išsisprendžiau gana skaudžias savo gyvenimo situacijas. Labai stiprus instrumentas – konsteliacijos.“
🙏 „Ateina pusiausvyra.“
🙏 „Angelų programa- išvis superinė.“
🙏 „Nebesureikšminu, kaip darau, kaip padarysiu. Pakilo savivertė.“

Atsiliepimai po internetinio 4 savaičių kurso LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS (9 laida)

Ėjau su viltim atrasti vidinę ramybę. Ir…. MAN SEKASI JĄ RASTI!

Renatos atsiliepimas apie kursą LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS

Ačiū dar kartą labai už LGR internetinį kursą ir už ką tik praeitą pirmąją pakopą Sąmoningumo mokykloje.

Lyg gyvenu tą patį gyvenimą, bet jausmai ir mano būsena kita. Jaučiuosi žymiai lengvesnė, laisvesnė ir laiminga. Ačiū Tau!🙏💗☀️

AušRa S.

„Supratau, kad turiu pasitikėti ne savimi, o visata, gyvenimu. Tai didžiausias atradimas.

Aš čia radau tai, ko čia atėjau.“

https://youtu.be/IpwArqIP99Q

Ingrida (Vilnius) apie atradimus po LGR kurso

Aš labai džiaugiuosi, kad jauni žmonės tuo domisi!

Sutaupėte 10-15-20 metų GYVENIMO ir galite būti laimingi ŠIANDIEN ir DABAR, o ne kai sulauksite 60 metų 😊.

https://youtu.be/YgWMaPw6daM

Daina (Vilnius) apie LGR kursą

Ką tik išklausiau Roberto antrą paskaitą. Dar esu pilna emocijų ir vidinio nušvytimo jausmo. Pradžioje tik klausiau, bet greitai supratau, kad reikia konspektuoti, nes norėjosi įsiminti kiekvieną žodį ir konspektuojant taip gaunasi geriau. Tos paskaitos dėka aš radau savo gyvenime žodžio DIEVAS prasmę.  Gyvenau be realaus to suvokimo, bažnyčioje nuolat apimdavo mintis, kad tai ne tikra ir ką aš čia veikiu. Taip tapau ateiste, stengiausi nors retkarčiais lankytis bažnyčioje, kaip ir daugelis iš mūsų, nelabai suvokdama kas konkrečiai yra ta sąvoka DIEVAS ir koks santykis tarp jo ir manęs. Dabar viskas atsistojo į savo vietas. Supratau savo ryšį su juo ir jo su manimi. Bene tai vienas iš didžiausių ir svarbiausių atradimų mano gyvenime.

Kažkoks nenusakomas sielos išlaisvėjimas. Aš galiu kontroliuoti savo mintis. Galiu neleisti apsigyventi manyje negatyvui, dirglumui, norui kontroliuoti, nerimui. Gaunasi, aišku, dar ne tobulai, bet gaunasi. Tikrai! Ir tai toks geras jausmas! Tai tiesiog įrankis į ramų gyvenimą be įtampų. Mėgaujuosi tuo. Toks jausmas, kad radau savo vietelę tame didžiuliame energijų kamuolyje. Bent jau supratau, kad einu teisingu keliu.

Ačiū, Robertai! Man tai labai svarbu!!! Nuostabi paskaita ir viskas susidėliojo kaip renkant didelę puzlę.

Edita apie internetinį kursą "Laimingo Gyvenimo Raktas"

Aš labai noriu padėkoti mokytojui Robertui, už naują gyvenimo rytą, kuris išaušo šį rytą. Už antro kurso namų darbų užduotis, kurių metu atėjo daug įvairių suvokimų apie save, o svarbiausia, kad tas gyvenimiškų situacijų analizavimas, taip išvalė vidų, toks sunkumas dingo kuris kaupėsi kurį laiką, toks lengvumas minčių ir būsenos, tiesiog lengva, kaip didžiulis svoris slėgęs ilgą laiką tiesiog nukrito. Iš pradžių taip neužkabino, bet iki šeštos kontempliacijos, kurios ritosi kaip žirniai, atėjo aiškus suvokimas, kad pirmiausia su savimi reikia susitarti ir sugyventi, o tada jau eiti link kitų. Žodžiais to apsakyti neįmanoma, bet jausmais, tai yra džiugesys, lengvumas, pasitikėjimas, susitaikymas, atjauta, supratimas, nuolankumas, meilė, energija. Sutinku, priimu, dėkoju

Odeta apie internetinį kursą "Laimingo Gyvenimo Raktas"

Noriu padėkoti Robertui už šiuos mokymus, už atsidavimą, už skleidžiamą meilę visiems! Jaučiu, kaip keičiasi mano mąstymas, atsikračiau įtampų, manyje vyksta dvasinis prabudimas.
Džiaugiuosi gyvenmu, labai dėkinga esu savo angeliukui-Ringailei, ji nuostabi!

Ilona apie Laimingo Gyvenimo Rakto internetinį kursą

Kas labiausiai paveikė – išklausiusi Jūsų seminarą supratau, kad iki šiol gyvenau pilną streso, pilną įtampų gyvenimą. Supratau, kad nemokėjau gyventi, melstis, džiaugtis. Šis seminaras apvertė mano gyvenimą, privertė į jį pažiūrėti kitu kampu.
Kas konkrečiai pasikeitė mano gyvenime – pradėjau mokytis atsipalaiduoti tyloje, atradau laiko maldai, dėkingumui. Laikui bėgant išmoksiu gyventi pagal „Laimingo gyvenimo rakto“ dėsnius.
Ačiū Jums, Robertai. Jūs tikrai nuostabiai mokate perteikti seminaro medžiagą, mokate įkvėpti „naują“ gyvybę kiekviename. Ačiū Jums, linkiu sveikatos, energijos, toliau puoselėjant Sąmoningumo mokyklą. Su geriausiais linkėjimais, Marytė Gylienė

Marytė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Būseną seminare keitė daug kas. Seminare papasakota Jūsų gyvenimo istorija priminė manąją… Pabaigoje seminaro skaidrėse sušalęs žvirbliukas taip pat priminė mane – pasimetusią, nusivylusią ir nelaimingą…
Giliau suvokiau karmos dėsnį, greit ir patikrinimas atėjo, bet aš jau reagavau kitaip – su atlaidumu ir šypsena.
Kasdieninėj dienotvarkėj įvedžiau kvėpavimo praktiką, leidimą sau būti tokia, kaip jaučiuosi šiuo momentu, puoselėjimą vidinio džiaugsmo, laimės ir ramybės jausmo, naujai melstis Dievui, nusilenkimo situacijai praktiką. Įvesiu pasitikėjimą Gyvenimu ir Pasidavimą, tylos meditaciją. Lina

Lina apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

 

Pakankamai seniai domiuosi gyvenimo  prasmės ir egzistencijos dalykais. Teko perskaityti daug knygų šia tema, išklausyti seminarų ir mokymų. Kaip sakoma, kuo daugiau žinai, tuo daugiau klausimų kyla.
Tikrai esu patenkintas, išklausęs jūsų seminarų ciklą.
Daug kas sustoja į vietas, kas anksčiau atrodė lyg atskiri, prieštaraujantys vienas kitam, teiginiai.
Klausytis nebuvo nuobodu, nors  seminarai ir ilgi.
Kas pasikeis dienotvarkėje? Noriu ir jau senai norėjau ją pakeist.  Niekaip nepavyksta susitvarkyt su dienos ritmu. Vėlai einu miegoti, tada anksti keltis sunku, trūksta energijos, sunku įsivažiuot į dienos ritmą.
Pasinaudojus jūsų  patarimais gautais seminaruose, bus lengviau tai pasiekti.

Pranas Ju apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

 

Laba diena,
Esu labai dėkinga. Jaučiu lengvumą ir toks jausmas ėjimo gilyn, kurio negaliu nusakyti.
Kas liečia mano gyvenimą, tai eina pamoka po pamokos, nespėju atsukti vieną žandą, kai jau gaunu per kitą. Šiandien gavau ypatingai stiprų darbe, bet net dabar rašydama juokiuosi, nes viskas į gerą. Stengiuosi nesipriešinti ir nėra liūdna, bet yra juokinga. Juk kaip sakėt, viskas sinusoide. Ateis pakilimas.
Dėkui Jums dar kartą. Su pagarba, Irena

Irena apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki, Robertai,
Labas rytas!
Kas labiausiai paveikė – jūsų paties vidine būsena! Ji nuolat sklido, spinduliavo iš jūsų, ji tokia tikra, jog, visas pasakojimas, aiškinimas, perteikimas visatos tiesų, labai lengvai pasiekė mano protą, ir vidų, nes tai, ką jūs skleidžiate, tą mokymą, jūs pats tuo esate – tai labiausiai ir įtikino.
Esu lankiusi daugybę seminarų, kursų, paskaitų, jogos praktikų. Pirmą kartą iš tiesų, pajutau tokį stiprų rezonansą viduje, jau per pirmąjį užsiėmimą. Jūs išties esate vedamas, tai juntu. Ir tai labiausiai ir paveikia ir kelia norą, trauką vėl sugrįžti ir eiti gilyn. Aš esu džiaugsminga, nes, atrodo, pagaliau rasiu kelią namo!!!
Ačiū jums, kad esate ir kad skleidžiate tokius didelius dalykus… Skleidžiate šviesą žmonėms, kad jie sugrįžtu namo. 
Stipriai apkabinu, dėkoju. Leisk, Viespatie, susivokti dar giliai, padėk išlikti kelyje.
Aš linkiu jums stiprybės, susiduriant su žmonių nepasitikėjimu, ir lengvumo einant šiuo nepaprastu keliu. Štai taip!!
Nuo šiol jūs įsigijote nuolankią nuoširdžią gerbėją, norėčiau tapti jūsų mokine. Labai noriu skleisti šviesą ir padėti žmonėms prabusti. Tą pasieksiu pati į tai eidama.
Su meile, Laura.

