Tai sukrečianti išpažintis su laiminga pabaiga.
Būtina išklausyti tiems, kas patiria baimės, panikos priepuolius, yra prikaupę nuoskaudų, bijo, ką aplinkiniai pasakys, susigėsta, raudonuoja, nes jaučiasi nepilnaverčiai, nebenori gyventi ar net svarsto apie savižudybę…

Aušra Nemūraitė, nors ir skaitė daugybę knygų apie filosofiją bei psichologiją, lankėsi saviugdos seminaruose, ilgą laiką gyveno visiškame gyvenimo CHAOSE. Ji vis meldėsi ir prašė Dievo, kad jai atsiųstų mokytoją, kuris padėtų viską sudėlioti į lentynas. Iš pradžių pati bandė taikyti įvairias praktikas gyvenime, meldėsi, meditavo, bet po kurio laiko viską metė ir neįdiegė to į kasdienybę.

Nors ir buvo suplanavusi kelis pasitraukimo iš gyvenimo variantus, viena automobilio AVARIJA tapo lemtinga, po kurios padėkojo Dievui, jog LIKO GYVA ir grįžusi namo iš karto užsiregistravo į sąmoningumo mokymus.

Nuoširdaus pokalbio metu Aušra ir Robertas primena, jog gyvenime BET KOKIA KOVA – IŠ ANKSTO PRALAIMĖTA!

Net ir pakopų metu buvo noro „išprievartauti“ Dievą, kad darytų taip, kaip ji nori. Ir tik po III pakopos mokymų sugebėjo visiškai pasiduoti ir tuomet pajuto tikrąją laimę, pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą.

Šiai dienai Aušra visame kame yra su Dievu: „Esu nuolatos su Dievu. Kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę. Aš su juo geriu kavą. Aš su juo einu. Aš su juo Gyvenu.“

Aušra suprato, jog jai nereikia jokių praktikų, kad galėtų visiškai atsiduoti gyvenimui ir būti laiminga. Dabar ji sąmoningai priima įvairias emocijas, skirtingus jausmus, iš pirmo žvilgsnio nemalonias gyvenimo situacijas. Ji tai suvokia kaip valymąsi. Juk Tu GALI SIRGTI arba GALI GYTI. Ką pasirinksi?

Aušra džiaugiasi, jog gyvenimas ją atvedė pas Robertą į Sąmoningumo mokyklą „Gyvenimo Rytas“.
Po III pakopos mokymų Aušra sugebėjo visiškai pasiduoti gyvenimui ir pajuto tikrąją laimę, pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą!

Ačiū Aušrai už širdies atvėrimą ir nuoširdų savo istorijos pasidalinimą ❣

Tikriausiai ir Tu nori jaustis taip, kaip šiandien jaučiasi Aušra?

Išbandyk sąmoningumo mokymus ir Tu!
Tai mokymai, kur žmogus įgauna ryžtą gyventi kitaip!
Mokymus sudaro keturios pakopos.
Daugiau informacijos apie tai rasi čia:
https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/

Sąmoningumo mokymus sudaro keturios pakopos.

Pradėti reikia nuo I PAKOPOS.

Pirmoji mokymų pakopa skirta tam, kad žmogus susivoktų kas esąs, pamatytų, kad yra kitoks gyvenimas – džiaugsmingas, pilnas ramybės ir pilnatvės jausmo, įgautų ryžtą gyventi kitaip, žengtų pirmą žingsnį į naująjį gyvenimą, suplanuotų savo kasdienybę naujai.

II PAKOPOJE atliekamas sąmoningai pasiekiamų įtampų, stresų ir ligų priežasčių savyje radimas ir šalinimas.

Po III PAKOPOS dauguma žmonių sukaupia kritinį kiekį vidinės energijos ir įgauna galimybę savarankiškai sąmoningai kurti ir valdyti savo gyvenimą.

IV PAKOPA vyksta tik vieną kartą metuose!
Jei jau baigei III pakopas, tikrai verta ryžtis ir šiai! Jei nori dvasiškai prabusti, išsilaisvinti, atrasti gilią vidinę ramybę savo širdyje – registruokis į super galingą ketvirtąją pakopą!

Registruokis į mokymus, dalyvauk ir pasidaryk sau ir savo artimiesiems pačią didžiausią dovaną – gyvenk vidinėje ramybėje ir pilnatvėje! 

Tad nieko nelauk ir drąsiai ženk į sąmoningumo mokymus, kuriuose išmoksi vidinę ramybę jausti bet kurioje gyvenimo situacijoje!

Mokymai vyksta sodyboje „Žuvyčiai“, Elektrėnų sav.

Daugiau informacijos apie tai rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/

Visą mokymų grafiką rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/samoningumo-mokyklos-mokymai-renginiai/

Artėjančių renginių kalendorių rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/