„Ypatingas Streso Valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ką valdyti.“

Unikalus metodas, Rusijos kosmonautams padedantis išlaikyti šaltą protą kritinėmis sąlygomis!

DĖMESIO: Kaip Rusijos kosmonautai suvaldo sudėtingiausias stresines situacijas kosmose, arba kaip per 30 sekundžių ypatingą stresinę situaciją vėl valdyti ramiu protu?

Kodėl tai vadinasi ypatingu streso valdymu? Ogi šios unikalios technikos pagalba Rusijos kosmonautai suvaldo pačias sunkiausias situacijas kosmose, nepaisant to, kad jiems tai būna gyvybės ar mirties klausimas! Šios technikos Rusijos kosmonautų paruošimo centre sėkmingai mokoma jau virš 20 metų. Ji įrodė savo neabejotiną efektyvumą.

Šią galingą techniką išmokau iš Rusų kosmonautų aukščiausios kategorijos gydytojo – psichoneurologo, psichologijos mokslų daktaro, akademiko, profesoriaus, virš 20 metų vadovavusio Rusijos Jurijaus Gagarino vardo kosmonautų paruošimo centro psichologinei laboratorijai, Olego Ždanovo.

Jis savo parašu garantavo, kad tie žmonės, kuriuos jis išleidžia į skrydį, suvaldys sunkiausias stresines būsenas kosmose (o tai, kaip žinoma, yra vienas pavojingiausių darbų pasaulyje).

Taigi, iškart, net ir šiame straipsnyje atskleisiu vieną iš keturių, labai paprastą ir be galo efektyvią techniką, kurią išmokau. Ši paprasta technika yra pagrindinis būdas kosmonautams greitai ir efektyviai susitvarkyti su stresinėmis situacijomis ir išlaikyti šaltą protą.

  1. Ždanovas yra dvasinėmis praktikomis užsiimantis žmogus, per kurias ir surado šį stebuklingą būdą.

Esant tam tikram išoriniam trukdžiui, kuris kelia didžiulį stresą, mūsų protas į jį labai susikoncentruoja, taip problemą padarydamas dar didesnę. Galbūt ne kartą girdėjote, kad streso valdymas – tai dėmesio valdymas. Tiesiog reikia nukreipti savo dėmesį ir mintis visiškai kita linkme. Tik ar tikrai tai taip lengvai pasiekiama?

Kiek kartų turėjote tikrai didžiulę problemą, patyrėte didžiulį stresą ir kiek kartų pavyko taip paprastai nukreipti savo dėmesį kur nors kitur? Manau santykis tikrai nedidelis. Todėl į pagalbą ateiną šis O. Ždanovo metodas.

Esmė labai paprasta – didžiulio streso metu reikia kuo greičiau VISIŠKAI sulaikyti kvėpavimą. Ne šiaip lėčiau kvėpuoti, įkvėpti ar iškvėpti, bet dabar iškart visiškai sustabdyti kvėpavimą iki labai nekomfortabilios būsenos kūnui.

Tuoj paaiškinsiu kaip tai veikia ir kodėl tai yra taip efektyvu!

Viskas vyksta taip: kad atitraukti protą nuo stipraus streso šaltinio, į kurį jis susikoncentravęs, reikia kažko dar stipresnio ir svarbesnio.

O kas gali būti svarbiau už oro trūkumą?

Galite tai tuoj pat išbandyti: kol skaitote šį straipsnį ir galvoje sukasi pilna minčių, sustabdykite savo kvėpavimą. Net nereikia įkvėpti, ar iškvėpti, tiesiog dabar imkite ir sustabdykite! Nekvėpuokite tiek, kiek tik galite ir dar daugiau, kol apie nieką kitą negalėsite pagalvoti, tik apie tai, kaip įkvėpti oro! Po to giliai atsikvėpkite ir pastebėkite kaip vietoje įtampos kūną užpildo palengvėjimas.

Tiesiog, kol kas, nustokite skaityti ir padarykite tai. Jei neatliksite net šio paprasto pratimo, tai kaip pakeisite savo gyvenimą, kai reikės imtis rimtų veiksmų? Tiesiog pabandykite. Viską, kas čia parašyta, galite patikrinti per mažiau, nei minutę, todėl nepraleiskite šios tikrai vertingos pamokos. Nes tik tokiu atveju, užklupus stresinei situacijai, Jūs prisiminsite ir sėkmingai panaudosite šį metodą!

O jei patikrinote – sveikinu! Įprotis tikrinti tai, kas yra parašyta – didžiulis žingsnis sąmoningumo link.

