Tiems, Kam Vidinio Skausmo ir

Įtampos Dydis Jau Beveik Pasiekė Ribą!

2-asis seminarų ciklo Laimingo Gyvenimo Raktas seminaras

 

Jei jauti nerimą dėl ateities ir kamuoja nuolatinis stresas, bei įtampa darbe…, jei santykiai su antra
puse pilni konfliktų, pykčio, nesupratimo… ir nežinai kaip iš to išlipti…, jei vis dar nerandi savo gyvenimo kelio, o vidinio skausmo dydis artėja link kritinės ribos, tai didžiulė tikimybė, kad negyveni pagal esminius visatos dėsnius ir tai gali būti svarbiausias laiškas, kurį kada nors skaitysi.

Pirmiausia, noriu užduoti kelis svarbius klausimus:

-Ar kada jautei nerimą ir nepasitikėjimą savimi bendraujant su nepažįstamais žmonėmis…, kai sunku sugalvoti ką čia protingo pasakius, kad neapsijuokus…, kai ta visiškos tylos akimirka kelia dar didesnę vidinę įtampą…?

-Ar kada teko dirbti nemėgstamą darbą…, kai ypač sunku iš ryto keltis…, kuriame niekas neįvertina tavo pastangų… ir dėl to nieko negali padaryti, nes nežinai, ką nori veikti gyvenime…, be to baisu dėl šeimos ir savo ateities, nes iš ten
išėjus, prarastum taip reikalingą pajamų šaltinį…, todėl sukandus dantis darai tai toliau… ir kaupi tą vidinį pyktį, bei kitas neigiamas emocijas…?

-Ar praeityje teko patirti emocinį skausmą, kurio negali pamiršti net iki dabar…, negali jam ar jai atleisti…, ir tai prisiminus, vis dar jauti tą nusivylimą?

-Ar teko pagalvoti, kad gyvenimas tiesiog nevyksta taip kaip norėjai ir kažkada svajojai…, kad patiri per daug nusivylimų ir skausmo…, o nuolatinė monotonija ir visiško gyvenimo džiaugsmo nebuvimas viską tik pablogina…?

Noriu, kad atvirai sau pasakytum, ar bent viena iš šių situacijų atrodo pažįstama?

Jeigu tu toks(-tokia) pat kaip ir aš, kai pradėjau visą šią saviugdos kelionę, tai tikriausiai su šiomis problemomis susiduri daug dažniau nei iš tiesų norėtum.

Ir blogiausia yra tai, kad kartais net nežinai ką dėl to daryti! Nežinai ko imtis, kad pašalinti tą vidinį skausmą ir nerimą dėl ateities.

Iš tiesų, tai ką papasakosiu, nėra pačios šviesiausios mano gyvenimo akimirkos, todėl nesinori per daug lysti į praeities detales ir knaisiotis po tuos dalykus…, bet noriu, kad pamatytum, jog esu lygiai toks pat kaip ir tu, kad turėjau lygiai tokių pat problemų kaip ir dauguma žmonių. Ir noriu, kad tau nereikėtų patirti tai, ką patyriau aš. Juk yra sakoma, kad protingi žmonės mokosi iš svetimų klaidų. Tik todėl grįžtu į savo praeitį ir pasakoju šią istoriją.

Ją rasi čia: APIE ROBERTĄ KARVAUSKĄ

Žmonės sako, kad gauna atsakymus į savo vidinius klausimus ir konkrečius nurodymus savo dvasinio tobulėjimo keliui. Sako, kad gauna receptą laimingam gyvenimui! Pasakoja, kaip gerėja jų santykiai su žmonėmis, šeima ir kaip kyla pasitikėjimas savimi. Žmonės rašo, kokį tobulą ir harmoningą pradeda matyti pasaulį.
Nelieka praeities skausmo ir pranyksta nerimas dėl ateities (kas nutiks, kaip gyvensiu?…).

Štai visi atsiliepimai žmonių, kurie buvo mano susitikimuose: Atsiliepimai

Bet pirmiausia, turi prisiimti atsakomybę!