Laura apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki,
Dar kartą labai ačiū už seminarus. Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško. Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi, bet dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti, nes iki galo nepavyksta. Įvairios mintys lenda į galvą.
Nuoširdūs linkėjimai. Greta

Greta apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas vakaras gerb. Robertai,
Praėjo dvi dienos po Jūsų seminarų. Įspūdžių daug ir dar ne kartą peržiūrėsiu Jūsų seminarų video medžiagą… Jūs nuostabus lektorius ir meilę, ramybę spinduliuojantis žmogus… labai džiaugiuosi Jus sutikusi savo gyvenimo kelyje. Ačiū už naują požiūrį į gyvenimą…
Kas labiausiai patiko – supratau gyvenimą kaip visumą, labai aiškiai išdėstėte Dieviškumo esmę ir, žinoma, streso valdymo technika – superpo Jūsų seminarų tapau psichologiškai stipresnė ir gyvenu su nuostata, kad viskas yra taip kaip turi būti… nėra nei gero nei blogo…
Ką panaudosiu gyvenime – pirmas dalykas ką jau naudoju, tai ryte nusišypsau, sau pasakau komplimentus, geriu daugiau vandens, valgau nemaišydama produktų ir kvėpuoju ryte, vakare, kaip išmokėte, nors dar ne viskas pavyksta, bet jaučiu daugiau energijos. Dabar suprantu, kad bus sunku vienai savarankiškai atlikti daugiau praktikų, tad norėčiau sudalyvauti pirmoje pakopoje, kad pradines žinias pagilinti praktikoje.
Ačiū už viską ir sėkmės visuose darbuose Jums linkiu…
Su pagarba Virginija

Virginija apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Vidinių Neramumų turintiems, ar kuriems gresia vartoti ar jau naudojantiems Bromaz….m ar  kt. tipo „raminamuosius“.
Esu Linas Dundulis, 54m. Smalsumo vedamas, Kaune, buvau poroje paskaitų apie Stresą bei jo nuėmimą. Mano nuomonė:
Gyvenimo rytas – tai ne Sekta, ne finansinė piramidė, ne  fanatikų blizgančiomis akimis sambūris, būgnų niekas nemuša, musmirių nedegina. Patalpa kur vyksta seminaras-šviesi, neužtemdoma, rankomis niekas nieko neliečia ir neglosto. Kam neaktualu, neįdomu, gali išeiti per pertrauką, durys neuždaromos.
Gerb. Robertas, ne šamanas, ne iliuzionistas, apsigobęs tamsiu apsiaustu efektams, o tvarkingas, visad šviesiai apsirengęs, kaip liaudyje sakoma – Švarus žmogus. Sakyčiau – Žynys, nuo žodžių – žinios, žinoti. Todėl ir pavadinau Gerb. Robertas, o ne p, nes  jo, per 4 su trupučiu val. vykstantį seminarą, pateiktas žinių ir informacijos kiekis tikrai Didelis, Įdomus ir Vertingas.
20 -niekingų „Europos dolerių“ turintiems, už seminarą, kaina juokinga, o sunkiau besiverčiantiems, tikrai Verta pasitaupyti ir  paklausyti Gerb. Roberto
Mano asmeniniai pojūčiai?
kas yra Vidiniai Nesmagumai, žinau puikiai 🙂 Daug domėjausi ir internete ir knygose, todėl, mano pačio, „pasėti Stresų sumažėjimo grūdai“ po Gyvenimo Ryto seminarų, jau „leidžia daigelius“.
Kam sunku Viduje, raskite tuos, 20 „piningų“, gali ateiti.. ne, reikia ateiti nors į vieną, su konkrečia tema, seminarą, o toliau, pagal kiekvieno žmogaus supratimą ir pojūčius, ar užteks, ar Toliau ir Daugiau semtis Žinių iš Gyvenimo Ryto Kūrėjo Roberto.
p.s. daug didžiųjų  raidžių atitinka mano asmeninę nuomonę.

 

Linas apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas rytas. Seminaruose gavau labai daug geros informacijos. Jau dabar visa tai atlieku praktiškai. Pasikeitė požiūris į MALDĄ. O kai kyla įtampa reikia pastebėti save – tapti sąmoningu arba kvėpavimo sulaikymas. Tai labai gerai veikia praktiškai. Atrodo, kad ir mąstyti pradėjau kitaip. Tikrai buvo labai vertingi seminarai. Tai ką sužinojau, pasidalinsiu su visais. Rekomenduoju sudalyvauti seminaruose ar nusipirkti knygą, kuri užfiksuoja išgirstą informaciją seminarų metu. Į Seminarą atėjau pilna kasdieninio nerimastingumo, bet atlikus praktikas kažkaip viskas nurimo. Ačiū JUMS! Stiprios Sveikatos, Ramybės ir ištvermės JUMS.

 

Asta apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas vakaras!
Iki pat šios dienos gyvenu Jūsų seminarų prisiminimais. Tai seminarai, kurie paverčia gyvenimą gerumo, ramybės, pilnatvės, jausmingumo, meilės dvasia. Iškart po pirmo seminaro pajunti nenusakomą ramybę, atgaivą kūnui ir sielai. Tai nenusakomas jausmas. Kiekvienam žmogui, net negalvojus, rekomenduoju Jūsų rengiamus seminarus.
Nėra ir nebus niekada išrasta medikamentinio gydymo, maisto papildų, kaip šie neįkainuojami seminarai. Net negalvojus, verta pabandyti!
Ačiū už gerumo įskiepytus seminarus. Teigiamo gyvenimo pokyčius. Ačiū. Lina Šilgalienė.

Lina apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Nuoširdžiai noriu padėkoti už galimybę į gyvenimą žiūrėti kitaip. Dalyvaudama jūsų seminaruose gavau atsakymus į visus klausimus, kurie mane visada kamavo, kodėl taip yra? Dabar suvokiau, kad aš tik sraigtelis smagratyje, todėl  kad negadinčiau aparato, turiu laisvai suktis… O tai supratau tik šiuose mokymuose. Todėl  man atėjo supratimas, kad tik nuoširdžiai patikėjęs ir atsipalaidavęs gali būti nuvestas pačiu geriausiu ir saugiausiu keliu. Todėl jau drąsiai iš savo patirties galiu patarti ir kitiems, kas blaškosi gyvenimo kelyje, ieškokite sąmoningumo mokyklos ir gausite atsakymus.  AČIŪ  ROBERTUI. IR SĖKMĖS IEŠKANTIEMS.

Danutė apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Labas Robertai,
Praėjo daugiau nei 2dienos, jokiu būdu nepamiršau kad reikia atsakyti, tačiau savo viduje vis analizuoju šių seminarų pasekmes, nes tūrėtumėt sutikti – seminarų medžiagos koncentracija tai tikrai didelė ir nuo sąmoningumo lygio priklauso kiek jos spėji perprast per tokį trumpą laiką. Pradžioje galvojau kad viskas turėtų gana greitai išblėsti kaip ir po bet kokių eilinių seminarų. Bet supratau kad viduje vis dėlto pasileido kažkoks „motoriukas“. Jis dar negalingas – bet veikia pastoviai. Ir kadangi Jūsų seminarų medžiaga patvirtino keletą mano ankstesnių įsitikinimų tai dar drąsiau ir su pasitikėjimu aš galėjau pasinaudoti aplamai visu seminaru. Viduje pas žmogų visada būna kažkokių egzistensinių klausimų, ir aš ne išimtis. Tad žadėjau Jūsų to paklausti, bet per tas 4 dienas seminarų, aš gavau atsakymus vien klausydamas Jūsų dėstomų dalykų. Ką norėčiau pasakyti dėl efektyvumo seminarų – man asmeniškai labai net suveikė tas dalykas, kad jie buvo tęstiniai bent jau 4 dienų iš eilės ir kiekvienas 3-4 val. Tai leido ir sakyčiau privertė žmogų tikrai TVIRČIAU įsisavinti visą medžiagą. Ko tikrai nebūna po 1dienos seminarų. Ne veltui kažkas sugalvojo mantrų kartojimą.
Kas pasikeitė konkrečiai dar negaliu pasakyti, nes turiu prisikaupusių įvairiausių įtampų,sakyčiau net VISOSE savo srityse – bet kad jas visas ir užkabino teigiama prasme, tai tikrai tikrai pajaučiau. Labai tikiuosi ir kažkodėl tai beveik neabejoju, kad su laiku tai išsivystys į kitokią mano pasaulėžiūrą….. Na paprasčiausiai mane tai veža (bet spėjau ir suprasti kad tai nebus lengva).
Gal tik vienetams galėčiau pasiūlyti susipažinti su šia informacija, kurie tikrai galėtų užsikabinti už tokios pasaulėžiūros. Kas tikrai labai gaila mano manymu. Ne paskutinėje vietoje ir Šiauliai kaip provincija gal- visada buvęs darbininkų miestas. Bent jau keletą sielų tai pabandysiu išgelbėti.
Ir tikrai geras Jūsų sumanymas atsiųsti seminarų įrašus, tai padeda prisiminti ir geriau įsisavinti „medžiagos koncentratą“ atskiedžiant jį „laiku“.
Gaila kad mūsų mažuma man bent taip atrodo, todėl ir ritasi pasaulis žemyn. Belieka tik pasikliauti kad suveiks pasaulio visatos dėsniai – ir tokių kaip mes atsiras daug ir tada nusversim svarstykles į ramybės ir atsipalaidavimo pusę.☺
Ačiū ir iki nuo Artūro iš Šiaulių

Artūras (Šiauliai) apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sveiki, man 68 metai. Mokė tėvai, mokytojai, dėstytojai, mentoriai, knygos… 42 metus mokiau ikimokyklinukus bei du savo sūnus. Buvau įsitikinusi, kad moku, žinau, bet visą laiką kažko trūko mano gyvenime – buvau nuolat įsitempusi, atsakinga, įsipareigojusi, pilna baimių ir neužtikrintumo dėl ateities. Vėlgi visagalio interneto pagalba sužinojau apie „Gyvenimo ryto“ seminarus ir jau po trijų paskaitų supratau, kad buvau mokoma, mokiausi ir mokiau „ne iš to galo“.
Lektorius Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos „,Gyvenimo rytas“ įkūrejas, konsultantas įtaigia, malonia, aiškia kalba padėjo pradėti susivokti savo emocijose, bandyti jas valdyti, priimti ir mylėti gyvenimą tokį, koks jis yra, neprieštarauti, ką visąlaik dariau.  Bandysiu iš naujo suprasti kas aš esu, ką daryti su senatve, savęs nemylėjimu. Tikiu kad dar ne vėlu ir kad aš atrasiu Laimingo Gyvenimo Raktą. Nuoširdžiai patariu ieškantiems to paties, surasti šį lektorių ir jo vedamus seminarus.

