ĮSPĖJIMAS: Nesiimkite Drastiškų Priemonių Nutukimui Šalinti ir Dėl Jo Pablogėjusiai Sveikatai Atstatyti, Kol Neapsilankėte Šiame Seminare!

Tai Bus Jūsų Vadovas į Vaikystėje Patirtą Energingumą ir Puikią Sveikatą!

Atrodytų tunkam, nuolat sergam ir neturime energijos dėl to, kad maiste prikišta visokių nuodų, konservantų („E“) ir kitokios chemijos, bet ar tikrai tai yra TIKROJI viso to priežastis?

Nutukimas, ligos ir nuolatinis energijos trūkumas – tai jau pasekmė. Seminare nekalbama apie dietas, svorio metimo metodikas ir kitas organizmo alinimo programas. Čia kalbama apie viso to priežastis ir sprendimo būdus. Čia kalbama apie tai, ką turite daryti ir kuria linkme judėti, kad viršsvoris, prasta sveikata ir tinginystė automatiškai dingtų iš tavo gyvenimo.

Seminare „Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir miegoti“ atskleistos TIKROSIOS antsvorio, sveikatos problemų ir nuolatinio nuovargio priežastys ir išaiškinta, kaip tai galite sutvarkyti visam laikui.

Šio seminaro tikslas ir yra atsakyti į pagrindinius klausimus, kad AIŠKIAI žinotumėte, kas darosi su Jūsų organizmu ir kuria linkme reikia judėti, kad pradėtumėte gyventi sveiką gyvenimą ir taip išvengtumėte nuolat kamuojančių ligų, bet kokio vaistų vartojimo ir nutukimo.

Seminaro pagrindinės temos:

 

 • Kaip teisingai kvėpuoti ir gauti tris kartus daugiau energijos nei gauni dabar?
 • Kaip kvėpavimo pagalba atverti neišsenkantį valios, ryžto ir entuziazmo šaltinį savyje?
 • Kaip paprasto pratimo pagalba per kelias minutes galima tapti džiugiu, nors gyvenimas ir atrodo „suknistas“, nuotaika bloga, visi aplink erzina ir norisi tiesiog išnykti?
 • Mūsų neteisinga mityba yra pagrindinė nutukimo priežastis. Viršsvoris yra natūrali organizmo reakcija į tai, ką mes su savimi darome. Kaip visa tai vyksta ir kaip to išvengti?
 • Kai kurių produktų vartojimo paradoksai. Ką ir kada valgyti, kad „nepravalgytum“ energijos?
 • Kodėl aplink tiek daug nesveikų žmonių? Kaip nuo to apsisaugoti?
 • Kokių produktų geriausiai iš viso atsisakyti ir kokį pavojų jie kelia tavo organizmui?
 • Ką, kada, kaip ir kiek valgyti, kad gyventum sveiką ir pilną energijos gyvenimą?
 • Kokiu būdu valgydami mes prarandame daugiau energijos, nei jos gauname?
 • Svarbiausi dalykai, kuriuos privaloma žinoti apie vieną iš pagrindinių mūsų gyvybės šaltinių – vandenį.
 • Tinkamo miego instrukcija: kada geriausia eiti gulti, kada keltis ir kiek laiko miegoti, kad išlaikytum sveiką kūną ir sveiką psichiką?

97% žmonių iš tiesų nežino kas yra tikrasis energingumas ir gera sveikata. Taip, kaip jie jaučiasi, jiems atrodo normalu. Jie net neįsivaizduoja, kad per gyvenimą galima eiti lyg ant sparnų, kai tiesiog natūraliai norisi šypsotis ir džiaugtis, jaučiant didžiulį dėkingumą už puikią sveikatą, nors tau ir 50 metų. Tai pajutę, niekada nenorėsite grįžti atgal. Pažadu!

Jei bent šiek tiek rūpinatės savo sveikata ir nenorite visą savo likusį gyvenimą praleisti poliklinikų eilėse, be saiko ryjant vaistus ir skundžiantis kaip viską skauda, tai privalote kuo greičiau, bent po truputį, pradėti keisti savo kvėpavimo, valgymo ir miego įpročius.