Kiekvienas gali to išmokti. Kiekvienas gali išsilaisvinti iš to vidinio skausmo, jei tik prisiims atsakomybę už tai, kas vyksta gyvenime ir imsis veiksmų. Bet žinoma, iš pradžių turi ŽINOTI ką daryti ir kodėl. Pirma, turi žinoti KAIP gyventi ir tik po to imti viską keisti. Todėl, pats pirmas dalykas, kurio mokau žmones ir yra pagrindiniai ir nekintantys visatos dėsniai, kad sužinotum žaidimo taisykles.

Kokios tos visatos žaidimo (gyvenimo) taisyklės?

Trumpai pristatau pagrindinius visatos dėsnius, nuo kurių ir turi prasidėti visas mokymas… kuriuos suvokus ir patikrinus savo patirtimi, iš gyvenimo visiškai pašalinsi blogus santykius šeimoje, neutralizuosi vidinę įtampą ir nerimą dėl ateities, bei, pagaliau, išsilaisvinsi iš praeities skausmo…

Gyventi harmoningai, jaučiant vidinę ramybę, visada buvo prieinama ir pasiekiama. Jei vis dar jauti skausmą, tai reiškia kažko nežinai. Ir labai didelė tikimybė, kad nežinai šių visatos dėsnių arba negyveni pagal juos.

 • Atspindžio dėsnis

Lemiamas visatos dėsnis. Tie, kas įsisąmonina šį dėsnį, jau turi pilną pagrindą visiškai pakeisti savo gyvenimą. Tai parodo, kad pasaulis yra unikaliai paprastas. Nieko nėra paprastesnio už visą tą pasaulį, kuriame mes gyvenime, nes jis susideda tik iš dviejų dalykų: žmogaus vidinio pasaulio ir išorinio (atspindžio).

Atrodo toks paprastas dalykas, bet taip mažai žmonių jį iš tiesų supranta. Visi bando keisti atspindį, o ne tikrąją to atspindžio priežastį – savo vidų. Čia tas pats, kas rėkti ant savo atvaizdo veidrodyje, nes jis čia stovi ir nieko neveikia. Atrodo komiška, bet dauguma būtent taip ir gyvena!

Veidrodžio neišlenksi (nebent trumpam ir šiek tiek) – jis visada grįš į savo buvusią poziciją (sukeliant tau dar daugiau skausmo), tai yra atspindės tai, kas yra tavo viduje! Vien tai įsisavinus ir SUVOKUS, gali drastiškai pakeisti visą visą savo gyvenimą.

 • Pusiausvyros dėsnis

Juk visas pasaulis dualus: šalta – karšta, tamsu – šviesu… visur ir visada visatoje, tavo gyvenime yra pusiausvyra ir balansas. Tik dėl savo vidinių įtampų (balanso nebuvimo) nuo gyvenimo gauni į nosį. Tam, kad susivoktum, tam kad susitvarkytum. Visatos jėgos bando išlyginti ir subalansuoti tavo disharmoniją viduje!

 • Traukos dėsnis

Jei atkreiptum dėmesį į savo aplinką, žmones, kurie tave supa, įsitikintum, kad jie labai tiksliai atspindi tavo vidinį pasaulį, tavo įsitikinimus ir mintis. Pasikeitus tavo vidinėms vibracijoms, keičiasi tavo aplinka, nelieka ir tavo problemų su santykiais, finansais, ar sveikata.

 • Harmonijos dėsnis

Kada pasaulis būna harmoningas? Kai mes jo nestumdom ir nesistengiam pakeisti! Kai žmogus pradeda keisti pasaulį – tada ir prasideda visos problemos. O tuomet kaip gyventi?
Kokie turi būti santykiai su pasauliu? Leisk sau būti savimi, o kitam būti kitu. Protas bando viską rikiuoti ir organizuoti, nes nemato viso bendro, harmoningo įvykių išsidėstymo. Tada ir prasideda vertinimai “bloga” ir “gera” (ko natūralioje gamtoje nėra) atnešantys daug daug sunkių problemų.

Žinok, kad tavo pasaulis – tai tobula uždavinio sąlyga! Turi ją išspręsti.
Tik todėl gyvenimas ir siunčia visus išbandymus!