Kostancija (Šiauliai) apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Robertai, labai dėkoju už nuostabius seminarus, kurie paliečia ir keičia mano gyvenimą.

Ačiū, kad leidote man išsakyti savo bėdas – kažkodėl taip norėjau. Dabar viskas tarsi kažkur išnyko, išplaukė ir nebėra. Lengviau pradėjau pastebėti savo vidines būsenas ir lengviau su jomis susitvarkau.

Laimingo Gyvenimo Raktas – tai aukšto lygio ir stiprūs mokymai, kurie atsako į visus klausimus. Nesvarbu, ar turi mažų, ar didelių gyvenimo kliūčių ar abejonių.

Ir net jei tavo gyvenime viskas gerai, vis tiek siūlyčiau bent paklausyti seminarų, gal tada būtų dar geriau.

Po šių mokymų mano gyvenime atsirado daugiau atsipalaidavimo praktikų, maldos, tarnystės, dėkojimo, meilės jausmo viskame. Taip pat savaime pradėjo keistis mitybos įpročiai.

AČIŪ VISIEMS IR LINKIU LAIMĖS!

Ina Stonienė

Laba diena,Robertai,

Dalyvaome su vyru Kaune Laimingo Gyvenimo Rakto seminare(sausio 22-25d.)

Del ko atėjau į seminarą?- užkabino Jūsų gyvenimo istorijos faktai,radau panašumo. Taigi jau dešimt metų  praėjo, kaip pradėjau „busti“ :).

Pirmiausia papuolė S.Lazerevo „Karmos diagnostika“ knygos. Buvo stipru-perkainojau visas savo vertybes,jų pagalba suvaldžiau savo panikos priepolius ir  atsisakiau antidepresantų ir raminančių vaistų,bet vistiek viskas man piešėsi niūriomis spalvomis. Kad ir kiek skaitydama ieškojau „laimingos pabaigos“-neradau.

Tada gyvenimo džiaugsmo suteikė Silva metodas.Tikrai jį taikydama jaučiausi ramesnė. Nepaisant to, ryškėjo šeimos santykių,vaikų paauglystės problemos…

Žavesio į gyvenimą įnešė Antros Počos Moteriškumo seminarai … Tame tarpe perskaičiau galybę visokių knygų ir  psichologinių straipsnių,kokius tik rasdavau, didžiausia siekiamybė buvo sveikai,gerai jaustis pačiai ir šeimai, bei darnūs santykiai šeimoje .

Į „Gyvenimo Meną“ ėjome jau dviese su vyru . Atrodė ,kad dabar tai jau radom 🙂 . Taip,kažką radom, bet kodėl lankant neliko džiaugsmo ir noro lankytis ?…

Ir štai mes Kaune J. Aš buvau jau  Jūsų daug klausiausi reportažų iš Indijos ,minčių apie moters ir vyro prievoles šeimoje. Taigi šiame seminare jaučiausi tarsi kartočiau stipriai sukoncentruotą kursą. Tarsi viską žinau,bet taip kaip Jūs suformuluojate ir pateikiate mano logiškajam protui labai labai tiko J. Tarsi viską ką turėjau išbarstyta ,susidėliojau į lentynas :).

O vyrui buvo šioks toks sukrėtimas, bet jis lai pats papasakos :).

Tai ką Jūs darote nusipelno Dižiausios Pagarbos ir Dėkingumo.
AČIŪ

 

Jūratė / Panevėžys

Pirmą kartą pajutau, kaip gali būti lengva, ramu ir saugu. Robertui jaučiu begalinį dėkingumą ir linkiu Jam neblėstančio įkvėpimo. Manau, kad daugeliui mūsų šio lektoriaus žodžiai įstrigo giliai.
Gavome rinkinį svarbiausių, esmingiausių žingsnelių, kas atrodo taip naturalu ir kaip gera tai prisiminti, ką galbūt visada žinojome. Labiausiai patinka pakalbėti su savo protu ir pastatyti jį į vietą.
Ačiū už supratimą, kad stresas yra pirmiausia mano reakcija į situaciją, ir kad pačios būsena nulemia situacijos baigtį. Taip pat labai ačiū už parodytus streso valdymo būdus.
Ir dar, supratau, kaip mes visi esame surišti vieni su kitais energetiniais saitais, kad visi esame begalybė.
Dar kartą ačiū Robertui už praregėjimą. Sėkmės

Regina apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Sudalyvauti seminare mane paskatino mano vidinis stiprus noras tobulėti dvasiškai. Mano dvasinis mokytojas taip pat rekomendavo sudalyvauti pirmoje pakopoje, ką ir planuoju šiemet.
Čia tikėjausi kuo daugiau sužinoti apie save, apie savo sielą, apie tikrąją žmogaus prigimtį ir esmę. Taip pat labai domėjo mityba ir meditacija. Labai džiaugiuosi, kad visą tai (ir ne tik) ir gavau seminare.
Mane labiausiai paveikė sužinojimas apie tai, kaip stipriai protas paveikia mus pačius, mūsų gyvenimus energetiniame lygmenyje, ir kaip svarbu išlikt visą laik sąmoningiems, plėst sąmonę ir išmokt klausyti savo širdies, ir kad mūsų vidinė būsena atspindi mūsų gyvenimą.
Pastebėjau, kad po seminaro pasikeitė mano būsena, ji tapo ramesnė, laimingesnė, tuo pačiu ir gyvenimas keičiasi į gerąją pusę, ir čia tik pradžia. Dabar esu daug mažiau priklausomas nuo išorinių veiksnių, tuo pačiu pasikeičia mano pasaulėjauta. Taip pat labai praverčia pagrindinių visatos dėsnių žinojimas.
Pradėjau keltis anksčiau, taip pat ir maitintis pradėjau kitaip, dabar žinau, kaip iš tikrųjų reikia ilsėtis, pasikrauti energija ir gera nuotaika visai dienai.
Nekantrauju išbandyti visas dvasines praktikas ir žinias, kurias gavau seminare, įprasminti ir pritaikyti jas savo gyvenime. Taip pat planuoju sudalyvauti pirmoje pakopoje.

Tomaš

Sis seminaras tai spindulys nusvietes ir persmelkes mane visa. Cia as gavau visus atsakymus, kuriu jau senai ieskojau. Tarsi giliai pasamoneje juos zinojau, bet vis kazkas bande is sallies tai paneigti. Iskoti atsakymu pradejau tuome, kuomet gyvenimas pradejo darytis nepakeliamai sunkus, atsirado apatija viskam, niekas nedziugino, niekuo nebetikejau. pavargau nuo nuolatiniu konfliktu ir tiesu irodinejimo. Mane smauge kitu tiesos, negalejau nuo ju atsiriboti ir vis bandziau buti tokia, kokia nori matyti mane kiti. Taip praradusi save as kankinausi ir nesupratau, kodel man taip nesiseka.
Visu mylimas Robertas nusviete man kelia, kuriuo noriu eiti ir nebeisklysti is jo.
Pirma karta jauciuosi tarsi pagaliau eiciau namo:)
Aciu Aciu Aciu!!!!!!!!!!!!

Po seminaro mane uzliejo siluma,ramybe ir atejo supratimas, kad gyvenau nesamoningai ir nemylejau nei saves nei kitu kaip Dievo kuriniu.

Egle, Vilnius

Labai dėkoju už nuostabų seminarą “Pagrindiniai Visatos Dėsniai ir Dieviškumas. Pasitikėjimo Galia.“. Jis man padėjo suprasti, kodėl daugelis dalykų gyvenime klostėsi ne taip kaip norėjosi ar tikėjausi. Pasirodo, dažnai kovojau su pačiu gyvenimu, įvairiomis situacijomis ir netgi savimi. Šis seminaras įkvėpė eiti kartu su visatos dėsniais, įkvėpė keisti savo vidinį pasaulį, minčių pasaulį.

Asta B. Šiauliai

Robertas taip paprastai ir suprantamai viską išdėsto, kad supranti, jog gyvenimo sėkmę ir nesėkmes susikuri pats, kurdamas įtampas arba pasitikėdamas ir būdamas ramybėje. Anksčiau man nesuprantami buvo kai kurie žmonių poelgiai, nesuprasdavau, kaip žmogus gali, mano nuomone, taip neprotingai elgtis, iš čia kildavo konfliktai su antrąja puse. Žinau, kad po šių seminarų ciklo mano gyvenimas tikrai pasikeis. Labai ačiū Robertui.

Laura, Panevėžys

Pirmiausia dėkoju už šio vakaro pasidalinimą. Buvo intensyvu. Viskas, ką girdėjau, atliepė su mano vidine patirtimi. Patraukė Roberto atsidavimas tarnystei ir vidinė laikysena. Tai man kelia pasitikėjimą. iki pasimatymo.

Lina, Vilnius

Pusę metų gyvenau vaduodamasi iš netekties skausmo, nors suvokiau, kad taip gyvendama tuščiai eikvoju ir neteisingai nukriepiu savo energijos galią. Esu labai patenkinta apsilankius seminare „Tikrosios laimės pagrindai“, Robertas labai priimtinai ir santūriai įvedė mane į taip trokštamo savęs suvokimo erdvę. Supratau kiek daug energijos praradau savigraužai, bei kitokioms beprasmybėms. Būtinai noriu išklausyti ir kitus seminarus.

Virginija, Vilnius

Seminaro “Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Miegoti“ metu sužinojau daug naudingos informacijos, kurios iki šiol nežinojau. Taigi ir iki seminaro propogavau vegetariška mitybą, stengiaus kuo sveikiau maitintis, nevartoti daugelio nenaudingų produktų man, po seminaro mano pastangos tik susitiprėjo ir toliau sveikai maitinuosi banadau visiškai atsisakyti kavos, kas iki seminaro man buvo labai skanu. Taip pat naudoti vandenį, kaip buvo rekomenduota seminaro metu bei stengiuos atlikti kvėpavimo pratrimus ir jau poveikis jaučiasi po pirmo užsėmimo.

