Skaudi vienatvė, yranti šeima… nepilnavertiškumo pojūtis… nuolatinis nuovargis ir nerimas…

Žmogaus protas priima ir vadovaujasi tik tomis žiniomis, kurios yra suderintos, nuoseklios ir jungiasi į aiškią, suprantamais argumentais pagrįstą sistemą.

Šiuo metu energiniai pasikeitimai Žemėje kiekvieno žmogaus gyvenime sąlygoja vis naujus pasikeitimus, kurie išeina iš protui priprasto ritmo.
Pasaulis tapo kitoks, nei priprasta, nors atrodo lyg ir taip pat.

Daugelio žmonių emocijos tapo nepastovios, protas neranda tinkamų sprendimų, blaškosi. Žmogus nerimauja, vis labiau skuba, baiminasi. Jis vis labiau stengiasi atstatyti įprastą gyvenimo tėkmę.
Bet naujas energinis fonas Žemėje nepalieka vilties gyventi pagal senus egoistinius šablonus, į kuriuos veržiasi protas.
Keičiasi vidinė žmonių būsena. Darosi neįmanoma gyventi su vidinėmis įtampomis. Jokios materialinės sąlygos negali nuraminti vidinės nepilnatvės, dvasinės kančios jausmo. Žmonės nusivilia gyvenimu, jaučiasi neįgalūs išspręsti savo vidines problemas.

Norime pabrėžti, kad naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas „Laimingo Gyvenimo Raktas“ – tai bazinės, pagrindinės žinios, vedančios į unikalų suvokimų ir praktikų kompleksą, be kurio visos praktikos bei technikos nusilpsta ir netgi veda į energijos praradimą!

Tai nuosekli, darni, argumentuota, išbaigta žinių sistema, atverianti protui galimybes pamatyti kitokią aplinkinio pasaulio ir savęs realybę. Būtent šios žinios padeda geriau įsisąmoninti kituose seminaruose gautą informaciją ir realiai ją pritaikyti gyvenime.

Toks naujas matymas leidžia žengti naujus žingsnius į gyvenimą, kuriame vyrauja vidinė ramybė ir pilnatvė, nuoširdumas ir dėkingumas, atlaidumas ir pasitikėjimas, fizinė sveikata ir energingumas.

Jei norite pradėti gyventi LAIMINGAI, pradėkite būtent nuo šio seminarų ciklo!!!

Tiesiog sužinokite tai…

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Ar Jums kyla bent vienas iš šių klausimų:

  • Kaip pašalinti skaudžią vienatvę, kai šalia nuolat trūksta artimo žmogaus į kurį taip norisi atsiremti?
  • Kaip išspręsti visas savo finansines problemas, jei nerandi mylimo darbo, gyveni nuo atlyginimo iki atlyginimo ir nuolat trūksta pinigų?
  • Kaip išlaikyti darnią šeimą, nors ir atrodo, kad viskas griūva, o iš atvirų ir nuoširdžių pokalbių liko tik pykčiai, barniai, bei gręsiančios skyrybos?
  • Ką daryti, kai trūksta pasitikėjimo savimi ir kamuoja nepilnavertiškumas?

Tai yra pačios skaudžiausios žmonių problemos, kurias ne tik įmanoma, bet ir būtina kuo greičiau išspręsti ir pagaliau gyventi pilnatvėje bei dvasinėje ramybėje.

Kaip tai padaryti?

Jei gyvenime kyla kokios nors problemos, akivaizdu, kad kažko dar nemokate, kažko dar nesuprantate arba nežinote. Viskas turi prasidėti nuo pamatų. Viskas turi prasidėti nuo Jūsų pasaulėjautos.