 • Atoveiksmio jėgos dėsnis

Pastangų energija atitenka priešininkui.
Savo gyvybine energija žmogus maitina viską, į ką nukreipia savo dėmesį su vidinėmis pastangomis. Taip jis praranda savo gyvybines jėgas, silpsta ir miršta. Todėl nuolatinis dėmesio objektas turėtų būti vidinė ramyb

 • Freilingo dėsnis

Tai būtų galima pavadinti ir “Santykių dėsnis”. Ypatingai svarbus bendravime. Jis duoda neįtikėtinus rezultatus.
Atsisakyk ketinimo gauti, pakeisk jį ketinimu duoti ir tu visada gausi tai, ko atsisakei! Turi tai išbandyti ir pamatyti kaip viskas tobulai vyksta!

Meilės išsaugojimo ir atidavimo dėsnis

Išsaugoti meilę – reiškia kiekvienoje savo gyvenimo situacijoje suvokti ir jausti, kad Visata atima iš žmogaus viską, kas ataitraukia jo dėmesį nuo Meilės (vidinės ramybės, dėkingumo, Dievo…), ir pakelia žmoguje užspaustus jausmus, suteikdama jam šansą šiuos jausmus išlaisvinti. Žmogus išsaugo meilę, kai sugeba nuoširdžiai padėkoti  už pakeltą jame skausmą ir viduje atsipalaiduoti.
Atiduoti meilę – reiškia visame kame pastebėti tobulumą ir padėkoti už jį Visatai, Pasauliui, Gyvenimui, Dievui… Tai būsena, kai žmogus suvokia, kad viskas, kas egzistuoja, padaryta iš absoliutaus šventumo ir yra taip, kaip geriausiai visai visumai.

Tai labai trumpai aptarti pagrindiniai visatos dėsniai tam, kad žinotum apie ką, iš tiesų, eina kalba. Vien tai, kas čia
parašyta, patikrinęs savo patirtimi – visiškai transformuotum savo gyvenimą.

Tik noriu perspėti, kad nedarytum vienos labai didžiulės klaidos.

Atsargiai: keturi pavojingiausi žodžiai lietuvių kalboje

Iš patirties žinau, kad mokydamasis, žmogaus protas yra linkęs sau sakyti labai pavojingus keturis žodžius:

“Aš Tai Jau Žinau …. Ar žinai, kas nutinka, kai tavo protas taip pasako? Jis visiškai užsidaro mokymuisi ir bet kokiai informacijai.

AUTOMATIŠKAI.

Leisk užduoti tau klausimą: Iš kur tu žinai, kad kažką žinai? JEI TAI PATYREI, TU TAI ŽINAI! Jei to nepatyrei, jei to neišgyvenai – tu apie tai girdėjai, tu apie tai kalbėjai, galvojai, gal net skaitei… bet to NEŽINAI!

Kai tik protas tau sako šiuos keturis žodžius, pirmiausiai turi tai pastebėti. Visiškai miegančiam žmogui tai gali būti labai
sudėtinga. Šiek tiek sąmoningesnis tai pastebės ir pagaliau nusiteiks POKYČIAMS!

Tik viską viską tikrink!

Kalbėdamas apie tai, remiuosi savo vidine patirtimi. Viską, ką sakau, esu patikrinęs per savo patirtį ir už tai garantuoju! Aš savo patirties tau perduoti negaliu ir todėl visada raginu nepriimti ir netikėti tuo, ką aš pasakau – O TIKRINTI ir PATIRTI!

Mano patirtis – tai ne tik teoriniai dalykai. Kad tai sužinočiau, man reikėjo išgyventi didžiulius skausmus ir vidinius konfliktus. Žinoma, tik tada, kai susikaupia kritinė masė skausmo – žmogus pradeda keistis.

Šių dėsnių įsisavinimas padės išvengti to skausmo ir to paklydimo, kurį reikėjo patirti man. To mokau tik todėl, kad gavau vidinę inicijaciją (įšventinimą) tai daryti. Man tiesiog buvo pasakyta, kad turiu tai skelbti! Seminaro metu net nežinau ką pasakysiu – viskas vyksta gyvai, tiesiog per mane. Tai nėra paprastos, sausos knyginės žinios. Ir žmonės seminaro metu tai pajunta, kad viskas eina iš vidaus.

Visus atsiliepimus skaitykite čia: Atsiliepimai

Jei manai, kad gali pasimokyti iš mano klaidų, jei jauti, kad galiu tau padėti išvengti viso to, ką man teko praeiti, labai tuo džiaugiuosi!
Jei ne – nieko tokio. Reiškia dar ne laikas. Kai bus laikas – tada ir susitiksim. Atsitiktinumų gyvenime nebūna. Ir vien tai, kad skaitai šį laišką, nėra atsitiktinumas. Visur yra tobula Dieviška tvarka.
Ir tai suvoki tik tada, kai pradedi vadovautis visais visatos dėsniais.