Saulė, Klaipėda

Buvo idomu suzinoti daugiau kaip islaikyti gera energija ir pozityvuma.
Jau pradejau naudoti kvepavimo pratimus ir tai tikrai veikia.
Aciu.

Danutė, Palanga

Seminaras “Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Miegoti“ buvo tikrai labai geras, daugiau sužinojau apie energiją ir miegą. Prieš seminarą eidavau miegoti po 24 valandos, o dabar einu tarp 21 ir 22 valandų, dažniau geriu vandenį ir kitaip kvėpuoju.

Laurynas,) Panevėžys

Paskutiniu metu nesupratau savo savijautos, viskas buvo ne taip. Kelis mėnesiuis skaičiau žurnalą „Raktas“. Paskutiniame puslapyje pamačiau skelbimą apie seminarus. Pagalvojau, kad gal jame rasiu atsakymus ir nutariau sudalyvauti.
Labai patiko paaiškinimas apie maldos galią. Viskas taip suprantamai pateikta.

Jau po pirmo seminaro „Tikrosios Laimės Pagrindai“ tarsi giliai viduje tapo daug kas aišku, atsirado kažkokia vidinė ramybė, neliko  įtampos, daugiau šypsausi, darau kvėpavimo praktiką, dėkoju ir laiminu maistą.
Ateityje bandysiu dar giliau pažinti save, atsikratyti senų nuoskaudų. Tikiuosi, kad pasitaisys ir sveikata.

Labai labai ačiū !

Loreta

Prieš metus patyriau didžiausią savo gyvenimo krizę. Po 30 metų klaidingo gyvenimo, susirgau sunkia depresija ir pusę metų praleidau namuose, negalėdama net pasikelti iš lovos. Teko rimtai gydytis ir ieškoti atsakymų savyje, nes buvau priversta būti tik su savimi, nedalyvavau visuomeniniame gyvenime. Buvau praradusi viltį pasveikti ir net turėjau minčių pasišalinti iš šio pasaulio, nes visa tai atrodė nepakeliama. Visa laimė, gyvenimas ne to siekė ir aš neišdrįsau. Aš pasveikau. Ir tada kažkas manyje kardinaliai pasikeitė. Aš ėmiau vertinti kiekvieną sveiko gyvenimo akimirką. Pradėjau dėkoti už visas gyvenimo patirtis. Ši liga tapo geriausiu dalyku, kas man buvo nutikę. Ji atvėrė man naujo gyvenimo skraistę ir išmokė atsisukti veidu į Kūrėją. Pradėjau elgtis intuityviai ir pamačiau, kad man pradeda sektis. Nebeliko nei vienos neigiamos minties. Tuomet pasinėriau į naujo gyvenimo pažinimą. “Gėriau” bet kokią su tuo susijusią informaciją, kurios radau labai mažai. Ir štai nuėjau į vieną seminarą, kuriame viena moteris, matyt pasiųsta man aukštesnių jėgų, pasakė man, kad privalau nueiti pas Robertą Karvauską. Net neabejodama taip ir padariau.

Tiksliai nežinojau, kur einu. Net neskaičiau apie tai išsamiau, jokių komentarų ar atsiliepimų. Tiesiog nusprendžiau tai patirti. Ir jei per pirmą susitikimą neatrasiu sau reikiamos išminties, atsakymų, tiesiog išeisiu. Bet nuėjusi nebegalėjau atsiplėšti nuo kėdės ant kurios sėdėjau…. Jei manyje buvo tik užuomazgos naujo gyvenimo esmės, trūko suvokimo, kas esu ir kur link eiti, tai Robertas tiesiog užpildė visas tuščias kertes, sudėliojo viską tvarkingai į lentynas, nuvalė dulkes nuo jų ir tai tapo absoliutaus dvasinio perversmo momentu. Jo siunčiama išmintis buvo tokia gili, aš jaučiau kiekviena ląstele, kad jis sako absoliučią tiesą. Buvo taip stipru, taip gilu…iki ašarų… Bendravome 4 vakarus iš eilės ir tą savaitę verkiau 3 kartus iš laimės…. To dar nebuvo gyvenime… Ašaros liejosi iš širdies gelmių nuo gilaus suvokimo, kad pagaliau, po tokių ilgų, kankinančių ieškojimų, aš atradau TIESĄ….

Labiausiai paveikė tai, kad gavau absoliučiai tobulą įrankį, sistemą, kaip gyventi nuolatinės laimės būsenoje. Ir tai, kad viskas palyginus labai paprasta…. Daug paprasčiau, nei mums teigia šiandieninis pasaulis…. Pasidarė taip lengva ir gera, kad nuo šiol galima bus atsikvėpti, nustoti kovoti ir tiesiog mėgautis savo gyvenimo kelione.

Mano būsena po seminarų kardinaliai pasikeitė. Kiekvieną vakarą nesinori eiti miegoti, nes miegoti yra nuobodu. Visada labai laukiu naujos dienos, naujo ryto, kuomet pabusiu ir galėsiu toliau gyventi, jausti, patirti ir skleisti meilę pasauliui mintimis, jausmais, žodžiais ir darbais. Neapsakoma būsena. Esu kupina dėkingumo už viską Kūrėjui. Pasitikiu gyvenimu ir leidžiu jam reikštis per mane taip, kaip jis nori. Ir kas įdomiausia, kad jis reiškiasi pačiomis gražiausiomis spalvomis…

Pradėjau natūraliai mintyse dėkoti Kūrėjui už viską, kas man nutinka. Jau nebesuskaičiuoju, kiek kartų mintyse nuoširdžiai ištariu AČIŪ. Tapau labai dėmesinga. Pastebiu reiškinių ir įvykių tikrąją prasmę, reikšmę. Tapau viduje nuolanki ir atlaidi visiems sutiktiems žmonėms. Mintyse laiminu juos, linkiu laimės. Nesiveliu į konfliktus. Leidžių viskam tiesiog BŪTI.

Sąmoningai kvėpuoju, nebeskubu, ilsiuosi, siunčiu pozityvias žinutes visatai. Nevalgau to, kas buvo gyva. Valgau tik dėl to, kad būčiau sveika ir gyva. Maisto reikia nedaug. Eenergija liejasi per kraštus. Be galo daug idėjų, veiklos, susijusios su tarnyste kitiems žmonėms. Radau savo pašaukimą vardan kitų žmonių ir darau viską, kad gyvenčiau pagal jį. Kas vakarą siunčiu Kūrėjui maldą, kuri kardinaliai pasikeitė po seminarų. Anksčiau aš kažko vis prašydavau, dabar širdy liko noras tik dėkoti, pasitikėti ir leisti mane vesti ten, kur turiu nueiti ir leisti Kūrėjui per mane patirti, išgirsti, pajausti, paliesti, sukurti tik tai, ką Jis nori įgyvendinti šiame pasaulyje. Dabar tik apie tai mano Maldos. Ir nuo to be galo gera ir ramu. Užmiegu su kupina širdimi Meilės ir Ramybės.

Monika

Atsiradau šiame seminare pirmą kartą, likau sužavėta ir nustebinta, Roberto mokymu, paprastas žmogus, kalbantis žmonėms aiškia, suprantama kalba, bet kokius didelius dalykus pasakantis, niekada negalvojau, kad galima neapčiuopiamą dalyką šitaip suklasifikuot, pagrįst pavyzdžiais ir pateikt naudojimuisi, daug knygų skaičiusi, bet niekur nėra tokio konkretumo, perskaitei knygą ir vėl nesupranti kas darosi. Nebuvusiems tikrai patarčiau nors vieną kartą nueiti, ir pasiklausyti, tikrai palengvėja, patikėkit:)
Danguolės atsiliepimas Facebooke >>>

 

Danguolė

Šis seminaras(ir ne tik šis) man paliko didelį įspudi.
Gavau pakankamai naujų žinių, atsakymų į rūpimus
klausimus, puiku raktą kaip suvaldyti stresą. Tapau
ramesnė viduje.

Tai, ką sužinojau seminarų metu privertė susimąstyti,
peržvelgti įvairius gyvenimo aspektus. Didelis JUMS AČIŪ.

Rūta

Laba diena, seminaras sukėlė įvairių minčių. Tai ką
išgirdau, man jau buvo žinoma keletą metu. Esu
baigusi Reiki I. II pakopas.

Jaučiu energijas, visatą. Medituoju – tiesa tai nėra
kasdieninis įprotis – medituoju po 20min, vakare
grįžusi iš darbo.

Pradėjau savyje jausti norą – kažką daryti nemokamai
ir tai man būtų malonu, tačiau nebežinau kam ir ką
galėčiau duoti.

Ir štai vakar Jūsų seminare aš išgirdau apie raktą,
kuris sujungtų visą turimą patirtį į bendrą visumą.
Niekuomet nesu meldusis ir prašyti teko tik keletą kartų.

Buvau maloniai nustebinta tuo, ką vakar išgirdau ir noriu
atvažiuoti į Žuvycių km, jei palankiai susiklostys aplinkybės:)

Laimute D.

Labai dėkoju už įdomų, labai vertingą ir naudingą
seminarą apie stresą dėstytojui Robertui Karvauskui.

Seminare medžiaga buvo labai nuoširdžiai, aiškiai
ir suprantamai išdėstyta. Įgijau daug žinių, kaip
kovoti su stresu ir kaip vertinti susidariusią
situaciją.

Labai norėjau išmokti medituoti, gavau ir šią pamoką.
Ieškojau pagalbos sau, kadangi ne aš valdžiau stresą,
o stresas mane, ir aš nemokėjau su juo susidoroti,
kadangi nežinojau kaip tai padaryti.

Įgijus žinių, atsirado pasitikėjimas savimi, įgavau
energijos, atsirado puiki nuotaika, noras tobulėti,
pasikeitė požiūris į save ir į aplinką.

Labai ačiū, kad dalinatės savo žiniomis ir padedate
žmonėms atrasti teisingą kelią, meilę, gėrį, grožį,
tikėjimą ir t.t. AČIŪ!

Daivina

Prieš daugiau nei 20m. esu mokiusis pas E. Laurinaitį
(Vilniaus psichoterapijos centre) hipnozės, endogen.
Treniruotės medikams, taikiau darbe, bet ne visada
tenkino rezultatai. O dabar suvokiu, kodėl, tai taip
ribota, kad trūko RAKTO. Ačiū, kad jį davėte.