Taigi, turėjote pastebėti, kad tuo momentu apie nieką kitą negalite galvoti. Kūnas pradeda po truputi įsitempti ir reikalauti oro, taip visą dėmesį nuo problemos ir streso šaltinio perkeldamas į save.

Ir tai netrunka nei minutės!

Būtent šiuo metodu, Rusijos kosmonautai pradeda streso valdymo priemonių kompleksą, leidžiantį išlaikyti šaltą protą net gręsiant mirčiai. Taip jie gali į problemą pažvelgti iš šalies ir ją operatyviai bei sėkmingai išspręsti.

Tikiuosi vien PIRMASIS STRESO VALDYMO technikos veiksmas (jų yra 4) buvo tikrai vertingas ir pagelbės ateityje, kai susidursite su didžiuliu stresu, bet daug labiau norėčiau Jus išmokyti kaip GYVENTI IŠVIS BE STRESO.

Taip, ši technika labai galinga ir veiksminga, bet galbūt žymiai naudingiau būtų sužinoti ką daryti, kad išvis nebūtų ką valdyti? Kaip tapti stresui nepaveikia, pasitikinčia savimi ir stipria asmenybe?

Taip, kol esam paveikūs stresui ir labai daug situacijų ar žmonių mus “nervina”, reikia žinoti šias technikas ir jomis būtinai naudotis.

Bet mano pagrindinis tikslas – duoti Jums supratimą, kaip pasiekti, kad nebereiktų naudoti jokių streso valdymo technikų, kad joks įvykis gyvenime negalėtų Jūsų užrakinti įtampoje.

Dabar aplink pilna informacijos, kad nuolatinė įtampa ir stresas darbe, ar net namie, yra neišvengiamas, kad tai normalu ir kad turite su tuo tiesiog susitaikyti…

Jei tuo nuoširdžiai tikite, tą ir turite.

Nors akimirkai pabandykite įsivaizduoti, kaip gyventumėte, jei visiškai ir absoliučiai nebeliktų jokios įtampos ir jokio streso nei darbe, nei namie, nei santykiuose su kitais žmonėmis, nei kažkur kitur… Tiesiog pabandykite tai nors šiek tiek pajausti savo vidumi…, galite užsimerkti, aplink save įsivaizduoti savo mylimiausius žmones, kurie jums nuoširdžiai šypsosi…, galite įsivaizduoti save savo ramiausioje vietoje, kur niekas netrukdo ir visas laikas tik Jums…, galite įsivaizduoti save ant jūros kranto, įkvepiant jos gaivos ir to malonumo… Įsivaizduokite bet ką, kas jums padėtų tai pajausti…

Pavyko? Taip, tai labai geras jausmas ir taip gyventi yra daugiau nei įmanoma!

Ir aš prieš tai stresuodavau dėl kiekvienos smulkmenos: kažkas kažką pasakė, kažkas sukritikavo, krūva darbų, kurių nespėju, pilna problemų, konfliktai su žmonėmis, šeima ir panašiai. Dabar ne tik kad to nebeliko, bet to tiesiog NEBEGALI įvykti, nes puikiai žinau kur yra visos streso priežastys ir ką daryti, kad tai manęs negalėtų paliesti.

Noriu ir Jus to išmokyti! Noriu padėti tapti nepaveikiu stresui, laisvu ir stipriu žmogumi! Būtent tam ir vedžiau seminarą „Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ką valdyti“. Seminare duodamos esminės žinios apie stresą, jo valdymą ir laisvę:

  • Kas iš tiesų yra stresas? 90% žmonių klaidingai supranta kas tai yra, todėl negali iš to išsivaduoti ir galvoja, kad ta bjauri būsena yra „normali“.
  • Nežinodami TIKRŲJŲ streso priežasčių, mes niekada negalėsime to valdyti ir iš to išsilaisvinti. Taigi, kur yra tikrosios streso priežastys?
  • Ką reiškia „valdyti stresą“? Pats streso valdymo pagrindų pagrindas. Jei jau „užspaudė“, kaip reikia nusiraminti? Ką turi suvokti, kad į bet kokią situaciją reaguotum visiškai ramiai ir atsipalaidavus?
  • Unikalus streso valdymo mechanizmas. Tai paprasta technika, Rusijos kosmonautams padedanti išlaikyti šaltą protą nepakeliamo streso sąlygomis. Duodami konkretūs veiksmai kurie turi būti atliekami stresinėje situacijoje. Jie leidžia į viską pažvelgti ramiai ir racionaliai priimti sprendimą per mažiau nei minutę (ir tai nėra vien tik kvėpavimo sulaikymas).
  • Pats seminaro PAGRINDAS – kaip tapti stresui nepaveikia , visiškai laisva asmenybe, kad ir kas vyktų aplink. Kaip, pagaliau, panaikinti VISAS streso priežastis?