Vidinio skausmo ir konfliktų šalinimas

Bendrauju su žmonėmis, kurie pas mane ateina, ir žinau, kad pas juos labai daug skausmo, labai daug nevilties dėl problemų šeimoje ar bendravime su kitais žmonėmis…, gyvenimo kelio ir tikslo neatradimo…, nuolatinio vidinio streso ir įtampos nemėgstamame darbe…, praeities skausmo ir nerimo dėl ateities…, todėl ir gimė sąmoningumo mokykla. Siekiu, kad žmogus iš to sugebėtų išsilaisvinti!

Ir, kaip jau minėjau, visa tai prasideda nuo visatos dėsnių pažinimo. Būtent šis seminaras surengtas tam, kad pradėtum pastebėti ir taikyti pagrindinius visatos dėsnius. Noriu pasėti sėklą tavo prote ir širdyje, kad pradėtum galvoti, klausinėti ir svarbiausia – KEISTIS. Siekiu, kad tavo akys spindėtų nuo gyvenimo džiaugsmo, bei vidinės ramybės ir kad parašytum man tokį laišką, kuris yra didžiausia padėka, kokios tik galiu sulaukti. Visus žmonių atsiliepimus skaitykite čia:

ATSILIEPIMAI APIE SEMINARUS

Štai keli dalykai, kurie yra GARANTUOTI, įsisavinus ir, svarbiausia, PATIKRINUS, nekintančius Visatos dėsnius:

Pirmiausia, pradėsi geriau susivokti šiame pasaulyje ir sužinosi kelią dvasinio išsilaisvinimo link, kad pagaliau galėtum pašalinti stresą ar įtampą darbe ir šeimoje;

Įsigilinęs į visatos dėsnius, pradėsi juos geriau suprasti ir pastebėti savo gyvenime, o kai patikrinsi juos sava patirtimi, gyvenimas pereis  į visiškai kitą lygmenį:

 •  Gyvenime eisi ne per brūzgynus, kai visi rūbai nuo tavęs plėšiami, kūnas kraujuoja ir kankina nenumalšinamas
  skausmas, o važiuosi plačia autostrada, kai ant kelio patiestas raudonas kilimas…, o mėgstamas darbas,
  tinkamiausi žmonės, pinigai, kurių tau gali prireikti kelyje, yra padėti pakeliui ir tau tereikia ištiesti ranką ir tai pasiimti.
 •  Visiškai išnyks nerimas dėl ateities ir išsivaduosi iš kamuojančio praeities skausmo, kurį įtakojo nesėkmingi
  santykiai ar kiti įvykiai.
 •  Suvoksi kas yra ligos ir kodėl jos tave užklumpa. Taip sugebėsi nuo jų apsisaugoti ir gyventi visiškai sveikai.
 •  Iš tiesų pajusi, ką reiškia valdyti materiją. Kaip pritraukti ir išlaikyti tik tai, ko nori… Į tai įeina harmoningi santykiai su antra puse ir kitais žmonėmis, į tai įeina finansai ir saugumas…, į tai įeina teigiami ir malonūs įvykiai gyvenime…
 • Nebereikės rūpintis nemėgiamu darbu, nes pasaulis tuo pasirūpins už tave. Tu tik sukursi savo viziją ir pasaulis surikiuos visus įvykius, žmones ir galimybes tau ir visai aplinkai palankiausiu būdu, kad veiktum tai ką nori, būtum tinkamai įvertintas(-a) ir kad į darbą eitum kaip į šventę (tada juk niekada nebereikės dirbti).
 •  Susiharmonizuos santykiai šeimoje. Nebereikės dėl jo ar jos erzintis ir pykti, kad kažko nepadaro ar elgiasi ne taip kaip tu nori…, nes kai pasikeisi tu – pasikeis ir visa aplinka!
 • Įgausi tikrojo pasitikėjimo savimi ir pajusi gyvenimo džiaugsmą, nes suvoksi, kad VISKAS eina iš vidaus, ir gali
  save susikurti kokį(-ią) tik nori.
 • Atrasi savo gyvenimo kelią, nes tas atsakymas visada buvo ir bus tavyje!
  Tereikia atrakinti savo širdį ir tai pasiimti.