Dalia R.

Seminaro pirma dalis (apie stresą) buvo labai girdėta,
teorija turbūt vienintelė ir geniali, todėl ji
eskaluojama visur, tiek medikų tarpe, kiek kosmonautų,
tiek eilinių mentorių, gydančių liaudį.

Mane nustebino ir gerą įspūdį paliko antroji seminaro
dalis, kurioje į apie vieną iš streso valdymo būdų
buvo pažvelgta iš rytietiškos pusės, per meditaciją…

Kitur dar apie tai kuklinamasi garsiai kalbėti, o pas
jus buvo malonu apie tai klausytis, nes tai jau sena
ir puiki praktika nešanti tik gėrį ir gyvenimo džiaugsmą
į mūsų gyvenimus…

Laikas tarti NE panašiems tabu, laikas kalbėti
garsiai apie gerus dalykus 😉
Ačiū, tikėkimės – iki kito karto!

Vaida N.

Kadangi stresas yra daugelio šio meto žmonių neatsiejama
gyvenimo dalis, buvo labai smalsu pažvelgti akimis žmogaus,
sakančio, jog turi techniką į jo valdymą ir dar daugiau –
į tai, kad jo visai neliktų.

Seminaro metu gavau daug naudingos informacijos, kuri turi
susigulėti ir, neabejoju, labai pravers man grižus į
darbo aplinką (šiuo metu auginu vaikelį namuose).

Pačią techniką jau net sapne naktį praktikavau (seminaras
vyko vakar), tad manau, įsisavinsiu ją nesunkiai ir tikrai
reikiamu metu panaudosiu.

Tačiau didesnis iššūkis sekti didesniuoju planu –
gyventi pagal Visatos dėsnius taip, kad gyvenimas
taptu man džiaugsmu ir aš tapčiau džiaugsmu Visatai.

Žinoma, stengiausi daryti tai ir iki šiol, tačiau
seminare išdestytos idejos, tikiu, padės gyvenime
sudėlioti viską į savo vietas.

Užkabino tolimesni mokymai. Jiems dar turiu truputėlį
pribręsti. Labai ačiū už pasidalintą informaciją!
Ačiū organizatoriams, be kurių, šių idėjų sklaida
būtų neįmanoma 😉

Diana M.

Ačiū, kad esate. Žinojau, kad bus įdomus ir naudingas
seminaras, nes viskas, ką skaitau „Gyvenimo Ryto“
internetiniame puslapyje, yra įdomu, naudinga,
padeda sugrįžti iš realaus gyvenimo chaoso į ramybę,
tiesą, į Dievą.

Taipogi webinarai įkvepiantys ir paguodžiantys
klaidžiojančią, ieškančią prieglobsčio sielą.

Bet seminare mano lukesčius pranoko ypatingai
gera energetika, meilė, kurią Jūs spinduliavote.
Gavau didžiulį „užtaisą“ pozityvios energijos,
harmonijos, ramybės, psitikejimo Dievu.

Nors „nevertink, tik stebėk“, bet ar subjektyviai,
ar objektyviai pažiurėjus, vis viena seminaras
informatyvus, profesionalus, labai sistemingai,
metodiskai pateikta medžiaga.

Naudinga, praktiškai lengvai pritaikoma streso
valdymo technika. Betarpiška, šilta atmosfera…
Ji ir paliko giliausią įspūdi, išėjau su džiaugsmu,
įkvėpimu – štai kas man padės eiti tolyn ir gilyn į
Dieviškumą. Dėkoju Dievui, kad atvedė mane čia.
Ačiū Jums. Su meile

Jūratė S.

Sveiki, likau labai patenkita seminaru „Ypatingas
streso valdymas“. Sužinojau daug naujo, bandysiu
taikyti savo gyvenime. Buvo aiškinama viskas
paparastai ir labai sumprantamai.

Labai ačiū. Tikiuosi ir toliau tobulėti, pagal
galimybes planuosiu dalyvauti ir kituose seminaruose.

Elvyra G.

Ėjau nieko nesitikėdama ir nieko per daug
nežinodama apie tai, kas laukia. Iš esmės metodas,
informacija, žinios patiko, tiesa, svarbu nepamiršti,
kad visi mes kalbame kodais ir negalima visko
priimti visiškai tiesiogiai.

Kaip sakė mokytojas, visi keliai yra tobuli,
reikia tik tikėti. Iš esmės tai buvo paskatinimas
galvoti toliau.

Kotryna S.

Ačiū už seminarą apie streso valdymą. Turiu
asmeniškos patirties kaip tai atlikti su kitomis
technikomis. Bet po šio seminaro atėjo dar didesnis
suvokimas apie tai, kaip stipriai Visatoje viskas
susiję, kad tik nuo mūsų nuostatos priklauso aplinka,
kurioje gyvename.

Didžiausią įspūdį paliko visa sistema, kuria
vadovaujantis galima gyventi ramiai, be
streso ir su meile visai mus supančiai aplinkai.

Ypač mano vidų sujaudino nuoširdi malda ir
pasitikėjimas, atsidavimas Dieviškumui.
Jaučiau, kaip stipriai teka energija, visą
kūną užlieja palaima ir ramybė.

Nuoširdus ačiū kad esat ir savo patirtį
perteikiat kitiems. Jūsų dėka daugelis
žmonių iš naujo atranda save.

Rima V.

Be abejo, rekomenduočiau šiuos seminarus visiems
žmonėms, kurie nori keisti savo gyvenimą į
pozityviąją pusę, kurie nori surasti vidinę
ramybę, jaustis energingai ir sveikai.
Ir visiems kitiems, kurie nori gyventi
vis geriau ir geriau 🙂

Loreta G.

Džiaugiuosi gavus galimybę pabūvoti Jūsų paskaitoje.Tai man davė
didelės naudos. Išklausius ir suvokus,kad į viską galima pažvelgti kitaip,
pradedi, atrodo, ir į didelias bei opias problemas sureaguoti paprasčiau.
Gavau daug žinių kaip panaudoti savo vidinę stiprybę,kaip ją
pakreipti tinkama linkme.
Dėkoju už suteiktas žinias.

Jurgita

Visų pirma noriu padėkoti už puikų seminarą. Kasdieną susiduriu su
įvairiais stresais, kurie atima daug fizinių ir psichinių jėgų. Ši Jūsų pateikta
metodika yra genialiai paprasta, dėl to nekilo problemų su jos panaudojimu.
Rezultatas buvo staigus ir puikus. Belieka, kad tai taptų įpročiu kasdieniniame gyvenime.
Su pagarba ir dėkingumu,

Jadvyga

Esu dalyvavusi labai daug seminarų įvairiomis temomis todėl į ši seminarą ėjau dėl
to, kad pakvietė draugė tiesiog praleisti laiką. Galvojau kad jau aš tikrai naujo nieko
nesužinosiu nes „viską“ labai gerai žinau ir pati, tik nevisada tai taikau gyvenime.
Galvojau kad eilinis seminaras tikrai jau man tai nieko nepakeis. Deja…
Praleidus tas kelias valandas Jūsų draugijoje, šandien galiu drąsiai teigti, kad gavau
dvasinę ramybę, problemų spręsti nebereikia nes jų tiesiog nėra. Tai ką gavau tą
vakarą mane sukrėtė iš vidaus. Žodžiais tai pasakyti sunku, reikia pajusti.
Talentas yra sugebėti patekti savo mitimis į kito žmogaus sielą. Jūs tai padarėte.
Didelis didelis AČIŪ.

Jūratė

Man patiko sis seminaras, taikiausi į jį ateiti metus
laiko, vis nėjo suderinti laiko. DŽiaugiuosi, kad jame
apsilankiau.

Daug buvo naujo ir naudingo, ką galiu lengvai taikyti.
Tik reikia taikyti 🙂 Smagu, kad panaudojus bet kokią
techniką ar priemonę, iškart jaučiasi rezultatas,
nėra uždelsimo.

Pavalgei netinkamai, ima miegas, pavalgei derindamą
maistą – turi energijos. Ir apie energijos švaistymą
ir praradimą buvo labai aktualu sužinoti. Ačiu Jums!
Sekmes kuo geraiusios!

Birutė M.

Seminaras tikrai paliko gera įspūdį. Nors tam tikri
faktai buvo kaip ir žinomi, tačiau primiršti, buvo
ir naujų, įdomių faktų.

Po seminaro tikrai atsirado mintys kaip aš pradėsiu
keisti savo mitybos ir miego įpročius.
Dėkoju už seminarą.

Renata A.

Dėkoju už labai suprantamai išdėstytas temas – visos
aktualios. Informacijos visur labai daug, bet dabar
aš aiškiai suvokiau, kuo verta pasikliauti visada.

Dalia R.

Dalyvavau šiame seminare ir noriu pasakyti,
kad informaciją, kurią išgirdau yra „pritaikyta“
naudoti kasdien, o ne paimta iš vadovėlio ir
įdėta į skaidrę, kaip būna daugelyje seminarų,
o po to nelabai žinai ar teks tau ją pritaikyti
praktikoje ar ne.

Šio seminaro medžiaga taikytina nuo pirmos seminaro
minutės, ačiū.

Jūratė

Pabuvojąs šiame seminare sužinojau kaip reikia
teisingai maitintis, miegoti ir kvėpuoti.
Ištikrųjų labai naudingas seminaras tiems,
kas domisi sąmoningu ir sveiku gyvenimu.

Justas.

Dėkui, kad viskas pateikta nuosekliai, tiksliai, aiškiai. Yra ne tik teorija, bet ir šiek tiek praktikos. Tai kaip pabuvimas sąmoningumo mokyklos parengiamojoj klasėj.
Sunkiausia dalis man bus susijusi su maistu ir su gėrimu. Čia daug ką reikėtų keisti. Bet nieko nenoriu forsuoti, manau, viskas turi būti laiku ir nesukelt įtampų.
AČIŪ AUKČIAUSIAJAM už suteiktą galimybę bandyti sąmonėti ir AČIŪ jums už tai, kad esate toks tos galimybės realizvimo įrankis.

Sigutė P.

