📣 Kas pastūmėjo Jūratę, kad gyvenimas turėjo keistis? Kodėl?

Jūratė sako: „Vieną dieną kažkaip supranti, kad taip, kaip gyveni, gyventi nenori, o kaip kitaip gyventi – nežinai. Ir tada, kai nežinai kaip – eini ieškoti. Ta vinis – nepasitenkinimas gyvenimu“.

Jūratė pasakoja, jog turėjo ir darbą, ir šeimą, ir pinigų, tačiau nebuvo gyvenimo džiaugsmo. Pirmą kartą atvažiavusi į sąmoningumo mokyklos mokymus, Jūratė džiaugėsi pasikeitusia savo būsena. Ji stebėjosi:  „Kaip tu, atvažiavęs kažkoks tuščias, nepatenkintas gyvenimu, gali išvažiuoti pilnas, truputį pakilęs nuo žemės ir laimingas?

“Jeigu tu nededi pastangų ir neini į priekį – tai tave traukia atgal”, – dalinasi savo suvokimais Jūratė ir pataria, jog: “Į mokymus svarbu važiuoti visada su nuolankia mokinio pozicija”.

Kaip keitėsi Jūratės būsena su kiekviena pakopa? Kaip Jūratė gyvena dabar? Kaip jaučiasi? Kuo užsiima?
Visą jos sėkmės istoriją sužinokite šiame VAIZDO įraše: (Interviu 2020-07-24) ↓
https://www.youtube.com/watch?v=egSf0uR67LQ&feature=youtu.be >>>).

Išbandyk šiuos mokymus ir tu!

Sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo Rytas“ mokymus sudaro keturios pakopos.

Pradėti reikia nuo I PAKOPOS.

Pirmoji mokymų pakopa skirta tam, kad žmogus susivoktų kas esąs, pamatytų, kad yra kitoks gyvenimas – džiaugsmingas, pilnas ramybės ir pilnatvės jausmo, įgautų ryžtą gyventi kitaip, žengtų pirmą žingsnį į naująjį gyvenimą, suplanuotų savo kasdienybę naujai.

II PAKOPOJE atliekamas sąmoningai pasiekiamų įtampų, stresų ir ligų priežasčių savyje radimas ir šalinimas.

Po III PAKOPOS dauguma žmonių sukaupia kritinį kiekį vidinės energijos ir įgauna galimybę savarankiškai sąmoningai kurti ir valdyti savo gyvenimą.

IV PAKOPA vyksta tik vieną kartą metuose!
Jei jau baigei III pakopas, tikrai verta ryžtis ir šiai! Jei nori dvasiškai prabusti, išsilaisvinti, atrasti gilią vidinę ramybę savo širdyje – registruokis į super galingą ketvirtąją pakopą!

Registruokis į mokymus, dalyvauk ir pasidaryk sau ir savo artimiesiems pačią didžiausią dovaną – gyvenk vidinėje ramybėje ir pilnatvėje! 

Tad nieko nelauk ir drąsiai ženk į sąmoningumo mokymus, kuriuose išmoksi vidinę ramybę jausti bet kurioje gyvenimo situacijoje!

Mokymai vyksta sodyboje „Žuvyčiai“, Elektrėnų sav.

Daugiau informacijos apie tai rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/

Visą mokymų grafiką rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/samoningumo-mokyklos-mokymai-renginiai/

Artėjančių renginių kalendorių rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/