Seminare taip pat bus atskleista

o Ko mes čia atėjom ir kokia bendra žmogaus gyvenimo prasmė ir užduotis?

o Kur yra Dievas? Kas tai yra?

o Kaip pasiekti rezultatą (finansai, harmoningi santykiai šeimoje, puikūs santykiai su aplinka, pasitikėjimas savimi, materialūs daiktai…) įdedant minimalų kiekį pastangų? Kol nesuprantam visatos dėsnių ir kol nesuprantam, kad viskas yra mūsų viduje, tol susiduriam su įtampa, didžiuliu nerimu ir ateities baime.

o Pasidavimo galia. Kam ir kaip mes turime pasiduoti, kad pasaulis, pagaliau atsivertų mums pačiomis gražiausiomis spalvomis, atnešdamas gyvenimo džiaugsmą, meilę ir harmoniją.

o Apie vėžines ląsteles, esančias žmogaus organizme ir kas jas aktyvina? Kaip to išvengti ir gyventi sveiką, pilną energijos, gyvenimą?

o Biblijoje rašoma, kad paukščiai nei aria nei sėja, nei į kluoną veža. Tačiau argi jais nepasirūpinta?
Lelijos lauke auga, skleidžia kvapą ir grožį ir joms nieko daugiau nereikia daryti. Argi jomis nepasirūpinta, kad jos galėtų augti? Lygiai taip pat ir mums. Mums tereikia žydėti ir skleisti kvapą ir grožį. Taigi, kokia energiją turi spinduliuoti iš savęs, kad tavimi Visata visiškai pasirūpintų? Kad be didelių pastangų būtų duoti reikalingi žmonės, reikalingi pinigai, tinkamiausias kelias…?

o Harmonija. Kada atsiranda harmonija? Labai paprasta ir suprantama schema.

Aš duodu pradžią, išklibinimą tų senų nuostatų, kurios įdiegtos į mus nuo kūdikystės. Duodu pradžią išeiti iš materializmo.

Kaip žinoti, ar šis seminaras tau?

Iš vienos pusės, jei gyveni savo svajonių gyvenimą: pilnai užtenka pinigų, esi pasitikintis(-i) savimi, darai tai, ką mėgsti ir dirbi su meile, be jokio streso ir įtampos, jauti nuolatinę vidinę ramybę, turi daug gerų draugų ir santykiai šeimoje bei su kitais žmonėmis fantastiški…, jei gyvenimas nereikalauja didelių pastangų, kad gautum tai ko nori ir gyveni pilną džiaugsmo ir harmonijos gyvenimą, ši programa tikrai ne tau, nes, manau, ir taip viską puikiai žinai ir
savo patirtimi tai įrodai!

Tiesiog galiu tave pasveikinti ir palinkėti, kad tai tęstųsi visą laiką!

Būtent tokius žmones aš ir stengiuosi  sukurti.

Jei gyveni savo svajonių gyvenimą ir dvasiškai tobulėji – tau mano pagalbos nereikia!

o Iš kitos pusės, jei nesupranti pasaulio, jei viskas vyksta ne taip, kaip tikiesi, ne taip, kaip visada svajojai – šis seminaras tau viską paaiškins. Paaiškins, ką darei ne taip ir kaip tai turėtum pakeisti;

o Jei tavo viduje  kaupiasi ar jau susikaupė kritinis vidinio skausmo dydis ir nežinai kaip jį pašalinti – šis seminaras bus išsilaisvinimo pradžia.

o Jei nesugebi atrakinti savo širdies visam tam gražiam ir džiaugsmingam gyvenimui, kurį pasaulis tau turi paruošęs,
šis seminaras paaiškins, kaip tai turi padaryti.

o Jei jauti nuolatinį nerimą dėl ateities, kad gali neužtekti pinigų, kad gali palikti antra pusė, kad vaikai užaugs nedori, ar kad atleis iš darbo… tuomet privalai apsilankyti seminare!

o Jei jauti praeities skausmą dėl patirtų įskaudinimų, nesėkmių ir nežinai kaip to atsikratyti, kaip tą išvalyti, naudodamasis šio seminaro patarimais galėsi tai sutvarkyti!