Šis seminatas davė pradžiamokslį (man dar reikia
daug mokintis šioje srityje) 🙂 kaip teisingai
panaudoti savo energiją… Manau norėčiau įgyti
daugiau žinių, ir jau žinau, kur galima jas gauti 🙂
Dekinga Jums.

Rūta M.

Ši paskaita mane įkvėpė peržvelgti ir pakeisti savo mitybą, miegą, kvėpavimą.
To pasekoje pastebėjau padidėjusį energijos kiekį, kas mane labai nudžiugino.
Jaučiu,kad einu pirmyn, nors ir mažais žingsneliais. Sujungdama išmoktas
praktikas pajutau, kad gyvenimas kasdien atveria naujas spalvas, o šypsena
išties daro stebuklus… Džiaugiuosi turėdama galimybes lankytis Jūsų paskaitose.
Visos skleidžiamos žinios man duoda milžinišką nauda. Ačiū Jums labai.

Lina

Energingumo stoka paskatino išklausyti šią paskaitą. Nors ir anksti
guldavausi, daug vandens gerdavau ir kartais medituodavau jausdavausi
ypač po pietų tiesiog pavargusi, mieguista.
Šiame seminare supratau, kad maitinuosiu negerai. Dabar pradėjau
derinti produktus, anksčiau keltis.
Atsirado lengvumas kūne, daugiau energijos.
Ačiū, Dėkoju Jums,

Rima

Rekomenduočiau visiems, norintiems sužinoti kaip nešvaistyti
ir gauti energijos. Šiame seminare įgijau naudingų žinių.

Ignas S.

Puikus seminaras. Tai sveikos gyvensenos pradžiamokslis, su kuriuo
turėtų susipažinti kiekvienas žmogus. Labai praktiškai, aiškiai ir
metodiškai išdėstyta tai, kas būtina gerai savijautai turėti.
Įsidėmėjau skaidrę, kaip padaryti šypseną, todėl ją prisimindama
ėmiau daugiau šypsotis! Ačiū :))

Eglė V.

Seminaras buvo puikus. Labiausiai patiko, kad Robertas kalbėjo iš savo patirties,
o ne perskaitytas tiesas. Dar nespėjau visko išbandyt, ką siūlė, bet pavyzdžiui,
jau penkta diena iš eilės einu miegot patartu laiku (21-22h), keliuos 5h ryto ir
jaučiu, kaip stipriai energingesnis, efektyvesnis esu darbuose, vien tik guldamasis
ir keldamasis tinkamu metu.

Dabar telieka pritaikyti patarimus apie mitybą, daryt kvėpavimo pratimus (kad
kvėpuočiau pilnais plaučiais, o ne dalimi jų) ir žiūrėti, kaip viskas kinta. Kol kas
galiu pasakyti tiek, kad jeigu jaučiatės pavargę, kamuoja prastos nuotaikos, protas
apsiblausęs… būtinai ateikite į Gyvenimo Ryto seminarą – nieko neprarasit, o jei darysit,
kaip jis sako, ir bandysit savo patirtimi patikrint jo patarimus, liksite nustebinti rezultatais 🙂

Laimonas P.

Šį seminarą tikrai rekomenduočiau visiems žmonėms,
kurie nori pradėti gyventi sveikiau. Daugelis net
neįsivaizduoja nuo ko pradėti norint sveikiau maitintis.
Informacijos yra galybė, o šiame seminare pateikti
pagrindiniai principai, apie sveiką mitybą, poilsį,
kvėpavimą. Po šio seminaro nebemąstysite apie maistą
taip kaip ankščiau, atsiras noras keisti savo gyvenimo
įpročius. Puikus seminaras!

Inesa B.

Kas liečia Dieviškumą: po seminaro turėjau tokį potyrį.
Į savo užrašų sąsiuvinį vakare parašiau: …Viešpatie,
mano Dieve, saugok mane ir neapleisk manęs šiąnakt…

Kaip vis tik reikia būti atsargiai su prašymais! Mane
visą naktį nuo 11 vakaro iki 4 ryto „saugojo“ kažkokia
tanketė su švyturėliais – gatve važinėjo pirmyn ir atgal;

Lyg tai Viešpats Dievas nesaugo manęs niekada paprašiau
„šiąnakt mane apsaugoti“!. Taip ir buvo – vikšrinė mašina
mane „saugojo“ visą naktį…

A.

„Negaliu pasakyti, jog gyvenimas pasikeitė, greičiau
pasikeitimai „procese“, jie neateina taip greit
kaip noretųsi.

Man patiko dauguma lektoriaus minčių, gavau tarsi
atsakymus į klausimus, į kuriuos pati negalėjau
sau atsakyti.

Tikriausiai labiausiai seminaras įkvėpė norą kažką
keisti ir pradėti džiaugtis, o ne sėdėti sudėjus
rankas ir kaltinti kitus dėl savo nesekmių. Norėčiau
plačiau ir daugiau paklausyti paskaitų tokiomis temomis,
planuoju užsirašyti ir į I-ąją pakopą.

Nežinau ar visi pradedantieji tai jaučia, bet aš pajutau
baimę, sunku tai užrašyti ir apibūdinti, tai tarsi
bijojimas, ką galiu atrasti savo viduje, kai tiek
metų jausmai buvo slopinami, o į savo blogos nuotaikos
priežastis atsakymas tebūdavo: tau gal vitaminų trūksta,
blogai išsimiegojai, kažkoks slėgis ore – nesinori nieko
daryti, tu gal pervargai ir pan.

Džiaugiuosi lektoriaus iniciatyvomis, seminarai man tikrai
patinka, tikiuosi atrasti vidinę pusiausvyrą.

Agnė J.

Esu nemažai, skaičiusi apie panašius dalykus,
jau kokius tris metus domiuosi tokiais, atrodo
paprastais, bet labai giliais dalykais, gana sunku
tai, ką sužinai, pritaikyti praktikoje ir šis seminarų
ciklas pagilino mano supratimą, o svarbiausia, žinias
pradėjau pritaikyti praktikoje:
-meditacija tyloje, labai aiškus išaiškinimas jos
-veikimas ir kaip ją daryti (ankščiau žinojau, kad
-meditacija gerai, bet koki veikimą ir ką ji daro nesuvokiau);
-pradėjau rūpintis maisto kokybe (ką su kuo ir kada valgyti);
-pradėjau rūpintis miego kokybe;
-ir pagrindinis, bandau sujungti visus rakto elementus
į vientisumą.

Jei kalbėti apie šį konkretų seminarą „Pagrindiniai Visatos
Dėsniai. Dieviškumo esmė. Pasitikėjimo galia“ tai galiu
pasakyti, kad jis buvo labai stiprus energetine prasme.
Dieviškumas tiesiog liejosi.

Labai dėkoju Robertui, nes manau, kad atsitiktinumų nebūna
ir reikiama informacija mane pasiekė kai man jos
reikėjo. Linkiu visiems meilės.

Vida M.

Laba diena,
Daug esu skaičiusi literatūros šia tema, daug visokių
filmų peržiūrėjusi, atrodė, kad lyg ir viskas aišku,
teoriškai viską suprantu, tačiau kažkas nesidėlioja
galvoje nors tu ką…

Nusprendžiau sudalyvauti Roberto seminare (pirmą kartą
aplamai buvau seminare panašiomis temomis).

Labai patiko nuoširdus jo minčių dėliojimas, taip
aiškiai ir paprastai, kad visos mano teorinės žinios
surado savo lentynėles 🙂 Nežinau, kaip man seksis
visą tai taikyti gyvenime, bet praėjus keliom dienom,
„išlindus“ kažkokiai situacijai, staiga mintimis grįžtu
į seminarą ir pritaikau sau/situacijai vieną ar kitą
mintį. Žoddžiu mano visus rimsta 🙂
AČIŪ JUMS ROBERTAI !!!

Jei dar kada bus Klaipėdoje Jūsų seminarai,
būtinai ateisiu 🙂
Su Meile,

Sonata R.

Džiaugiuosi, kad yra Robertas, kuris suteikia mums
daugybę žinių apie gyvenimą ir jo dėsnius. Mes patys,
dauguma, daug ko nesuvokiame ir blaškomės į visas
puses nesuprasdami kažko ir nesuvokdami daug ko,
kas atrodo yra taip paprasta, kai Robertas tai
nuoširdziai išaiškina. Ačiū jums, kad esate.

Rita B.

Kai keiksnoji visą pasaulį, kad tau gyvenime nesiseka,
kai nėra tikėjimo tuo, ka darai, kai nuolat kankina
abejonės, kai blaškaisi ir nematai jokių prošvaisčių,
kad gali kažką pakeisti, tuomet nusvyra rankos,
viskas tampa neįdomu ir žmogus suserga.

Tuomet likimas atsiunčia pagalbą – į tavo gyvenimą
ateina žmonės, kurie jau visa tai išgyvenę ir turi
Raktą. Kiek nedaug žmogui reikia – gyventi be nerimo,
streso ir įtampos, eiti savo gyvenimo keliu. Tuomet
gyvenimas iš tikrųjų labai paprastas. Tik reikia tikėti
ir pasitikėti.

Robertai, ačiū Tau už išmoktą gyvenimo pamoką, už duotą
Raktą, kuriuo galima atrakinti visas Gyvenimo duris.

Rima V.

Sveiki,
Jau keletą metų jaučiuosi vieniša. Turiu
daug draugų, yra artimieji…o širdyje tuštuma.
bandymai surasti savo antą pusę- visad baigiasi
tuom, kad vėl lieku viena. Visad bandydavau suprasti,
ką ne taip darau. Esu šeimos žmogus. Tad man visada
svarbu buvo ją turėti…bet…

Seminaro metu atėjo suvokimas, kad man reikėjo greito
rezultato. Neįsiklausydavau į kito žmogaus norus,
jo suvokimus.Neleidau Dieviškumui rodyti man kelią.
Labai trūko visada pasitikėjimu savimi.

Jau kokį 10 metų, šiek tiek praktikuoju REIKI. Bet
dar, manau, trūksta žinių, kaip pajusti pilnatvės
jausmą. Todėl labai džiaugiuosi , kad man teko
galimybė pabuvoti Jūsų seminaruose. AČIŪ.

Rūta M.