Kas yra „pasaulėjauta“? Tai yra tai, kaip Jūs jaučiate pasaulį. Kokius jausmus Jums sukelia vienokios ar kitokios gyvenimo sritys. Jei mes esame nuolat susierzinę, tai matome pasaulį vienaip, jei mylime – visiškai kitaip. Kaip mes matome gyvenimą, priklauso nuo mūsų išjautimo. LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS seminarų ciklas

Kad tai pakeisti, viskas turi prasidėti nuo naujų žinių. Šis naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas duos instrukciją, kaip reikia harmoningai gyventi šiame pasaulyje, kad viskas tiesiog tekėtų. Gyventi taip, kad einant per pasaulį, jaustumėte meilę, džiaugsmą ir entuziazmą veikti!

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

 

Pristatome kiekvieną seminą:

„Tikrosios laimės pagrindai“

Tai yra  pamatas. Pamatas, kuris aiškiai parodo, kas įtakoja mūsų tarpusavio santykius, finansus ar sveikatą. Parodo kur slypi viso to pagrindinės priežastys ir kas mums trukdo keisti savo gyvenimą. Jei jaučiate, kad nepaisant nugyvento gyvenimo, viduje vis tiek „kažko trūksta“, šis seminaras būtent Jums. Apsilankę gausite pagrindinius įrankius, kurių pagalba galėsite tiesiog sunaikinti savo problemų priežastis. Tai bus išsivadavimo iš vienatvės, finansinių problemų ar nepasitikėjimo pagrindas.

Daugiau apie šį seminarą skaitykite čia>>>

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

O gavus įrankius, reikia išmokti jais tinkamai naudotis. Apie tai sekanti tema.

„Pagrindiniai visatos dėsniai. Dieviškumo esmė. Pasitikėjimo galia“

Pagrindinė priežastis, dėl ko žmonės gyvena nepatenkinti – tai nuolatinės abejonės ir nepasitikėjimas. Tai kelia didžiules įtampas. O ką daro įtampa? -iššaukia psichines ir fizines ligas, išderina šeimą, sukuria skaudžią vienatvę, pritraukia krūvą finansinių problemų… Ir visa tai vainikuoja nepasitikėjimas savimi ir nepilnavertiškumas, nes nuolat matai, kad kiti laimingi, patenkinti, juos visi mėgsta, o Tu esi pilnas nerimo ir problemų.

O iš tiesų, natūraliai, žmogui gamta neskyrė gyventi įtampoje!Bet įtampose jis gyvena todėl, kad nesuvokia Visatos esmės ir pažeidinėja pagrindinius Visatos dėsnius.

Žmonės gyvena pagal savo sukurtus, labai ribotus fizinius dėsnius ir nežino, kad yra kažkas didesnio, aukštesnio ir nekintančio… taip, tai būtent Visatos dėsniai. Kol žmogus jų nepažįsta, dažnai juos pažeidžia. Atsiranda vidinė įtampa. Tada žmogus klysta, klumpa, kaltina ir kuria dar didesnes įtampas!

Žmogus bando geriau gyventi, daugiau uždirbti ar sukurti harmoningesnius santykius, bet tai jam nepavyksta…

Daugiau apie šį seminarą skaitykite čia>>>

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Bet vien visatos dėsnių sužinojimas gyvenimo nepakeis. Reikia imtis konkrečių veiksmų! Daugumai šis etapas būna pats sudėtingiausias.

Kodėl?

Todėl, kad žmogus visiškai neturi energijos kažką keisti! Norint kažką pakeisti, kažką išmokti ar pasiekti, reikia ryžto, valios ir entuziazmo.Jei jų nėra, reiškia žmogui trūksta energijos. Be jos nepajudėsime iš vietos. Ir kas įdomiausia, tas energijos trūkumas daugumai atrodo „normalus“ (nes juk visi taip gyvena…). Tiesiog pripranta energijos turėti tik tam, kad atidirbti, pareiti namo ir sėdėti prieš TV ekraną. Viskas. Gyvenimas taip ir praeina… nuo taško A iki B, kur A yra gimdymo namai, o B – kapinės.