o Jei dirbi nemėgstamą darbą, kurį norėtum pakeisti, bet neužtenka ryžto ir drąsos, jei nežinai kuriuo keliu eiti savo gyvenime, ką pasirinkti, kad gyventi harmoningiausią ir laimingiausią gyvenimą – tikrai nesinaudoji visatos principais, kurie iš tokių dalykų išlaisvina.

o Jei bendravimas su šeimos nariais yra ne toks, kokio tikiesi, vyksta daug konfliktų ir pykčių, jei pradžioje viskas buvo taip gražu ir miela, o dabar tik dar vienas įtampos ir streso šaltinis – tai tau tikrai padės ir būtinai turi apsilankyti!

o Jei šlubuoja sveikata ir jauti didžiulį energijos trūkumą, turi atvykti į seminarą, kad žinotum, kur yra tavo ligos priežastis ir kaip tai sutvarkyti.

o Jei tiesiog nejauti gyvenimo džiaugsmo, jei nematai aplink tobulos harmonijos, jei pasaulis atrodo neteisingas – šis seminaras kaip tik tau, nes tai duos pradžią tavo suvokimui.

Kuo šis seminaras yra kitoks?

Kažkokiais dideliais vertinimas tikrai neužsiimu. Niekada nesakau, kad viena programa yra bloga, o kita gera… viskas yra reikalinga ir būtina šiame pasaulyje, kitaip to iš vis nebūtų! Eik į visus mokymus, kokius tik nori, tik nepamiršk to, ką sužinojai, PATIKRINTI.

Atsitiktinumų pasaulyje nebūna. Jei jausi, kad šis seminaras tau – atvyksi Jei jausi, kad kažkas kito tau – apsilankysi kitur.

Klaidų ir netikslumų visatoje nebūna!

Tiesiog noriu pabrėžti tai, kad viską kalbu iš savo patirties. Kiekvienas dalykas, kurį pasakau, yra patikrintas mano asmenine patirtimi, davė man puikius rezultatus ir išlaisvino. Nekalbu iš knygutės, viskas vyksta gyvai ir žmonės tai tikrai jaučia.

Aš buvau ten, kur, galbūt, dabar esi tu. Aš žinau ką reiškia vytis tą iliuziją ir jausti vidinę įtampą, nusivylimą ir skausmą. Aš žinau ką reiškia, kai kankina nerimas dėl ateities ir nesaugumas. Žinau, ką reiškia krizė šeimos santykiuose. Aš žinau, ką reiškia užsiimti saviugda 10 metų ir po to suprasti, kad tai nedavė tokių rezultatų, kokių iš tiesų norėjau, kad nedavė tos dvasinės ramybės ir harmonijos, kurios ši tiesų ieškojau. Aš žinau, ko reikia, kad iš to išsikapstyti ir pagaliau gyventi taip, kaip visada norėjai.

O jei jau buvai krūvoje seminarų ir negavai to ko norėjai, jei vis dar jauti frustracija ir įtampa gyvenime, reiškia tu tiesiog vis dar neatrakinai savo širdies.
Mano tikslas – būtent tau parodyti, kaip atrakinti savo širdį ir tada galėsi naudoti bet kokią techniką, bet kokią metodiką ir ji tau veiks ir duos tokius rezultatus, apie kokius nė negalvojai!

Visa tai, kas ten pasakojama, turėjau išmokti sunkiuoju būdu – per savo patirtį. Tam turėjau paskirti daugiau nei 10 metų! 10 metų skausmo, įtampos ir nevilties… ir po to pradėjau skleisti man duotą suvokimą todėl,  kad man buvo duotas vidinis nurodymas, jog turiu tai daryti, kad kuo greičiau visu tuo turiu pasidalinti. Tik todėl darau šiuos seminarus ir noriu, kad kuo daugiau žmonių tai pamatytų!

Per dešimt metų įvairiems seminarams, mokymams išleidau tūkstančius litų ir vis negavau to, ko iš tiesų ieškojau. Vis negavau to, ko iš tiesų norėjau!