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

GARANTIJA: Šiuo seminaru tikiu visu 100% ir žinau, kad tai jums gali padėti! Todėl, jei dėl kokios nors priežasties seminaras nepatiks, neduos naudos ar pasirodys netinkami, tiesiog parašykite man ir gražinsiu visą 100% sumokėtos sumos!

 

Su Meile,

par

Robertas Karvauskas

Štai keletas atsiliepimų iš seminaro dalyvių:

(visus atsiliepimus skaitykite čia: www.gyvenimorytas.lt/atsiliepimai-apie-seminarus/)

Energingumo stoka paskatino išklausyti šią paskaitą. Nors ir anksti guldavausi, daug vandens gerdavau ir kartais medituodavau jausdavausi ypač po pietų tiesiog pavargusi, mieguista.
GŠiame seminare supratau, kad maitinuosiu negerai. Dabar pradėjau derinti produktus, anksčiau keltis.
Atsirado lengvumas kūne, daugiau energijos.
Ačiū, Dėkoju Jums,

Rima 2011-06-08 Kaunas

Ši paskaita mane įkvėpė peržvelgti ir pakeisti savo mitybą ,miegą, kvėpavimą. To pasekoje pastebėjau padidėjusį energijos kiekį, kas mane labai nudžiugino. Jaučiu,kad einu pirmyn, nors ir mažais žingsneliais.
Sujungdama išmoktas praktikas pajutau, kad gyvenimas kasdien atveria naujas spalvas, o šypsena išties daro stebuklus….
Džiaugiuosi turėdama galimybes lankytis Jūsų paskaitose. Visos skleidžiamos žinios man duoda milžinišką nauda. Ačiū Jums labai.
Lina, Kaunas 2011-06-08

Sveiki,
džiaugiuosi gavus galimybę pabūvoti Jūsų paskaitoje.Tai man davė didelės naudos. Išklausius ir suvokus,kad į viską galima pažvelgti kitaip, pradedi ,atrodo, ir į didelias bei opias problemas sureaguoti paprasčiau. Gavau daug žinių kaip panaudoti savo vidinę stiprybę,kaip ją pakreipti tinkama linkme.
Dėkoju už suteiktas žinias.
Jurgita, Kaunas

Šiaip tai labai geras seminaras, tik galo negirdejau, o ka girdejau tai tikrai stipru!!!!!!!!!!!!! Ačiū Tau, kad padedi žmonems suprasti tokius dalykus. Aš ir pats visiems bandau papasakoti, ka Tu pasakoji. Labai Tau dekui. Jei būtų daugiau tokių žmonių, tai tikrai pasaulis būtų geresnis. Sėkmės Tau. Te laimina Tave Dievulis už Tavo gerus ir kilnius darbus!!!!!!!!!!!!!!!
Valdas, Kaunas 2011-06-08

Jūsų paskaitose vis atrandu naujų ir įdomių patarimų, kuriuos reikia pritaikyti, jei norime būti kuo sveikesni, reikia geros mitybos, poilsio, meditacijų, bet taip sunku, viską suderinti pakeisti savo įpročius, nuostatas. Tapti nauju žmogumi!
Diana, Kaunas 2011-06-08

Sudalyvavusi jūsų seminare supratau kad viskas mūsų gyvenime, tai kaip mes valgome miegame kvėpuojame, turi įtakos mūsų savijautai ir energingumui. Aš supratau, kas siurbia mano energiją. Galbūt ne viską esu pasiryžusi pritaikyti savo gyvenime, gal tam dar nepribrendau, bet inormacija, kurią gavau, atvėrė man akis ir atsakė į daugelį klausimų. Tikrai nesigailiu dalyvavusi. Ir labai Jums dėkoju.
P.S. deja negalėjau sudalyvauti seminare apie streso valdymą. Jeigu būtų galimybė nusipirkti šio seminaro įrašus, būčiau labai dėkinga.
Inga, Kaunas 2011-06-08

 

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/