Jei nieko nesiimsite, stresas ir toliau Jus kamuos ir apsunkins Jūsų gyvenimą. Visi pokyčiai, pirmiausiai prasideda nuo naujų žinių, kurias Jums noriu atskleisti!

Po šio seminaro neabejotinai turėsite patį pagrindą – kaip išsilaisvinti iš bet kokio streso ir bet kokios įtampos.

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

GARANTIJA: Šiuo seminaru tikiu visu 100% ir žinau, kad tai jums gali padėti! Todėl, jei įsigiję šį seminarą 5 dienų bėgyje nuspręsite, kad jis jums nenaudingas, tiesiog parašykite man savo sąskaitos duomenis ir gražinsiu 110% sumokėtos sumos! Taip, pridėsiu 10%, kaip kompensaciją už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją!

Atsiliepimai po šio seminaro:

(Visus atsiliepimus apie seminarus skaitykite čia: https://gyvenimorytas.lt/visi-atsiliepimai-apie-seminarus/)

Sveiki,

Esu dalyvavusi labai daug seminarų įvairiomis temomis todėl į ši seminarą ėjau dėl to, kad pakvietė draugė tiesiog praleisti laiką. Galvojau kad jau aš tikrai naujo nieko nesužinosiu nes „viską“ labai gerai žinau ir pati, tik nevisada tai taikau gyvenime.

Galvojau kad eilinis seminaras tikrai jau man tai nieko nepakeis. Deja…

Praleidus tas kelias valandas Jūsų draugijoje, šandien galiu drąsiai teigti, kad gavau dvasinę ramybę, problemų spręsti nebereikia nes jų tiesiog nėra. Tai ką gavau tą vakarą mane sukrėtė iš vidaus. Žodžiais tai pasakyti sunku, reikia pajusti.

Talentas yra sugebėti patekti savo mitimis į kito žmogaus sielą. Jūs tai padarėte.

Didelis didelis AČIŪ.

Jūratė, Kaunas

Sveiki,

Visų pirma noriu padėkoti už puikų seminarą. Kasdieną susiduriu su įvairiais stresais, kurie atima daug fizinių ir psichinių jėgų. Ši Jūsų pateikta metodika yra genialiai paprasta, dėl to nekilo problemų su jos panaudojimu. Rezultatas buvo staigus ir puikus. Belieka, kad tai taptų įpročiu kasdieniniame gyvenime.

Su pagarba ir dėkingumu,

Jadvyga, Vilnius

Sveiki,

džiaugiuosi gavus galimybę pabūvoti Jūsų paskaitoje.Tai man davė didelės naudos. Išklausius ir suvokus,kad į viską galima pažvelgti kitaip, pradedi ,atrodo, ir į didelias bei opias problemas sureaguoti paprasčiau. Gavau daug žinių kaip panaudoti savo vidinę stiprybę,kaip ją pakreipti tinkama linkme.

Dėkoju už suteiktas žinias.

Jurgita, Kaunas

Sveiki,

pagrindinis motyvas dalyvauti seminare – gauti tą metodiką, kuria pasinaudojus, būtų galima pačiai valdyti situaciją, o ne kad stresas valdytų mane. Roberto Karvausko paskaita man labai patiko, kadangi jaučiasi žmogaus stiprus noras atiduoti savo žinias, iš jo sklinda gera energija. O toliau viskas tik mano rankose!

Lijana, Vievis

Sveiki,

Kodėl atvykau i seminarą? Jeigu atvirai, esu sutikus asmeniškai Robertą ir bendravus. Jo darbai ir mąstymas sudomino mane ir todėl panorau išklausyti dėstomos temos.

Kas pasikeitė manyje po seminaro? Pirmiausia pasakysiu, kad man labai patiko paskaitos vedimo taktika: aiški, rišli Roberto kalba, paprasta, bet labai greit ir gerai įsisavinama vaizdine medžiaga.

Praktiškai jau naudoju nuvyti ir išspręsti, bet kokio lygio stresui išlindus Roberto rekomenduojama metoda – kvėpavimo sulaikymą. Tinka ir labai veikia.

Dėkoju Robertui,

Emilija, Pasvalys

Su Meile,

Robertas Karvauskas

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

P.S. jau vien iš pateikto pirmojo žingsnio, kad visiškai užkirsti kelią bet kokiam stresui, galite įsitikinti, kaip tai efektyvu ir kaip per 30 sekundžių, tampate laisvesnis nuo nemalonumų išorėje. Jei nepabandėte – būtinai tai padarykite!