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Visiškai išgryninta ir pateikta tik svarbiausia informacija, kurios reikia, kad gyventum taip, kaip svajojai – besidžiaugiant gyvenimu, be jokių beprasmių nerimų ir įtampų darbe ar šeimoje, su pasitikėjimu savimi bendravime, einant tuo gyvenimo keliu, kuris atneša geriausius rezultatus ir įneša nuolatinę harmoniją ir dvasinę ramybę. Noriu, kad tavo akys spindėtų iš laimės ir džiaugsmo. Noriu, kad atsikratytum viso praeities skausmo ir nusivylimo.

Esu įsitikinęs, kad šis seminaras tau tikrai padės. Žinau, kad man visi iki vieno principai veikia idealiai, bet negaliu tos
patirties perduoti tau. Turi tai išbandyti ir patirti. Todėl noriu nuo tavęs nuimti visą riziką, nors ji ir taip nedidelė, ir grąžinti visus sumokėtus pinigus, jei 5 dienų bėgyje po įsigijimo pajusi, kad įsigyta programa ne tau. Jokių klausimų. Tiesiog parašai laišką, kad nori susigrąžinti pinigus, nurodai savo sąskaitos duomenis, ir viskas.

Tikrai tikiu tuo, ką darau ir tuo, ką sakau. Žinau, kad visa tai veikia man, žinau, kad visa tai veikia tiems žmonėms, kurie tai patikrino ir žinau, kad tai VEIKS ir tau!

Atsitiktinumų visatoje nebūna

Primenu, kad jei darysi tai, ką ir iki šiol – visada gausi tuos pačius rezultatus. Jei gyvenimas ne toks, apie kokį svajoji, ne toks, kokio tikėjaisi, reiškia laikas KEISTIS.

Visas skausmas, kurį patiri, visa įtampa, nerimas ar nusivylimas šeimoje, darbe…, nuolatinis dvasinės ramybės ir harmonijos nebuvimas, problemos su sveikata – TAI NE ATSITIKTINUMAI. Ir tai, kad skaitai šį laišką taip pat nėra atsitiktinumas, tai, kad tu tai radai – nėra atsitiktinumas!

Tai greičiau yra signalai, kad laikas keistis! O pokyčiai, visada, prasideda nuo naujų žinių! Tik žinant kaip ir kodėl reikia keistis, gali tai padaryti. Juk į pilną indą nieko neįpilsi.

Gali ir toliau gyventi taip kaip gyveni iki šiol (jei tai tave tikrai ir
nuoširdžiai tenkina) arba gali pradėti po truputį keistis, pradėti
tikrinti visatos dėsnius praktiškai ir atrasti harmoniją gyvenime,
atrasti savąjį tikslą ir su pasaulio pagalba, link jo judėti, atsikratyti
nereikalingos įtampos ir streso, išgydyti praeities skausmą ir
pagaliau ATRAKINTI SAVO ŠIRDĮ!

Viskas visada buvo ir bus tavo viduje. Arba tai suvoksi, arba ne.
Viskas priklauso nuo tavęs ir tavo dabartinių sprendimų.

Gyvenimas – tai nuolatinė kryžkelė ir kur eiti, renkamės MES.
Priimant sprendimus, pagalvok kokią tai įtaką turės tau po
10-ies metų. Tada žinosi, ar sprendimas teisingas ar ne.

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Su Meile,
Robertas Karvauskas

P.S. Ši programa – tai tavo kelionės link dvasinės ramybės ir
harmonijos, pradžia. Tai tikrai gali transformuoti visą tavo gyvenimą
taip, kaip net negalvojai. Žinau, kad tai tau tikrai padės, todėl ir
prisiimu visą riziką sau! Prisimink, kad vidinės nuostatos atsispindi
tavo rezultatuose. Kokie tavo rezultatai? Ar tave jie tenkina?

Peržvelk savo gyvenimą ir pasakyk, ar tai, kaip dabar gyveni,
tave tenkina? Jei ne, turi nedelsti ir kažko imtis.

P.P.S. Jei turi kokių klausimų, visada gali man parašyti
į robertas@gyvenimorytas.lt

Ką žmonės

sako apie šį seminarą?

Visus atsiliepimus apie seminarus rasi čia:

www.gyvenimorytas.lt/atsiliepimai-apie-seminarus/

Prieš seminarus GYVENIMO RYTE jaučiausi visiškai išbalansuota.
Galvoje sukosi visiškas minčių chaosas, nesuvokiamas, nepertraukiamas
sielos skaudėjimas, nerimas dėl savęs ir kitų, nemiga…

Nepaprastai įtaigūs, suprantami, tiesiog iš širdies į širdį krintantys
mūsų mokytojo Roberto žodžiai, jo perduodamos žinios privertė susimąstyti,
paklausti savęs kodėl aš taip jaučiuosi, taip gyvenu?