Tai kodėl gi trūksta energijos? Kur ji dingsta? Mes valgome, miegame, kvėpuojame. Atrodytų – pagrindiniai žmogaus energiniai šaltiniai. Pagrindines priežastis ir išeitis sužinosite seminare

 

„Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir miegoti“

Daugumai tai tikrai atveria akis. Žmogus pamato, kaip jis save „nuvaro“, kad iš to net atsiranda ligos ar nutukimas.

Ir kas po to? Visiškas nenoras gyventi, rutina, pilkas ir nuobodus gyvenimas, pilnas pykčių ir konfliktų su artimaisiais, nesibaigiančios finansinės problemos…

Daugiau apie šį seminarą skaitykite čia>>>

Taip, viso to pasekmė yra nuolatinis stresas gyvenime! Ką gi daryti? Kaip tą stresą suvaldyti, jei jis nuolat atakuoja?

Kai tai paplitę taip masiškai, atsiranda įvairių manipuliacijų ir išvedžiojimų, kad stresas yra naudingas… Kai žmogus nesugeba susitvarkyti, jis pradeda išvedžioti visokius absurdus.

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Streso valdymui skirtas ketvirtasis seminaras

„Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ką valdyti“

Čia bus atskleistas unikalus metodas, kurį sukūrė Rusų kosmonautų paruošimo centro vyriausias psichologas, profesorius, akademikas, daktaras Olegas Ždanovas. Rusų kosmonautų ekipažai gali išeiti į atvirą kosmosą TIK jam leidus. Jis savo parašu garantuoja, kad tie žmonės, kuriuos jis išleidžia, suvaldys sunkiausias stresines būsenas kosmose (o tai, kaip žinoma, yra vienas pavojingiausių darbų pasaulyje). Šios technikos Rusijos kosmonautų paruošimo centre sėkmingai mokoma jau 21 metus.Ji įrodė savo neabejotiną efektyvumą.

O. Ždanovas, išstudijavęs rytų šalyse naudojamas asmeninio tobulėjimo praktikas, pateikė unikaliai paprastą metodą, kurio pagalba kosmonautai per kelias sekundes suvaldo sunkiausias stresines situacijas kosmose. Ar tai tikrai įmanoma?

Seminare „Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ko valdyti“ žmonės ne tik apie jį sužino, bet ir išbando praktiškai.

Taip, jei jau stresas užklupo, reikia jį suvaldyti, bet visa seminaro esmė yra apie tai, kaip tapti tapti iš viso nesustresinama asmenybe. Kaip tapti tokiu žmogumi, kuris gyvena pilnatvėje ir dvasinėje ramybėje…, kuris spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir kiti nori būti toks kaip jis…, kuris moka šeimoje palaikyti harmoniją ir darną…, kuris sugeba valdyti savo finansus ir tiesiog džiaugiasi gyvenimu…

Daugiau apie šį seminarą skaitykite čia>>>

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Ir visa tai sudaro vieningą visumą!

Šie keturi seminarai sudaro vientisą ciklą. Taip, galima įsigyti įrašą vieno ar kelių pasirinktinai, bet neišklausius viso ciklo, gali nebūti pilno suvokimo ir visų norimų rezultatų.

5 dienų 110% pinigų grąžinimo GARANTIJA

Jei šie seminarai duos mažiau naudos nei tikėjotės, iškart bus grąžinta ne 100%, o 110% sumokėtos sumos (taip, grąžinsime daugiau, nei sumokėjote!). Vien už tai, kad parodėte pasitikėjimą ir atėjote.

Prieš įsigydami dar įsitikinkite, ar tikrai Jums to reikia. Atsiliepimai apie seminarus >>

SEMINARŲ ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI ČIA : https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Seminarus veda Robertas Karvauskas, Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, knygos „Laimingo Gyvenimo Raktas“ autorius. Daugiau informacijos apie lektorių rasite čia >>>.

LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS seminarų ciklas