“Kai paleidžiate viską, pas jus ateina patys geriausi dalykai”.  Ar esate girdėję tokią mintį? Kviečiame Jus perskaityti 7 Šri Šri Ravi Šankaro, Indijos guru ir visuomenės veikėjo, tarptautinės organizacijos „Gyvenimo menas“ steigėjo, patarimus, kurie tikrai Jums suteiks optimizmo.

Šri Šri Ravi Šankaras – yra žymus dvasinis lyderis ir humanistas, jis siekia pasaulinės taikos tarnavimu ir žmogiškųjų vertybių puoselėjimu ir įkvėpė milijonus žmonių visoje planetoje. 2004 ir 2006 metais Nobelio premijos komiteto jis buvo paskelbtas kandidatu Nobelio taikos premijai, 2009 metais „Forbes India“ žurnalo duomenimis pateko į 5 įtakingiausių Indijos asmenybių sąrašą. Šri Šri Ravi Šankaras pakeitė daugybės žmonių gyvenimus, suteikdamas jiems nusiraminimą ir palengvėjimą.

7 Šri Šankaro patarimai, suteikiantys optimizmo

1. Nereikia niekur skubėti. Bet reikia būti ten, kur tau gera. Jeigu jauti, kad esi kažkur ne savo vietoje, eik ten, kur veda vidinis balsas. Atsimink, kad tam, jog atrastum, nebūtina kur nors eiti. Tai itin plona riba, esmė slypi nuolatiniame buvime čia ir dabar.

2. Nesiek kontroliuoti žmonių ir įvykių. Neplanuok, nelauk, nenorėk, atlaisvink gniaužtą. Mokėk išlaikyti pauzę, kurios metu niekas nevyksta. Leisk žmonėms ateiti pas tave, o įvykiams nutikti. Jie nutinka su tavimi ne šiaip sau.

3. Suteik sau laisvę būti savimi, o kitiems – būti jais. Atsimink, kad kiekvienas turi savo kelią ir savo pamokas. Jeigu jūsų keliai susitinka – puiku, bet jeigu jie išsiskirs, tai taip pat yra gerai, nes viskas visada yra į gerą.

4. Nesiekite turėti viską iš karto. Net kai atrodo, kad nieko nėra – visada kažkas yra, o tai, ko trūksta – suteiks ištiesta draugo, brolio, sesers, neatsitiktinio praeivio ranka. Viskame būk nuosaikus.

5. Visus ir viską pasitik su šypsena, meile. Bet niekada neatsisveikink, nes niekas niekada nesibaigia galutinai. Sakyk: „Dėkui ir iki kitų kartų“.

6. Atsiverk žmonėms, visatai, Dievui – vadink, kaip nori. Patikėk – viskas tavo gyvenime susiklosto tau palankiausiu būdu. Net ir tada, kai atrodo, jog blogiau jau būti negali – gali… Niekada nežinai, kur atrasi, o kur prarasi.

7. Tam, kad užsidėtum švarius marškinius, turi nusimesti senus. Naujo pažinimas ar pasikeitimas neįmanomi, jeigu esi užspaustas senų dogmų ir įsitikinimų. Suteik savo protui lankstumo.

Parengta pagal šaltinį vmarkus.lt 

Jei nori išmokti atsipalaiduoti, nusiraminti ir nuolat jausti vidinę ramybę ir pilnatvę, susitikime artėjančiuose mūsų renginiuose. Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus. Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA

Pradžių pradžia – Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS. Daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/ 

Roberto Karvausko knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“ (spausdintinę, elektroninę ir audio versiją), o taip pat daugybę įvairių seminarų įrašų gali įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Susitikime ir sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymuose, kuriuos sudaro keturios pakopos. Visas pakopas galima pereiti tik iš eilės ir, žinoma, pradėti reikia nuo pirmosios. Mokymų metu gausi daug žinių ir išminties, įgausi ryžtą gyventi kitaip, suvoksi save naujai, išsivalysi savo vidų, suplanuosi savo kasdienybę naujai ir kt. O taip pat išbandysi daugybę įvairių pratimų ir gilių, stiprių praktikų. Ir vis labiau ir labiau atversi savo širdį meilei, vidinei ramybei, harmonijai ir pilnatvei. Daugiau informacijos apie sąmoningumo mokyklą žiūrėki čia:  https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/