Būtinai rekomenduočiau šį seminarą žmonėms, kurie
nori save tobulinti, kurie nori gyventi darniai
su kitais žmonėmis bei turėti savyje vidinę
ramybę, dieviškumą bei pasitikėjimą.

Loreta G.

Mes dažnai gyvenime jaučiamės visagaliai, viską visur
norime sukontroliuoti, suvaldyti, daug tikimės,
planuojame, arba atvirkščiai, jaučiamės nelaimingais,
nereikšmingais, dažnai nusiviliame, pykstame, liūdime,
depresuojame, kaltiname ir pan.

Seminare ateina supratimas, kad gyvenimą suvokiame
labai siaurai ir net iškreiptai. Kad ne gyvenimas
TOKS yra, o mes ji TOKĮ sukuriame savo mintimis,
elgesiu, požiūriu. Seminare suprantamai pateikiama
kaip iš tiesų viskas vyksta gyvenime, kad mes nesame
visagaliai ar bereikšmiai. Esame maža dalis Visatos
„mechanizmo“, kuris veikia pagal tam tikrus Dėsnius.

Kai apie juos daugiau sužinojau, atsirado vidinis
impulsas pabandyti gyventi pagal tuos dėsnius –
žingsnelis po žingsnelio keisti mastymą, požiūrį.

Žinau, kad per vieną dieną niekas nepasikeičia,
bet net menkiausias pastebėtas pokytis gyvenime
sukelia teigiamas emocijas. Ir tai nuostabu 🙂
Ačiū.

Edita S.

Be galo patiko seminaras. Visas žinias gavau tas,
kurių man kaip tik šiuo momentu ir reikia. Atrodo,
kad daug jau esu žinojusi, tačiau labai svarbu
ir kartoti tai, ką žinai ir papildyti, o svarbiausia
viską taikyti ir naudoti gyvenime.

To ir trokštu kasdien. Kuo dažnesnis buvimas
tokiuose susitikimuose vis labiau ir paskatina tai.

Laura S.

Seminaras man buvo „Čia ir dabar“, nes kvietimą į
seminarą „Tikrosios laimės pagrindai“ gavau pirkdama
knygas, kurias pirkdama jau keičiau savo ateitį.

Tai buvo jau ne pirmas žingsnis į tai, kad reikia
pradėti keisti savo gyvenimą šiandien, kad jis
pasikeistų rytoj.

Seminaras sudėliojo daug taškų ant i, todėl tai
tik patvirtino, kad einu teisingu keliu. Kaip
sakoma „norėk išmokti ir visada atsiras tau mokytojas“.

Ačiū už seminarą ir taškus ant i.

Jūratė R.

Seminarai man asmeniškai, padarė labai didelį
įspūdį ir pakeitė mano būtį. Pradėjau kitomis
akimis žvelgti į gyvenimą, meilę, visatą. Ačiū 😉

Sandra

Seminaras buvo tikrai idomus, nors nemažai
informacijos buvau girdejęs kituose seminaruose
(kitų lektorių) bet tikrai išgirdau ir naujų žiniu,
ypač apie traukos dėsnį, kuriomis jau domėjausi
anksčiau, tik gal trūko bent kokios nuorodos, ką
buvo galima iškart po seminaro pradėti daryti
praktiškai kad kas nors pasikeistų, bet tikiuosi
tai bus ateinančiuose seminaruose, bet gavau
daugiau nei tikėjausi, nes buvau truputį
skeptiškai nusiteikęs, atrodė kad nebelabai ką
naujo suzinosiu, bet aš klydau:)

Manau Robertas skledžia labai daug nuoširdumo ir
meilės, nes išejus būna labai gera nuotaika ir
savijauta, labai ačiū už tai:)

Mantas D.

Labai aiški, susisteminta informacija. Šios
žinios lyg ir nėra naujiena, bet pateikimas
yra nuostabus. Patys praeję daug mokyklų,
tačiau tikrai surasiu laiko išklausyti visą
Roberto kursą, tai tarsi visų žinių tvarkingas
sudėstymas į lentynas.

Linkiu jums visokeriopos sėkmės šiame švietėjiškam
darbe.:) Jus nuostabus!

Rūta K.

Labai dėkoju už seminarą. Labai patiko,
nes visiškai atitinka mano pačios požiūrį
ir suvokimą.

Iš šio seminaro gavau užtvirtinimą, kad einu
tinkamu keliu ir mastau tinkama linkme.
Taip pat patiko informacijos pateikimas,
nuoširdus, paprastas, aiškus ir pagrįstas.

Gintarė G.

Tai tiesa, viskas ką dėstė Robertas.
Tikiu kad šis žmogus nori ir gali padėti.
Tikrai patariu visiems kam sunku gyvenime
paklausyti ką kalba šis žmogus.

Seminare išgirdau tokių minčių kokios sukdavosi
ir mano galvoje, todėl be jokių abejonių viskas
kas yra sakoma yra tiesa ir jokios mistikos nėra.

Justas B

Gyvenimas buvo juodas – pareigų daug, niekur
nebespėju, nebepajėgiu, fizinės kančios ir
nebenoras gyventi.

Nebegaliu melstis, bloga Bažnyčioje. Maniau, kad
apsėdo velnias. Minčių maišalynė, nebesuprantu nei
kas vyksta, nei kas begali būti blogiau.

Vienintelė atrama gyvenime – gal tik mano šuo, nors
šalia žmonių daug ir lyg nė vieno, į ką galėčiau atsiremti.

Dabar jaučiu begalinį dėkingumą, galvoje šviesu, kūnas
turi atramą, neliko kančios, tik nauji jausmai. Vėl
galiu melstis, nors kartu ištisai ašaroju. Paprasčiausiai,
verkiu tyliai is laimės.

Dalia R.

Prieš seminarą atrodė, kad klaidžioju savo
gyvenime ir net nežinau, kur noriu eiti.
Bet jo metu išgirdusi, kad noras yra trūkumas
ir jų išpildymas neatneša laimės, nes išpildyto
noro vietoje atsiranda vis kitas noras, supratau,
kad esu laiminga ten kur esu, niekur neidama ir
nieko neieškodama. Turiu visko, ko man reikia.

Seminaras priminė, kad praeities jau nebėra, ateities
dar nėra, yra tik dabartis. Taigi, stengiuosi susitelkti
tik ties šia akimirka ir mėgautis ja.

Gražina D.

Laba diena, visų pirma, norėčiau padėkoti
už vakar vykusį seminarą „Tikrosios laimės
pagrindai“.

Džiugu, kad šitokiu būdu žmonėms padedate, rodant
jiems meilės kelią.

Kvietimą į Jūsų seminarą gavau gimtadienio proga.
Taip, buvau skaičiusi nemažai knygų ir dar vieną
gavau kartu su kvietimu į šį seminarą. Manau,
kiekviena kažkiek padėjo tam tikru metu, kažko
išmokė… bet žinoma, buvo toks metas kai viską
tiesiog reikėjo praeiti pačiam ir tuo momentu
reikėjo ieškoti atsakymų savyje pačiame, ir pažinti
save, ir savy pagaliau atrasti „tą kažką“ ko trūksta.

Iš tiesų net atradus tą kelią ir jį pasirinkus
neišvengiamai yra išbandymų, bet svarbiausia eiti
pirmyn ir pasitiketi Juo – meile. Kiekviena diena,
kažkur veda, kartais netgi tam atrodo teisingam kely
nežinai kur pasukti, ar kaip geriau elgtis, bet taip
pat tuo momentu žinai kad negali abejoti Meile.

Jūs minėjote kad ejote tarsi per erškėčius, o vėliau
atsivėrė laukai. Pažystamas jausmas, mano situacija
buvo kiek kitokia, bet tuo pačiu pavidalu, kai reikėjo
susidurti su tuo ko nenorėjai, bet reikėjo…

Svarbiausia kad po tamsos išaušo gyvenimo rytas, o
tada turbūt jautiesi kaip „šviesos karys“, buvo
akimirkų kai buvo tamsu ir turėjai kovoti, kad
įrodytum kad myli. 🙂

Nuoširdžiai AČIŪ už Jūsų seminarą, už nuoširdumą…
Tegul Meilė lydi Jus ir jūsų darbus visur ir visada:)

Dovilė S.

Sveiki,
Man asmeniškai šitos temos šiek tiek jau
pažįstamos, gal daugiau kaip prieš dešimt
metų domėjausi ezoterika, joga, reiki ir kt.

Ir taip mano gyvenimo kokybė kardinaliai
keitėsi, ir tuo buvau patenkintas. Bet
pasikeitus gyvenimo aplinkybėm pamažu viskas
išblėso.

Dabar neseniai knygyne Pegasas, įsigijau knygą
NORĖK IR TURĖSI, ir gavęs kvietimą į jūsų
seminarą nutariau apsilankyti…. Po pirmos
jūsų paskaitos manyje kažkas vėl įvyko,tai
tiesiog nenusakoma žodžiais… Daug kas
buvo žinoma, ir išbandyta, bet daug ir
naujo sužinojau,už tai esu jums dėkingas.
Seminaras labai patiko,bet gaila ne visuose
galėsiu dalyvauti…

Vaclovas

Sveiki,
seminaras tikrai buvo naudingas, likau patenkinta.
Jau ilgą laiką domiuosi dvasinėmis praktikomis,
išsivalymu, kitokiu požiūriu į pasaulį, sveika gyvensena.

Visa tai ką išgirdau per seminarą man buvo girdėta
dvasinių mokytojų kursuose, bet džiaugiuos, jog
seminaro dėka teko tai prisiminti ir dar labiau
suvokti viską, juk sako atsitiktinumų gyvenime nebūna 🙂

Robertas atrodo labai šviesus žmogus spindintis
noru perteikti žinias,kurių išmoko, sugrąžinti
džiaugsmą ir meilę gyvenimui į mūsų širdis. Juk
reikia tiek nedaug, jog būtume laimingi, prabuskime
ir sąmoningai suvokime mus supančio pasaulio grožį 🙂

Rekomenduoju visiems apsilankyti seminaruose ir eiti
savęs pažinimo keliu. 🙂

Rasa L.

Seminarą jau rekomendavau vienai kolegei. Pasakoju apie jį draugams ir,
jei matau kad susidomi, pasiūlau patiems jį išklausyti.