Pamažu pradėjau kelionę, kurios kiekvienas žingsnis veda į gilesnį savęs
ir supančios aplinkos suvokimą. Po truputį tvarkosi mintys, mažesnis nerimas,
jau pradedu užmigti be vaistų. Mano pasiekimai dar labai mažyčiai, nes ir
laiko tarpas, kai apsilankiau GYVENIMO RYTO mokykloje, nedidelis.

Tikiuosi, kad vertingų žinių, gaunamų šioje mokykloje pagalba rasiu savo
kelią. Ačiū.

Aldona,

* * * * *

Radau ištrauką iš knygos Deepak Chopra “Jėzus. Nušvitimo istorija”
„Dabar tu jau žinai, kad Dievas yra visur. … Jei Dievas yra visur,
jis yra ir tavyje. Jei jis yra tavyje, tuomet ir tu pats esi visur…
Mane gali pažinti tik tas, kas pažįsta tikrovę, esančią už gėrio ir
blogio. Esu visur, man nėra ribų. Šėtonui maga, jog imtum ir patikėtum,
jog jo galia ten, kur manęs nėra. Bet net ir jis pats yra iš dievo

Perskaičiusi ir pabuvusi jūsų paskaitose daug galvojau apie dievą ir
dieviškumą ir supratau kad visų pirmiausia reikia  įsiklausyti į save,
tada apims neįtikėtinas džiaugsmas, ramybė ir meilė ir supratimas kad
jis yra kartu su manimi, tik mano akys buvo nukreiptos kitur, o
dabar išgyvenu sumaištį tad viską reikia apmąstyti ir sudėti į vietas-
tai ilgas ir sunkus DARBAS, bet supratau kad viskas prasideda nuo mūsų,
nuo to kaip žiūrime į gyvenimą, ko tikimės iš jo, ir kuo norim pasitikėt
ir kokios mintys mus valdo.

Ačiū jums už jūsų mintis.

Diana Dainelytė,
2011-05-11

* * * * *

Laba diena,

tai kas buvo kalbama seminare, nebuvo man naujiena. Kaip aš sakau,
turbūt turiu 10 kartų išgirsti, kad ateitų kažkoks suvokimas.

Aš viską suprantu ir 100 proc. pritariu, bet man labai sunkiai gaunasi
valdyti savo emocijas.

Kai iškyla ta pati situacija, aš vis vien supykstu. Žinau, stebiu
savo elgesį, suvokiu, bet vis vien pasielgiu taip, kaip jau daugelį
metų elgiuosi.

Tikrai žinau, kad aplinka yra mūsų veidrodis, bet kartais sunku suprasti,
ką ji nori mums pasakyti. Manau, kad pirmas žingsnis mano jau padarytas
ir tik laiko klausimas kada aš persilaušiu.

Šiaip ėjau link to, ieškojau ir gilinausi, bet kažko vis nerasdavau ir
nesuprasdavau. Dabar manau, kad supratau, Roberto seminaras tai dar
kartą patvirtino.

Noriu užsiregistruoti į I pakopos seminarą liepos 15-17d.

Pagarbiai,
Lina Matikevičienė
Kaunas, 2011-05-11

* * * * *

Su dideliu susidomėjimu klausiausi jūsų paskaitų.

Buvau beklaidžiojanti labirintais, kaip ir tos pelytės,
ieškančios sūrio. Todėl, tai, ką išgirdau, mane įkvėpė
ryžtingiau priimti sprendimus, ieškant savo vidinės ramybės…

Dėkui jums.
Lina, Kaunas 2011-05-11

* * * * *

Laba diena,
Seminaras labai patiko,dabar stengiuosi mastyti pozityviai,
padeti daugiau kitiem zmonem.Skaitau knyga“Musu pasamones galia“,
kuri man taip pat padeda kai ka suprasti…Labai Jum dekoju uz gera
paskaita,manau,kad ji tikrai zmonems pades buti geresniems vienas
kitam,ko siandiena mum visiems ir truksta.

Su pagarba
Gileta

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/