Šiandien didžioji dalis žmonių net nesusimąsto, dėl ko jie gyvena, dėl ko jie išvis yra šiame gyvenime. Dauguma žmonių skuba, lekia, sukasi kaip voverės rate, daug dirba. Žmonių dėmesys prikaustytas prie buitinių, materialių dalykų, stengiamasi prisitaikyti prie struktūros, išgyventi toje struktūroje, apsirūpinti, kažką gauti, turėti, pasinaudoti struktūra. Ir realiai nelieka dėmesio tam, kad kažką tai atiduoti.

Ar galėtum dabar sustoti minutėlei ir pamąstyti: Dėl ko gyveni? Ko sieki gyvenime? Gauti ar duoti? O kas po to? Kuo žmogus skiriasi nuo kirmėlės?

Žemiau esančiame VAIZDO įraše ↓ Robertas dalinasi savo suvokimu apie tai, kaip žmogus gyvena ir kur yra nukreiptas jo dėmesys. „Žmogaus dėmesys – tai jo gyvenimas. Ten, kur dėmesys – ten ir yra žmogaus mintys, širdis, būsena“, – sako Robertas ir kviečia stabtelėti, susikaupti, pamąstyti apie tai bei užduoti sau sekančius klausimus:

Dėl ko mes gyvename?

Dėl ko mes išvis esame šiame gyvenime? Kokia gyvenimo esmė ir prasmė? Kur mūsų dėmesys? Dėl ko mes pragyvenom šią dieną? Dėl ko šią savaitę pragyvenom? Į kur mes einame? Koks yra mūsų tikslas? Kam mes pagimdėme vaikus ir ką jiems perdavėme? Ar mes jiems perdavėme nors kažkokį aukštesnį tikslą? Dėl ko jie išvis egzistuoja? Dėl ko jie valgo? Dėl ko jie miega? Dėl ko jie mokosi? Ir ko jiems reikia išmokti gyvenime iš tikrųjų?

Robertas sako, jog kiekvieno mūsų širdyje yra CENTRAS, kuris atsako į visus klausimus, tiesiog reikia labai nuoširdžiai paklausti, paprašyti, norėti, kad tai atsivertų, atsidarytų kiekvieno mūsų širdyje. Gyvenimas vykdo mūsų širdies nurodymus. Nuoširdumas yra raktas į visus atsakymus. Kokį klausimą užduosime – atsakymas ateis tik tada, jeigu klausimas bus užduotas iš širdies, labai nuoširdžiai.

Kokia žmogaus esmė ir prasmė?

Žmogaus esmė yra duoti, daryti taip, kad būtų gera kitiems, kad visiems aplink mus būtų gera. Robertas ragina atverti savo širdis ir pagalvoti, dėl ko mes egzistuojame šiame gyvenime bei tapti tikrais pavyzdžiais savo vaikams, nes  jie augins savo vaikus taip, kaip mes juos išmokėme gyventi. „Nuoširdžiai linkiu rasti atsakymus, kurie perves Jus į visiškai kitą suvokimo apie gyvenimą lygmenį“ –  visiems nuoširdžiai linki Robertas.
Apie visa tai plačiau žiūrėkite ir sužinokite šiame VAIZDO įraše ↓

Ačiū Jums, kad išgirdote.

Susitikime artėjančiuose mūsų renginiuose. Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus. Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA

Pradžių pradžia – Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS. Daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/ 

Roberto Karvausko knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“ (spausdintinę, elektroninę ir audio versiją), o taip pat daugybę įvairių seminarų įrašų gali įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Susitikime ir sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymuose, kuriuos sudaro keturios pakopos. Visas pakopas galima pereiti tik iš eilės ir, žinoma, pradėti reikia nuo pirmosios. Mokymų metu gausi daug žinių ir išminties, įgausi ryžtą gyventi kitaip, suvoksi save naujai, išsivalysi savo vidų, suplanuosi savo kasdienybę naujai ir kt. O taip pat išbandysi daugybę įvairių pratimų ir gilių, stiprių praktikų. Ir vis labiau ir labiau atversi savo širdį meilei, vidinei ramybei, harmonijai ir pilnatvei. Daugiau informacijos apie sąmoningumo mokyklą žiūrėki čia:  https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/