Mes dažnai gyvenime jaučiamės visagaliai, viską visur norime sukontroliuoti,
suvaldyti, daug tikimės, planuojame, arba atvirkščiai, jaučiamės nelaimingais,
nereikšmingais, dažnai nusiviliame, pykstame, liūdime, depresuojame,
kaltiname ir pan.

Seminare ateina supratimas, kad gyvenimą suvokiame labai siaurai ir net
iškreiptai. Kad ne gyvenimas TOKS yra, o mes ji TOKĮ
sukuriame savo mintimis, elgesiu, požiūriu. Seminare suprantamai pateikiama
kaip iš tiesų viskas vyksta gyvenime, kad mes nesame visagaliai ar
bereikšmiai. Esame maža dalis Visatos „mechanizmo“, kuris veikia pagal
tam tikrus Dėsnius. Kai apie juos daugiau sužinojau, atsirado vidinis impulsas
pabandyti gyventi pagal tuos dėsnius – žingsnelis po žingsnelio keisti
mastymą, požiūrį. Žinau, kad per vieną dieną niekas nepasikeičia, bet net
menkiausias pastebėtas pokytis gyvenime sukelia teigiamas emocijas.
Ir tai nuostabu 🙂 Ačiū.

Edita

Po jūsų seminaro mano gyvenime kažkas pasikeitė. Aš anksčiau viską žinojau, tačiau
materialus gyvenimas viską išstūmė. Dabar atrodo, kad Jūsų žodžiai man skamba
kiekvienoje mano gyvenimo situacijoje ir man nebereikia ilgai svarstyti kaip pasielgti,
atsakymai iš karto ateina tiesiai į širdį. . .Pasidariau daug ramesnė ir labiau savimi
pasitikiu. AČIŪ JUMS!

Aš rekomenduosiu nueiti į šį seminarą savo draugams ir pažįstamiems, tegul ir jų
gyvenimas prašviesėja, tegul ir jiems atsiveria nuostabūs gyvenimo toliai!

Laima V.

Rekomenduoju šį ir kitus panašius seminarus todėl, kad mes
gyvename labai laisvoje visuomenėje, kur kiekvienas žmogus
gali daryti ir elgtis taip kaip nori, net negalvodamas prie
ko tai veda… Šių seminarų metu, sužinai labai naudingą
informaciją, kurią naudodamas gali artėti savosios laimės link.

Julius S.

Į šį seminarą ėjau labiau dėl savo vaikų — norėjau,
kad jie, du sūnūs, susitvarkytų savo gyvenimo rėžimą,
miego ritmą, nes, kaip ir daugelis jaunų žmonių,
jie visiškai nesilaikė rėžimo.

Tačiau visi kartu gavome kurkas daugiau — ne tik
žinias apie miegą ir mitybą, bet gyvenimo suvokimą
ir kodėl daugelis praktikų veikia trumpai ir dažnai
nėra efektyvios…

Žinoma, po kelių seminarų gyvenimas nepasikeis, todėl
suplanavom vykti į pirmos pakopos stovyklą…“

Nijolė K.

Sveiki,
Dar kartą dėkoju už puikų seminarą, už jūsų
nuoširdumą, meilę seminaro dalyviams. Atrodo nieko
naujo, ką žinojau neišgirdau, bet visa, kas sklido
iš jūsų lūpų kažkaip kitaip liko viduje. Atrodo
vyksta dialogas su pačia savimi. Nuostabu, toks
jausmas, kad manasis Aš, sutiko savąjį Aš. Dar
negaliu paaiškinti, bet jausmas puikus. Dėkoju,
ir geros jums kloties!

Violeta T.

Išklausius visą seminarų ciklą pajutau palengvėjimą.
Kai suvoki, kad iš susidariusios padėties yra išeitis,
viskas nebeatrodo taip beviltiška.

Kristina K.

LABAS VAKARAS. Apie seminarą: skaičiau, klausiau
nemažai seminarų… ir tik dabar išgirdau tai,
ko taip ilgai rinkau po trupinėlį.
ESU NUSTEBUSI kaip viskas paprasta!
Išbandžiu – VEIKIA !

Regina L.

Laba diena. Pirmiausia, dėkui, kad Jūs,
Robertai, toks esate šioje begalinėje
Visatoje. Visi Jūsų seminarai paliko
pėdsaką mano viduje, vienas – didesnį,
kitas – mažesnį, bet tikrai paliko.

Daug skaičiau, mokiausi, klaidžiojau –
ieškojau to gyvenimo rakto, kaip Jūs
sakote. Jūsų seminaruose tą raktą gavau,
bet naudotis tuo raktu dar nemoku, todėl
labai labai laukiu praktinių užsiėmimų
Jūsų mokykloje. AČIŪ.

Birutė B.

Po kursų pradėjau daugiau mąstyti galvoti
ką sakau, ką darau, pradėjau save stebeti
iš šono, stengiuosi išlaikyti pusiausvyrą
bet kokioje situacijoje, į neigiamas emocijas
neatsakyti ar susilaikyti. Kursai suteikė daugiau
vidinio tvirtumo, pasitikėjimo, ryžto priimant
sprendimą. Ačiū Robertui!

Sigita K.

Jūsų seminarų ciklas man labai patiko. Jau senai
ieškau atsakymų į sveikatos ir finansinius klausimus.
Manau, kad atėjęs pas Jus, atsakymus į tai gavau. Seminare
supratau tai, apie ką anksčiau nelabai ką nutuokiau.
Tai – Visatos dėsniai ir Dieviškumas.
Pradėjau taikyti Visatos dėsnius. Jau kažkas gaunasi.
Didelis AČIŪ!
Susitiksime Sąmoningumo mokykloje!

Virginijus Š.

Labai džiaugiuosi ir dėkoju už puikiai
suorganizuotą ir įdomiai pateiktą informaciją.
Aš atėjau į seminarą vedina jo gražaus pavadinimo,
nes man reikėjo kitokio požiūrio į gyvenimą, į
santykius ir aš tą dieną netikėtai radau žinutę,
kad Šiauliuose vyksta mokymai „Tikrosios laimės pagrindai“.

Aš esu labai laiminga, kad atėjau ir radau atsakymus į
savo klausimus, pasikeitė mano požiūris į santykius ir
į visatą.

Išgirdau naujos informacijos apie energetikos poveikį
mūsų savijautai ir mūsų mintims. Šie seminarai man
suteikė didelę palaimą, nes ateidavau iš po darbo
ir jokio nuovargio nejausdavau po 3 val seminaro,
tiesiog buvo nuostabu ir norisi veikti, daryti
ir išgirstas žinias naudoti praktikoje, dalyvauti
Sąmoningumo mokykloje.

Aš jau geriu vandenį tik atlaidintą, as mokausi
nuolatinai šypsotis, nes jau seniai norėjau to
išmokti. AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ GERUMĄ IR TEPADEDA
JUMS DIDIS KŪRĖJAS TĘSTI ŠIĄ GRAŽIĄ IR GARBINGĄ
MISIJĄ. Nuoširdžiai,

Janina E.

Labai džiaugiuosi, kad lankiausi šiuose seminaruose, nes gavau stiprų postūmį keisti
savo gyvenimą į gerąją pusę. Manau visi mąstantys žmonės turėtų sužinoti seminaro
metu skleidžiamas tiesas ir naudingus patarimus, ir laikytis jų, nes tai pagerins jų
gyvenimą ir sumažins vargus.
Ačiū Jums

Jelena K.

…ketverius metus patiriu gyvenimo džiaugsmą gyvendama
tiesiog čia ir dabar. Prašau Aukščiausiojo, kad suteiktų
ramybes man susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti ir
keisti tai ką galiu…

Tačiau laikui bėgant pasiklydau tarp begalės informacijos
apie aukstesnę jėgą, pasamonės galias ir visatos dėsnius.
Seminaro metu viskas sugrįžo į vietas. Esu Jums dėkinga
už tai ką darote linkiu Jums Dievo ramybės ir stiprybės.

Lina J.

Kodėl? Todėl, kad sąmoningumo niekada nubus per daug. Net jei manot,
kad viską žinot ir suprantat. Čia kaip biblijos skaitymas. Kad ir kiek skaitysi,
kiekvieną kartą vis atrasi kažką naujo, ko praeitą kartą nepastebėjai arba
nesuvokei.

Einant dvasingumo keliu labai svarbus tiek bendraminčių, tiek Dievo palaikymas.
Šiuose seminaruose nei draugų, nei Dieviškumo tikrai netrūksta….

Remigijus P.

Seminarai man labai patiko. Kai apie juos išgirdau, žinojau, kad mane
ima už rankos ir ten veda, todėl su džiaugsmu priėmiau viską, ką ten
radau.

Mano gyvenimas keičiasi tuo, kad pradedu giliau praktikuoti tai, kas
veda į harmoniją. Anksčiau turėjau žinių iš įvairių šaltinių, per
seminarą jas vėl pakartojau, kaip vieną visumą ir pradedu sąmonėje
užtvirtinti kaip neatsiejamą savo gyvenimo dalį.

Esu be galo dėkinga Dievui ir jums, kad man suteikta ši dovana. Po
seminaro man pavyksta labiau atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių, kurie
visiškai nėra mano rūpesčiai. Taip pat man pavyksta mąstyti ir jausti
labiau praplėstam sąmonės lygmenyje, tai yra nuostabu, gyvenimas tampa
nuolatine laime, lieka tik teigiami jausmai.

Jurga Adomo

Rekomenduočiau GYVENIMO RYTO seminarus pirmiausiai todėl, kad žinios
duodamos iš širdies.
Antra, mokytojo žinios perduodamos labai aiškiai ir suprantamai.
Trečia, žinios mokytojo patikrintos praktiškai, todėl tai yra tikra.
Ketvirta, jei to neišgirsi, neteksi galimybes gauti reikalingų žinių, bet
jei tai išgirsi, gausi labai daug. Pabandyk pats, ir tada pats galėsi
atsakyti į šį klausimą. Tikiu, kad jis bus teigiamas. O į klausimą „kodėl?“ tau
atsakysi pats… Aš rekomenduoju šiuos sąmoningumo mokyklos seminarus.

Rimantas