Šįkart paliesime dar vieną labai svarbią ir skaudžią žmogaus problemą – nusivylimą. Žmonės dažnai nusivilia daugeliu dalykų: politika, ekonomika, didelėmis kainomis, mažomis pajamomis ir t.t. Didelė dalis žmonių, nusivylusių gyvenimu Lietuvoje, išvažiavo laimės ieškoti svetur. Kartais, pažiūrėję į žmogų iš šono, pamąstome: žmogus ir namus turi, ir už ką pavalgyti turi, ir įvairiausių užsiėmimų, renginių, pramogų šiandien yra be galo didžiulė pasiūla! Tad kodėl žmogus ima ir įkrenta į  nusivylimų duobę? Kodėl taip atsitinka? Kaip iš to išsilaisvinti?
Todėl šįkart Pūko TV laidoje „TVIRTA ŠEIMA – TVIRTA LIETUVA“ Robertas Karvauskas išsamiai išnagrinėjo būtent šią, daugeliui aktualią temą – „KAIP IŠLIPTI IŠ VISIŠKOS NEVILTIES DUOBĖS?“

Kas yra neviltis? 

Robertas Karvauskas sako: „Neviltis – tai yra nebuvimas meilės žmogaus širdyje, nebuvimas jausmo, nebuvimas vidinės ramybės, kad tikrai viskas yra ir bus gerai“.

Kodėl žmogus įkrenta į nevilties duobę?

Robertas sako, jog mus nuo mažens išmokino gyventi taip, kad mes turime iš gyvenimo kažką gauti, kažkuo apsirūpinti. Ir labai dažnai, kada stengiamės kažką gauti, mums neišeina, tada nusiviliame savimi, nusiviliame tomis aplinkybėmis, kuriose gyvename. Kiekvienas žmogus turėtų užduoti sau klausimą: „Ko aš siekiu gyvenime, bet negaunu, kas man niekaip neišeina pasiekti? Kiekvienas turėtų atsisėsti ir ramiai apie tai pagalvoti. Dažnai mes žinome, kaip turi būti ir stengiamės realizuoti tai gyvenime. Tačiau gyvenimas visą laiką juda ir nė viena situacija nebūna tokia pati. Mes norime seną žinojimą įkelti į naują situaciją. Tačiau kuo daugiau pastangų mes dedame, tuo labiau prarandame savo energiją. Kai neišeina – nusiviliame. Reikia sutelkti dėmesį į kitokius prioritetus, į kitokias vertybes.

Tad ką gi daryti?

Robertas sako: „Aplink mus yra energinis laukas, kurį lemia mūsų būsena, mūsų jausmai. Mūsų energetika turi būti teigiama, turi būti gražūs jausmai. Mes turime prižiūrėti savo energinį lauką, jį puoselėti, jį valyti. Gyventi su sena energetika jau neišeina, nes aplinkos energijos labai stipriai kyla. Iš saulės pliūpsniais eina naujų vibracijų energija, kuri perinstaliuoja Žemės energinį lauką. Reikia kelti savo energetiką, savo vibracijas reikia tankinti. O tai reiškia, reikia susikoncentruoti į kitokią būseną – į Meilės būseną, į pusiausvyros ir ramybės būseną, į pilnatvės atradimą savyje“.

Nuo ko gi pradėti?

Mūsų fizinė struktūra yra neatsiejama nuo mūsų energinės struktūros. Tai reiškia, kad mūsų kūno išraiška yra neatsiejama nuo mūsų vidinių būsenų, nuo jausmų. Robertas visada pataria pradėti nuo kvėpavimo, o taip pat duoda nuostabų pratimą, kurį atlikti nusivylusiam žmogui, tikriausiai, atrodo neįmanoma, tačiau Robertas sako: „Pradėkite šypsotis ypatingai tada, kada jums sunku. Taip, tada atrodo nesinori, bet žinokite, kad raumenų patempimas duoda savo rezultatą. Todėl suimkite save į rankas, atsisėskite ir 5 minutes pasitempę laikykite šypseną. Jūs nustebsite tais rezultatais. Ne veltui tai yra vienas iš Laimingo Gyvenimo Rakto elementų, kuris turi būti kasdienybėje. Šypsena yra stebuklingas būdas sunaikinti bet kurią gyvenimo problemą“ – sako Robertas Karvauskas. Tiesiog reikia tai išbandyti!

Kaip išlipti iš visiškos nevilties duobės? Nuo ko pradėti? Kaip daugiau į ją neįkristi? Ką reikia suvokti?  Kuo vadovautis? Į kokius prioritetus ir į kokias vertybes reikia sutelkti savo dėmesį? Kaip atrasti tą tikrąją ramybės, pusiausvyros ir pilnatvės būseną savyje? Ką reikia nuolat daryti, kad šypsena užlietų ne tik jūsų veidą, bet ir širdį? Visa tai ir dar daugiau sužinokite TV reportaže ↓

Buvo įdomu ir naudinga?
Susitikime renginiuose!
Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.
Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA